хочу сюда!
 

Женя

38 лет, рак, познакомится с парнем в возрасте 33-40 лет

Життєва сила. Очі планети. Новий вимір.

Отже, що таке вода? Можна було б сміливо сказати, що це життєва сила. Втративши 50% води з тіла, ми вже не зможемо підтримувати життя. Завдяки воді, яка переноситься кров'ю і внутрішніми рідинами організму, поживні речовини циркулюють по нашому тілу. Цей потік води дає нам можливість жити активним життям. Вода відіграє в нашому тілі роль переносника енергії.

Таке перенесення енергії схоже на вантажну машину, яка рухається через все тіло. Якщо тіло засмічене і брудне, тоді і вантаж в цій машині також стане брудним. Тому так важливо, щоб вода завжди залишалася чистою.

Сьогодні більше, ніж будь-коли, медичне співтовариство починає дивитися на воду як на переносник енергії і навіть використовує її для лікування хвороб. Одна з галузей медицини, які визнають важливе значення води, - гомеопатія.

Гомеопатія з'явилася в Німеччині в першій половині XIX століття завдяки працям Самуеля Ханеман (1791-1843), однак корінням вона сягає до батька медицини, Гіппократу (бл. 460-370 рр. До н. Е.), Який описав безліч способів лікування, схожих на ті, що застосовуються в гомеопатії. Коротко кажучи, засновники гомеопатичної медицини учили «лікувати подібне подібним, прописувати отруту проти отрути».

Так, наприклад, симптоми отруєння свинцем можна полегшити, якщо випити воду, що містить той же свинець в дуже малій концентрації. При таких концентраціях сама речовина вже практично не присутня у воді, але сама вода зберігає його властивості; вона-то і народжує ліки для лікування отруєння свинцем.

Гомеопатія висуває принцип: чим більше розведення, тим більше ефект. З цього логічно випливає, що чим вище концентрація отрути в організмі, тим більше повинен бути коефіцієнт розведення.

Цю думку можна виразити і по-іншому. Для того щоб позбутися симптомів, використовується не вплив самого речовини, а інформація про нього, скопійована і збережена у воді. Саме вона і стирає інформацію про симптоми, викликаних цією отрутою.

Отже, вода має здатність копіювати і запам'ятовувати інформацію. Ми навіть можемо припустити, що вода океану зберігає пам'ять про створіння, що мешкали в його глибинах. Льодовики теж можуть вміщати в себе мільйони років історії нашої планети.

Вода циркулює навколо земної кулі, протікає через наші тіла і розноситься потім по всьому світу. Якби ми могли прочитати інформацію, яка зберігається в пам'яті води, то дізналися б історію епічних масштабів.

Зрозуміти воду - значить зрозуміти всесвіт, всі чудеса природи і саме життя.

Я займався дослідженнями води багато років. Розуміння того, що вода має здатність копіювати інформацію, змінило моє життя. Після того як я зробив це відкриття в Америці, я привіз його з собою назад у Японію. З тих пір я використовую здатність води копіювати інформацію, для того щоб допомагати людям відновлювати здоров'я.

Ще не так давно лікарі навіть не розглядали можливість того, що вода сама по собі має цілющі властивості. Я був (і залишаюся) абсолютно переконаний в тому, що вода здатна запам'ятовувати і передавати інформацію, однак це положення наштовхнулося на повне неприйняття з боку медичної спільноти.

У 1988 році французький вчений Жак Бенвеніст зробив експеримент, метою якого було дослідження основних принципів гомеопатії. Він розвів ліки водою настільки, що його вже неможливо було виявити клінічними методами, а потім виявив, що цей розчин робить на хворих таку ж дію, що і нерозведені ліки.

Через рік після того, як він відправив свої результати в англійський науковий журнал «Нейчер», вони були нарешті надруковані - правда, у супроводі коментарів, які зводилися до того, що результати цих експериментів сумнівні і не мають під собою ніякого фізичного обгрунтування. З тих пір гіпотеза Бенвениста залишалася похованою і забутою. Всякий раз, коли хтось робить дослідження та експерименти, результати яких розбурхувати наукове співтовариство, реакція звичайно однакова.

Я давно цікавився, чи можна знайти фізичне обгрунтування здатності води запам'ятовувати інформацію. Чи існує який-небудь спосіб зробити це видимим для нашого ока?

Коли ваше серце відкрите для всього нового, ви починаєте помічати дрібниці, які можуть привести вас до величезних відкриттів. Так, одного разу я випадково відкрив книгу на словах, які буквально кинулися мені в очі: «Не існує двох абсолютно однакових сніжних кристалів».

Звичайно, я проходив це ще в середній школі. У кожної з сніжинок, які впали на землю за мільйони років, своя унікальна форма. І все ж я прочитав цю пропозицію так, ніби вона несла зовсім інший зміст, оскільки моє серце було відкрите і готове сприйняти це послання. У наступну мить я подумав: якщо я заморожу воду і подивлюся на кристали, можливо, кожен з них теж буде абсолютно унікальним. Це був мій перший крок на шляху в новий і недосліджений світ. Я вирішив заморожувати воду і фотографувати кристали.

За своєю природою я не звик вичікувати і сидіти склавши руки, коли є свіжа ідея. Я негайно ж попросив молодого дослідника з моєї компанії почати експерименти, але в цій області ніхто не знав практично нічого. Не було ніякої гарантії того, що наші зусилля зрештою будуть винагороджені. Але, як не дивно, я ніколи не сумнівався в тому, що ми на вірному шляху. Я був упевнений в тому, що моє припущення було правильно і що експерименти підуть добре: я просто знав це. Зазвичай я страждаю недоліком наполегливості, але на цей раз я не збирався здаватися.

Першим моїм кроком було орендувати дуже тонкий мікроскоп і дивитися на воду, заморожену в холодильнику. Однак, оскільки фотографії робилися при кімнатній температурі, лід танув. Нам знадобилося чимало часу для того, щоб ми змогли отримати хоч якісь фотографії кристалів.

Щовечора після роботи я запрошував свого молодого помічника на вечерю і намагався підбадьорити його. Я говорив йому, що дуже розраховую на нього, і просив, щоб він постарався і зробив все від нього залежне.

Після двох місяців проб і помилок нам нарешті вдалося зробити одну фотографію. Вода подарувала нам фотографію прекрасного шестикутного кристала. Мене просто переповнювало хвилювання, коли мій співробітник прийшов до мене з цією новиною.

Тепер для експериментів у мене є великий холодильник, в якому підтримується температура -5 ° С і всередині якого можна вільно пересуватися, але все почалося з першої фотографії. Беручи до уваги метод, яким ми тоді користувалися, дивно, що ми взагалі змогли отримати той перший знімок.

Те, що ви вважаєте можливим у вашому серці, можливо. Ми все робимо можливим нашої власною волею. Те, що ми уявляємо собі в наших думках, стає частиною нашого світу. Це лише одна з багатьох речей, які я дізнався від води.

Фотографії кристалів води, які я почав робити, виявилися виключно виразними і красномовними. У них я виявив глибоку філософію. Кристали з'являються лише на двадцять-тридцять секунд, коли температура підвищується і лід починає танути. Істина всесвіту знаходить форму і стає видимою лише на кілька миттєвостей. І в цей короткий проміжок часу перед нашими очима відкривається вікно у воістину чарівний світ.

  (Масару Ємото "Послання води")

Тече вода з-під явора яром на долину.
Пишається над водою червона калина.
Пишається калинонька, явор молодіє,
А кругом їх верболози й лози зеленіють.
Тече вода із-за гаю та попід горою.
Хлюпощуться качаточка поміж осокою.
А качечка випливає з качуром за ними,
Ловить ряску, розмовляє з дітками своїми.
Тече вода край города. Вода ставом стала.
Прийшло дівча воду брати, брало, заспівало.
Вийшли з хати батько й мати в садок погуляти,
Порадитись, кого б то їм своїм зятем звати?ОЧІ ПЛАНЕТИЛюди!

Я вам потрібна,

Мій стан – рідка, легка, як подих, і тверда.

Чуда

Краплинка срібна,

Хто не впізнав мене? Знайомтесь! Я – ВОДА!


Водень

І трохи кисню –

Для прохолоди, насолоди і пиття.

Згоден

З вас кожен, звісно,

Що Аш Два О – коштовна формула буття.


Білі

Снігів замети –

Це я, пухнаста і сипка, в зимовий час.

Хвилі

Морів планети

Для вас здіймаю на вітрах, лише для вас!


В росах

Між трав розлита,

Світанком неба в барви райдуги лечу,

В грозах

Палкого літа

Спадаю щастям життєдайного дощу.


В міру

Принад жадана,

В земному світі поряд з вами я живу.

В виру –

Стрімка, спонтанна,

Киплю, пульсую у джерелах, греблі рву!


Очі

Мої блакитні

Дивують всі безводні зоряні світи.

Хочу,

Земляни рідні,

Щоб ви любов мою зуміли зберегти.


Вода - новий вимір https://www.youtube.com/watch?v=u4y1mNHW8is

Вода і музика https://www.youtube.com/watch?v=WsqJeG00O3w


Вода


14%, 1 голос

0%, 0 голосов

14%, 1 голос

29%, 2 голоса

14%, 1 голос

29%, 2 голоса

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
7

Комментарии

12.05.15, 06:26

  22.05.15, 23:49Ответ на 1 от Lzarichna

  Любите Воду - значить любите себе та інших водних істот, чи не так?
  До речі, 1 фільм подивилися? Це фантастика!

   324.07.15, 07:25

   Спасибо за интересную статью.

    424.07.15, 23:12Ответ на 3 от Александрияс

    Спасибо за интересную статью.Будь ласка! В цьому співтоваристві є ще багато цікавого, Прошу!