хочу сюда!

Лида

34 года, водолей, познакомится с парнем в возрасте 35-43 лет

Як можуть люди жити щасливим і здоровим життям?

Звичайно, кожен з нас по-своєму визначає щастя, але все ж - чи є у вашому серці відчуття спокою, чи

впевнені ви у своєму майбутньому, відчуваєте ви вранці, в момент пробудження, відчуття очікування

чогось радісного? Якщо ось це все називати щастям, то могли б ви сказати, що ви щасливі?Думаю, можна з упевненістю стверджувати - небагато знайдеться людей, які зможуть відповісти

твердим «так». Більшість не вважає, що їх життя складається в точності так, як вони б хотіли. Що ж

завдає нам такий біль? Що таке відбувається у світі, через що стільки людей не можуть просто бути

щасливими?

Мені здається, що всі ми живемо в епоху хаосу. Слово «хаос» характеризує той стан сум'яття і

безладдя, яке є ознакою неорганізованої матерії, що існувала до створення всесвіту.

Просто йдучи по життю, ми відчуваємо себе змученими і втомленими. Газети і телебачення

обрушують на нас потоки інформації, а на роботі ми постійно стикаємося з проблемами і

непорозуміннями. І ці проблеми видаються нам численними і нездоланними.

Швидше за все, така сутність життя всюди, куди б ми не вирушили. Наша крихітна планета просто

перевантажена економічними протиріччями, сімейними негараздами, етнічними забобонами,

екологічними катастрофами, релігійними війнами і всіма іншими проблемами, які тільки можна

уявити. І вся інформація про людей, які страждають і людей, що насолоджуються стражданнями інших

людей, про людей, які багатіють, і людей, які розоряються, про гноблених і гнобителів доходить до нас

навіть з протилежного боку земної кулі всього за кілька секунд.

Хто, запитаємо ми, є причиною всіх цих страждань? Світ стає більш роз'єднаним і чужим, життя в

ньому ускладнюється. Ми і так вже по шию занурилися в хаос, а світові проблеми все продовжують

поглиблюватися.

Втім, у нас є щось спільне - всі ми шукаємо вихід. Кожен з нас шукає відповідь, а відповідь ця

настільки проста і ефектна, що досі вона навіть не приходила нам в голову.

Отже, в чому причина всього цього безладу? В чому корінь всіх бід? Що б це не було, воно веде світ

від гармонії до розбрату.

Можливо, це неминуче явище. Хоча всі ми належимо до одного біологічного виду, у нас є

національні та расові особливості, а отже, і мислимо ми по-різному.

Крім того, більшість людей насилу приймають речі, несхожі на ті, що їх оточують. Результатом цього

є безперервний потік бід і страждань. Здається, що, поки люди залишаються людьми, будь-яке

запропоноване пояснення незмінно у когось буде зустрічати відсіч.

І ось ми знову повернулися туди ж, звідки почали. Чи може існувати те єдине пояснення, яке буде

застосовано до всіх людей на земній кулі, в яке кожен увірував би? Чи можливо пояснення настільки

просте, що кожен зміг би зрозуміти його?

Так ось: я знайшов це рішення, і воно полягає в наступному: людське тіло в середньому на 70%

складається з води.

Ми починаємо наше життя у вигляді плоду, який складається з води на 99% . Коли ми

народжуємося, вода складає 90% нашого тіла, а до того часу, коли ми досягаємо дорослого віку, вміст

води знижується до 70%. Якщо ми вмираємо в глибокій старості, то наше тіло складається з води

приблизно на 50%. Іншими словами, на всьому протязі нашого життя ми існуємо головним чином у

вигляді води.

З фізичної точки зору людина - це вода. Усвідомивши це, я почав дивитися на світ зовсім по-іншому.

По-перше, я зрозумів, що це правило щодо води відноситься до всіх людей. Тому те, що я збираюся

розповісти, стосується кожного з нас, у всьому світі.

Я думаю, мені вдалося побачити той шлях, по якому люди повинні йти протягом свого життя. Отже,

як можуть люди жити щасливим і здоровим життям? Відповідь полягає в наступному - треба очистити

воду, яка складає до 70% нашого тіла.

Вода в річці залишається чистою тому, що вона рухається. Коли вода стає застійною, вона вмирає.

Тому вода повинна постійно бути в русі. Вода, або кров, в тілі хворої людини застоюється. Коли кров

перестає текти, тіло починає розкладатися, а якщо кров в мозку зупиняється, це може загрожувати

життю.

Але чому кров стає застійною? Ми можемо розглядати цей стан як застій емоцій. Сучасні

дослідники показали, що стан свідомості безпосередньо впливає на стан тіла. Коли ви живете повним

життям, отримуєте від неї задоволення, ви відчуваєте себе краще і в фізичному плані, а коли ваше

життя наповнене боротьбою і жалями, ваше тіло теж знає про це.

Отже, коли ваші емоції протікають через ваше тіло, ви відчуваєте почуття радості і рухаєтесь

назустріч фізичному здоров'ю.

Рух, зміна, течія - це і є життя.

Якщо прийняти як даність, що, перш ніж стати людьми, ми існуємо у формі води, ми ближче

підійдемо до відповіді на основне питання: що таке людина. Зрозумівши воду, ми будемо краще розуміти людське тіло і, можливо, навіть розкриємо велику таємницю - чому ми народилися і чому

існуємо саме так, а не інакше.                                                               (Масару Ємото "Послання води")

Що треба для Щастя? 

25%, 2 голоса

0%, 0 голосов

13%, 1 голос

38%, 3 голоса

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

25%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
9

Комментарии

124.01.15, 05:46

Я так понял - пить больше надо.....
Желательно до разжижения мозга......

Гость: Bestvan

224.01.15, 08:12

хоть бы отредактировал скопированное, плюнул и ждёт оценок
    " - "

324.01.15, 10:16

Коротко: " А без води і ні туди, і ні сюди"

Гость: Natalia5

424.01.15, 10:48

524.01.15, 23:04

я думаю для многих, не только для меня,
          "счастье в жизни" , и "смысл жизни". Это нечто похожее.
          Напрямую зависящее друг от друга.
          Счастлив, - когда есть смысл жить.
          И есть смысл жить, - когда счастлив.
          Как замкнутый круг получается.
          Ну а главный смысл жизни, он не сложен.
          Нужно просто: "Чувствовать, что живёшь"!
          И всё!..))
          Даже строчки из песни вспомнились: http://imguploads.ru/dZr
          Згоден. Це взаємопов’язані речі. Але ж вони різні, не тотожні.
          І мурашка відчуває що живе. Та хіба в цьому сенс життя?

624.01.15, 23:14Ответ на 1 от не_Задолбали

Я так понял - пить больше надо.....
            Желательно до разжижения мозга......
            Правильно розумієте. А що треба пити дивіться тут http://blog.i.ua/community/1272/1061034/

724.01.15, 23:17Ответ на 2 от Гость: Bestvan

хоть бы отредактировал скопированное, плюнул и ждёт оценок
              " - "
              А я думав Вас зацікавить інформація. Щоб Ви знали в чому Ваша суть...а Ви плюєте на якісь оцінки...

824.01.15, 23:24Ответ на 3 от Lzarichna

Коротко: " А без води і ні туди, і ні сюди"Правильно! Ми вже обговорювали тут цю тему http://blog.i.ua/community/1272/469578/

924.01.15, 23:25Ответ на 4 от Гость: Natalia5

Щастя - тема невичерпна http://blog.i.ua/community/1272/469578/

1024.01.15, 23:39

Згоден. Це взаємопов’язані речі. Але ж вони різні, не тотожні.
                    І мурашка відчуває що живе. Та хіба в цьому сенс життя?
                    Вы знаете чем МЫ отличаемся от животных?
                    Мы знаем, что мы когда нибудь умрём, и осознаём это.А животные нет.
                    Они могут предчувствовать, но не знать.
                    ...
                    Нам больше нужно.
                    Ну а если муравей тоже будет чувствовать, что он счастлив...
                    То я буду только рад!..)))
                    ...
                    Нужно не "быть", а "жить".И чувствовать это.
                    Есть люди которые не "живут".Они просто есть.
                    Людина дана можливість не просто жити і відчувати це, а усвідомити своє місце в цьому світі, в суспільстві, мету приходу в цей світ...

Страницы:
                      1
                      2
                      4
                      предыдущая
                      следующая