хочу сюда!

Алинка

27 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 29-37 лет

Про користь води

Людина щодня має справу з водою навіть не замислюючись, що в ньому самому міститься 45-50 літрів рідини! Кров на 83 відсотки складається з води, її частка в кістках, м'язах і органах теж досить велика.

Значення води для здоров'я важко оцінити, адже варто її рівню в організмі людини знизитися на 2 відсотки, і він відразу ж відчує нездужання. Для прекрасної статі водний дисбаланс взагалі загрожує втратою привабливості: шкіра, волосся і тіло постійно потребують силі цілющої вологи! У чистій питній воді немає калорій, так що проблеми з вагою нікому не загрожують.

Доросла людина повинна випивати за день не менше двох літрів води (і це не рахуючи соків, чаю та інших рідин), так як вона сприяє доставці кисню в клітини, транспортує корисні речовини, вимиває токсини і прискорює процеси регенерації. У спекотну літню погоду дозу випивається води потрібно збільшити, оскільки організм активно втрачає вологу.

Усього лише п'ять склянок води в день знижують ризик інфаркту, а ще вода - природна змазка для суглобів.

Воду п'ємо:

17%, 1 голос

0%, 0 голосов

50%, 3 голоса

17%, 1 голос

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

17%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
7

Комментарии

13.11.12, 00:25

Пиймо!

212.11.12, 20:26

313.11.12, 01:18Ответ на 2 от ANne*

Дякую, Ганулько! Скільки води п'ємо?

413.11.12, 23:36Ответ на 3 от буття

Зазвичай до двох літрів не дотягуємо. От коли на вихідних , на дачі та ще зі свого джерела , то стараюся пити побільше.
        А Ви ?

513.11.12, 23:43Ответ на 4 от ANne*

Зазвичай до двох літрів не дотягуємо. От коли на вихідних , на дачі та ще зі свого джерела , то стараюся пити побільше.
          А Ви ?
          Мені теж важко було долати бар'єр 1,5 літра. Нині випиваю 3-4 літри.

613.11.12, 23:46Ответ на 5 от буття

А Ви ?
            І це тому що хочеться пити чи тому що потрібно пити побільше?

714.11.12, 00:43Ответ на 6 от ANne*

А Ви ?
              І це тому що хочеться пити чи тому що потрібно пити побільше?
              Згонимо жирок. Поменше простих вуглеводів, побільше білку і води (не менше 3 літрів в день)

817.10.13, 13:57

Я автоматично (без усвідомленої мети) п*ю 2-3 літри, та й серед ночі.

922.10.13, 04:56Ответ на 8 от tallmud

Я автоматично (без усвідомленої мети) п*ю 2-3 літри, та й серед ночі.Чудова звичка! А вночі краще спати