хочу сюда!

Татьяна

52 года, телец, познакомится с парнем в возрасте 48-52 лет

Фелічіта Берлусконі Li Ka Shing ТЕХНІКА «Склянка води»

... Як часто в житті бувають ситуації, коли для вирішення проблеми бракує якогось ключового елемента, якийсь дуже важливої інформації!

Для отримання такої ключової інформації не обійтися без використання інтуїції. Ця вправа за методикою Хосе Сільва підключить інтуїцію до вирішення питання, над яким Ви зараз працюєте.

Увечері, прямо перед сном, візьміть склянку і наповніть його водою. Закрийте очі, поверніть їх трохи вгору і випийте приблизно половину води зі склянки, одночасно подумки вимовляючи: "Це все, що мені потрібно зробити, щоб знайти вирішення проблеми, про яку думаю".

Відкладіть склянку з водою, що залишилася і спокійно йдіть спати.

Вранці, прокинувшись, закрийте очі, поверни їх трохи вгору і допийте  воду, яка залишилася  зі склянки, одночасно подумки вимовляючи: «Це все, що мені потрібно зробити, щоб знайти вирішення проблеми, про яку я зараз думаю.»

Після такого програмування, ви можете прокинутися вночі, чи вранці, чітко пам'ятаючи сон, що включає інформацію, необхідну для вирішення проблеми, або ж в день відбудеться випадок, передчуття, проблиск свідомості, важлива зустріч, які будуть включати таку інформацію.

Просто, правда? Так просто, що не віриться, що ЦЕ може спрацювати. Але така техніка насправді є надзвичайно дієвою. Психологи вважають її однією з геніальнійшіх технік Методу Сільви, а все геніальне просто. Задумайтеся - адже наш організм на 78% складається з води, і наша генетична, підсвідома пам'ять знає, що все живе з води відбувається.

Увага! Техніку Склянки Води застосовуємо перед сном, але якщо з якоїсь причини ви не змогли після цього відразу заснути - не переживайте. Незалежно від обставин програма почала діяти.

Почніть застосовувати цю техніку з сьогоднішнього дня. Впевнена, що застосування вийде результативним.

Удачі всім і у всьому!

Матеріал любязно надано Квіткою.

А як Ви вирішуєте проблеми?

20%, 2 голоса

0%, 0 голосов

10%, 1 голос

30%, 3 голоса

0%, 0 голосов

10%, 1 голос

30%, 3 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
6

Комментарии

118.09.12, 00:33

218.09.12, 00:57

Чому злякались? Це залучення нашої підсвідомості. А вона знає набагато більше.

318.09.12, 10:17

418.09.12, 10:43

Можна збільшити дозу води до літри (щоб підняти ефективність), або двох, головне вночі не впісятися

518.09.12, 19:27

Гость: Афганец

618.09.12, 19:58

719.09.12, 01:18Ответ на 4 от V4

Можна збільшити дозу води до літри (щоб підняти ефективність), або двох, головне вночі не впісятисяТа ні. Тут весь фокус у склянці, тобто те, що охоплюється долонями.

819.09.12, 01:19Ответ на 5 от Остап 88

Спробували?

919.09.12, 01:19Ответ на 6 от Гость: Афганец

Є недовіра?

1019.09.12, 01:20Ответ на 3 от leschyi

Застосували?

Страницы:
                      1
                      2
                      предыдущая
                      следующая