О сообществе

Вода!...
Не можна сказати, що ти необхідна для життя:
ти саме життя.
Ти наповнюєш нас радістю, яку не пояснить нашими почуттями…
Ти найбільше багатство на світі…
Антуан де Сент-Екзюпері

Я їм, щоб жити, а не живу, щоб їсти. Сократ
Вид:
краткий
полный

Вода та їжа

Пити, чи не пити?

Коров'яче молоко - це, головним чином, їжа для телят. Вміщені в молоці поживні речовини ідеально підходять новонародженому теляті. Але те, що підходить теляті, не обов'язково приносить користь людині.
Згадайте: тварини п'ють молоко тільки в самому ніжному віці. У дикій природі жодне доросла тварина молока не п'є. Тільки люди свідомо беруть молоко від представників іншого біологічного виду, окислюють його і вживають в їжу. Це суперечить усім законам природи.
У японських школах дітей мало не силою змушують пити коров'яче молоко, так як вважається, що містяться в ньому поживні речовини йдуть на користь організму, що росте. Але якщо ви думаєте, що коров'яче молоко ідентично жіночому грудному молоці, то глибоко помиляєтеся. Так, і в тому, і в іншому є білки, жири, лактоза, залізо, кальцій, фосфор, натрій, калій і вітаміни. Але на цьому схожість закінчується.
Основний білок в молоці - казеїн. Травна система людини не пристосована до його перетравлювання. Є в молоці і антиокислювач лактоферрин, який зміцнює імунну систему. Однак в грудному молоці частка лактоферину становить 0,15%, а в коров'ячому - тільки 0,01%. Таким чином, навіть коли мова йде про новонароджених, якщо вони належать до різних біологічних видів, їжа їм теж потрібна різна.

А як же дорослі?
Візьмемо той же лактоферрин, що міститься в коров'ячому молоці. Навіть якщо ви п'єте сире молоко, він все одно розпадеться в шлунку під дією шлункового соку. З грудним молоком точнісінько так само: немовля засвоює лактоферрин лише тому, що його шлунок ще недорозвинений - в ньому мало шлункової кислоти. Отже, навіть жіноче грудне молоко призначено винятково для немовлят.
На мою думку, не тільки магазинне, але і свіже необроблене молоко не підходить дорослим. А якщо цей продукт, який і в натуральному вигляді не дуже корисний людині, гомогенізований і пастеризований при високій температурі, він і зовсім перетворюється на шкідливу їжу. І ми ще наполегливо привчаємо своїх дітей кожен день пити його на сніданок!

В організмі дорослої людини занадто мало лактази - ензиму, який розщеплює лактозу. Лактаза в надлишку виробляється в дитинстві, але з віком її кількість різко скорочується. Ось чому у деяких від молока бурчить в животі і виникають симптоми діареї - такі наслідки нестачі спеціальних ензимів.
Лактоза це цукор, присутній в молоці ссавців. У жіночому грудному молоці лактози цілих 7%, в коров'ячому - лише 4,5%. У ранньому дитинстві практично всі діти можуть пити багате лактозою грудне молоко, а в дорослому віці, як уже було сказано, ензим лактази не виробляється. По-моєму, це досить красномовно говорить про те, що дорослим пити молоко не слід.

Тим з вас, хто любить смак молока і не хоче від нього відмовлятися, я б радив пити його рідше, причому, пити НЕ гомогенізоване і пастеризоване при низькій температурі молоко. І ніколи не примушуйте вживати молоко того (будь то дорослий або дитина), хто його не любить. З моєї точки зору, вживання коров'ячого молока не приносить людському тілу ніякої користі.


Хироми Шинья О ВРЕДЕ «ЗДОРОВОГО


ПИТАНИЯ»


или как прожить до 100 лет, не болея? «СОФИЯ» 2007 год.


Хіромі робить свої висновки на основі аналізів 300000 хворих прооперованих ним особисто. Йому можна довіряти. То чи слід пити молоко?

                                                                                                                                                                            

20%, 2 голоса

10%, 1 голос

20%, 2 голоса

40%, 4 голоса

10%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Вода омолоджує!

Вода, це основний наш інгредієнт. Те, з чого ми складаємося найбільше. Кожна клітина нашого організму, шкіра або ж орган потребують води, як будь-яка квітка, в горщику у вас на підвіконні. Тут ми можемо провести паралель з квіткою - якщо їй вистачає води, вона цвіте, листя її зелене і вона щаслива.

Ми теж п'ємо, але часто замінюємо воду: газованою водою, відрами кави, чаєм, молоком, пивом.
Що ж станеться з нами, якщо ми всього-лише на 30 днів, викинемо з нашого раціону всі напої, крім води? Ми не будемо міняти уподобання в їжі, не будемо зменшувати або збільшувати наші активні навантаження протягом дня - тільки поміняємо все що ллється на воду.
Перше що спадає на думку - ми заощадимо гроші. Так, це незаперечний факт. Що ще отримаємо?
1. Ваші творчі і розумові здібності збільшаться. По закінченню 30 днів, за інформацією журналу Neuroscience (Нейробіологія), ваш мозок здивує вас більш швидкою реакцією. Мозок потребує тонни кисню для ефективної роботи, вода ж є одним з найсильніших прискорювачів його працездатності. Результатом буде поліпшена зосередженість і більш швидке і чітке мислення. Від 8 до 10 склянок води в день поліпшить ваші когнітивні здібності на цілих 30%.
2. Ви будете виглядати молодше ваших однолітків. Питна вода допомагає уповільнити процес старіння, зберігаючи баланс води в вашій шкірі. Це зволожує шкіру, зберігає її здоровою, м'якою, гладкою, що світиться, молодою і без зморшок. Не оминає це стороною і нашу м'язову тканину - вода підтримує їх в тонусі. Для отримання цього ефекту, ви повинні пити саме чисту воду.
У статті журналу Daily Mail, 42-річній матері вдалося виглядати на 10 років молодше, всього лише після 30 днів вживання тільки води. Ідеєю пити тільки воду, послужили вічні головні болі і погане травлення. Вона почала пити близько 3-х літрів води щодня, і після місяця була просто приголомшена. Вічно гудяща голова і проблема з травленням, забулися як страшний сон. Плюс до цього, у вигляді бонусу, скинула близько 10 років віку. Непогано, чи не так?
Даючи інтерв'ю вона сказала, «Я не вірила, що може бути така різниця. Я дивлюся на себе в дзеркало, і бачу іншу жінку. Темні кола, навколо очей зникли. Моя шкіра настільки посвіжіла, що стала такою, якою я її пам'ятаю будучи підлітком. Це просто дивовижне перетворення, яке сталося зі мною ... Я відчуваю себе стрункішою і здоровішою, і що в цьому дійсно цікаво, єдине, що я змінила - це вода ».
3. Ваш імунітет покаже м'язи. Словацьке прислів'я говорить: «Чиста вода, це найперша медицина.»
Це не перебільшення! Вода працює як каталізатор для відновлення оптимальних функцій організму. Розумне вживання води, підтримує продуктивність ваших печінки і нирок на правильному рівні. Саме ці органи відповідальні за видалення токсичних речовин, відходів і солей з вашої крові. У нас стабілізується pH баланс, знижується рівень утворення каменів в нирках і ми стаємо менше схильні до до головного та іншого болю.
4. Ваше серце міцнішає. Вода допомагає вашому серцю стати здоровим. Зменшується загроза серцевого нападу, так як кров стає рідшою і знижується кров'яний тиск.
Один стакан води за годину перед сном, допомагає запобігти серцевому нападу та інсульту. Всього лише один стакан, забезпечує більш легку доставку кисню вашому серцю та іншим органам.
Американський журнал епідеміології опублікував результати шестирічного дослідження. Виявили, що у людей, які пили більше п'яти склянок води в день, смертність від серцевого нападу зменшилась, в порівнянні з тими, хто пив тільки 2 склянки, на 41%.
5. Ваші кістки стануть міцнішими. Вода допомагає відновити хрящі, ваші суглоби зможуть рухатися більш плавно, і як результат, пошкодження суглобів, викликаних навантаженням на них, зменшуються.
6. Якась частина ненависного вам підшкірного жиру скаже вам до побачення. Коли ви п'єте тільки воду протягом 30 днів, ваше тіло виводить шкідливі токсини і шлаки з ваших життєво важливих органів. Це робить ваше тіло чистішим і перемикає його на «зрізання» жиру з живота.
Спочатку, ваша вага виросте, через те, що тіло почне акумулювати воду . Однак, після деякого часу, організм налаштується на новий лад. Вода почне також діяти, як пригнічувач голоду. Ви почнете споживати менше калорій, і худнути, тому як вода почне вимивати ваш організм, очищаючи ваше тіло і знижувати голод. Одна або дві склянки питної води перед їжею, допоможе вашому травленню і не дасть вам з'їсти більше, якщо робити це регулярно.
7. Ваш метаболізм покращиться. Дослідження показують, вживання питної води постійно, стимулює обмін речовин, незалежно від вашої дієти. Споживаючи всього півлітра води після пробудження вранці піднімає ваш метаболізм на 24%. А він відповідальний за проведення хімічних реакцій в організмі, які підтримують в нас життя.
Хто готовий провести здоровий експеримент над собою?

Потрібні послідовники, щоб вам було легше? Поділіться з друзями і запросіть їх допомогти вам провести цей експеримент. Подивіться, хто помолодшає більше за вас.

Вода


0%, 0 голосов

17%, 1 голос

0%, 0 голосов

17%, 1 голос

50%, 3 голоса

17%, 1 голос

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Життєва сила. Очі планети. Новий вимір.

Отже, що таке вода? Можна було б сміливо сказати, що це життєва сила. Втративши 50% води з тіла, ми вже не зможемо підтримувати життя. Завдяки воді, яка переноситься кров'ю і внутрішніми рідинами організму, поживні речовини циркулюють по нашому тілу. Цей потік води дає нам можливість жити активним життям. Вода відіграє в нашому тілі роль переносника енергії.

Таке перенесення енергії схоже на вантажну машину, яка рухається через все тіло. Якщо тіло засмічене і брудне, тоді і вантаж в цій машині також стане брудним. Тому так важливо, щоб вода завжди залишалася чистою.

Сьогодні більше, ніж будь-коли, медичне співтовариство починає дивитися на воду як на переносник енергії і навіть використовує її для лікування хвороб. Одна з галузей медицини, які визнають важливе значення води, - гомеопатія.

Гомеопатія з'явилася в Німеччині в першій половині XIX століття завдяки працям Самуеля Ханеман (1791-1843), однак корінням вона сягає до батька медицини, Гіппократу (бл. 460-370 рр. До н. Е.), Який описав безліч способів лікування, схожих на ті, що застосовуються в гомеопатії. Коротко кажучи, засновники гомеопатичної медицини учили «лікувати подібне подібним, прописувати отруту проти отрути».

Так, наприклад, симптоми отруєння свинцем можна полегшити, якщо випити воду, що містить той же свинець в дуже малій концентрації. При таких концентраціях сама речовина вже практично не присутня у воді, але сама вода зберігає його властивості; вона-то і народжує ліки для лікування отруєння свинцем.

Гомеопатія висуває принцип: чим більше розведення, тим більше ефект. З цього логічно випливає, що чим вище концентрація отрути в організмі, тим більше повинен бути коефіцієнт розведення.

Цю думку можна виразити і по-іншому. Для того щоб позбутися симптомів, використовується не вплив самого речовини, а інформація про нього, скопійована і збережена у воді. Саме вона і стирає інформацію про симптоми, викликаних цією отрутою.

Отже, вода має здатність копіювати і запам'ятовувати інформацію. Ми навіть можемо припустити, що вода океану зберігає пам'ять про створіння, що мешкали в його глибинах. Льодовики теж можуть вміщати в себе мільйони років історії нашої планети.

Вода циркулює навколо земної кулі, протікає через наші тіла і розноситься потім по всьому світу. Якби ми могли прочитати інформацію, яка зберігається в пам'яті води, то дізналися б історію епічних масштабів.

Зрозуміти воду - значить зрозуміти всесвіт, всі чудеса природи і саме життя.

Я займався дослідженнями води багато років. Розуміння того, що вода має здатність копіювати інформацію, змінило моє життя. Після того як я зробив це відкриття в Америці, я привіз його з собою назад у Японію. З тих пір я використовую здатність води копіювати інформацію, для того щоб допомагати людям відновлювати здоров'я.

Ще не так давно лікарі навіть не розглядали можливість того, що вода сама по собі має цілющі властивості. Я був (і залишаюся) абсолютно переконаний в тому, що вода здатна запам'ятовувати і передавати інформацію, однак це положення наштовхнулося на повне неприйняття з боку медичної спільноти.

У 1988 році французький вчений Жак Бенвеніст зробив експеримент, метою якого було дослідження основних принципів гомеопатії. Він розвів ліки водою настільки, що його вже неможливо було виявити клінічними методами, а потім виявив, що цей розчин робить на хворих таку ж дію, що і нерозведені ліки.

Через рік після того, як він відправив свої результати в англійський науковий журнал «Нейчер», вони були нарешті надруковані - правда, у супроводі коментарів, які зводилися до того, що результати цих експериментів сумнівні і не мають під собою ніякого фізичного обгрунтування. З тих пір гіпотеза Бенвениста залишалася похованою і забутою. Всякий раз, коли хтось робить дослідження та експерименти, результати яких розбурхувати наукове співтовариство, реакція звичайно однакова.

Я давно цікавився, чи можна знайти фізичне обгрунтування здатності води запам'ятовувати інформацію. Чи існує який-небудь спосіб зробити це видимим для нашого ока?

Коли ваше серце відкрите для всього нового, ви починаєте помічати дрібниці, які можуть привести вас до величезних відкриттів. Так, одного разу я випадково відкрив книгу на словах, які буквально кинулися мені в очі: «Не існує двох абсолютно однакових сніжних кристалів».

Звичайно, я проходив це ще в середній школі. У кожної з сніжинок, які впали на землю за мільйони років, своя унікальна форма. І все ж я прочитав цю пропозицію так, ніби вона несла зовсім інший зміст, оскільки моє серце було відкрите і готове сприйняти це послання. У наступну мить я подумав: якщо я заморожу воду і подивлюся на кристали, можливо, кожен з них теж буде абсолютно унікальним. Це був мій перший крок на шляху в новий і недосліджений світ. Я вирішив заморожувати воду і фотографувати кристали.

За своєю природою я не звик вичікувати і сидіти склавши руки, коли є свіжа ідея. Я негайно ж попросив молодого дослідника з моєї компанії почати експерименти, але в цій області ніхто не знав практично нічого. Не було ніякої гарантії того, що наші зусилля зрештою будуть винагороджені. Але, як не дивно, я ніколи не сумнівався в тому, що ми на вірному шляху. Я був упевнений в тому, що моє припущення було правильно і що експерименти підуть добре: я просто знав це. Зазвичай я страждаю недоліком наполегливості, але на цей раз я не збирався здаватися.

Першим моїм кроком було орендувати дуже тонкий мікроскоп і дивитися на воду, заморожену в холодильнику. Однак, оскільки фотографії робилися при кімнатній температурі, лід танув. Нам знадобилося чимало часу для того, щоб ми змогли отримати хоч якісь фотографії кристалів.

Щовечора після роботи я запрошував свого молодого помічника на вечерю і намагався підбадьорити його. Я говорив йому, що дуже розраховую на нього, і просив, щоб він постарався і зробив все від нього залежне.

Після двох місяців проб і помилок нам нарешті вдалося зробити одну фотографію. Вода подарувала нам фотографію прекрасного шестикутного кристала. Мене просто переповнювало хвилювання, коли мій співробітник прийшов до мене з цією новиною.

Тепер для експериментів у мене є великий холодильник, в якому підтримується температура -5 ° С і всередині якого можна вільно пересуватися, але все почалося з першої фотографії. Беручи до уваги метод, яким ми тоді користувалися, дивно, що ми взагалі змогли отримати той перший знімок.

Те, що ви вважаєте можливим у вашому серці, можливо. Ми все робимо можливим нашої власною волею. Те, що ми уявляємо собі в наших думках, стає частиною нашого світу. Це лише одна з багатьох речей, які я дізнався від води.

Фотографії кристалів води, які я почав робити, виявилися виключно виразними і красномовними. У них я виявив глибоку філософію. Кристали з'являються лише на двадцять-тридцять секунд, коли температура підвищується і лід починає танути. Істина всесвіту знаходить форму і стає видимою лише на кілька миттєвостей. І в цей короткий проміжок часу перед нашими очима відкривається вікно у воістину чарівний світ.

  (Масару Ємото "Послання води")

Тече вода з-під явора яром на долину.
Пишається над водою червона калина.
Пишається калинонька, явор молодіє,
А кругом їх верболози й лози зеленіють.
Тече вода із-за гаю та попід горою.
Хлюпощуться качаточка поміж осокою.
А качечка випливає з качуром за ними,
Ловить ряску, розмовляє з дітками своїми.
Тече вода край города. Вода ставом стала.
Прийшло дівча воду брати, брало, заспівало.
Вийшли з хати батько й мати в садок погуляти,
Порадитись, кого б то їм своїм зятем звати?ОЧІ ПЛАНЕТИЛюди!

Я вам потрібна,

Мій стан – рідка, легка, як подих, і тверда.

Чуда

Краплинка срібна,

Хто не впізнав мене? Знайомтесь! Я – ВОДА!


Водень

І трохи кисню –

Для прохолоди, насолоди і пиття.

Згоден

З вас кожен, звісно,

Що Аш Два О – коштовна формула буття.


Білі

Снігів замети –

Це я, пухнаста і сипка, в зимовий час.

Хвилі

Морів планети

Для вас здіймаю на вітрах, лише для вас!


В росах

Між трав розлита,

Світанком неба в барви райдуги лечу,

В грозах

Палкого літа

Спадаю щастям життєдайного дощу.


В міру

Принад жадана,

В земному світі поряд з вами я живу.

В виру –

Стрімка, спонтанна,

Киплю, пульсую у джерелах, греблі рву!


Очі

Мої блакитні

Дивують всі безводні зоряні світи.

Хочу,

Земляни рідні,

Щоб ви любов мою зуміли зберегти.


Вода - новий вимір https://www.youtube.com/watch?v=u4y1mNHW8is

Вода і музика https://www.youtube.com/watch?v=WsqJeG00O3w


Вода


14%, 1 голос

0%, 0 голосов

14%, 1 голос

29%, 2 голоса

14%, 1 голос

29%, 2 голоса

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Здоров’я: концепція, фактори впливу, кроки до поліпшення


Якщо людина хоче стати здоровою,

то спочатку потрібно запитати її,

чи готова вона позбутися причин хвороби.

Тільки після цього їй можна буде допомогти.

Гіппократ


Протягом усього життя ми набуваємо багато різних навичок, наприклад, вчимося водити машину, шити, в'язати і т.д. Ці навички вважаються дуже важливими, але жоден з них не дозволить нам прожити довше. І коли людина втрачає своє здоров'я, то всі інші навички знецінюються. Багато багаті люди, втративши здоров'я, кажуть, що в житті більше нічого й не треба: ні влади, ні дачі, аби його повернути. Розчарування полягає в тому, що саме до здоров'я ми ставимося, як до чогось належного, наївно думаючи, що воно вічне і володіє невичерпним запасом. Це колосальна помилка, оскільки те, що ми робимо в нашому житті, - це цілий ряд неправильно скоєних дій.


Задумайтесь - 80% з того, що ми робимо, шкодить нашому здоров'ю!


Довіряючи рекламі по телебаченню, ми свідомо чи несвідомо п'ємо пепсі-колу, не замислюючись, що вона руйнує нашу кров, їмо снікерси і чіпси. Ми губимо себе і своїх дітей.


Ця інформація не придумана. Все, що ви тут прочитаєте, дуже важливо саме для Вас! Дані взяті з бесід з практикуючими лікарями країн СНД. Це найактуальніші і свіжі дані. Все, про що піде мова, буде досить жорстко, інакше ніхто не почує. Ми поговоримо і, загалом, про концепцію здоров'я і закони його збереження, і про конкретні речі: про механізми функціонування нашого організму, про те, що дозволяє йому працювати в непростих умовах.


Можливо якась інформація викличе у Вас опір. Є аксіоми, які нам не подобаються, і ми починаємо внутрішньо протистояти їм. Наприклад: а чому не треба їсти цукор? Тому, що він "виманює" воду з клітки і цієї причини достатньо, щоб його їсти менше. Якщо насипати цукор на полуницю, то вона пустить сік. Якщо ви вип'єте солодкий сік, то ваша клітка віддасть воду. Якщо насипати на огірок сіль, то він віддасть сік, але якщо ви з'їсте солоний огірок, то ваша клітка також віддасть воду.


У всьому світі в медицині існують державні стандарти, за якими лікар повинен діяти. Є припис на кожне захворювання. Блюзнірство полягає в тому, що держава, взявши на себе відповідальність за життя людини, зняло її з лікаря. Якщо лікар зробив все як написано в стандарті, він ні за що не відповідає. Це означає, що хворому просто не пощастило, якщо він помер. Якщо лікар зробив щось по-іншому, відійшов від запропонованих дій, і хворий помер, то відповідає особисто лікар. Тому жоден з працюючих в офіційній медицині ескулапів не хоче порушувати державні стандарти і боїться це робити, тому якщо щось трапиться, то спитають з нього. Лікарі зараз знаходяться в двояких умовах, це треба розуміти і не нарікати на них і медицину в цілому.


Ми пропонуємо вам самостійно розібратися в причинах виникнення багатьох захворювань.


12 факторів, що впливають на здоров'я

Присутність хоча б одного фактора все одно веде до хвороби. Це дуже неприємно, але це так.Фактор психології. Неправильні установки, відсутність віри, відсутність серйозних розумових програм, що стосуються саморозвитку та самоосвіти. Коли наше тіло починає говорити з нами мовою хвороб, нездужань та інших фізичних проблем, воно хоче, щоб ми усвідомили і змінили свій образ думок і дій. Якщо людина незадоволена собою, якщо вона нікого не любить або її ніхто не любить, то чи позначиться це на її здоров'ї? Звичайно. Вона буде відчувати суміш самих руйнівних емоцій: образу, заздрість, страх, злість або гнів. У таких людей немає навіть шансів бути здоровими. Психологія - це найпотужніший фактор і треба починати з нього. Потрібно визначити життєві пріоритети.

Фактор харчування. Про цю причину найбільше говорять і пишуть, але найменше роблять. Дійсно, почати правильно і добре харчуватися важко. Потрібно написати собі список тих продуктів, які ви ніколи не будете їсти. У людини немає певних алгоритмів: ми все одно будемо ходити в ресторани, один до одного в гості. Але існують продукти, які не можна вживати ні за яких умов. Не можна їсти продукти, які не псуються. Наприклад, виноград. Він повинен полежати 3-5 днів і зіпсуватися. Сьогодні він лежить на полицях магазинів місяцями. Чи бувають не червиві фрукти? Не можна їсти "Де Ширак", "Мівіну", пити розчинну каву, сік з магазину. У томатний сік додають піногасник. В сухарики додають глутамат натрію, тому що солити дорожче. Для консервації червоної ікри використовують похідне пальне і лимонну кислоту, виходить формальдегід. Відомі фірми з виробництва йогуртів дають рекламу про живі бактерії. Бактерії живуть від 3 до 6 днів, а продукція фірм зберігається 3-4 місяці. Вони здають йогурти на експертизу і там все нормально, а після опромінюють. Таким же способом американці вирішили проблему сальмонельозу, опромінювали курячі яйця, при цьому частина ізотопів все одно залишається на продукті. Джеми: малинові, абрикосові, вишневі містять масу хімічних речовин, барвників. Домашнє вишневе варення не буде червоного кольору, при наявності кисню і цукру воно окислиться і стане темно-коричневим. Не можна їсти майонези, особливо в пластикових упаковках. Оцет виділяє з пластика самі канцерогенні речовини. Майонез містить величезну кількість консервантів і стабілізаторів. А жири рівним шаром покриють внутрішню стінку ваших судин. Не можна їсти копчені продукти, варені і сиров'ялені ковбаси. Це ілюзія - їсти варений папір з сіллю і барвниками і думати, ніби отримуємо білки.


Звичайно, на все це можна закрити очі, тому що хочеться, бо звикли. Але це вже психологія - дивіться пункт перший. Якщо зібралися вмирати - Не відволікайтеся.

Фактор води. Третя причина всіх захворювань вода та напої. Мозок на 90% складається з води. Важко уявити, що станеться, якщо вона перестане туди надходити. Ніяка пепсі-кола, чай або сік в мозок не надходять. З 96 тисяч живих істот на Землі тільки людина їсть приготовану їжу і п'є щось, крім води. Ми можемо довго дискутувати на тему: чи можна пити зелений і чорний чай, какао, каву, соки? Чи треба дітей поїти чаєм? Чи будуть вони від цього здорові? Друзі, ми ж не миємо голову чаєм? Ми не перемо білизну в соку? Не миємо підлогу кавою? Нам потрібен універсальний розчинник - вода. Ось і нашим клітинам потрібна тільки вода. Вони теж хочуть "помитися".


Скільки потрібно пити води? Якщо ви харчуєтеся фруктами, овочами, крупами і легко засвоюваним білком, то вам достатньо одного літра чистої води в день. Якщо вживати м'ясо, рибу, яйця, хліб, велика кількість пряного і гострого, то води потрібно набагато більше - 1,5-2 літри. Чим більше людина їсть, тим більше вона повинна пити. Якщо ви перейдете до дробного прийому їжі, то об'єм води буде знижуватися. У людини існує унікальна річ, яка називається спрага. Але спрага - це не перша ознака зневоднення, а четверта або п'ята. Тому коли пересохло в роті - це вже глибоке зневоднення. Згадайте закони концентрації з уроків хімії. Якщо у людини камені в нирках, значить, концентрація сечі дуже висока і солі випадають в осад. Якщо покласти в чай одну чайну ложку цукру, то це нормально. А якщо 10, то цукор випаде в осад. Якщо після людини запах в туалеті, як після кота, і неможливо зайти, то це означає, що він не п'є воду і сеча дуже концентрована. Якщо людина пітніє і сильно пахне, то треба пити воду, а не користуватися дезодорантом. Води треба пити стільки, щоб запах поту зрівнявся із запахом тіла. Через лімфу відходить колосальна кількість отрут, а отруту розчинити можна тільки у воді, і не в чому іншому.


Аналогічно з соляною кислотою, яка знаходиться в шлунку. Підвищена кислотність шлунка - дуже спірне питання. Ні один шлунок не дасть підвищену кількість кислоти, навіщо він її буде виробляти? Належить виділити 2,5 грами соляної кислоти - шлунок виділить таку кількість. Але якщо там знаходиться 2 грами води, замість належних ста грам, то концентрація буде відповідна. Людина скаржиться, що у неї печія, а їй кажуть, що у неї підвищена кислотність і додають туди солі алюмінію. Дурніше придумати не можна. Коли ми приходимо до лікаря з цукровим діабетом, не слід починати з цукрознижаючої таблетки. Уявіть собі кров, в якій розчинені 3 ложки цукру, тобто кров солодка. Якими таблетками можна прибрати цукор? Куди він дінеться? Він уже в склянці. Це ілюзія на рівні психології. Що можна зробити з солодкою кров'ю? Її можна розбавити водою. Цукор можна промити через нирки? Можна. Тільки таким чином його можна розчинити. Тому перший симптом, який з'являється у людини - спрага, йому хочеться розчинити цей цукор. При цьому лікар ніколи не скаже, щоб ви вживали більше води, більше того, він навіть заборонить пити цю воду. На багато захворювань треба міняти свій погляд.

Фактор АБВГПП - агресія бактерій, вірусів, грибів, найпростіших, паразитів. Хочете ви чи ні - вони є, вони живуть і мають таке ж право на існування, як і ви. Вбити їх неможливо. Швидше вони вас уб'ють, але у них немає такої мети. Їх мета - експлуатувати нас і отримувати продукти для своєї життєдіяльності.


Якби якісь глисти хотіли б нас заморити, вони б давно це зробили. Їм нема чого руйнувати великий корабель, вони живуть тихесенько. Інша справа, що ми не хочемо з ними жити, значить, нам треба створити для них несприятливі умови. З бактеріями, вірусами і грибами може впоратися наш імунітет, і тільки він. Інша справа - найпростіші та гельмінти. Для клітин імунної системи - це великі звірі, тому для боротьби з ними ми повинні застосувати конкретні дії.

Фактор спадковості. На жаль, після 40 років, на прийомі у лікаря, людина стає жертвою віку та спадковості. Багато "спадкових" захворювань, такі як жовчнокам'яна і сечокам'яна хвороби, цукровий діабет 2 типу, гіпертонічна хвороба, артрози, є наслідком стереотипів харчування в декількох поколіннях. Більшість спадкових захворювань проявляються в перші 10-15 років життя.

Фактор медицини. Навіть якщо у розвиток медицини вкласти величезну кількість грошей, тривалість життя людської популяції не збільшиться. Вона не залежить від рівня розвитку медицини в країні. Тривалість життя залежить від культури харчування, способу життя і любові до самого себе. Величезна кількість лікарських речовин, які ми брали в минулому столітті - анальгін, цитрамон, димедрол, вже давно зняті з виробництва в інших країнах світу через їх токсичний вплив. Наприклад, препарат декаріс, який багато років використовувався як імуномодулятор, викликає рак крові у дітей. Ці дослідження проводилися в США.


Ми вже не говоримо про безконтрольний прийом нестероїдних протизапальних засобів, антибіотиків і препаратів, що знижують артеріальний тиск. Тільки вам вирішувати, скільки і як довго ви будете приймати хімічні засоби. Це колосальний чинник, що впливає на ваше здоров'я самим негативним чином.

Фактор травм. Чи вважаєте ви, що травми - це випадковість? Особливо, якщо вони перетворюються на закономірність? Цей фактор тісно пов'язаний з інтуїцією і способом мислення людини. Але якщо вже таке сталося, постарайтеся відстежити наслідки травми і по можливості їх усунути. Зараз особливою популярністю починають користуватися лікарі-остеопати - чарівники, які м'якими рухами рук відновлюють біомеханіку суглобів хребта і "ритм дихання" кісток черепа. Тим самим, покращуючи ликвородинамику, венозний відтік з порожнини черепа, що часто є причиною головних болів, а за фактом наслідком травм.

Фактор руху. У Китаї та Японії дуже мало лікарів, які займаються проблемами суглобів. Більшість видів східних єдиноборств являють собою плавні рухи, більше схожі на хорошу гімнастику, ніж на вид спорту. У нашій країні поняття про фізичне навантаження у кожного своє. Простоявши 8:00 вниз головою на дачі, ви можете і не сподіватися, що отримали корисну фізичне навантаження. Рухи повинні бути гармонійно розподілені між усіма групами м'язів і супроводжуватися невеликим почастішанням пульсу і потовиділенням. Тоді це навантаження можна вважати ефективним.

Фактор біоенергетики. У наш час наукою доведено, що біополя існують. Раніше це називали "пристріт, псування", а зараз називають "біоенергетичним обуренням". Неважливо, як це називати, головне, щоб ви розуміли: біополе людини існує, а значить, на нього йде вплив. Цей фактор знову ж тісно пов'язаний з психологією.

Фактор екології. Якщо навколо вас в макро- або в мікроекології знаходяться проблемні зони, такі як: промислові викиди в повітря від заводів; миття посуду засобом "Фейрі", яке змивається 35-ю водою і розчиняється всередині ШКТ; вживання хлорованої води - вам слід вжити заходів.


Фактор шкідливих звичок. Їх більше, ніж прийнято вважати. Це не тільки алкоголізм, куріння і наркоманія. Це і читання в транспорті, прослуховування гучної музики в навушниках. До речі, спати на животі теж шкідливо, тому що шия повертається під кутом 45%, тобто практично порушується мозковий кровообіг.

Фактор часу. Це те, чого не вистачить, коли все вже буде. Неминучий фактор, що впливає на наше здоров'я. Воно незримо бере участь у розвитку будь-якого захворювання.

Кроки до поліпшення чинників здоров'я

Перший крок до здоров'я - це психологічна тренування, тобто тренування програм нервової системи, аутотренінги, навчання. Це все, що стосується отриманих знань про здоров'я. Установка робити ті чи інші корисні речі. Без цього ми не зрушимо з місця. Переступити цей щабель неможливо. Наприклад, у людини заболіло серце, і вона десь прочитала, що в її стані корисно рухатися. Вона починає бігати. Але якщо ви побіжите, не виконавши якихось інших заходів, то хорошого ефекту не буде, тому що бігати в передінфарктному стані або з повним животом глистів просто не раціонально. Далеко не втечемо. Тому, для початку потрібно розібратися з психологією, отримати інформацію, отримати відомості, знання, які зрушать ваше світорозуміння.


Другий крок до здоров'я - це їжа. Якщо ми не навчимося правильно харчуватися, то нас навчать "добре лікуватися", причому вчити будуть досить жорстко. Кажуть, що могилу ми копаємо собі ложкою і виделкою. Так от, ці ложка і виделка знаходяться у нас в голові. Так само варіантом харчування є трави.


Третій крок до здоров'я - це вода. Про це ми вже досить написали. Людина, яка не п'є воду і при цьому добре себе почуває, знаходиться в ілюзії з приводу стану свого здоров'я.


Четвертий крок до здоров'я - протипаразитарна програма. Очищення повинно бути обов'язково поєднане з протипаразитарної програмою. На сьогоднішній день, для будь-якої розсудливої людини, яка розуміє небезпеку синтетичних протипаразитарних засобів, єдиним виходом є трави. Якщо ви подивитеся анотацію будь-якого протигельмінтної препарату, то побічних дій у нього буде більше, ніж видів паразитів, на які він впливає. І жодна грамотна мама не стане давати такі препарати своїй дитині, особливо два рази на рік, інакше дитина залишиться без печінки і нирок.


Наявність в нас паразитів може виявлятися симптомами різних відомих захворювань або нездужань. Болі в животі, нестійкі випорожнення, знижений або підвищений апетит, нудота вранці при чищенні зубів, скрип зубами по ночах, посилене слиновиділення. Хронічні і затяжні бронхіти, особливо у дітей. Алергії, атопічний дерматит. Чіткою ознакою паразитоза є відшаровування епідермісу на подушечках пальців рук і ніг.


Попадання в організм паразитів не в повній мірі залежить від вашої охайності. Так, можна смачно пообідати в дорогому ресторані, з'їсти салат із зеленню, і мати всі шанси захворіти на аскаридоз.

Ключовий момент - дієта. Необхідно виключити з раціону: червоне м'ясо (яловичина, свинина, баранина, телятина), "м'ясні" напівфабрикати, все солодке і все борошняне, дріжджовий хліб, булку, картопля, молоко, алкогольні напої. Однак, 50 грамів коньяку в день компенсують гастрономічні позбавлення. Протипаразитарні властивості коньяку давно відомі.

Програма практично неефективна без дієти.


Слід окремо зазначити гриби. Це особлива цивілізація, яка найскладніше і довше залишає наш організм. Вони поводяться "дуже тихо", при цьому будучи джерелом найпотужнішою інтоксикації. Гриби дуже люблять борошняне і солодке. Ці продукти необхідно виключати з раціону.


П'ятий крок до здоров'я - системне очищення організму.


https://youtu.be/Q1kdV0usFLg


Що ми робимо для здоров’я?


0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

57%, 4 голоса

14%, 1 голос

14%, 1 голос

14%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

М'ясо не примножує життєву енергію

                                                          Два голодних студенти сидять у гуртожитку й на останні гроші випивають.                                                               Раптом  один говорить: 
                                                          — Чуєш, звідки це шашликами запахло? 
                                                         — Дурню, зніми муху з цигарки!


Продовження, див. http://blog.i.ua/community/1272/1649226/

 В 1977 році в Сполучених Штатах була опублікована доповідь, присвячена питанням здоров'я і харчування. Ця доповідь набула широкої популярністі під назвою Доповіді Макговерна - по імені сенатора Джорджа С. Макговерна.

   У ті роки медицина в США активно розвивалася, але кількість хворих (особливо тих, які страждають онко- та серцевими захворюваннями) росла ще швидше. Зрештою в Сполучених Штатах витрати на охорону здоров'я збільшилися настільки, що американська економіка опинилася на межі кризи. І тоді в Сенаті створили спеціальний комітет на чолі з сенатором Макговерном. Члени цього комітету зібрали статистичні дані, що дозволяють судити про зв'язок харчування і здоров'я і, спільно з провідними медиками і дієтологами, вивчили причини швидкого зростання захворюваності в США. Результати роботи комітету, а також використана статистика увійшли в Доповідь Макговерна, який зайняв 5000 сторінок.

   Доповідь Макговерна красномовно свідчила, що причиною цілого ряду хвороб є неправильне харчування. Дослідження говорили про те, що, якщо американці хочуть бути здоровими, вони повинні інакше харчуватися.

   У той час у Сполучених Штатах була популярна калорійна їжа з високим вмістом білків і жирів (наприклад, жирний біфштекс на обід). Білки важливі для організму як основний будівельний матеріал. Саме тому продукти тваринного походження вважалися дуже корисними - причому не тільки спортсменам і дітям, але і літнім, а також фізично ослабленим людям.


   У Доповіді Макговерна цю помилку було спростовано. Там же була запропонована ідеальна система харчування - японська дієта епохи імператора Генроку (1688-1703), основу якої складали гарніри з круп і сезонних овочів, морські водорості і невелика кількість риби, що служила джерелом протеїнів.

   В результаті японської системою харчування зацікавився весь світ.

   Поширене твердження «Нема м'яса - немає і мускулів» - вигадка найчистішої води. За доказами далеко ходити не треба, в природі їх предостатньо. Невже ви думаєте, що лев, яскравий представник м'ясоїдних, володіє видатною мускулатурою? Насправді, у травоїдних - таких, як коні і олені, - м'язи нітрохи не гірше. Козирі хижака лева - несподіванка і короткий блискавичний кидок, він не здатний довго переслідувати здобич. Лев знає - в затяжний гонці з травоїдними шансів у нього немає.


   Безсумнівно, споживання великої кількості білків тваринного походження прискорює розвиток організму і, ймовірно, є головною причиною акселерації. Однак саме тут і криється небезпека. Адже м'ясо прискорює не тільки розвиток, але і процеси старіння.

У Японії вважається, що обличчя людини є дзеркалом його життя. Стан здоров'я і життєвий досвід накладають на риси обличчя помітний відбиток, крім того, по основних лініях обличчя можна скласти уявлення про особистість.

   Загальний вигляд шлунка і кишечника також дозволяє судити про здоров'я. Стінки шлунка здорової людини гладкі, рожевого кольору, на них не проглядаються кровоносні судини; слизова оболонка шлунка прозора і блищить, коли на неї падає світло ендоскопа. Здоровий кишечник теж рожевий, дуже м'який, з великими рівномірними складками. У дитинстві шлунок і кишечник ідеальні, але надалі їх стан обумовлено харчуванням і способом життя людини.


   У хворої людини шлунок, якщо можна так висловитися, «прищавий», - іншими словами, подекуди запалений і покритий здуттями. При атрофічному гастриті слизова оболонка шлунка стоншується і тоді кровоносні судини проступають на поверхню. Організм намагається компенсувати недостатню товщину слизової оболонки шлунка, і як наслідок, на деяких його ділянках утворюються ущільнення. Стінки нездорового кишечника втрачають еластичність, через що на них утворюються додаткові складки; подекуди кишка звужується так, ніби її стягнули аптечною гумкою.

   Якщо ви запропонуєте людині, яка «невидимо хвора» (іншими словами, вже не здорова, але ще не відчуває фізичних нездужань і болю), відмовитися від м'ясної їжі - вона, швидше за все, відмахнеться від ваших слів або ж спробує довести вам, що не може жити без м'яса. Справжня причина такої «глухоти» до корисних порад полягає у відсутності необхідної інформації: люди просто не знають про існування «м'ясної» пастки.

   Крім того, людей, за великим рахунком, хвилюють лише ті зміни у власному організмі, які видно неозброєним оком. Так, якщо у людини випадає волосся або на обличчі з'являються зморшки, вона починає панікувати і витрачає багато часу і грошей на те, щоб хоч щось виправити. Якщо ж мова заходить про зміни в її кишечнику, він вона тільки знизує плечима, мовляв: «Не болить - ну й добре». Тільки потім, коли хвороба виявляється повною мірою, вона шкодує, що навіть не спробувала її уникнути.

    Особисто мене приховані зміни в організмі турбують куди більше, ніж зовнішні симптоми, адже саме ці зміни визначають загальний стан організму.

   Ті, які беруть на себе відповідальність за своє здоров'я і життя, розуміють, що для тих, хто хворий на рак, немає нічого важливішого правильного раціону, завдяки якому відсоток рецидивів цього захворювання знижується до нуля; тим же, хто просто «невидимо хворий», правильне харчування дозволяє виключити ймовірність хвороб як таких.

   Щоб повернути собі здоров'я і потім зберегти його, необхідно розуміти, які зміни відбуваються в організмі людини під впливом м'ясних продуктів. Найшкідливіше в м'ясі те, що в ньому немає клітковини, зате предостатньо жирів і холестерину. Від м'ясної їжі стінки кишечника ущільнюються. Це відбувається тому, що через відсутність клітковини обсяг перероблених харчових мас у кишечнику різко скорочується і товстій кишці доводиться докладати дуже багато зусиль, щоб звільнитися від такого вмісту. Її надмірна перистальтична активність сприяє нарощуванню гладких м'язів кишечника - вони товщають і збільшуються в об'ємі. Як наслідок, товста кишка коротшає, її внутрішня порожнина звужується. Тиск на товсті і звужені стінки кишечника посилюється. Оскільки разом з білками тваринного походження кишечник вбирає також і велика кількість жиру, навколо нього збільшується жировий шар, що призводить до ще більшого тиску на стінки товстої кишки. Через підвищений внутрішнього тиску слизова оболонка кишечника як би видавлюється і утворюються «кишеньки», так звані дивертикули (саме це явище називається дивертикулезом). В результаті проходження по товстій кишці навіть невеликих кількостей калових мас утруднюється; вони прилипають до стінок товстої кишки, скупчуються в дивертикулах і довго не виводяться з організму.

   Накопичилися в дивертикулах і в складках товстої кишки калові маси виділяють токсини, що провокують генетичні мутації клітин кишечника і утворення поліпів. У свою чергу поліпи можуть поступово рости і перетворюватися на ракові пухлини.

   Поганий стан товстої кишки веде не тільки до таких специфічних хвороб, як дивертикулез, поліпи і рак кишечника. Існує цілий комплекс так званих «захворювань способу життя», пов'язаних з нездоровим кишечником. Це і гіпертонія, і фіброми, і атеросклероз, і серцеві захворювання, і ожиріння, і рак молочної залози, і рак простати, і діабет та ін.

   Отже, приховані проблеми шлунка і кишечника повільно, але вірно руйнують здоров'я.

як приготувати м'ясо по французьки

М’ясо по французьки з грибами

Інгредієнти:

  • 300 гр. філе свинини
  • 200 гр. печериць
  • 150 гр. твердого сиру
  • 1 ріпчаста цибуля
  • 3 ст. ложки майонезу
  • перець, сіль

Спосіб приготування:

Приготування м’яса по французьки з грибами починається з того, що гриби необхідно промити, нарізати шматочками і залити холодною водою. Свинину нарізати шматочками, розміром 10 на 10 сантиметрів, діаметром 1 сантиметр.Поперчити, посолити кожен шматочок, а потім викласти його на деко. Зверху на м’ясо викласти гриби, ще раз злегка посолити. Ріпчасту цибулю почистити і нарізати півкільцями, після цього викласти зверху на гриби. У закінченні посипати кожен шматочок м’яса тертим на дрібній тертці сиром, а зверху смахать майонезом. Деко поставити в духовку і випікати протягом 25 хвилин, при температурі 200 градусів. М’ясо по французьки з грибами готове.

М’ясо в моєму житті

8%, 2 голоса

4%, 1 голос

71%, 17 голосов

4%, 1 голос

4%, 1 голос

0%, 0 голосов

8%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

У Вас все попереду!

 Люди завжди цікавились своїм здоров’ям і засобами позбавлення від хвороб, надбаних з віком. Зрозуміти себе, розібратися в своєму організмі — прагнення виправдане.

Чого людина не розуміє, тим вона не володіє. Давайте обмінюватися секретами здоров’я, фізичного і психічного благополуччя, рекомендаціями про використання для оздоровлення доступних і діючих засобів — раціонального збалансованого харчування, фізичнмх вправ, закалювання, масажу, фітотерапії, аутотренінга. 

Важливо повірити в істину: здоров’я неможливо зберегти одними ліками. Якщо Вам виповнилося 25, 30, 40 років, то варто задуматися, якими Ви станете через 10-20 років — здоровими, повними сил, енергії? В достатній мірі відчуваючими радість життя?

 Чи немічними, буркотливими про те як жахливо старіти? Все залежить від того, який вибір Ви робите, якому стилю життя віддасте перевагу. Але, думається, наше спілкування дасть нам впевненість у Ваших силах і Ви твердо повірите, що у Вас все попереду

Чи придаєте Ви особливе значення своєму самопочуттю? 

Яким чином зберегти рівний настрій у важких обставинах, справитись з негативними стресами, зняти розумову, чи фізичну перенапругу. Поліпшити відносини з навколишніми? 

Щоб в підсумку Вам вдалося більш оптимістично дивитися на світ, відчути себе впевненіше. Дуже тактично і бережно відкрити завісу інтимного життя, яке традиційно обходять мовчанням. Однак благополуччя в інтимних відносинах дає Вам фізичне і духовне задоволення, учить бути щасливими.

 Будьте! 


http://1tv.com.ua/uk/video/program/zdorovia


Головне у Вашому стилі життя 


14%, 1 голос

14%, 1 голос

14%, 1 голос

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

14%, 1 голос

0%, 0 голосов

29%, 2 голоса

14%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

"Корисна" їжа - шкодить здоров’ю!

На питання що їсти, я настійно раджу вам хоча б раз на день прислухатися до свого тіла - нехай воно саме підказує вам, що для вас корисно, а що ні. Я кажу це, оскільки знаю: багато продуктів, які ви вважаєте «корисними», здатні нашкодити вашому здоров'ю. Ось простий приклад. Як ви ставитеся до наведених нижче загальновідомих рекомендацій?

- Необхідно щодня з'їдати по йогурту - це корисно для товстої кишки.

- Щоб не вичерпався запас кальцію в організмі, потрібно кожен день пити молоко.

- Замість фруктів слід вживати вітамінні добавки, так як від фруктів повніють.

- Той, хто відповідально ставиться до свого здоров'я, повинен уникати продуктів з високим вмістом вуглеводів (рис, хліб) - від них швидко поправляються.

- Чи корисна низькокалорійна, але багата білками їжа.

- Щоб поповнити запас рідини в організмі, потрібно пити зелений чай - в ньому багато антиоксидантів.

- Воду з-під крана обов'язково слід кип'ятити, інакше в ній залишиться хлор.

   Корисність цих рекомендацій майже ні в кого не викликає сумнівів. Але насправді вони є не тільки помилковими, але й шкідливими.

   Чесно кажучи, я ще не зустрічав людини, яка, щодня з'їдаючи по йогурту, могла би похвалитися хорошим кишечником. Згідно зі статистикою, американці щодня випивають величезну кількість молока, і в той же час ОСТЕОПОРОЗ - мало не національне лихо Америки. Японці, які регулярно п'ють настільки багатий антиоксидантами зелений чай, шлунки виглядають досить гнітюче. Фахівці з чаю, які за службовим обов'язком змушені пити його літрами, нерідко стають жертвами атрофічного гастриту - передвісника раку шлунка.

   Але тоді чому ШКІДЛИВЕ вважають корисним? Та тому, що люди схильні звертати увагу лише на ОКРЕМІ властивості того чи іншого продукту і не беруть до уваги цілісну картину. Дійсно, в зеленому чаї багато антиоксидантів, він вбиває бактерії і уповільнює окислювальні процеси. Ось всі вирішили: чим більше його п'єш, тим здоровішим будеш і тим довше проживеш. На жаль, клінічні дані спростовують цей широко поширений міф. У тих, хто зловживає зеленим чаєм, погані шлунки.

   Справа в тому, що антиоксиданти, які містяться в чаї - не що інше, як різновид поліфенолу. Поліфенол зв'язує вільні радикали, тим самим нейтралізуючи їх негативний вплив. При цьому утворюється речовина під назвою «танін». Фруктам і овочам танін надає терпкий смак. Хурма гірчить саме тому, що в ній багато таніну. Але танін легко окислюється. При взаємодії з повітрям і гарячою водою він перетворюється на дубильну кислоту, яка сприяє згортанню білків. Не знаю, що про це думаєте ви, але, на мою думку, чай з дубильною кислотою - далеко не кращий напій.

   За даними ендоскопічних досліджень, якщо людина регулярно п'є чай (все одно - зелений або чорний, китайський або англійський), в слизовій оболонці його шлунку відбуваються атрофічні зміни і розвивається хронічний гастрит. До тих же висновків прийшов і професор Масаюки Каваніші (Школа Гігієни університету Міе). Більш того, у вересні 2003 року на Японській конференції, присвяченій питанням боротьби з онкологічними захворюваннями, він зробив доповідь про негативний вплив антиоксидантів,які містяться в чаї на ДНК.

   І це не єдина небезпека, пов'язана зі зловживанням чаєм. Адже в багатьох сортах чаю, що продаються в магазинах, міститься неабияка доза ХІМІКАТІВ, так як при його вирощуванні широко використовується агрохімія.

   Оскільки в чаї є дубильна кислота, агрохімікати і кофеїн, я настійно раджу вам втамовувати спрагу простою водою. А тим, хто не мислить свого життя без чаю, рекомендую пити тільки той чай, який вирощений на органічних добривах. І тільки ПІСЛЯ їжі. І не більше двох-трьох чашок на день.

  Чому там, де йдеться про наше здоров'я, загальноприйнятий «здоровий глузд» часто-густо веде до кричущих помилок, жертвами яких стають багато людей? Тому що ми перестали розглядати людське тіло як єдине ціле. Але ж в людині все взаємопов'язано, і якщо якийсь продукт благотворно впливає на один його внутрішній орган, це ще не означає, що він корисний всьому організму. Тому, складаючи меню, не забувайте, що за кількома деревами деколи можна не помітити лісу. Не варто судити про корисність того чи іншого продукту за інформацією про один (або навіть два-три) його інгредієнти.

Далі буде

http://www.pisni.org.ua/songs/4636.html


"Здорове харчування"


33%, 3 голоса

11%, 1 голос

22%, 2 голоса

0%, 0 голосов

33%, 3 голоса

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Як можуть люди жити щасливим і здоровим життям?

Звичайно, кожен з нас по-своєму визначає щастя, але все ж - чи є у вашому серці відчуття спокою, чи

впевнені ви у своєму майбутньому, відчуваєте ви вранці, в момент пробудження, відчуття очікування

чогось радісного? Якщо ось це все називати щастям, то могли б ви сказати, що ви щасливі?Думаю, можна з упевненістю стверджувати - небагато знайдеться людей, які зможуть відповісти

твердим «так». Більшість не вважає, що їх життя складається в точності так, як вони б хотіли. Що ж

завдає нам такий біль? Що таке відбувається у світі, через що стільки людей не можуть просто бути

щасливими?

Мені здається, що всі ми живемо в епоху хаосу. Слово «хаос» характеризує той стан сум'яття і

безладдя, яке є ознакою неорганізованої матерії, що існувала до створення всесвіту.

Просто йдучи по життю, ми відчуваємо себе змученими і втомленими. Газети і телебачення

обрушують на нас потоки інформації, а на роботі ми постійно стикаємося з проблемами і

непорозуміннями. І ці проблеми видаються нам численними і нездоланними.

Швидше за все, така сутність життя всюди, куди б ми не вирушили. Наша крихітна планета просто

перевантажена економічними протиріччями, сімейними негараздами, етнічними забобонами,

екологічними катастрофами, релігійними війнами і всіма іншими проблемами, які тільки можна

уявити. І вся інформація про людей, які страждають і людей, що насолоджуються стражданнями інших

людей, про людей, які багатіють, і людей, які розоряються, про гноблених і гнобителів доходить до нас

навіть з протилежного боку земної кулі всього за кілька секунд.

Хто, запитаємо ми, є причиною всіх цих страждань? Світ стає більш роз'єднаним і чужим, життя в

ньому ускладнюється. Ми і так вже по шию занурилися в хаос, а світові проблеми все продовжують

поглиблюватися.

Втім, у нас є щось спільне - всі ми шукаємо вихід. Кожен з нас шукає відповідь, а відповідь ця

настільки проста і ефектна, що досі вона навіть не приходила нам в голову.

Отже, в чому причина всього цього безладу? В чому корінь всіх бід? Що б це не було, воно веде світ

від гармонії до розбрату.

Можливо, це неминуче явище. Хоча всі ми належимо до одного біологічного виду, у нас є

національні та расові особливості, а отже, і мислимо ми по-різному.

Крім того, більшість людей насилу приймають речі, несхожі на ті, що їх оточують. Результатом цього

є безперервний потік бід і страждань. Здається, що, поки люди залишаються людьми, будь-яке

запропоноване пояснення незмінно у когось буде зустрічати відсіч.

І ось ми знову повернулися туди ж, звідки почали. Чи може існувати те єдине пояснення, яке буде

застосовано до всіх людей на земній кулі, в яке кожен увірував би? Чи можливо пояснення настільки

просте, що кожен зміг би зрозуміти його?

Так ось: я знайшов це рішення, і воно полягає в наступному: людське тіло в середньому на 70%

складається з води.

Ми починаємо наше життя у вигляді плоду, який складається з води на 99% . Коли ми

народжуємося, вода складає 90% нашого тіла, а до того часу, коли ми досягаємо дорослого віку, вміст

води знижується до 70%. Якщо ми вмираємо в глибокій старості, то наше тіло складається з води

приблизно на 50%. Іншими словами, на всьому протязі нашого життя ми існуємо головним чином у

вигляді води.

З фізичної точки зору людина - це вода. Усвідомивши це, я почав дивитися на світ зовсім по-іншому.

По-перше, я зрозумів, що це правило щодо води відноситься до всіх людей. Тому те, що я збираюся

розповісти, стосується кожного з нас, у всьому світі.

Я думаю, мені вдалося побачити той шлях, по якому люди повинні йти протягом свого життя. Отже,

як можуть люди жити щасливим і здоровим життям? Відповідь полягає в наступному - треба очистити

воду, яка складає до 70% нашого тіла.

Вода в річці залишається чистою тому, що вона рухається. Коли вода стає застійною, вона вмирає.

Тому вода повинна постійно бути в русі. Вода, або кров, в тілі хворої людини застоюється. Коли кров

перестає текти, тіло починає розкладатися, а якщо кров в мозку зупиняється, це може загрожувати

життю.

Але чому кров стає застійною? Ми можемо розглядати цей стан як застій емоцій. Сучасні

дослідники показали, що стан свідомості безпосередньо впливає на стан тіла. Коли ви живете повним

життям, отримуєте від неї задоволення, ви відчуваєте себе краще і в фізичному плані, а коли ваше

життя наповнене боротьбою і жалями, ваше тіло теж знає про це.

Отже, коли ваші емоції протікають через ваше тіло, ви відчуваєте почуття радості і рухаєтесь

назустріч фізичному здоров'ю.

Рух, зміна, течія - це і є життя.

Якщо прийняти як даність, що, перш ніж стати людьми, ми існуємо у формі води, ми ближче

підійдемо до відповіді на основне питання: що таке людина. Зрозумівши воду, ми будемо краще розуміти людське тіло і, можливо, навіть розкриємо велику таємницю - чому ми народилися і чому

існуємо саме так, а не інакше.                                                               (Масару Ємото "Послання води")Що треба для Щастя? 


25%, 2 голоса

0%, 0 голосов

13%, 1 голос

38%, 3 голоса

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

25%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Не потрібно лікувати спрагу ліками

Вся методологія сучасної медицини заснована на чотирьох, на жаль, невірних передумовах.

Перша з них, яку я вважаю найбільшою трагедією в історії медицини, полягає в тому, що сухість у роті вважається єдиною ознакою потреби організму у воді. Це помилкове припущення винне в болісній, передчасній смерті мільйонів людей. По суті, ці люди страждали всього лише від незнання: вони не знали, що їм просто хочеться пити.

Насправді виробництво слини, необхідне для пережовування і проковтування їжі, є пріоритетним - організм виробляє цей секрет в першу чергу, навіть якщо води не вистачає для здійснення інших життєво важливих функцій. Даний факт є переконливим доказом того, що вода надто важлива для організму, щоб сигналізувати про її нестачу тільки за допомогою сухості в роті.

Другою серйозною помилкою медицини є припущення, згідно з яким вода не володіє власними хімічними властивостями, а всього лише розчиняє і транспортує поживні речовини-Проте насправді вода - це головний постачальник енергії для здійснення всіх функцій організму. Вона виробляє гідроелектричну енергію в мембранах всіх клітин, в тому числі тих, які передають нервові імпульси. Крім, того, завдяки своїм гідролітичним властивостям, вона розщеплює всі поживні речовини на первинні компоненти, які організм може засвоювати і використовувати, наприклад: білки - на амінокислоти, крохмаль - на прості цукри, а жири - на жирні кислоти. Цим компонентам вода передає свою енергію, якою живиться організм. Крім іншого, вода виконує функцію клею, який зв'язує клітинні мембрани в єдине ціле. Все це свідчить про її першорядної ролі в енергетичному обміні і здійсненні фізіологічних функцій організму.

Третя помилкова передумова сучасної медицини полягає в тому, що вода - це безкоштовний і доступний ресурс, тому людський організм просто не може страждати зневодненням. Насправді ж це не так і організм дуже легко зневоднюється навіть у тих ситуаціях, коли навколо повно абсолютно безкоштовною води. Наукові дослідження показують, що з віком сприйнятливість наших органів чуття знижується. Тому ми поступово втрачаємо здатність відчувати спрагу, тобто чим старше ми стаємо, тим сильніше зневоднюється наш організм.

Четверта невірна передумова (саме її всіляко підтримують виробники пива) - це віра в те, що потреби організму у воді можуть задовольнити будь-які рідини, вироблені промисловим способом. Однак рідини, які містять кофеїн і алкогольні напої роблять на організм людини зневоднюючу дію, тобто виводять з організму води більше, ніж її міститься в склянці напою або в банці пива.

Ці помилки в медичних концепціях породили систему «охорони хвороб», яка процвітає, паразитуючи на людських недугах.

Результати клінічних та наукових досліджень, які я проводив більше двадцяти років, доводять, що у людського організму безліч різних способів заявити про свою потребу у воді. Залежно від того, яка область і в якій мірі потребує води, організм може сигналізувати про це гострими болями або запускати такі спеціальні програми боротьби з зневоднюванням, як астма, алергія, підвищений кров'яний тиск, діабет, аутоімунні, вірусні та інші захворювання .

У мене є всі підстави вважати, що до самого останнього часу ця інформація систематично і безсовісно ховалася. Але мої дослідження привели до відкриття дивно простого і природного способу вирішення багатьох болючих і небезпечних проблем зі здоров'ям. Я назвав його ЛІКУВАННЯ ВОДОЮ.

Грабіжницька система «охорони здоров'я», яка з великою вигодою для себе лікує зневоднення, його прояви і адаптивні процеси за допомогою хімічних лікарських препаратів і лікувальних процедур, завдає не тільки матеріальну шкоду. На додаток до тяжкого тягаря постійно зростаючих витрат на «охорону хвороб» вона прирікає людей на незліченні страждання, яких вони цілком могли б уникнути.

Запобігати і викорінювати багато проблем зі здоров'ям сьогодні можна абсолютно безкоштовно.

Все, що від нас вимагається, - це радити людям спробувати в якості натуральних лікарських препаратів воду і сіль, оскільки насправді цілком може виявитися, що вони не хворі, а всі їх симптоми - це лише ознаки спраги і місцевого зневоднення організму.

У 1987 році на Міжнародній конференції по боротьбі з раком я виступив з лекцією, в якій пояснив, як і чому результатом ненавмисного тривалого зневоднення стає розвиток раку. Моя стаття «Біль: Необхідність зміни парадигми» («Pain: A Need for Paradigm Chango») була опублікована в номері «Journal of Anticancer Research» за вересень-жовтень 1987 року.

Зневоднення негативно впливає на чотири найважливіші функції організму, послаблюючи його і роблячи уразливим для хвороб, у тому числі і раку. Зневоднення послаблює імунітет. Брак води сприяє накопиченню токсичних відходів, що призводить до виснаження запасів деяких основних амінокислот, що виконують функцію антиоксидантів. Деякі з цих амінокислот необхідні для роботи ферментних систем, що займаються виявленням та ліквідацією пошкоджень ДНК. Втрата незамінних амінокислот і елементів призводить до того, що клітини в ураженій зневодненням області втрачають здатність виконувати складні функції, стають примітивними і «егоїстичними», тобто схильними до ауторепродукції. Крім того, недолік води знижує вміст кисню в тканинах і підвищує їх кислотність, створюючи умови, які більше підходять для розвитку ракових, ніж нормальних клітин.

Збільшене споживання води надає потужну профілактичну протиракову дію. Раджу вам не тільки зайнятися більш глибоким вивченням цієї теми, а й обов'язково стежити за тим, щоб ваш організм не став жертвою ненавмисного зневоднення. Ціна може виявитися занадто високою.

Хай береже вас Господь, Ф. Батмангхелідж, доктор медицини

http://katyaburg.ru/razdely/krasota-prirody/rosa-kapli-vody-kartinki-foto-video


Сигнали органызму про потребу у воды:


0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

40%, 2 голоса

40%, 2 голоса

0%, 0 голосов

20%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Про користь води

Людина щодня має справу з водою навіть не замислюючись, що в ньому самому міститься 45-50 літрів рідини! Кров на 83 відсотки складається з води, її частка в кістках, м'язах і органах теж досить велика.

Значення води для здоров'я важко оцінити, адже варто її рівню в організмі людини знизитися на 2 відсотки, і він відразу ж відчує нездужання. Для прекрасної статі водний дисбаланс взагалі загрожує втратою привабливості: шкіра, волосся і тіло постійно потребують силі цілющої вологи! У чистій питній воді немає калорій, так що проблеми з вагою нікому не загрожують.

Доросла людина повинна випивати за день не менше двох літрів води (і це не рахуючи соків, чаю та інших рідин), так як вона сприяє доставці кисню в клітини, транспортує корисні речовини, вимиває токсини і прискорює процеси регенерації. У спекотну літню погоду дозу випивається води потрібно збільшити, оскільки організм активно втрачає вологу.

Усього лише п'ять склянок води в день знижують ризик інфаркту, а ще вода - природна змазка для суглобів.


Воду п'ємо:

17%, 1 голос

0%, 0 голосов

50%, 3 голоса

17%, 1 голос

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

17%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
Страницы:
1
2
3
5
предыдущая
следующая