Війна очима добровольця

Війна очима добровольця.
 Нам вдалось поспілкуватись з нашим побратимом бійцем батальйону ОП«Січ», заступником голови запорізького обласного осередку ВГО«Сокіл» - Андрієм Чишком, який перебуває вдома на ротації і скоро знову вирушає на захист Держави.

Про Майдан...

Як для тебе починалася Революція Гідності?
Для мене, як і для більшості, Революція Гідності почалась як те, чого всі давно чекали. Нарешті виросло те покоління, яке не живе якимись совдепівськими штампами та страхами. Це був незворотній процес протесту. Для мене це був знак, що нарешті українці об’єднуються  в ту силу, яка повалить колишній режим диктатури. Так що можна сказати, що для мене Революція почалася  під символом народження нової не заляканої держави, та відродженням Нації.

На твою думку, що стало головною причиною Революції: гроші США, гроші Європи чи просто в українців лопнуло терпіння від свавілля і антинародної політики влади?
Лопнуло терпіння від свавілля і антинародної політики влади (нарешті) =) якщо були б замішані гроші, то я сумніваюсь, щоб народ який стояв на майдані йшов з голими руками на озброєний «Беркут».

Говорять, що Майдан нічого не добився, а лише приніс величезні проблеми, яких навіть при Янику не було: високий курс долара, фінансова криза, енергетична криза, втрата Криму, війна на Донбасі, в правлінні одні олігархи змінили інших. Дай свою оцінку результатам Революції. Що дав Майдан Україні?
Криза – це неминучій етап будь якої революції. А Майдан дав Україні те, що роками знищувалось ворожою бандитською владою – єдність, дух та усвідомлення того, що ми велика Нація.

Про війну...

 Скоро новий рік і більшість українців уже турбуються про те, як святкуватимуть новорічні свята. Теплі родинні обійми, усмішки, подарунки, побажання, шампанське, феєрверки – все це буде в житті більшості українських чоловіків і в новорічну ніч скоріш за все мало хто з них згадає про воїнів АТО. Ви на Новий рік, мабуть, будете далеко від родини та друзів десь на далекому Донбасі, на війні. Ви будете воювати, а вони будуть святкувати. Чи варто ризикувати своїм життям заради якоїсь там України?
Звісно варто. Ми свідомо пішли на цю війну, заради того, щоб наші родичі, діти та близькі люди могли «вільно дихати». Тим паче, я думаю, що багато небайдужих підіймуть келихи за тих, хто мерзне в окопах, та ризикує життям.

Що б варто було знати кожному українцю без виключення про зону АТО та про війну?
На війні безперечно страшно. В більшості працює артилерія, хлопці багато сидять в окопах та бліндажах. Але усі міцно тримаються друг за друга, стоять один за одного. Бойовий дух не падає, тому що усі знають, що ми в решті решт переможемо =)

Хто більше винний у війні: російська пропаганда і агентура чи все таки місцеве населення, яке допустило руйнівну і провокаційну роботу тієї ворожої агентури? 
На мій погляд, винні мешканці, які на протязі 23 років незалежності не переставали жити радянськими стандартами.

Чи вважаєш ти, що проблеми на Донбасі можна вирішити лише військовим шляхом? Чи може варто намагатись вирішувати все дипломатичним шляхом?  
Переговори показали нам те, що з тією стороною неможливо про щось домовитись. «Мірниє апалчєннци» і Російські військові (яких типу нема) розуміють тільки мову зброї.

Всі досі згадують ті трагічні події в Ілловайську, і багатьох турбують питання: "хто" та "чому"?

   Тому що у нас, на жаль, дуже багато зрадників серед військового керівництва, які зливають наших хлопців...

Про волонтерів...

Яка роль держави і роль волонтерів в забезпеченні військових?
Дуже велика роль волонтерів у війні... Можна сказати, що тільки завдяки їх зусиллям досі тримаються наші військові. Ми всі дуже вдячні їм за теплі речі, харчі, буржуйки, моральну підтримку, тощо... Велике вам ДЯКУЮ, любі =)
Роль держави – це їх обов’язок робити те, що роблять волонтери... дякую, що хоч зброю дають =)

Про майбутнє...

Що треба для того, щоб якнайшвидше здобути перемогу? Чого війна досі продовжується і скільки вона ще триватиме?
Йти в наступ))) чим скоріше ми виб’ємо ворога – тим швидше вона скінчиться.

Багато хто говорить, що треба віддати Донбас Росії або ж надати право самим вирішувати свою долю. Багато хто говорить про право Донбасу на самовизначення. Як ти ставишся до таких заяв?
Вони, здається, вже вирішили свою долю =) а якщо віддати Росії, то на цьому не зупиниться все. Під загрозою будуть Харківська та Запорізька області.

Дай свою оцінку сьогоднішній політичній ситуації в Україні?
Стримаюсь від відповіді =) Без нецензурної лайки тут не обійтись =)

Як ти вважаєш: Майдан виконав свою функцію чи все тільки починається?
Все тільки починається =) далі буде ;)


http://studsvobodazpua.blogspot.com/2014/12/blog-post_8.html

На Донбасі в 91-му голосували за незалежну Україну

Марґінально-люмпенізований Донбас в 91-му голосував за незалежну Україну

1 грудня 1991 року в Україні відбувся всеукраїнський референдум щодо проголошення незалежності України. Громадянам було винесено таке питання: «Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?». На референдум тоді прийшло 31 891 742 особи і, звичайно, переважна більшість з них (90,32 %) проголосували за незалежну Україну.

Всі 24 області і автономна республіка Крим підтримали незалежність України. І навіть Донецька та Луганська область проголосували за незалежність. В Донецькій області на референдум прийшло 2 957 372, проголосувало «За» - 2 481 157 осіб, тобто 83,90 %. На Луганщині голосувало 1 682 344. За незалежність віддали голоси  1 410 894 осіб, тобто 83,86 %.Виходить, що тоді, в 1991 році, населення Донбасу вважало себе українцями, а Донецьку та Луганську області Україною? Чи все таки вважали себе росіянами, але зрадили свою історичну батьківщину Росію, проміняли її на свободу в Українській державі? Чи може народ Донбасу – це типовий класичний приклад марґіналів та люмпенів? Для тих, хто не знає: марґінали – це люди, які живуть осторонь від громадської, культурної, національної та політичної свідомості. Люмпен – це декласовані та деморалізовані верстви населення, що опинилися на «дні» суспільства.  Ці визначення вам не нагадують про Донбас?

Народе Донбасу, чи не забув ти, що на шахтарських страйках 1991 ти вимагав «надання конституційного характеру Декларації про державний суверенітет України»? Чи не забув ти, що 1 грудня 1991 року ти голосував за незалежну Україну? Народе Донбасу, невже ти і справді маргінал і люмпен?


Россия - фашистское госсударство. Доказано.

В России - фашизм. В Украине его нет. Посмотрите на таблицу и вам все станет ясно. Вы, конечно, станете искать оправдания, будете обманывать сами себя, но факты говорят сами за себя. Хотите ли вы этого или не хотите - в России фашизм. В Украине его нет. 


Відповідь на «Що дав Майдан? Якого чорта там стояли?»

Відповідь на «Що дав Майдан? Якого чорта там стояли?»

 

Минув рік від часу початку нашої революції - Революції гідності. Мабуть не знайдеться в світі жодного політолога чи божевільного, який би в листопаді 2013 прогнозував Україні ті лиха, які сталися. А сталося те, чого в Україні не було з часів Другої світової: в Україні почалася війна і вбито на цій війні вже тисячі українців. І хто ж вдарив по ослабленій Україні, в якій повним ходом йшла революція?  Удар нанесла «братська» Росія. Майдан зірвав маски і стало очевидним, хто є хто: хто такі комуністи, «регіонали» і ким для нас є північний сусід.

Одразу після цього згадалися війна в Абхазії 1992 року, в Придністров’ї в тому ж 1992, війна в Південній Осетії 2008 року. Російське керівництво та ЗМІ безпідставно звинувачували правління Грузії та Молдови в фашизмі і спричинило там збройні конфлікти. Придуманий фашизм давав підстави Росії втручатися у внутрішню політику цих країн, при чому активно залучались російські війська. Злочинна російська зовнішня політика маскувався ЗМІ як захист російськомовного населення від терору фашистів. Тепер цей сценарій розпалювання начебто фашистами начебто громадянської війни застосовується по відношенню до України. І знову ж ми спостерігаємо тотальну брехню російських ЗМІ, видачу російських паспортів (тепер уже українцям), сумнівні референдуми.

Російська агресивна політика по відношенню до України почалася не цього року, не минулого, не 1993 з приводу острова Тузла. Вона почалася ще сотні років тому, продовжується до сих пір і буде й надалі продовжуватися. В березні цього року Росія анексувала Крим. Під впливом цієї події українська поетеса написала вірш, що починається з таких слів: «Никогда мы не будем братьями. Ни по родине, ни по матери». З цими словами важко не погодитись.

Україна не стала незалежною державою в 1991 році, попри те, що так написано в Конституції.  Вона не є суверенною державою і сьогодні, тому що вже в 1991 році в Верховній Раді першого скликання більшість депутатів були або ж російськими агентами, або ж просто кар’єристами-пристосуванцями для яких на першому місці була не Українська держава, а гроші та влада. У Верховну Раду завжди пролазила московська агентура, люмпени та бандити. За гроші та посади ця нечисть продавалася будь-кому і в першу чергу Росії. Саме завдяки «старшому (страшному?) брату» Україна 23 роки топчиться на одному місці, застрявши в 20-му сторіччі, в той час як європейський цивілізований світ безперервно прогресує. Частка насправді національно свідомих депутатів, які не продавали Україну та своїх виборців, завжди була мізерна.

Не буде Україна незалежною державою, поки в законодавчій, судочинній та виконавчій владі буде сидіти іноземна агентура та люмпени. І це дуже треба було б нам всім зрозуміти ще в 1991 році.
Та все ж українське суспільство стає більш національно свідомим, більш патріотичним. Просвітницька та пропагандистська робота, яку проводе українська інтелігенція, дає позитивний результат. Все більше молоді, (а за нею майбутнє), дізнається правду про дійсну історію України та про дійсну історію Радянського союзу. Молодь, та навіть колишні «пристрасні» комуністи, приходять до розуміння того, що Петлюра та Бандера насправді були героями України, а не «бандитами» чи «фашистами».  

Завдяки Інтернету, неконтрольованому цензурою засобу масової інформації, українці знають про те, що таке сучасна Росія, де панує тотальна корупція, бідність, злодійство, пияцтво, наркоманія і безліч інших соціальних та економічних проблем, які не вирішуються. Всі ці негативні явища присутні і в нашій країні і вони теж не вирішуються. Це все наслідок 70-ти років радянської влади та 23-ох важких років, умовно кажучи, незалежної України. «Є принципи європейські, а є принципи більшовицькі», говорить своїм студентам викладач Приватного класичного університету м. Запоріжжя Зиновій Партико. Українці звикли жити принципами більшовицькими, тому «маємо, що маємо».

«Що дав Майдан?», запитують скептики та українофоби. Вони нічого не зрозуміли. «Навіщо вони там стояли на тому Майдані?»,  сміються з «майданутих» та «бендєровцев». Вони, ці розумники, що не здатні ні нащо окрім базікання, не зрозуміли: у нас усіх був шанс змінити країну. Цей шанс був подарований всім українцям частинкою людей, готових на великі вчинки і на самопожертву заради великої мети. Цей, невеличкий в порівнянні з масштабами країни, гурт стояв під морозами та під тиском міліції за кожного українця. Вони стояли і за тих, хто загинув в національно-визвольних змаганнях, і за українців сьогоднішніх, і за тих, хто ще родиться. Люмпену цього не зрозуміти. Така в люмпена доля. Він на виборах проголосував за «Опозиційний блок» та за «Тігіпко», а потім ще довго, якщо не все життя, питатиме: «Що дав Майдан?»

Що ж насправді дав Майдан українцям? В першу чергу, Майдан навчив людей організовуватися для захисту своїх інтересів. Якщо знову влада буде проводити антинародну політику, то знайдеться лідер, а то й декілька рішучих, сміливих людей, які швидко зберуть громаду і відстоять свої права. Досвід активісти на революційних площах отримали значний. Влада, враховуючи зловживання службовим становищем попередників та пам’ятаючи революцію, буде більш відповідальніша перед громадою.

Що ще дав Майдан? Майдан закріпив у свідомості ті цінності, які активістами проголошувалися. Тепер соромно буде давати хабара та кидати сміття під ноги, бо завжди в пам’яті виникатиме нагадування: «Революція гідності, європейські цінності». Хоча все таки деякі даватимуть і смітитимуть, але вже з гірким відчуттям сорому.

Майдан дав відчути в собі вільну, сильну людину, яка гідна жити так, як мріялось в дитинстві і мріється сьогодні. Майдан, трохи «видавив» раба з людини, а дехто й зовсім звільнився від того комплексу. Сіра, маленька, людина, пасивна та зашугана, яка ніяк не може вплинути на суспільно-політичні процеси залишається у вчорашньому дні. Сьогодні багато українців розуміють, що проста людина може впливати на владу, може боротися та перемагати. Цьому навчив нас Майдан.

Революція гідності змінила українців. Вони стали іншими: більш сильними та вільними. Ці досягнення, дані великими жертвами, треба зберегти. Ми маємо й надалі боротися за свою державу, за благополуччя народу, за свободу. Якою буде наша країна – бандитською, замученою корупцією, бідністю та свавіллям чи цивілізованою, європейською країною – залежить від нас, а не від якихось «сірих кардиналів».

 

"Свобода". Результати роботи фракції в парламенті за два роки

РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ФРАКЦІЇ ВО "СВОБОДА" В ПАРЛАМЕНТІ

1. За результатами незалежних досліджень, фракція ВО "Свобода" визнана такою, що найбільш послідовно та сумлінно голосувала за ухвалення важливих для законів країни.

Аналіз голосування парламентарів впродовж березня-вересня 2014 року за ключові для держави 45 законопроєктів. Дослідження Центру політичних студій та аналітики:http://zik.ua/ua/photoreport/2014/10/13/u_lvovi_eksperty_rozpovily_hto_i_yak_u_vru_golosuvav_za_nadvazhlyvi_dlya_krainy_zakony_531297

Хто як голосує у Верховній Раді? Дослідження ГО "Всеукраїнська Люстрація":http://goo.gl/fDUj1n

2. Головні здобутки свободівців у парламенті:

1) не допустили створення "тушкованої" конституційної більшости Януковича, яка мала закріпити його довічне правління;

2) відстояли персональне голосування депутатів, що значно утруднило ухвалення бажаних для режиму Януковича законів;

3) припинили фізичне побиття проукраїнської опозиції в парламенті, яке систематично вчиняла Парті регіонів;

4) змусили більшість депутатів виступати з трибуни Парламенту державною українською мовою;

5) заблокували внесення змін до Конституції, які передбачали надання офіційного статусу російській мові в регіонах;

6) не допустили приватизації газотранспортної системи та підземних газових сховищ – завдяки "Свободі" вони залишаються під контролем держави;

7) добилися ухвалення закону про люстрацію влади, проект якого вперше на розгляд парламенту Олег Тягнибок вносив ще 2005 року.

3. За 2 роки роботи депутати-свободівці внесли близько 900 законодавчих ініціятив, з яких ухвалено менше ніж 10%.

4. Важливі закони, ухвалені парламентом, співавторами яких були свободівці:

Ліквідація режиму Януковича

1. Закон про відновлення дії окремих положень Конституції України в редакції 2004 року (№742-VII).

2. Постанова про самоусунення Президента України (Януковича) від виконання конституційних повноважень (№757-VII).

3. Постанова про повернення урядової резиденції "Межигір'я" у державну власність (№762-VII).

Люстраційні і антикорупційні

4. Проект Закону про очищення влади (люстрацію) (№4359а).

5. Закон про відновлення довіри до судової системи України (№1188-VII).

6. Закон про підсилення прозорості державних закупівель підприємств (№1156-VII).

7. Закон про запобігання неперсонального голосування (№29-VII).

Протидія російській агресії та зміцнення обороноздатности

1. Постанова про вжиття заходів для посилення рівня захисту державного кордону (№1329-VII).

2. Постанова про додаткові заходи щодо зміцнення обороноздатності України у зв'язку з агресією Російської Федерації (№1220-VII).

3. Закон про розширення кола осіб, що є учасниками бойових дій (№1547-VII).

4. Постанова про забезпечення належним медичним обслуговуванням учасників бойових дій, які зазнали поранень під час проведення АТО на Сході України (№1286-VII).

5. Постанова про додаткові заходи щодо зміцнення обороноздатності та безпеки держави (№1238-VII).

6. Закон про посилення матеріально-фінансового забезпечення обороноздатності держави (№1190-VII).

7. Постанова про запобігання проявам сепаратизму та іншим посяганням на основи національної безпеки України (№756-VII).

Соціяльно-економічні

1. Закон про відміни утилізаційного збору та акцизу з переобладнання транспортного засобу (№1191-VII).

2. Постанова про упередження негативного впливу на стабільність банківської системи (№1335-VII).

3. Постанова про встановлення мораторію на закриття загальноосвітніх навчальних закладів державної і комунальної форм власності (№1520-VII).

Відновлення історичної справедливости

1. Постанова про відзначення подвигу героїв бою під Крутами (№261-VII).

5. Ключові законопроєкти "Свободи", які не підтримав парламент:

ВНУТРІШНЯ ПОЛІТИКА

Виборчі

1. Проєкт закону про вибори народних депутатів України за відкритими виборчими списками (№ 4906-2). Антикорупційні

2. Проєкт закону про антикорупційну перевірку чиновників усіх рівнів (№2219).

3. Проєкт закону щодо обов'язкового інформування про засновників та власників ЗМІ (№4329).

4. Проєкт закону про розширення доступу до інформації про речові права на нерухоме майно з метою запобігання корупції та захисту права власности (№4728).

5. Проєкт закону про забезпечення прозорости фінансування політичних партій в Україні та передвиборної агітації (№4846).

6. Проєкт закону про удосконалення заходів із відновлення довіри до судової влади (№4829).

Реформа правоохоронних органів

7. Проєкт постанови про невідкладні заходи щодо підвищення професійного рівня співробітників правоохоронних органів (№4828)

Місцеве самоврядування

8. Проєкт закону про обслуговування місцевих б'юджетів (№2283).

9. Проєкт закону про загальні збори (конференції) членів територіяльної громади за місцем проживання (№3747).

10. Проєкт закону щодо підвищення фінансової самостійности місцевих б'юджетів України (№2242а-1).

НАЦІОНАЛЬНА БЕЗПЕКА І ОБОРОНА

Зміцнення обороноздатности

1. Проєкт звернення до Президента України щодо введення воєнного стану на території Луганської та Донецької областей (№5027).

2. Проєкт закону щодо податкового стимулювання росту обсягів фінансового забезпечення обороноздатности держави (№4198а).

3. Проєкт закону про використання зброї громадянами в охороні громадського порядку і державного кордону (№ 4914).

Фінансування воєнних видатків

4. Проєкт закону щодо справляння воєнного збору (№4348а).

5. Проєкт закону щодо забезпечення фінансування проведення антитерористичної операції за рахунок осіб, винних у терористичній діяльності (№4456а).

Соціяльні гарантії для військовослужбовців

6. Проєкт закону щодо мораторію на погашення кредитів і податкових зобов'язань громадянам, які проходять військову службу (№4710).

7. Проєкт закону щодо гарантій соціального та правового захисту військовослужбовців, які виконують завдання в АТО, та членів їх сімей (№4834).

8. Проєкт постанови про вжиття деяких заходів для розв'язання проблеми житлового питання серед військовослужбовців (№4306а).

9. Проєкт закону посилення соціального захисту сімей мобілізованих (№4507а).

10. Проєкт закону про підвищення рівня соціяльного захисту членів сімей військовослужбовців та працівників міліції, які загинули під час виконання ними службового обов'язку (№4193а).

Протидія російському агресорові

11. Проєкт постанови щодо денонсації Угоди між урядом України і урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян (№4962).

12. Проєкт постанови про розірвання дипломатичних відносин із Російською Федерацією (№4493).

13. Проєкт постанови про мораторій на постачання до Російської Федерації товарів військового призначення та подвійного використання (№4098а).

14. Проєкт постанови щодо призупинення на території України діяльности філій та представництв банків Російської Федерації до завершення АТО на сході України (№ 4181а).

Протидія сепаратизму

15. Проєкт закону про протидію і запобігання сепаратизму на території України (№4300а).

16. Проєкт закону щодо звільнення державного службовця за сепаратизм (№5061).

17. Проєкт закону щодо посилення відповідальности за посягання на територіальну цілісність та недоторканність України (№4131).

ЕКОНОМІКА І СОЦІЯЛЬНА ПОЛІТИКА

Демонтаж олігархічної системи

1. Проєкт закону про повернення капіталів, що перебувають та зареєстровані в Республіці Кіпр і офшорних зонах (№1248).

2. Проєкт закону про ліквідацію приватних монополій (№1250).

3. Проєкт закону про націоналізацію (№4505а). Енергетична незалежність

4. Проєкт закону щодо підтримки та стимулювання виробництва альтернативних видів палива (№2693).

5. Проєкт закону про Єдину державну систему моніторингу виробництва, постачання, транспортування, споживання та оплати за паливно-енергетичні ресурси і комунальні послуги (№3805).

6. Проєкт закону про державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (№5088).

Підтримка розвитку національної економіки

7. Проєкт закону щодо виробництва сільськогосподарської техніки (№4793).

8. Проєкт закону щодо підтримки фізичних осіб-сільськогосподарських товаровиробників (№2414а).

9. Проєкт закону щодо державного регулювання закупівельної ціни на молоко (№4194а). Підтримка середнього класу

10. Проєкт закону щодо скасування податку з доходу фізичних осіб від продажу легкових транспортних засобів (№2123).

11. Проєкт закону щодо пільг в оподаткуванні інвестицій українських трудових мігрантів (№3611).

12. Проєкт закону про реструктуризацію кредитних зобов'язань з іноземної валюти в національну валюту України – гривню (№4185а).

13. Проєкт закону про спрощену процедуру державної реєстрації суб'єктів малого підприємництва (№1249). Пенсійна реформа

14. Проєкт закону щодо усунення дискримінації у пенсійному забезпеченні громадян України (№3223). Покращення соціяльних стандартів

15. Проєкт закону щодо першочергового забезпечення гуртожитком студентів вищих навчальних закладів - громадян України (№3060).

16. Проєкт закону щодо засад внутрішньої політики у сфері охорони здоров'я (№3467).

17. Проєкт закону щодо заборони реклами алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів та торговельних марок (№2491а).

18. Проєкт закону про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про прожитковий мінімум" (№2228).

Віце-прем'єр-міністр із гуманітарного розвитку Олександр Сич:

• заборонено ретрансляцію 14 російських телеканалів, які здійснювали антиукраїнську пропаганду;

• відновлено урядовий статус "Українського інституту національної пам'яті";

• стабілізовано ціновий стрибок на операції з постачання лікарських засобів і медичних препаратів.

Міністр аграрної політики та продовольства Ігор Швайка:

• єдина галузь економіки, в якій, незважаючи на війну, є зростання, і зібрано урожай більший, ніж торік;

• спрощено видачу дозвільних документів у царині земельних відносин;

• запущено механізм форвардних закупівель Аграрним фондом, що дало можливість прокредитувати виробників;

• ліквідовано корупційні схеми Іванющенка, які щорічно на сотні мільйонів гривень грабували державний б'юджет.

Міністр екології та природних ресурсів Андрій Мохник:

• припинено незаконні махінації, зокрема з видачею дозволів на поводження з відходами та щодо викидів речовин-забруднювачів;

• замінено понад 10% керівних кадрів вищої та середньої ланки;

• скорочено 9 із 10 дозвільних документів у галузі поводження з відходами;

• розпочав створення Національного природного парку на базі мисливського господарства "Сухолуччя" Януковича.

Генеральний прокурор України Олег Махніцький (близько 100 днів на посаді):

• започатковано кримінальне переслідування Януковича та його оточення; накладено арешт на награбовані кошти і майно на суму 1,25 млрд грн;

• відкрито 155 кримінальних проваджень, пов'язаних із неправомірними діями правоохоронних органів щодо учасників Майдану;

• розпочато розслідування 675 кримінальних проваджень про злочини за порушення суверенітету і територіяльної цілісности України;

• розпочато понад 1000 кримінальних проваджень у резонансних корупційних справах, зокрема оскаржено приватизацію 60,773% акцій енергогенеруючої компанії "Донбасенерго";

Махніцький не зміг завершити розслідування цих кримінальних справ через своє звільнення. А тепер деякі з цих справ – закривають.

Міністр оборони адмірал Ігор Тенюх:

• у найбільш критичний час окупації Криму розпочав відновлення боєздатності армії – провів загальні військові навчання, передислокував боєздатні війська в східні та південні регіони, ініціював часткову мобілізацію, що тимчасово зупинило агресора;

• розпочато очищення керівництва міністерства оборони від корупціонерів і пособників ворога;

• ініціював підвищення фінансування армії з держб'юджету та підвищення соціяльних гарантій для військовослужбовців.

Голова Державного земельного агентства Сергій Рудик:

• розпочато безоплатну видачу земельних ділянок для бійців АТО;

• підготовлено законопроєкт про право довгострокової оренди сільськогосподарської землі як альтернативу продажу землі;

• оновлено керівництво 13-ти обласних управлінь Держземагентства, що викликало опір олігархів та корумпованих високопосадовців.

Голова Державного агентства лісового господарства Валерій Черняков:

• повернуто в державну власність декілька сотень гектарів лісів, які було роздано під дачі можновладцям, та декілька десятків тисяч гектарів лісів, які було роздано в оренду приватним мисливським господарствам;

• обсяг незаконних вирубів, порівняно з першим півріччям 2013 року, зменшився у 1,6 разів;

• задля очищення кадрового складу відомства 2014 року було припинено трудові відносини із 42-ма керівниками підприємств галузі.

Голова Державного агентства України з питань кіна Пилип Іллєнко:

• позбавлено права демонстрації в Україні 11-ти російських пропагандистських кінофільмів і телесеріялів;

• за менш ніж два місяці відновлено фінансування кіновиробництва на близько 17 млн грн;

• оновлено кадровий склад експертних комісій при Держкіно.

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок:

• за результатами І півріччя 2014 року за темпами виробництва сільськогосподарської продукції Рівненщина посіла четверте місце серед регіонів України;

• запроваджено Програму енергомоніторингу, що дозволить 2014 року зекономити 9 млн грн б'юджетних коштів;

• взято шефство над військовим госпіталем, де нині лікується понад 100 поранених учасників АТО. Голова Полтавської ОДА Віктор Бугайчук:

• видобуток газу в Полтавській області за 5 місяців 2014 року збільшився на 1,8% тоді, як в Україні загалом він зменшився на 1,4%;

• звільнено 22 голови районних рад, підозрюваних у зловживанні службовим становищем;

• на потреби оборони виділено 5 млн грн, організовано серійне виготовлення бронежилетів для Збройних Сил.

Голова Львівської ОДА Ірина Сех:

• за результатами державного "Рейтингу інвестиційної привабливості регіонів 2014" Львівська область посіла перше місце;

• забезпечено тимчасове розміщення понад 5 тис. громадян із тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу;

• ініційовано надання 3,5 млн грн сім'ям загиблих за час здійснення АТО. Передано 3-му батальйону на Луганщині 2 тепловізори, 130 кевларових шоломів, 150 комплектів форми, генератори, инше обладнання.

Голова Житомирської ОДА Сидір Кізін:

• вперше за роки Незалежности з обласного б'юджету було скеровано понад 2 млн грн на реконструкцію та підтримку обласних комунальних оздоровчих закладів; це дало можливість оздоровити понад 1850 дітей;

• розпочато роботу з передачі земель військовослужбовцям Збройних Сил України, що беруть участь в АТО;

• надано кошти з обласного б'юджету на підтримку сімей загиблих військовослужбовців – 30 тис. грн для кожної родини.

Голова Кіровоградської ОДА Олександр Петік:

• досягнуто зростання виробництва в області за 8 місяців 2014 року на 5% на тлі падіння виробництва в инших регіонах; за виконанням дохідної частини б'юджету Кіровоградська область на 2 місці серед регіонів;

• створено бригаду територіяльної оборони в складі 4-х батальйонів та батальйон МВС "Кіровоград", які зараз перебувають у зоні АТО;

• у судовому порядку повернуто УПЦ Київського Патріярхату храм в Новоархангельську, який за режиму Януковича відібрали в громади на користь Московського патріярхату.

Голова Тернопільської ОДА Олег Сиротюк:

• за результатом енергоощадних заходів скорочено споживання газу на 1,5 млн куб. метрів; до кінця року заплановано перевести 56 котелень б'юджетних об'єктів на альтернативне паливо;

• прийнято на проживання більше ніж тисячу громадян із тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу;

• у січні-квітні цього року рівень середньої заробітної плати зріс у цілому по області на 5,2% – до 2295 грн.

УЧАСТЬ "СВОБОДИ" В РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТИ

Головні результати:

1. Щодня і щоночі впродовж трьох зимових місяців від 2 до 5-ти тис. свободівців брали участь у протестних заходах Майдану.

• Свободівці були комендантами:

- Будинку Профспілок – співкомендант Михайло Блавацький;

- КМДА – Едуард Леонов і Руслан Андрійко;

- Українського дому – Юрій Левченко;

- Жовтневого палацу – Павло Кириленко, Руслан Марцінків, Руслан Зелик, Ігор Сабій.

• Весь час революції "Свобода" утримувала і обороняла Київраду (11 грудня відбили атаку "Беркута" із бранзбойта).

• 57 свободівців були сотниками сотень Самооборони Майдану.

• 41 – стільки свободівців були комендантами та координаторами місцевих Майданів, зокрема у Запоріжжі, Хмельницькому, Ужгороді, Рахові на Закарпатті, Первомайську, Вознесенську в Миколаївській області, Тернополі, Міжгір'ї, Івано-Франківську, Богородчанах, Тисмениці, Верховині, Рожнятові, Рогатині, Корсуні-Шевченківському, Черкасах, Севастополі, Ялті, Керчі, Сімферополі, Києві, Львові, Білій Церкві, Фастові, Луцьку, Чернігові, Прилуках, Сумах, Рівному.

• "Свобода" взяла на себе третину фінансових витрат на забезпечення життєдіяльности Майдану.

2. Народні депутати-свободівці стояли в перших лавах протистоянь із "Беркутом":

- 1 грудня на Банковій зазнали отримали поранення: Олексій Кайда (розсічена голова), Андрій Міщенко (побитий і госпіталізований);

- двічі – 11 грудня та 3 січня – розбита голова у Андрія Іллєнка, 11 грудня – поранені Сидір Кізін та Руслан Кошулинський.

- 18 лютого на Грушевського контузило Анатолія Вітіва, Олександра Мирного. Депутати-свободівці Юрій Бублик, Едуард Леонов, Юрій Сиротюк, Андрій Тягнибок, Святослав Ханенко, Олег Гелевей, Леонтій Мартинюк рятували обеззброєних людей із лап "Беркуту" та допомагали вибратися з оточення "тітушок".

3. Свободівців було найбільше серед ув'язнених, поранених і загиблих під час революції: 17 – ув'язнених, 123 – поранених, 19 свободівців – навіки у Небесній сотні.

4. Саме свободівці були першими політв'язнями режиму Януковича.

• 24 листопада 2013 року під час сутички біля Кабінету Міністрів України було ув'язнено Романа Біленького, Віталія Благодарного, Олега Матяса.

• Першим в'язнем подій на Грушевського був свободівець керівник Артемівської організації ВО "Свобода" в Донецькій області Андрій Лоза.

5. "Свобода" ініціювала відкриття другого фронту в областях, займаючи місцеві адміністрації та створюючи Народні ради як органи прямого народовладдя. І це серйозно похитнуло режим.

6. "Свобода" була тим цементом, який тримав разом опозиційні сили на Майдані, хоча лідери инших партій уже вели президентську кампанію.

7. Ідеї, які "Свобода" пропагувала з 1991 року, стали гаслами Революції гідности: люстрація влади, підзвітність і відкликання депутатів, чиновників і суддів, демонтаж олігархічної системи, національна гідність і десовєтизація.

8. Ми ініціювали "лєнінопад", в результаті якого українці демонтували кілька сотень пам'ятників Лєніну по всій території України.

9. Саме наші побратими запропонували назву цій революції – Революція гідности.

10. Завдяки свободівцям бандерівське гасло "Слава Україні!" під час Революції гідности стало всенародним.

11. За даними незалежних досліджень, "Свобода" була найбільш активною політичною силою під час Революції гідности.

Результати моніторингу протестів, репресій та поступок протягом періоду Майдану, дослідження Центру дослідження суспільства.

Найбільш послідовною партією у голосуваннях визнано "Свободу"

І до, і після Євромайдану лише фракція «Свободи» в Раді на 100% голосувала за антикорупційні закони, - дослідження
Детальніше читайте на УНІАН":http://www.unian.ua/politics/998343-naybilsh-poslidovnoyu-partieyu-u-golosuvannyah-za-antikoruptsiyni-zakoni-doslidniki-nazvali-svobodu.html

Серед усіх фракцій Верховної Ради VII скликання найбільш послідовною у голосуванні за антикорупційні законопроекти була ВО «Свобода».

Такого висновку дійшла громадська організація «Всеукраїнська люстрація», яка проаналізувала відкриті дані по найважливіших голосуваннях депутатських фракцій протягом грудня 2012 — жовтня 2014 рр.

«Проблема законодавчого забезпечення боротьби з корупцією у минулому скликанні Верховної Ради була однією з найгостріших. Вона полягала в тому, що лояльна до Януковича більшість намагалася проштовхнути через сесійну залу ініціативи, які сприяли незаконному збагаченню «Сім’ї» та наближених олігархів», — говориться у дослідженні.

Так, 24 жовтня минулого року зусиллями депутатів Партії регіонів (192 голоси, 92%), Комуністичної партії України (31 голос, 97%) і позафракційними депутатами  (14 голосів) було прийнято закон про реструктуризацію бюджетної заборгованості шляхом видачі фінансових казначейських векселів. За словами депутатів-опозиціонерів від УДАРу та «Батьківщини», завдяки цьому законопроекту додаткові прибутки (понад 5 млрд. грн.) отримали газові компанії та банки Д. Фірташа і Р. Ахметова. Водночас проти цього законопроекту проголосували 100% «свободівців» і лише 50% фракції УДАРу та 30% «Батьківщини».

Але і після Євромайдану демократичні політичні сили демонстрували різний ступінь готовності голосувати за антикорупційні ініціативи, підкреслює «Всеукраїнська люстрація».

У квітні цього року, коли громадські активісти поставили питання руба про оприлюднення всієї інформації про учасників та пропозиції на державних тендерах і повернення прозорості у сфери державних закупівель (проект №4587), голосування мало не було провалене через низьку дисципліну у новій коаліції.

«Під час вирішального голосування у 226 голосів „Батьківщина” дала 83% „за”, УДАР – 76%, група „Суверенна європейська Україна” екс-спікера Литвина – 86%, група екс-регіоналів Кінаха-Хомутинника „Економічний розвиток” – 78%, ВО „Свобода” – 100%», – говориться у дослідженні.

А під час голосування 16 вересня за пакет антикорупційних законів у першому читанні за УДАРівський законопроект про Національне бюро антикорупційних розслідувань проголосувало лише 7% самих ударівців, 31% «Батьківщини», 0% комуністів, 23% «Суверенної європейської України» екс-спікера Литвина, 2% групи «Економічний розвиток», 1% регіоналів, «Свобода» проголосувала на 100%.

Під час голосування 14 жовтня щодо ухвалення цих законів у другому читанні та в цілому знову лише ВО «Свобода» проголосувала на 100%, повідомляє «Всеукраїнська люстрація».
Детальніше читайте на УНІАН":http://www.unian.ua/politics/998343-naybilsh-poslidovnoyu-partieyu-u-golosuvannyah-za-antikoruptsiyni-zakoni-doslidniki-nazvali-svobodu.html

http://www.unian.ua/politics/998343-naybilsh-poslidovnoyu-partieyu-u-golosuvannyah-za-antikoruptsiyni-zakoni-doslidniki-nazvali-svobodu.html

Хто є вовк в овечій шкурі

Результати голосувань за вкрай необхідні закони показують хто є хто в українській політиці.Результати голосування показують хто є захисником України та її народу, а хто є зрадником і ворогом. Тож на виборах 2014 року зробіть правильний вибір. Згадайте, хто голосував за те, щоб ви були захищені і вільні. 


Допоможи собі сам. Це не важко

Що нам потрібно зробити, щоб нарешті Україна стала по-справжньому незалежною, сильною, багатою державою.


Сторінки:
1
2
4
попередня
наступна