Кращі друзі

Це вам не «Слон і Моська» - тут все по-серйозному. Ніхто ні на кого не гавкає, ніхто не сперечається, ніяких сварок і роздратування. Тільки дружба, світлі почуття і море позитиву. Дивно, але факт: чорний пес і величезний слон стали кращими друзями. Вони разом гуляють, разом грають, разом купаються, разом обсихають, і взагалі не розлий вода. Ось така незвичайна, але щира дружба!Між іншим слон - дуже корисний друг, на ньому можна покататись.А ще він може зробити масаж


Друг може влаштувати екскурсію по річці


Песик може побути вартовим


А можна використати його в якості особистого трампліну


І розмір не мішає цій дружбі


Можна сісти в обнімку і подивитись телевізор


Кращі друзі


І нехай всі просто заздрять!

 http://klikabol.mirtesen.ru


Класика радянської еротики

Рімантас Діхавічюс: «Жінки - це не люди, це інші творіння»
Рімантас Діхавічюс - радянський фотограф і природжений романтик. Саме романтичний наліт і допоміг йому стати першим фотохудожником, що випустив в Радянському Союзі видання, що прославляє жіночу красу. Авторський альбом називався «Квіти серед квітів» і був представлений на міжнародному книжковому ярмарку в Москві в 1987 році. Збірник справив ефект вибуху бомби.
Рімантас Діхавічюс згадує: «Була тотальна цензура. Ця тема була заборонена, і жодна західна книга така не потрапила на ярмарок, жодна. І раптом - на радянському стенді, на литовському ... Потім цю книгу навіть забрали всередину, тому що стенд б відвідувачі знесли. Ревнителі суворої моралі на мене не нападали. Просто було здивування - не до критики.»
Іноземні експерти дивувалися: звідки міг з'явитися такий високий рівень майстерності в країні, де фотографії у жанрі «ню» були 70 років під забороною?
Рімантас Діхавічюс не замислювався про це. Він просто робив поетичні, висококласні фотографії краси, що щезає. Чи не вона, говорив фотограф, врятує світ, а ми сьогодні повинні рятувати красу.1. Маленьким хлопчиком разом з батьками Рімантас Діхавічюс в сталінські часи разом з тисячами литовців був висланий до Сибіру. Втративши маму, опинившись в спецзакладі для дітей «ворогів народу», Рімантас не озлобився на весь світ, навпаки, у всьому і у всіх шукав і шукає красу.
«Сьогодні треба рятувати саму красу, вона не затребувана. Цим треба дорожити, це треба передати іншим. Ось тоді краса починає рятувати. Цей ідеал розсипаний в людях ».
26 найбільш чуттєвих фотографій з книги Рімантаса Діхавічюса «Квіти серед квітів».2. Рімантас Діхавічюс згадує: «Після виставки було багато замовлень, китайці захотіли купити" хоча б "мільйон примірників для вузького кола фахівців. Ми були старшим братом тоді для них, і якщо старший брат дозволяє ... »3. Книга перевидавалася чотири рази. А з фотографій, що увійшли в альбоми була організована виставка, яка проходила в Центральному будинку журналіста.4. Переглядаючи фотографії альбому, у глядача складається враження, що фотограф зробив це на одному диханні: одного літнього дня він десь бігав по пісках, побачив красу і відобразив її. «Насправді я над нею дуже довго працював, багато років: сам робив фотографії, сам друкував, сам макет робив, сам текст писав».5. «Я б назвала те, що він робить, найвищого класу культурним опором споживчій культурі», - говорить знавець творчості Діхавічюса, мистецтвознавець Тетяна Ясинська.6. «Начебто він займається модними речами - ну що сьогодні взагалі модніше жіночого тіла? Здається, ну, прямо морозиво не продаси без того, щоб його яка-небудь напівгола красуня не рекламувала. Це образливо. І Рімантас, як може, відстоює рейтинг високої культури. Він досі вважає, що жінки - це "не люди, це інші створіння" ».


7. Сонце


8. Приснилось

9. Забутись

10. На долонях


11. Метелик


12. Погляд


13.Опівдні


14.Піна днів


15. Збираючи


16. Спляча


17. Пристань


18. Русалка


19. Силует


20. Жива


21. Жито


22. Тінь


23. Світло


24. Венера


25. Сухоцвіт


26. Кудрі

Визнаний фотомайстер не сприймає сьогоднішньої, як він висловився, експлуатації жіночого образу в мистецтві. Одного разу художник заявив: «Свята тема стала примітивним товаром. Хочу з цієї сфери вийти. »
Видання Рімантаса Діхавічюса «Квіти серед квітів» досі вважається зразком фотомистецтва найвищого класу.

За матеріалами Gazeta.ua , nureport.com.uacccp2.mirtesen.ru

А ви готові до кінця світу?


Що для вас є "кінець світу"?

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

11%, 1 голос

11%, 1 голос

44%, 4 голоси

22%, 2 голоси

11%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Топ-20 передвиборної брехні


«Коментарі» зібрали зразки оманливих тверджень і нездійсненних обіцянок, які лунають від різних партій і їх кандидатів, однак не ставили перед собою завдання ранжувати фрази й присуджувати місця — це читачі і самі можуть зробити    

Поза конкуренцією, звісна річ, «регіонали», але це й справедливо, адже вони, як партія влади, монополізували сектор розповідей про успіхи. Не випадково на партійному сайті стверджується: «Ми не агітуємо, ми звітуємо». За межами цієї добірки залишилися численні обіцянки, які теоретично можна виконати, але на практиці, найімовірніше, партії забудуть відразу ж після виборів — щоб повернути їх із забуття перед новими виборами. Ми внесли до ТОП-20 тільки ті фрази з цифрами, які можна перевірити.

«БАТЬКІВЩИНА» ПРО ДЕРЖБОРГ

У ролику «Батьківщини» стверджується: «Державний борг — 10 000 грн. з кожного українця». Однак відповідно до інформації, оприлюдненої Мінфіном ще 25 вересня, станом на 31 серпня 2012 року держборг України становив 8 613 грн. на кожного постійного жителя країни, тобто менше 10 000 грн., а державний і гарантований державою борг України — 10 839 грн. на кожного постійного жителя країни, тобто більше 10 000 грн.

АЗАРОВ ПРО БУДІВНИЦТВО

«У 2012 році ми, нарешті, вийшли на докризовий рівень розвитку будівельної галузі», — сказав Микола Азаров 3 вересня на лекції в КНУБА. Насправді ж, згідно з даними, які на той час повідомив Держстат, обсяг виконаних будівельних робіт протягом січня-липня 2012 року становив усього 39,7% від аналогічного періоду 2007-го й 40,6% — від аналогічного періоду 2008-го. Останні дані Держстату (за підсумками дев’яти місяців) стверджують, що в січні-вересні 2012 року обсяг виконаних будівельних робіт становить 39,1% від рівня січня-вересня 2007-го й 42,1% — від рівня січня-вересня 2008-го.

ТІГІПКО ПРО ЗРОСТАННЯ ЗАРПЛАТ

«За 2010–2012 роки середня зарплата зросла більш ніж на 40%», — 23 жовтня заявив Сергій Тігіпко. Однак реальна зарплата, згідно з даними Держстату, у серпні 2012 року була вище, ніж у грудні 2009-го, тільки на 24%. А решту з’їла інфляція.

ПР ПРО РОЗМІР ЗАРПЛАТ

16 жовтня під час розмови із працівниками ЗАЗу Микола Азаров заявив, що середня зарплата в Україні становить 3,5 тис. грн., чим викликав сміх присутніх. За даними Держстату, в Україні на той час середньомісячна зарплата за січень-серпень 2012 року становила 2965 грн. На білбордах ПР стверджується, що середня зарплата — 3151 грн. За даними Держстату, середня зарплата за місяць в Україні піднялася до 3151 грн. у липні, однак у серпні впала до 3073 грн.

КОРОЛЕВСЬКА ПРО МАЙБУТНІ ЗАРПЛАТИ

«Ми переконані, що вийти на середню зарплату 1000 євро й середню пенсію 500 євро реально до кінця першої п’ятирічки», — 17 жовтня у Миколаєві заявила Наталія Королевська. Щоправда, про вступ України до ЄС і входження в зону євро в передвиборній програмі партії «Україна — Уперед!» ні слова.

ПР ПРО МАЙБУТНІ ЗАРПЛАТИ

ПР у своїй передвиборній програмі обіцяє забезпечити «зростання ВВП — щонайменше 5% у рік» і що «середня зарплата в 2017 році сягне 8000 грн.» За даними Держстату, 2011 року оплата праці найманих робітників становила 677,9 млрд. грн. при середньомісячній зарплаті 2633 грн. і річному ВВП 1316,6 млрд. грн. Неважко підрахувати, що ВВП при зростанні на 5% на рік досягне в 2017-му 1764,4 млрд. грн., у той час як оплата праці при середній зарплаті 8000 грн. потребує 2059,8 млрд. грн., тобто 116,7% ВВП.

ПР ПРО РИНОК СІЛЬГОСПЗЕМЕЛЬ

Там же ПР обіцяє «встановлення ціни на земельний пай не менше 20 000 грн. за гектар». Однак цю обіцянку фактично дезавуював парламент, який 16 жовтня в першому читанні прийняв законопроект про продовження мораторію на продаж земель сільгосппризначення, і голова фракції ПР у ВР Олександр Єфремов після цього заявив: «Ті люди, які зараз роздмухують інформацію про те, що після виборів буде прийнятий закон про обіг сільгоспземель, обманюють вас. Ніяких рішень у найближчому майбутньому не буде, це погоджена позиція всієї вертикалі влади».

АЗАРОВ ПРО ЧИСЕЛЬНІСТЬ НАСЕЛЕННЯ

«Останні дані Держкомстату за сім місяців показали, що, на великий жаль, чисельність населення України ще продовжує скорочуватися, однак уже не такими темпами. Якщо в 2011 році воно скоротилося приблизно на 144 тис. чоловік, то в 2012 році ця цифра буде приблизно в 4 рази менше», — написав Микола Азаров на своїй сторінці в Facebook 17 серпня. Напередодні, 16 серпня, Держстат дійсно повідомив дані про чисельність населення України, за шість місяців 2012 року воно скоротилося на 71,65 тис. осіб, тоді як за весь 2011 рік — на 144,9 тис. Таким чином, якщо в другому півріччі буде таке ж скорочення, як і у першому, то в цілому за 2012-ий вийде майже таке ж скорочення, як і 2011-го, але аж ніяк не вчетверо менше.

АЗАРОВ ПРО ПРИРОДНИЙ ПРИРІСТ

Там же й тоді ж Азаров написав: «До речі, в 6 областях України вже народжуваність перевищує смертність. Я вважаю це великим соціальним досягненням за останні роки». Згідно з тим же повідомленням Держстату, у січні-червні 2012 року народжуваність перевищила смертність не в шести, а тільки в трьох областях: Волинській, Закарпатській й Рівненській. Причому в цих трьох областях народжуваність перевищувала смертність і в попередні роки (2011-го, 2010-го, 2009-го і т.д.).

ЮЩЕНКО ПРО СВОЇ ДОСЯГНЕННЯ

На прес-конференції в Житомирі 19 жовтня Віктор Ющенко, розповідаючи про досягнення за роки його президентства, згадав, що «інвестицій за 2005–2010 роки Україна отримала $36 млрд. проти нинішніх $5 млрд.». Однак з 25 лютого 2010 року він уже не був президентом. Протягом 2005–2009 року приріст прямих іноземних інвестицій в Україну, за даними Держстату, становив $31,67 млрд. (тобто все ж таки менше, ніж $36 млрд.), у першому кварталі 2010-го він взагалі скоротився на $0,02 млрд., а за період із квітня 2010-го по липень 2012-го становив $12,42 млрд. (це хоч і небагато, але все-таки більше, ніж $5 млрд.).

ПР ПРО ЕЛЕКТРОПОЇЗДИ

На сайті ПР www.euro2012.in.ua під гаслом «Чемпіонати проходять — досягнення залишаються!» поміщена інформація про двоповерхові електропоїзди Skoda, які з’явилися в Україні «у рамках підготовки до Євро-2012». Однак Донецька залізниця оголосила, що з 15 жовтня призупинила курсування двоповерхових швидкісних потягів Skoda між Донецьком і Маріуполем.

ПР ПРО АЕРОПОРТИ

На тім же сайті стверджується (цитуємо без виправлень): «Модернізовані аеропорти, приймаючих євро міст, у рази збільшили пасажиропотік». Однак, за інформацією Мінінфраструктури, у січні-вересні 2012 року пасажиропотік в аеропорту Бориспіль зріс порівняно з аналогічним періодом 2011 року тільки на 9%, в аеропорту Донецьк — на 28,5%, але ніяк не «у рази».

«СВОБОДА» ПРО ПЕНСІЙНИЙ ВІК

Передвиборна програма ВО «Свобода» обіцяє «узалежнити пенсійний вік від середньої тривалості життя». 2011 року середня очікувана тривалість життя при народженні становила 66 років у чоловіків і 75,9 років у жінок. Однак навряд чи навіть фракція «Свободи» у парламенті проголосує за те, щоб зробити вік виходу на пенсію для жінок вище, ніж для чоловіків.

ПР ПРО БЕЗРОБІТТЯ

Спочатку в ролику ПР стверджувалося, що безробітних при «помаранчевому уряді» було 1 млн. 700 тис. осіб, у новому ролику таких уже побільшало до 2 млн. Насправді, відповідно до підрахунків Держстату (за методологією МОП), останній уряд, за якого в Україні було 2 млн. безробітних, — це уряд Віктора Януковича (2003 рік — 2,008 млн.), а відтоді кількість безробітних завжди було менше, в діапазоні 1,417 і 1,959 млн.

БАХТЕЄВА ПРО БЮДЖЕТНЕ НАВЧАННЯ

Депутат-кандидат від ПР Тетяна Бахтеєва на зустрічі зі студентами в Донецькому дельфінарії 3 жовтня заявила, що «ми збільшили в три рази бюджетне навчання в порівнянні з 2011 роком». Насправді ж на фінансування держзамовлення на підготовку фахівців, науково-педагогічних кадрів у 2011 році було передбачено 15,74 млрд. грн., 2012 року — 17,25 млрд. грн. Збільшення на 9,58%, але ніяк не «у три рази».

ПИНЗЕНИК ПРО БЮДЖЕТНЕ НАВЧАННЯ

Віктор Пинзеник (УДАР) 1 жовтня в Івано-Франківську в університеті нафти й газу (ІФНТУНГ) прочитав лекцію на тему «Навіщо нам держава», у якій особливо наголосив на освіті. «Як можна було написати в Конституції таку дурницю?» — вигукнув він із приводу статті про безкоштовну освіту. «В освіті повинна бути проста система: платимо самі», — заявив Пинзеник. Однак, згідно з останніми даними, які зібрав Eurostat (за 2009 рік), у Євросоюзі суспільні (державні й місцеві) видатки тільки на вищу освіту становлять 1,22% ВВП, у США — 1,24% ВВП. Цікаво було б подивитися, скільки довелося б платити студентам, аби самим утримувати той же ІФНТУНГ.

КПУ ПРО БЮДЖЕТНЕ НАВЧАННЯ

У своїй передвиборній програмі КПУ обіцяє «щорічне виділення на освіту 10% від ВВП». Eurostat наводить набагато скромніші частки сумарних суспільних видатків на всі рівні освіти: 5,41% ВВП у Євросоюзі, 5,47% ВВП у США, 3,61% ВВП у Японії. Напевно, там теж хотіли б більше, але 10% навіть там залишається лише мрією.

КПУ ПРО МАШИНОБУДУВАННЯ

У тій же програмі КПУ обіцяє, що «частка продукції машинобудування в структурі ВВП має становити не менше 30%». Однак, відповідно до статданих Світового банку, частка продукції машинобудування (машин і транспортного обладнання) у структурі ВВП за останні 20 років ніде у світі не перевищувала 15%. Максимальну частку вдалося досягнута Сінгапуру в 1999 році — 14,7%. У КНР і Німеччині ця частка була нижче 9%, у Японії — нижче 8%, у США — нижче 6%, у Росії — нижче 4%.

КПУ ПРО РОЗВИТОК СЕЛА

Там же КПУ обіцяє «забезпечення щорічних інвестицій у розвиток села не менше 7% ВВП». На жаль, але у ВВП тільки 100%. Щоб виконати всі обіцянки комуністів, потрібно буде скорочувати частку у ВВП тих галузей, яким передвиборна програма КПУ не обіцяє держпідтримки. У такому разі скорочення чекає, зокрема, шахтарів, енергетиків, транспортників і науковців.

АЗАРОВ ПРО СТАБІЛЬНІСТЬ

«Ми найголовнішим результатом нашої роботи вважаємо стабілізацію фінансово-економічної ситуації», — сказав Микола Азаров 16 жовтня в інтерв’ю Запорізькій обласній ТРК. За даними Держстату, промислове виробництво за дев’ять місяців упало на 1,2% порівняно із аналогічним періодом 2011 року (а конкретно у вересні — на 7% порівняно із вереснем 2011-го), сільгоспвиробництво за дев’ять місяців упало на 4,6%, будівництво — на 9,1%, вантажообіг транспорту — на 7% і навіть пасажирооборот — на 0,9%.


Оригінал знаходиться за адресою http://ua.politics.comments.ua/2012/10/26/186489/top20-peredvibornoi-brehni.html

Краплини дощу

Осінь.
Рахує краплинами дощ
Здичавілий смуток.
Бродиш бездомником
Станціями до стацій.
Восьма, дев'ята…
І тільки би не забути
Літні обличчя ЛЮДЕЙ
В черговій фрустрації.
Осінь.
Ще не зажовтіло
Останнє листя.
Тиха молитва доріг 
У вечірніх пазухах…
Десять…
Дванадцять, тринадцять...
Укотре вистигне
Слово не вимовлене 
У самотніх враженнях.
Це не Голгофа,
Це осінь на склі сльозиною.
Тільки би йти
До кінця і не зупинятись, та
Перший листок опадає
Так безневинно
І, 
Зрештою, станція-стація
Чотирнадцята.


Битва за мову

Колесніченко обіцяє притягувати до карної відповідальності за "мовну" непокору


Всесвітній День посмішки!

Широка усмішка є ознакою довголіттяАмериканські вчені вивчили 230 фотографій гравців американської вищої бейсбольної ліги. Знімки бейсболістів були взяті з бейсбольного реєстру за 1952 рік.

Гравців розподілили по групах залежно від того, як вони посміхалися. У першій групі складалися спортсмени, які не посміхалися на знімках. Другу групу представляли учасники, які на фотографіях вийшли з легкою усмішкою. А в третій групі опинилися гравці з широкою посмішкою, яка задіяла щоки, м'язи навколо рота і очей.

З бейсболістів, які померли на 1 червня минулого року, ті, що не посміхалися, прожили в середньому 72,9 року. Особи з легкою посмішкою в середньому померли у віці 75 років. А власники широких посмішок дожили до 79,9 років.

Сміймося, посміхаймося!

І не тільки сьогодні, у всесвітній день посмішки, а щоденно й повсякчас!!!

smilesmilesmile
Закінчується літо

Закінчується  літо  так  швидко,  так  невпинно.
Осіння  прохолода  чіпляється  за  спину.
Дніпро  цвіте  потроху,  от-от  осиротіє,
Жовтогаряча  осінь  навряд  його  зігріє.

Зелений  лист  пожовкне,  а  з  часом  і  засохне,
Полишить  свою  неньку  і  під  дощами  змокне.
Птахи,  що  щебетали  короткими  ночами,
Напевно  вже  сумують  за  теплими  краями.

Повернуться  туристи  з  морів  і  океанів,
Курорти  відпочинуть  від  нетривких  романів.
І  спогади  так  довго  нам  будуть  душі  гріти
Від  тих  яскравих  згадок,  що  залишило  літо.
©Віктор Нагорний"Я б і даром не взяв. Тьфу!" - Журналіст продавав портрети Януко

Із шести магазинів канцелярії в Черкасах фото Президента України Віктора Януковича не виявилося в жодному.

У магазині приладдя для художників і картин сказали, що портретами політиків не торгують.

"На них швидко міняється мода. Що нам потім з ними робити, як перестануть бути популярними?", – каже продавчиня.

Пошук продовжився в книгарнях. В одній із них картонний портрет Віктора Федоровича розміром А3 коштує 14 грн. У книгарні "Світоч" такий же коштує 4 грн, вдвічі менший – 3 грн. Купую 5 великих і 5 малих. Два менших вставляю у рамки за 27 грн кожна – то для вибагливих.

У неділю по обіді на Європейській площі в Черкасах пропоную придбати портрет президента, як подарунок до Дня Незалежності. Спершу продаю за вищими від магазинних цінами.

"Шоб він здох!", – відповідає чоловік років 40 у костюмі. Каже, що краще б продавався портрет із чорною стрічкою. Часто у відповідь на пропозицію купити портрет крутять пальцем біля виска. Ціни доводиться скидувати до номінальних.

"У мене вже є, – відказує 60-річний Ігор Стоянович на пропозицію придбати подарунок. - У серванті стоїть. Він хороша людина, я за нього голосував. А Ви насмішками порушуєте Конституцію і я міг би записати на диктофон і заявити на вас. Але мушу поспішати додому. В мене собака голодний".

До мене підходить Олександр Брижан, 34 роки прибиральник на Європейській площі. До того він спостерігав за мною, поливаючи газон.

"Ви ще довго тут будете? Я куплю. Просто грошей із собою немає", - звертається.


Повний текст замітки на Газета.уа http://gazeta.ua/articles/politics/452219


Зима... весна... життя... буття...

Ось і ще одна зима промайнула... пролетіла... пронеслась... Зима життя нашого...
Та й чорт з ними, зі зморшками! Зрозуміло, що від них нікуди не дітись. І від зайвого жирку, і від пігментних плям, ні від сивини, ні від лисини... Але очі! Ці очі - я вдивляюсь в дзеркало - вони не повинні змінитись ні в якому разі. Що робити, якщо одного чудового ранку я подивлюсь в них і побачу, що там пустка, втома і ні краплини того колишнього вогнику? Як тоді бути? Куди бігти??????

Сторінки:
1
2
3
4
6
попередня
наступна