Путін зверне шию в Україні


100 років тому ми втратили державність, бо замість того, щоб зупиняти більшовицьку армію Муравйова, у Києві політики з’ясовували, хто головний. Сьогодні всі - і ліві, і праві, і зелені, і сині повинні без жодних умов об’єднатись заради одного – заради захисту України і перемоги над ворогом. Ніяких сварок, ніяких протистоянь, ніяких чвар! Все це працює виключно на ворога. Кому немає чого робити, як сваритися - беріть зброю і під Чернігів, проти танків ворога. Наша перемога не тільки у нашій сильній армії, а передовсім у нашій єдності. 

Дякую союзникам, які допомагають і підтримують Україну. Я абсолютно впевнений, що разом із усім світом ми зламаємо шию путіну.  

Дорогі українці, ворог буде розбитий, перемога буде за нами!

Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії

Пані Меркель, ви чуєте, як плачуть українські діти?У той час, як усі в світі вважали пані Меркель найавторитетнішим лідером Європи і світу, лише ми, українці, закликали її зупинити будівництво Північного потоку-2. Нас переконували, що в газопроводі немає політики. Сьогоднішня кривава війна Росії проти України підтверджує, що загравання Меркель із «другом Владіміром» привели до появи нового фюрера в Кремлі.

Всі європейські лідери, які намагалися умиротворити кремлівського убивцю, несуть повну і солідарну відповідальність за нову війну на континенті і смерті українців. І це урок для нинішніх лідерів Європи, які досі намагаються всидіти на двох стільцях: ваша хитрожопість приведе війну у ваші країни. Тому зробіть сьогодні все, щоб підтримати Україну.

P.s. Британський прем’єр Борис Джонсон заявив, що захід зробив жахливу помилку, дозволивши Путіну уникнути відповідальності за анексію Криму в 2014 році. На мою думку ця помилка була зроблена значно раніше, в 2008 році, коли Захід дозволив кремлівському фюреру окупувати Грузію.

Frau Merkel hren Sie, wie ukrainische Kinder weinen?

In einer Zeit, als die ganze Welt Frau Merkel als strkste Fhrungsperson Europas und der Welt angesehen hat, haben nur wir Ukrainer sie dazu aufgerufen, den Bau von Nordstream 2 zu stoppen. Man hat versucht uns zu berzeugen, dass die Gas-Pipeline nichts mit Politik zu tun hat. Der heutige blutvergieende Krieg Russlands gegen die Ukraine besttigt, dass das Zusammenspiel mit „Freund Wladimir“ zu einem Auferstehen eines neuen „Fhrers“ aus dem Kreml gefhrt hat.

Alle europischen Fhrungskrfte, welche versucht haben den Kremlmrder zu beruhigen, tragen die volle solidarische Verantwortung fr einen neuen Krieg auf unserem Kontinent und das Sterben von Ukrainern. Dies ist eine Lehre fr die jetzigen Fhrungskrfte Europas, welche immer noch versuchen, auf zwei Hochzeiten gleichzeitig zu tanzen. Eure Inkompetenz fhrt den Krieg auch in eure Lnder. Deshalb setzt alles daran, die Ukraine zu untersttzen.

Ms. Merkel, do you hear Ukrainian children crying?

While everyone in the world considered Merkel the most authoritative leader in Europe and the world, only we Ukrainians called on her to stop the construction of Nord Stream 2. We were told that there is no politics in the pipeline. Today's bloody Russian war against Ukraine confirms that Merkel's flirtation with "friend Vladimir" has led to the emergence of a new Fijhrer in the Kremlin.

All European leaders who tried to appease the Kremlin murderer bear full and joint responsibility for a new war on the continent and the death of Ukrainians. And this is the lesson for the current leaders of Europe, who are still trying to sit on two chairs: your cunning will bring war to your countries. Therefore, do everything today to support Ukraine.
 Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії

Знищуймо фашистів вдень і вночі, 24/7!
Кожний знищений російський окупант - це врятовані українська дитинка, мама і татко, дідусь і бабуся. Тому ні пощади, ні жалості! Кожна путінська тварюка, яка прийшла зі смертю на нашу мирну землю, має відправитися в пекло. Закон України https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2114-20#Text повністю звільняє від кримінальної відповідальності за знищення ворога.

Українці, знищуйте російських фашистів скрізь, де бачите, вдень і вночі, 24/7! Інакше фашист уб‘є нас і наших дітей.

 

Олег Ляшко,
лідер Радикальної партії

Геть від Москви!

Зараз нам тестують «компроміси» з агресором, у тому числі відмова України від членства в НАТО в обмін на якісь «гарантії» Росії.

Запам‘ятайте назавжди: жодні гарантії Росії не варті паперу, на якому вони підписані. Це сказав «залізний» канцлер Німеччини Бісмарк у 19 столітті. З того часу нічого не змінилося. Україна вже мала російські «гарантії»: Будапештський меморандум 1994 року, Договір про дружбу 1997 року і маса інших. Всі розтоптані і розбомблені!

Відмова України від членства в НАТО - це відмова від безпечного майбутнього для нашого народу. НАТО - це колективна безпека, де всі захищають один одного. Коли Росія через сто чи двісті років під вигаданим приводом знову нападе на позаблокову Україну - ми знову проситимемо закрити небо і нас не чутимуть. Членство України в НАТО - єдине, що гарантуватиме ненапад Росії в майбутньому.

Дуже багато життів наших людей забрав фашистський Кремль, щоб віддавати йому на заклання, в заручники нашу долю і майбутнє.

Сьогодні українці продемонстрували всьому світу свою нездоланність. Сьогодні весь світ з нами проти кремлівського чорта. Немає жодного сумніву, що ми переможемо і станемо нарешті нацією, яка сама вирішує свою долю і майбутнє.

Геть від Москви!
Слава Героїчним Українським Захисникам!
Слава вільній, незалежній, нескореній, непереможній Україні! 


Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії

Гетманцев - агент Кремля!


Гетманцев, який відповідає у Зеленського за податкову політику, зареєстрував законопроект про різке підвищення ренти на видобуток газу. У результаті Україна зовсім залишиться без власного газу, як до цього завдяки «реформам» зелених більшовиків - без вітчизняної електроенергії та вугілля. Це і є план Кремля - повна енергетична залежність України і повернення в московське ярмо! 

Я впевнений, що Гетманцев - не корисний ідіот, який не усвідомлює, що робить, як більшість у фракції «слуг». Його антиукраїнські ініціативи абсолютно продумані та в інтересах Кремля. До депутатства і потрапляння в зе-команду Геманцев 11 років (!) був помічником регіонала і резидента російської розвідки в Україні Володимира Сивковича. Після 2014 року Сивкович переховується в Росії. Британська розвідка стверджує, що Сивкович - один із тих, хто за завданням Кремля зараз займається формуванням маріонеткового уряду України. Я впевнений, що депутат Гетманцев досі перебуває на зв’язку із своїм шефом Сивковичем і розглядається російськими спецслужбами на посаду міністра фінансів в маріонетковому уряді України. Тому всі законодавчі ініціативи Гетманцева, через які Україна потрапляє в залежність від Кремля, повинні бути розслідуванні СБУ за статтею «державна зрада».
Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії

Бабусям і дідусям достойна пенсія, а не цяцьки

Як платник податків я вимагаю від влади витрачати сплачені мною податки на зміцнення обороноздатності України та соціальний захист громадян, а не на причуди Зеленського. 

Якщо Зеленський хоче подарувати пенсіонерам смартфони на кілька мільярдів гривень - хай робить це за свої кошти, якщо вже повернув з офшорів. 

Бабусям і дідусям найперше треба достойна пенсія, а не цяцьки.


Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії

Не дозвольте брехливим «слугам» себе обдурити!


Виключення Трухіна з партії і фракції «слуг» - це не боротьба за справедливість, а незграбна спроба влади уникнути відповідальності за брехню. Зеленський і вся його вертикаль покривали свого кента Трухіна до останнього, аж поки не були приперті до стінки скандальним відео. Не було б цього шокуючого правдивістю відео -Трухін досі був небожителем. 

Ну і головне питання: це ж скільки треба красти, щоб поліцейським роздавати по 150 тисяч? Ще в когось залишилися сумніви про набиті конверти з доларами для «слуг»?


Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії

Зеленський паталогічно боїться втратити владу


Володимир Зеленський і його олігархічна коаліція в Раді хочуть перенести парламентські вибори і змінити виборчий закон, щоб повернути корупційну мажоритарку з однієї причини - тому що Зеленський паталогічно боїться втратити владу і настання невідворотньої відповідальності за порушення Конституції і законів України. 

Зеленський, який завдяки демократичним виборам у 2019 році був обраний президентом, сьогодні намагається знищити демократію, свободу слова і чесні вибори в Україні. 

Радикальна партія закликає всі опозиційні демократичні сили до об‘єднання для ефективної протидії узурпаторським планам Зеленського і захисту України від державного перевороту.


Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії

Зеленський - ворог!

Мій єдиний висновок із прес-конференції Зеленського: його ненависть до свободи слова і демократії, зневага до Конституції, прав і свобод громадян України становлять смертельну небезпеку для цілісності та майбутнього нашої держави. Будемо боротися!


Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії

Україні треба спецпрокурор Мюллер

Верховний головнокомандувач, президент воюючої України Зеленський обвинувачується в державній зраді, зливши таємну спецоперацію агресору. Ця екстраординарна подія має розслідуватися не фейковими ТСК, де влада сама себе «розслідує», а незалежним спецпрокурором, розслідування якого матиме повну довіру в суспільстві.

Або чесне розслідування, яке спростує чи підтвердить звинувачення, або імпічмент Зеленського. Іншого не буде!
Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії