хочу сюди!
 

Тина

40 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-60 років

Пошук

Стрічка заміток за місяць

Фінальні титри

Ну що ж, всім пока. Дякую що читали мою психічну нісенітницю

09.12.2023

  • 10.12.23, 00:41
Вот и закончился мой день. Гости разошлись, а я сижу и дальше пью ром на правах 31-летней женщины. Так странно звучит, на самом деле. Будто не про себя говорю. Интересно, 41 настанет так же быстро или помедлит маленько? 

Даже не знаю, как описать свое состояние сейчас. Вроде и время провела хорошо, с близкими людьми, вкусно покушали, попили. А чувство пустоты никуда не делось. 

Сегодня я буду немногословна. Спокойной ночи. 

Дослідження другої складової електро магнітного поля.

Не давно я об'єднав свої зусилля з відомою компанією не тільки в Україні, а й у Німеччині.
 RWA Railwayautomatic працює над проєктом з дослідження Другої Складової ЕлектроМагнітного Поля.
 І я дуже радий, що в Україні є така компанія, яка об'єднує самотніх мислителів за спільною технологією в одну сильну команду. Всі разом ми сила!
 У такий тяжкий час для України люди не падають духом і продовжують жити і працювати не тільки для своєї країни, а й на благо людства!
 Команда RWA Railwayautomatic створила дві експериментальні установки.


 У нас є необхідні теоретичні основи, за яких умов установка зможе змінити вагу;
 Наше математичне моделювання підтверджує теоретичні основи.
 На основі теорії та її перевірки на математичній моделі ми сконфігурували лабораторну установку для перевірки теоретичних основ.
 У нас є своя конструкторська документація, певні знання і досвід у створенні необхідних установок.
 Але у зв'язку з військовими діями рф в Україні, змушена афішувати свій проєкт з метою більш активного фінансування.
 Ось наш email [email protected]

Ігри 3D

Шахи Буковельські


Тенісний Стіл Трубного Заводу...


У світі повно цікавих явищ...

У світі повно цікавих явищ, які, незважаючи на те, що вони дійсно незвичайні, можуть залишитися таємницею для більшості. У цьому пості ви зможете побачити найцікавіші і захоплюючі зображення незвичайних речей і місць.

Гібрид ослика і зебри

Стародавні портрети 2000-літніх римлян, знайдені в некрополі в Єгипті...

[ Читати далі ]

Новий вид ссавців....

  


В Австралії знайшли два нових види ссавців. Познайомтеся з гігантським летючим кускусом (великим літаючим поссумом). Раніше науці був відомий тільки один вид цих тварин, тепер їх три. Це велика сумчаста тварина, яке зустрічається на східному узбережжі материка. Їх стихія - дерева, на землі кускуси відчувають себе невпевнено.
Очманіти.

[ Читати далі ]

Ейфорія від "Ейфорії". Кєно для пубертів з відвертого ракурсу

  • 09.12.23, 12:51

Скажу чесно. Подивилися лише півтора сезона. Друге дихання не включилося. На мою супер-думку, можна було всю проблематику впихнути в один сезон, але щоб харашо сценарій заокруглити. Щоб не залишилося жодних недоношених штиблет.

Починали з ейфорії. Ось, як складно виходе - серіал має заслужену назву. Дійсно, режисерська робота Сема ака Левінсона викликає захоплення. Чувак на своєму законному пост-наркоманському місці. Без жартів. Щоб так знімати, треба добре розігнати нейрони в голові в протилежному напрямку.

Тема сексуальної розпущеності, наркокайфу, псевдо-кохання, красивого мордобою, стрілянини, пошуку свого тупого місця в житті, пардон, безконечних гулянок розкрита вичерпно і в смачних деталях.

Актори, "оні же дєті - але з фантастичною натяжкою", старалися показати найпотаємніші сторони юних душ здебільшого в нижніх частинах тіла. Відомо, що саме там криються всі таємниці всесвіту. Ліцедєї віком від двадцяти і до тридцятки добросовісно згадували на екрані, як воно там одурівається в п*ятнадцять буремних років.
Чому так творці вирішили перемішати часові простори, можемо лише здогадуватися. Бог з ними. Зате як талановито знято! Як працює камера! Костюмерія, візуальна картина, зачіски, макіяж (окрім малахольної Зендеї - я ще в кінціц вріжу по її грі, я ще той мамкін крітік!), купальники, тєлєсні разні страсті - пальчики оближеш. Лижуть, правда, в серіалі буквально все, що рухається.

Хантер Шефер - вписався в образ, як безобідний транвест в новоє лівацкоє врем*я. Хочу чому як? Зверху справжнє закохане дівчисько, знизу добротні паскальні яйця. Не знаю чи крашені, митці цю тему до кінця не розкрили. Кароче, герл-бой чи бой-герл зіграв добре. І Демі, і блонда Суїні (троха забагато реве, але і я б за такі бабки рюмсав на совість). Ангус Клоуд - просто брилік на дешевій обручці. Мало говорив, багато дививися в одну точку, але ж мов інопланєтянин якийсь. От хто заслужив нагороду.

Тепер про Зендею. Вискажу не свою думку, бо кому вона треба? Моя жінка, що бачить фальш в людях за сто миль, забракувала її гру майже одразу. але я таки дав фору. Не допомогло. Дівчисько грало весь час "на кисляку". Недовольне на одній хвилі ліцо, опущені вниз галушкою кути губ. Акторці надавали за роль кучу всяких премій. За шо, я особисто не доганяю. Але вже нехай буде. Не будемо їй заважать потянуть важку ношу в "Дюні". Мо* озарєніє прийде!

Другий сезон:
в одну і ту ж річку не вступиш, а в натуральне гамно запросто.

Якось так. Чотири серії...і уперлись наші можливості рогами в плазму. Плазма всьо витримає, а мозок ні. Ладно, йду дивитися в смартік, чи закінчилася тривога.
Мирного неба вам, кєномани!

Українська музика 2388







33%, 1 голос

33%, 1 голос

33%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Хрест це знаряддя на якому відбулося вбивство

Декілька місяців назад я в своїй спальні замінив шпалери. Там зображена Венеція. Так якби намальована олівцем. Ну і потім, коли я вже закінчив ремонт, мені захотілося зняти свого серебряного хрестика. Чомусь новий інтер'єр моєї спальні до цього спонукав. Спочатку я його на ніч знімав. Потім вдягав зранку. Потім знову знімав, бо відчував якесь таке полегшення і свободу. Врешті настав такий момент, коли я його зняв і більше не одягнув. Ісус же не говорив носіть хрести як довбодятли.... Мабуть віра у всевишнього всетаки передбачає бути собою, відчувати теперішній момент, свободу від цих догм і шаблонів. Недавно я подивився фільм "Агора" , в якому жінку-філософа Гіпатію (3-4 ст.н.е) із Олександрії розтерзали християни, за те що вона не хотіла підкорюватися чи підлаштовуватися під них, бо була язичницею. Я хочу сказати, що те що проповідував Ісус Христос перетворили у засоби для керування суспільною думкою та людьми. Прикриваючись його ім'ям і постаттю виробили стереотипи для керування людьми, щоб отупляти їх, закрити очі, перетворити їх на слухняне стадо...
Доречі якось треба побувати у Венеції. Цікаве місто.