Сучасна вища освіта без ЗНО: новий набір триває до 5 квітня!

Мрієте у новому році відкрити для себе довгоочікувані можливості? Кардинально змінити своє життя та розпочати все з чистого аркуша? Навіть якщо ви минулого року не набрали достатню кількість балів з незалежного оцінювання або в дорослому віці вирішили отримати першу чи другу вищу освіту – ми залюбки допоможемо вам втілити задумане у життя!  Новий рік – новий старт, а перший крок – це вступ до омріяного ВИШу. Завдяки МАУП ви маєте змогу без ЗНО отримати якісну вищу освіту, диплом державного зразка та стати справжнім професіоналом своєї справи, навчаючись на заочній або дистанційній формі!

Міжрегіональна Академія управління персоналом запрошує абітурієнтів на навчання за освітніми програмами без ЗНО, а саме - здобуття вищої освіти за спільної програми Університету менеджменту у Варшаві (Польща) та МАУП. Сертифікат ЗНО для вступу до Університету менеджменту не потрібен! Зарахування відбувається на основі атестату про повну середню освіту та за результатами співбесіди. Закінчивши перший курс в освітньому центрі, кожен студент може обрати навчання на другому курсі в МАУП, або продовжити навчання до ступеню бакалавра в Польщі.

Міжрегіональна Академія управління персоналом пропонує широкий вибір сучасних спеціальностей, за якими вас навчатимуть теорії та практиці найкращі викладачі країни. Наприклад, якщо ви цікавтесь IT-напрямком, мрієте про цікаву та перспективну професію у цій сфері, радимо вам звернути увагу на одну з найнеобхідніших спеціальностей сьогодення - «Інженерію програмного забезпечення», яка передбачає підготовку фахівців з проектування, розробки і дослідження програмних систем для різних предметних областей. Під час навчання за цією спеціальністю студенти професійно опановують мови програмування для тестування і розробки програм, вивчають архітектуру персональних комп’ютерів, операційні системи та комп’ютерні мережі. Випускники Академії приймають участь у розробці вітчизняних і міжнародних проектів, мають гідну оплату праці та затребувані не тільки на теренах України, але і далеко за її межами.

Загалом, навчальний процес по спільній програмі ведеться за такими спеціальностями:

·                    Інженерія програмного забезпечення (бакалавр)

·                    Менеджмент (бакалавр)

·                    Філологія (бакалавр)

·                    Облік і оподаткування (бакалавр)

·                    Право (бакалавр/магістр)

·                    Економіка (бакалавр/магістр)

·                    Політологія (бакалавр/магістр)

·                    Психологія (бакалавр/магістр)

·                    Соціологія (бакалавр/магістр)

·                    Туризм (бакалавр/магістр)

·                    Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії (бакалавр/магістр)

Тільки уявіть, які переваги ви отримаєте за умов такого навчання! По-перше, ви маєте можливість отримати два дипломи про вищу освіту – український і польський, що дасть вам змогу отримати чудову роботу як в Україні, так і за кордоном. По-друге, навчання по інтегрованій програмі ведеться у заочній та дистанційній формі, отже студенти можуть поєднувати навчання з роботою. І на останок, вам не доведеться втрачати час, чекаючи наступного незалежного оцінювання.

Годі зволікати: залиште минуле позаду і просто зараз почніть створювати життя, про яке завжди мріяли!

Більше інформації про освітню програму ви знайдете за посиланням http://bezzno.maup.com.ua/   

Поспішайте за своєю мрією до МАУП!

Київ, вул. Фрометівська, 2

Приймальна комісія: (044) 490-95-05, (044) 494-47-47


Время продолжать праздники: старый Новый год в «Диканьке»!

Старый Новый год – отличный повод продолжить праздники! Особенно, если провести его в ресторанном комплексе «Диканька»!

В Щедрый вечер испокон веков в Украине существовала традиция богато накрывать стол, символизирующий достаток в течение всего года. Еще одна, не менее важная традиция – на старый Новый год обязательно собрать вместе самых близких и друзей. А потому приглашаем вас незабываемо провести сказочный вечер в компании любимого ресторана!

По-домашнему теплый ресторанный комплекс «Диканька», выполненный в аутентичном украинском стиле, находится в парковой зоне, вокруг которой – вековой лес и безграничное пространство для кутежа!

Мы подготовим для вас самый щедрый стол, богатый традиционными кушаньями и, конечно же, крепкими напитками. Для наших дорогих гостей ресторанный комплекс «Диканька» устроит волшебный старый Новый год, полный народных традиций и авторских наливок!

Приходите щедровать, а мы покажем вам, что такое настоящее украинское гостеприимство! Звоните и резервируйте столик прямо сейчас!

Ресторан «Диканька»

ул. Малышко, 4А

(044) 296-86- 53 // (044) 573-35- 23 // (044) 573-35- 18

http://www.dykanka.com.ua/

https://www.facebook.com/dikankakiev


Праздник, стейк и вино: старый Новый год в GOODMAN!

Старый Новый год – особенный повод собраться на праздничный ужин. По традиции, в Щедрый вечер стол должен быть полон изобилия – тогда и весь текущий год будет таким.

А это значит, что в воскресенье под нашими сводами вас ждет волшебная атмосфера и самые близкие люди, отборные стейки и лучшее вино. Наша собственная альтернатива увековеченным традициям.

13 января проведем старый Новый год так, как он того достоин: под звон бокалов, с семейным сетом «Бостонский ужин» и многогранным Брунелло ди Монтальчино.

Ждем вас, чтобы перевернуть очередную страницу нашей истории вместе. И начать новую главу так, как умеем лучше всего – в главном стейк-хаусе столицы GOODMAN!

Киев, ул. Жилянская, 75
(044) 596 00 00 // (044) 592 31 45
http://goodman.com.ua/


Праздник, стейк и вино: старый Новый год в GOODMAN!

Старый Новый год – особенный повод собраться на праздничный ужин. По традиции, в Щедрый вечер стол должен быть полон изобилия – тогда и весь текущий год будет таким.

А это значит, что в воскресенье под нашими сводами вас ждет волшебная атмосфера и самые близкие люди, отборные стейки и лучшее вино. Наша собственная альтернатива увековеченным традициям.

13 января проведем старый Новый год так, как он того достоин: под звон бокалов, с семейным сетом «Бостонский ужин» и многогранным Брунелло ди Монтальчино.

Ждем вас, чтобы перевернуть очередную страницу нашей истории вместе. И начать новую главу так, как умеем лучше всего – в главном стейк-хаусе столицы GOODMAN!

Киев, ул. Жилянская, 75
(044) 596 00 00 // (044) 592 31 45
http://goodman.com.ua/

Ресторан «Диканька» поздравляет всех с Новым годом и Рождеством

Новый год – время чудес, исполнения желаний и бесконечного веселья! И до заветной новогодней ночи, друзья, осталось совсем немного времени! Надеемся, вы успели выбрать подарки всем своим друзьям и близким, определиться, где встретите 2019-й и, конечно же, нарядить елку.

Наш дружный коллектив «Диканьки» поздравляет всех с Новым годом. Желаем вам в новом году хлеба и соли на столе, домашней колбаски и крепкой горилочки. Пускай в вашем доме всегда царит изобилие, а в воздухе витает любовь, удача и праздничное настроение! А мы обещаем – в следующем году будем еще больше наполнять вас настоящим украинским духом и гастрономическим волшебством.

Приходите веселиться вместе! Ваша «Диканька»

Ресторан «Диканька»
ул. Малышко, 4А
(044) 296-86- 53 // (044) 573-35- 23 // (044) 573-35- 18
http://www.dykanka.com.ua/

https://www.facebook.com/dikankakiev


GOGOL-PUB поздравляет с Новым годом и Рождеством!

Друзья, как же невероятно быстро с вами летит время. Мы уже на пороге нового, 2019 года!

Очень рады, что на протяжении года вы были с нами и с каждым визитом помогали нам становиться еще лучше. Наш коллектив искренне поздравляет вас с Новым годом, и желает еще больше удивительных историй и захватывающих приключений! Чтобы работа была легкой и приятной, отдых – незабываемым, а пиво – никогда не заканчивающимся. Пусть 2019 год станет для вас годом новых начинаний, достижений, счастливых событий и радостных встреч. А мы обещаем радовать вас любимыми блюдами, только самым вкусным пивом и вечной атмосферой праздника.

Ждем вас в новом году!

GOGOL-PUB
Ул. Малышко, 4А
(044)544-16-52

http://gogolpub.com.ua/index.php?adres=4

https://www.facebook.com/Gogolpub/


Ресторан «М’ясо у вогні» вітає вас з Новим роком!

Так швидко промайнув рік, сповнений вражень, емоцій та почуттів. Ми знову напередодні казки, і знову чекаємо того карколомного моменту, коли час замре, щоб далі піти зовсім по-новому. Треба встигнути закінчити усі справи до 31-го, спалити шматочок паперу з бажанням, останній раз у цьому році повечеряти у «М’ясо у вогні». Встигнути до того, як почнеться нове життя.

Ми щиро вітаємо наших дорогих гостей зі святами та сподіваємося дарувати вам ще більше гастрономічної магії!

Коли ми підводили підсумки року, ми зрозуміли, що головне наше досягнення – це ви! Неймовірно, але факт – ви відвідали «М’ясо у вогні» більше ніж 50000 раз, випили десь 4000 бокалів пива та 3600 вина! Для наших гостей було зроблено приблизно 900 «Маргарит», розкатано 60 кілометрів пасти та підсмажено цілих 6 тон стейків!

Тому, якщо життя – це келих, то нехай ваш новий 2019 рік буде наповнений посмішками, любов’ю, радощами та завжди вашим улюбленим напоєм!

Команда «М’ясо у вогні» точно знає, що дива відбуваються там, де у них вірять. Тому святкуйте, кохайте та приїжджайте до нас. А ми гарантуємо, що у новому році на вас чекатиме оновлене меню від нашого нового шеф-кухаря, ще більше романтичних вечерь, дружніх обідів, гучних святкувань та справжніх смаків Італії.

Чекаємо на вас у нашій зимовій казці.

До нових зустрічей!

Бровари, б-р Незалежності, 2

Reserve&Info: 068 282 88 58


Кавказская кухня в ресторане «Сажа»

Кавказ — регион с богатейшим культурным наследием и многовековыми традициями, которые отражаются в его уникальной кухне. Чтобы насладиться аутентичной кавказской кулинарией, жителям украинской столицы необязательно отправляться в восточные страны — достаточно посетить ресторацию на углях «Сажа».

Начать гастрономическое путешествие лучше всего с легких закусок. Бабагануш с зернами граната, хумус или сулугуни в лаваше разбудят аппетит и настроят на дальнейшие кулинарные исследования, пока на мангале будут готовиться основные блюда.

В продолжение трапезы предлагаем отведать фирменный шашлык из свиного ошейка или телячьего битка, лично приготовленный нашим Шеф-поваром Саидом. Саид занимается кавказской кухней на протяжении сорока лет и тщательно хранит свои кулинарные секреты. Но мы знаем одно: нежнейшая текстура и изумительный аромат его шашлыка побуждают наших постоянных гостей возвращаться в «Сажу» снова и снова.

Среди других восточных вкусностей, которые стоит попробовать при посещении «Сажи» — ферганский плов с бараниной, лагман и люля кебаб. Но даже если Вы не любитель мясных блюд, в нашем мангал-меню все равно найдется что-нибудь подходящее. Например, запеченная речная форель, шашлык из филе сома, овощей или шампиньонов. Пикантности любому блюду придаст острая аджика, кисловатый ткемали или один из авторских соусов, приготовленных по мотивам грузинской кухни. Вкуснее может быть лишь в одном случае: если Вы дополните ужин бокалом легкого грузинского вина ;)

Наслаждайтесь лучшими гастрономическими шедеврами Кавказа вместе с «Сажей»!

Петропавловская Борщаговка

ул. Петропавловская, 16

(097) 012-32-43


МАУП вітає з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дорогі друзі! Прийміть найщиріші привітання з Новим роком та Різдвом Христовим від усього колективу Міжрегіональної Академії управління персоналом!

Новорічні свята - особливі для кожного з нас. Так вже традиційно склалося, що у ці дні ми підбиваємо підсумки минулорічної діяльності ВИШу, аналізуємо досягнення та будуємо плани на майбутнє. У 2018 році Академією було проведено вдалі вступні кампанії на освітні програми без ЗНО та Дні відкритих дверей, з’явились нові, сучасні спеціалізації та введені інноваційні заходи навчання, на високому рівні пройшли наукові конференції, творчі конкурси та фестивалі, виставки та спортивні змагання. Переконані, що попереду - плідні трудові будні, сповнені яскравих подій і творчих звершень, які принесуть нашій Академії нові досягнення та існуватимуть на користь науки та освіти, в ім’я нашої нації та батьківщини!

 Проводжаючи старий рік і зустрічаючи новий, хочеться вірити в казкові моменти, яскраве безтурботне життя та щасливе майбутнє. Давайте побажаємо один одному любові та віри - в себе і в процвітання нашої країни. Давайте подаруємо найдорожче, найцінніше - любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким. Щиро бажаємо вам мирного неба, міцного здоров’я, душевної рівноваги та впевненості у завтрашньому дні!

Веселих та незабутніх свят!

(044) 490-95-05, (044) 494-47-47.

Відкрийте себе в МАУП!

http://maup.com.ua/


GOGOL PUB Beer&Grill поздравляет с Новым годом и Рождеством!

Дорогие любители свежего пива, поедатели баварских сосисок, танцоры диско, заядлые участники алко-батлов, неисправимые гуляки и просто поклонники качественного отдыха, всех вас мы от души поздравляем с наступающим Новым годом и Рождеством!

Это был безумный год, полный головокружительных событий и невероятных встреч. От нашего дружного коллектива GOGOL PUB Beer&Grill хотим пожелать вам только самого холодного пива, самых сочных стейков, самой сильной любви и самых верных друзей. Спасибо, что были с нами весь год, а сколько всего нас ждет дальше– вы даже не можете себе представить!

Очень надеемся, что все ваши новогодние желания исполнятся, а обещания – выполнятся. А мы – всегда будем рядом ;)

Приходите врываться в Новый год с нами!

Happy New Beer!

GOGOL PUB Beer&Grill
Березняки, пр-т Тычины, 7
(044) 553-34-05
http://gogolpub.com.ua/


Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
191
предыдущая
следующая