хочу сюди!
 

Любов

55 років, овен, познайомиться з хлопцем у віці 50-57 років

Пошук

Стрічка заміток за місяць

Ноги ширше




Фото тих, хто брали участь у фотосесії Vogue.
Володимир Голоднюк:
Я не думаю, що в світі нормальних людей прийнято радісно сміятись на місцях трагедій, меморіалах, кладовищах.
Але це цілком вписується в канву ебонітових паличок, сіньор Голодомор, та горіла хата, палалала...
Тому я вважаю усе це к...дло, включаючи всесвітньо відому фотографіню, б...длом.
Кудись не туди прямує людство.
Вибачте за відвертість та нетолерантність.
Ірина Гончарова:
…Важливе питання. За чий рахунок цей фотосет? Ініціатор проекту не американський Vogue. І не Енні Лейбовіц.
Ініціатор українська сторона. Мисткіню довго умовляли. Цитую український Vogue. «Енні Лейбовіц називають «живою легендою», і це не перебільшення. Саме тому ідея запросити її до України здавалася надскладною у втіленні, надто в умовах повномасштабної війни.
«Десятки ланцюжків у мейлі, нічні перемовини з командами Енні Лейбовіц та американського Vogue, особисте листування з Анною Вінтур, без підтримки якої цей проєкт, який здавався надто амбітним, не відбувся б. Фотографії Лейбовіц увійдуть в історію, і ми пишаємося своїм внеском у цей винятково важливий проєкт», — говорить Пилип Власов, головний редактор Vogue UA».
Одразу виникає наступне питання. Хто сплатив гонорар мисткині? У джерелах вказують що гонорари Лейбовіц до 100 тис. долярів. Інше джерело вказує до 2 млн. доларів. Сподіваюся не з бюджету. Зеленський спроможний на прибуток від прокату Сватів оплатити будь яку примху коханої.
Чи доречні такі витрати під час війни самі вирішуйте.
Тим хто вважає що публікація у жіночому глянцевому журналі сприятиме отриманню зброї для України пропоную подумати. Ви справді вважаєте що рішення стосовно зброї та інших військових питань ухвалюють жінки віком від 25 до 45 років? Основна аудиторія Vogue. Так чи нє?
Що ж маємо у підсумку? Коштовну примху президентської дружини. Яка аж ніяк не збільшує міжнародний авторитет України…
Фото Зеленьської біля літака не викликає у мене такого відторгнення як обкладинка. Воно контрастно окреслює два світи паралельні в Україні. Світ гламуру - гарна блондинка в стильному пальті, дещо стурбована тим що навколо щось коїться порушуючи звичне життя. І світ війни – жінки в одностроях зі зброєю, які пішли на фронт. Тим світам ніколи не зійтись. Явно не компліментарне фото…

Іванна Коберник:
Так, я обурена хейтом Олени Зеленської «як вона сидить» і ще більше хейтом Енні Лейбовіц «як ви посміли так посадити першу леді»…
Наталя Лазуренко:
Дивно, що розумні люди кинулись в цей флешмоб.. Справа ж не в позі і точно не в Лейбовіц. Справа в Зеленських. Те як вона сидить не причина хейту а привід .. причина - повна аморальність цієї особи .. фоткатись на фоні місць, захист яких ви про...бали, бо закликали готуватись до шашлика ... на фоні знищених життів, яки ти не захистив, бо заважав ЗСУ готуватись до нападу ...
Ольга Кутецкая:
Я думаю, що хейтери тут виступають не по суті пози, а по тому, що всі ці фото Зеленських - це лицемірна гра на публіку. У їх обличчях одне - як же вони стомилися і хочуть нарешті поїхати в Оман.
Скільки брехні від цієї парочки було і зараз є - це бісить. Бісить, що при владі сидить некомпетентна, брехлива, корумпована шобла. І ми ще маємо милуватись їх фоточками? Гидкі розпіарені морди.
Катерина Чепура:
Нічого справжнього в цій фотосесії нема. І справа не в позах, а в тому, що лєна притягала сюди рускій мір роками, а тепер томно позує на фоні барикад
Олександр Шевченко:
Не подобається хейт?
Пані Іванно, Ви ж завжди являли собою приклад адекватності - то спробуйте, будь ласка, ширше поглянути на очевидні речі.
Десь там, на першій сторінці всесвітньо відомого видання, яке я не буду називати, оскільки воно не оплачує рекламу у цьому дописі, було вжито слово "bravery", це "хоробрість" англійською.
То що таке хоробрість у виконанні так званої першої леді?
Можливо, хоробрість - це багаторічний досвід написання українофобських текстів і скетчів примітивного телевертепу за участю її чоловіка, за які досі не пролунало жодного вибачення?
Чи, ймовірно, хоробрість - це дика плутанина у публічно оголошуваних версіях, де саме перебувала родина президента у перші години і дні війни?
Чи, може, хоробрість - це привілей бути завчасно евакуйованою подалі від України разом із дітьми на відміну від тих жінок і дітей, яких ніхто ні про що, окрім травневних шашликів, не попередив, і які тепер обліковуються у якості безневинних жертв російських звірів?
Мабуть, хоробрість - це фото поруч зі знищеним літаком, який колись слугував декорацією для однієї із прес-конференцій твого чоловіка, в ході якої, як завжди, не було поставлено жодного непередбачуваного і незручного питання?
Вірогідно, хоробрість - це відсутність заперечень щодо просування твоїм чоловіком на міністерські посади ткаченок і шкарлетів, при тому, що дружина президента традиційно асоціюється із гуманітарними питаннями?
Чесно - мені байдуже, хто саме має побачити ту фотосесію і прочитати супутню світлинам глянцеву бздуру. Але якщо б у житті однієї жінки та одного чоловіка не було усього вищепереліченого, будь-яка їх поява у публічному просторі становила б дуже обмежений інтерес для дуже обмеженого кола, ймовірно, так само обмежених осіб.
Бо якщо ти справжній - то можеш собі дозволити фотосесію навіть у юрті раком на підлозі.
З повагою.

КиївМіськБудда:
"Зеленська також спробувала пояснити американським читачам, чому в Україні ніхто не вірив, що Росія нападе на Україну".
Дивно, а пояснити, чому під час нападу сама вона опинилася в Італії - не захотіла...
Зеленська подякувала всім дівчатам, які доєдналися до флешмобу #sitlikeagirl, і пообіцяла в майбутніх фотосесіях розставляти ноги ще ширше.








Z-ю VOйны или украинская wолнA: лучше один раз увидеть!

  

В подборке акцентируется внимание на
НЕКОТОРЫХ ЭПИЗОДАХ, БЕЗ ПРЕТЕНЗИИ НА ПОЛНОТУ ОПИСАНИЯ.

По понятным причинам больше сообщений попадалось из украинских СМИ;
интересующиеся могут самостоятельно найти и оцИнить симметричные или асимметричные интерпретации и/или вариации событий в российскоориентированном сегменте.
Вся информация взята из открытых источников, для справки приведены ссылки.

"Нельзя вести войну без ВРАГА.
 Мы могли бы, но это было бы тупо.
"

"ВОЙНА — ЭТО ШОУ-БИЗНЕС"

— «Wag the Dog» (1997)

(«Хвост виляет собакой», «Плутовство»)


В 2022 году продолжается отработка
сверхсекретных квантово-аномальных технологий и оружия,

непосредственно влияющих на саму ткань пространства-времени.
* * *
Часть 1. Незадолго до «ВРЕМЕНИ Z-ю», как же без евреев, военные & физики-ядерщики, о «ПРИЛЕТАХ» по Киеву, по пл.Свободы в Харькове, по ОГА в Николаеве, ЛЕГЕНДАРНЫЕ ВОЙНЫ, мини-выставка творчества АЗОВа.

Часть 2. Немного о «потенциальных ямах», полигон Яворивский, Мариупольская ЗОНА, мартовские «прилёты» по Киеву, Донецку, «Бюро Находок».

Часть 3. «Без Подола Киев невозможен», РЕЛИГИОЗНЫЕ ВОЙНЫ, «Тайра», «прилёт» по драмтеатру Мариуполя, Буча, «самая ржавая армия в мире», крейсер «Москва», июньский «прилёт» по Киеву, Х-файлы Кременчуга и языковой вопрос, Белгород загадочный.

_____

То что существует две версии происходящих событий, лично меня не удивляет
- в этом суть квантово-релятивистских технологий:
ведь согласно принципу относительности Эйнштейна,
видимость происходящего зависит от точки зрения наблюдателя,
которая, в свою очередь, определена место-положением.

Или, проще говоря, вспоминая старый одесский анекдот:
"Сколько евреев - столько и мнений".
Настораживает другое:
почему официальных позиций так мало?
Как так случилось, что хоть в чём-то вообще смогли
     ДОГОВОРИТЬСЯ
Не иначе конец света пришел и апокалипсис.


____
Антон Геращенко
2021.08.30 Человек Авакова вернулся в Министерство внутренних дел
Бывший заместитель министра внутренних дел Украины Арсена Авакова Антон Геращенко, спустя почти месяц после увольнения, стал советником министра внутренних дел Дениса Монастырского.
Аваков Арсен Борисович - 11-й министр внутренних дел Украины (27 февраля 2014 — 15 июля 2021). Член Совета национальной безопасности и обороны Украины (2007—2008). Председатель Харьковской областной государственной администрации (4 февраля 2005 — 5 февраля 2010).
_____
2020.04.20 Перша за іржавістю армія світу (фотоальбом) | pitst
2022.06.28 Виставка знищеної військової техніки окупантів (Київ, Михайлівська пл.) | Makcімаліст
_____
PS Оказывается, в браузере Chrome, а также Firefox с последними обновлениями (переустановил из предыдущих версий), почему-то не отображаются картинки с сайта LiveJournal.com (ЖЖ).

Кто напал на Украину 2022.

  • 30.07.22, 15:53
На Украину напал именно русский народ.
.
Не президент именно, не правительство, не армия.
.
Напал весь русский народ.
.
Почему?

Потому что русские Созданы Природой для Убийств несогласных с ними.
Так Получилось, выросло.
.
Есть русские, и мыслят.
Кто не прав, не согласен с ними - того сразу убить, считают они.
.
Мир с ними не согласен - Убить Мир.
Африка молчит - не убивать.
Кто Против россии - того убить.
.
Простое первобытное мышление.
..
Цивилизация, прогресс, рост человека, увеличение Каждодневное морали человечества на них не влияет в этом решении. Рождены навсегда Единой мыслью. Ментальность называется.
.
Украина не так говорит - как им надо - Убить.

И так было - и будет. Русские так. . Сколько не общался с русскими, сколько не изучал историю россии, сколько не читал книг, - Всегда у русских - Убить несогласного. Убить Инакомыслящего. Так было - и будет. Причем не просто убить и забыть, а - Захватить его территорию. Так сложилось. . И Поумнеть, стать Человеком Земли Умом на Сегодня - Никак не способны. . п.с. Их, русских, нельзя уничтожать. Нельзя Убивать Никого. Их Нужно Человечеству взять в клетку с мягкими стенами, и - Изучать!!! что нарождается из человека. Убийца как нарождается из народа особенного убийц. . И Кормить Хорошими недорогими продуктами, вкусными, Каша, Говядина тушёнка, масло. Постоянно!! Люди же. Тратить на них Много денег, на науку про них. . Чтобы Человечество их Изучило и Знало, как работает психика и гены. . Потом Взятся за китайцев коммнистов. Потом за евреев. Так и всё Наладится, станет понятно, что Такое - Человек. . А на тот момент всё опять перемешается, евреев и коммунистов китайских и русских не станет, а будет масса роботов ИИ, и опять новые задачи и мысли.... . Но Сегодня Главная Мысль Человечества - русские не являются Людьми на Сегодня. Они Убивают Любого не согласного с ними. Характер такой. Нация. Народ. Весь мир убьют. Опасны. Мир не должен допустить такое мышление, русских Нужно Изолировать. Изолировать и кормить вкусно. И Изучать. Подопытные народ генных убийц. И психику их. Зачем Ты При Несогласии с Миром ВСЕХ хочешь Уничтожить? ТЫ, РУССКИЙ, УРОД ЗЕМЛИ. И Изучать их психику, на контроле держать клетку с ним. Он же убить всех хочет Взорвать не думая Всю Планету Земля чисто из своих личных соображений народа Не задумываясь. Не Люди Это. Опасность это Реальная. Смешно, никто не думает об этом. Смерть над всеми, Планете Земля из-за недолюдков одного из народов. Не созданных уметь думать, а ради убивать несогласных и их земли кушать. Опасность Людям Земли Эти русские. И Наука про Это почемуто разумными людьми земли - Не создаётся. Надо Создать Науку Область про русских и их опасность для жизни Земли. Фактажей уже за 200 лет хватает явных всем.

Українська музика 1891







0%, 0 голосів

100%, 1 голос

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Фотопрогулка. Счастье было в мелочах

Старая заметка...Сейчас не гуляется, не снимается и не пишется ...

Вчера наш город накрыл шквал...Дождь лил около 2 часов, около 40 минут шел град величиной с вишню. Печально.. Система отвода воды в городе не справилась. В моем доме затопило подвал по колено... Но не будем о грустном.. Давайте вернемся на пару недель назад, в первые дни лета. На уже облюбованное место около небольшой реки Чунгул..
Посидим, проводим день и понаблюдаем за жизнью.

[ Читать дальше ]

Про коцабєй

  • 30.07.22, 12:06



Злочин коцапні в Оленівці наштовхнув на такі висновки:
1. Коцабє надзвичайно тупі виродки - вони думали, що зможуть звалити ті вбивства на ЗСУ, але спалилися на багатьох деталях. Конкретно на яких - вказувати не буду, хто не знає, може без проблем знайти в мережі.
[ Читати далі ]

88%, 14 голосів

0%, 0 голосів

13%, 2 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Рыбак и рыбка

Время вышло: кончай уже плакаться!
У терпения лопнул хребет.
Это ж надо: всё так же не трахаться
через чёртову дюжину лет!

У либидо был ноль до инфляции.
После – сдохло под весом нулей!
Не исторгнуть потомков для нации
из х*я, не спустив труселей.

На вопрос: «Нафига ты морочилась
с мужиком, что тебя не еб*т?»
все ответы протухли, просрочились,
превратились в унылый помёт.

В 37 у корыта разбитого
с отвращением в море гляжу.
В отражении – дура набитая.
Но рыбёшку, поди, поужу...


83%, 5 голосів

17%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Під куполом. Глава 18



«Не бажай легкого життя.

Бажай сил, щоб впоратись з тяжким»

Брюс Лі

 

На зустріч з Андрієм Васильовичем Ігор діставався пішки. Прогулянку забарвлювали спогади вчорашнього вечора. Ігор не планував робити пропозицію саме в той вечір. До останнього моменту він навіть не був впевнений у своїх почуттях, та коли Оксана сказала, що з’їжджає, то слова з язика Ігоря спорхнули мимо його волі. Страх втратити дівчину, зробив сміливе зізнання. Пригадуючи те своє «Залишайся…» Ігор посміхався, а коли виринуло з пам’яті Оксанчине «Посміхайся тобі личить» посмішка стала ширшою.

Коли зателефонував Андрій Васильович, Ігор все ще посміхався:

- Ігор, ти вже в дорозі? Я буду тебе чекати в центральному парку. Не люблю в кабінеті спілкуватись.

Ігор відповів, що добре, та подумав що від нього потрібно цьому співробітнику СБУ. Звісно, що щось серйозне, та незрозуміло до чого тут він – хлопець, який ще тиждень тому був в комі на лікарняному ліжку. Крім того, той загадковий тест, з питаннями про все на світі, та ні про що конкретно.

Так нічого і не вигадавши, Ігор підійшов до парку, де вже стояв Андрій Васильович.                                                                                                                       

- Здоров будь – потиснув руку Ігоря, та відразу взяв бика за роги – Ти певно собі вже мозок зламав, розмірковуючи, про що я хочу з тобою поговорити?

- Не те, щоб зламав, та думаю я вам потрібен більше ніж ви мені

- Вгадав. Майже. А може й ні. Тести, що ти пройшов кажуть, що й ми тобі потрібні.

- Хто це, ми? СБУ? І що то за тести? Чи зараз я знов проходжу якийсь засекречений тест? Пропоную перейти вже до конструктивного діалогу – спалахнув Ігор, та відразу ж, спробував пом’якшити ситуацію – Якщо ви не проти, звісно.

- Ти правий, нумо до справи. Я в нашій службі очолюю відділ, еее, ну поки що скажу так особливий та цікавий відділ, до якого і пропоную тобі долучитись. Про характер служби і завдання розповім, якщо погодишся. Та треба буде працювати на користь України. Саме про це й були тести. Їх склали психологи і вони про, вибач за пафос, любов до своєї країни. Ти набрав вісімдесят балів із ста. Це високий показник, у наших Небайдужих, він коливається від сімдесяти восьми до вісімдесяти семи…

Андрій Васильович помітив, що Ігор знов похмурнів і додав:

- А! Система правління Небайдужими виникла вже після твого поранення. Пояснюю. Зараз в країні немає Верховної ради, яку ти пам’ятаєш, її функції виконує Віче. В цьому державному органі працюють двадцять два громадяни, які теж проходили такий же тест. Свого часу тестування пройшли дуже багато людей, та з якою метою вони не знали. Точно як ти. Скажу, що мало кому вдалось переступити п’ятдесяти відсотковий бар’єр. Потім проводилось відсіювання за АйКью, психологічною стійкістю та ще деяким іншим критеріям. Але головне це здатність на самопожертву заради країни.

- Що ж не знайшлось нікого, готового на сто відсотків віддатись країні?

- Знайшлось, і не мало. Та все що за дев’яносто, то вже фанатики. Так, звісно вони патріоти, але це занадто гарячі голови, для прийняття холодних, виважених рішень. Тож таких ми теж відсіяли.

- А президент? У нас є президент? Він проходив цей тест?

- Президент є. Та його функції зараз носять тільки презентаційний характер. Їздить Сергій Дмитрович Притула по закордонним командировкам, зачаровує своїм шармом та розповідає яка ми сильна, красива, демократична та дружелюбна країна. Жодних управлінських рішень президент не приймає, зате після його зустрічей іноземні інвестори вливають кошти в нашу економіку просто таки лавиною…

- Яку, тут же на місцях перетворюють на корупційні потоки – не зміг не піддіти свого співбесідника Ігор

- Я розумію, що в це тяжко повірити, але ні. Корупції як явище немає. Поглянь на своє кільце-комунікатор, це той приклад, простих рішень, що вирішують складні задачі.

- Не зрозумів

- Готівки немає, зате є Ай-ті аналітичний відділ Центрального Банку, який бачить кожну копійку на будь-яких рахунках, і при потребі відстежить будь-яку транзакцію. Зрозуміло, що виникають особливо цинічні випадки, коли створюють надскладні схеми, з залученням офшорних рахунків відкритих на дружин, коханок та друзів, але по-перше, це вже поодинокі випадки, по-друге система покарання, така що людина замішана в корупційній схемі, не тільки повертає все вкрадене, а до кінця життя віддає сімдесят відсотків свого заробітку. Покарання суворе та дієве.

- Це все цікаво – сказав Ігор і побачивши криву посмішку Андрія Васильовича, додав – справді, цікаво. Та все ж для чого вам потрібен саме я? Ну тести нормально пройшов, та ви ж самі кажете чимало людей їх пройшли успішно. Щось має бути ще.

- По-перше, а вірніше буде вже по-друге, бо тут все ж таки патріотизм був першою вимогою, з якою в тебе все відмінно. Так от по-друге твоя підготовка – Андрій Васильович почухав щелепу зліва, де ще жовтіла гематома – лишити мене двох зубів, це я тобі скажу досягнення…

- Вибачте, я ж не знав… - зніяковів Ігор

- Пусте, там пломба на пломбі були. Давно вже треба було з цим щось вирішити. А так з твоєю допомогою зробив дві ін’єкції, і через півроку буду вже з новими зубами…

- Тобто, штучними – перебив Ігор

- Та ні. Зі справжніми. Поки ти парив десь в своїй нірвані, стоматологи навчились вирощувати нові зуби. Один укол, потім приймаєш кальцій кілька місяців і на місці старого хворого зуба з’являється новий і блискучий. До речі запатентували цей винахід, відразу як змогли притиснути хабарництво. Здається ми знову відволіклись. Так от, по-третє твоя зовнішність

- Не зрозумів – насторожився Ігор

- Темношкірий хлопець з блакитними очима, звісно красень, та запідозрити в ньому істинного Українського патріота треба мати певну фантазію. А якщо зустріти тебе десь, скажімо в Англії, чи Франції, то здогадатись, що ти з України майже нереально. Ну і останнє. У нас передбачена нова операція, надсекретна і надважлива. Коло, як то кажуть, причетних обмежується одним-єдиним чоловіком, мною. Бо маю зізнатись, що у нас десь протікає, вибач за професійний жаргон. А ти з поважних причин ніяк не міг стати джерелом протікання. Крім того ти вже втягнутий, хай і не з власної волі в цю справу.

- Ви кажете про Івана і Гєну? Майбутня операція зв’язана з ними?

- Ну от ще один плюс для погодження твоєї кандидатури – ти не дурний – Андрій Васильович підморгнув – Але перш ніж я скажу щось більш визначено, маю почути ти згоден?

- Тобто ви хочете, щоб я вирішив чи згоден я присвятити своє життя ризику заради батьківщини, при цьому навіть не розуміючи що від мене конкретно вимагається? Я мушу визначитись чи влаштує мене те, що про мої перемоги ніхто не дізнається, а у випадку поразки від мене всі, навіть ви – Андрій Васильович відхреститесь?

- Так! – лаконічно відповів на обидва питання Андрій Васильович