Про тарифи на комуналку

  • 16.06.19, 08:42
Хахли так полюбляють жарти та жартунів, що обрали собі в приЗЕденти кловуна, пожартувавши таким чином над українцями.

Світлина від Vindur Guðannar.

Служба Інквізиції повідомляє Urbi et Orbis

  • 16.06.19, 00:28

Світлина від Vindur Guðannar.
Світлина від Vindur Guðannar.
Сьогодні, коли зачиняв хвіртку, то мене без будь-якого оголошення війни вкусила хижа оса. Після дослідження місця злочину, було виявлено свіже гніздо ос у фазі будування.
Служба Інквізиції спрацювала блискавично, бо розслідування злочину та винесення вироку відбулося на протязі однієї хвилини.
За давніми традиціями Ордену гніздо розбіників та крилатих агресорів було спалене разом із мешканцями.
Також Служба Інквізиції дійшла висновку, що в даному інциденті є велика провина новообраного припиздента ЗЕленського, оскільки оси-агресори несли на собі кольори "гєй-оргієвських" стрічок, а якраз після кенгурації вищеозначеної істоти ЗЕ в Україну полізла всіляка коляборантська нечисть, чиїм символом і є "гєй-оргієвська" стрічка.
Керована логікою та Законом, Служба Інквізиції готує петицію до ВР України стосовно оголошення процедури імпічменту ЗЕленському, оскільки його правління вже зараз носить загрозу для життя та здоров'я громадян України.

Яка там падлюка "втомлена війною"?

  • 13.06.19, 11:38
Вчора, близько опівночі, окупанти гасили 152-ми по селу Боровське під Северськодонецьком, поблизу Лисичанська. Приходи стрілен було дуже добре чути в Лисичанську, Видно й спалахи вибухів.

Таким чином окупант відповідає на кучмовську пропозицію "припинити вогонь у відповідь", яку кучмо озвучило з дозволу Великого приЗЕдента Зеленського. Про жертви чи руйнування поки що нічого не відомо, тож сподіватимемось що їх нема. Село Боровське знаходиться на лівому березі Сіверського Дінця і ніякого відношення до військових об'єктів не має.

Порада тим, хто так "втомився від війни" десь там у Кривому Розі, Запоріжжі, Києві чи Станиславі - переїзжайте до нас жити, тут ви від війни якраз відпочинете.

Актори та УБД

  • 10.06.19, 00:28
Навіть поганий актор може отримати УБД за хуйово зіграну роль

Світлина від Vindur Guðannar.
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
50
предыдущая
следующая