ЗЕлєтарії

  • 13.10.19, 21:53Пролетарии всех стран.
У зеленского есть ПЛАН.
Есть конкретные колеса.
Клей момент и целофан.

Про «гАвно» і «гОвно»

  • 12.10.19, 23:35
Світлина від Ingwar  Berk.Перш за все хочу навести деякі факти з мовознавства: санскритом (найстарішим, ведичним) слово «корова» звучить як «гов». Корови тоді були мірилом багатства, і навіть війна називалася словосполученням «говішті» - тобто «пошук корів». Бога Крішну звали ще й «Говінда» - тобто «пастух». Звідсіля й слово «говно» означало випорожнення саме корови, бо для всього іншого тоді було таке знайоме українцям слово «лайно». В індійській культурі корова й зараз є священною твариною, і релігійні фанатики навіть вживають ритуальну їжу під назвою «панчагавія» («п’ять страв»), що складається з молока, топленого масла, кисляку, коров’ячої сечі, коров’ячого говна. Така продукція зараз випускається промислово та доволі масово для задоволення потреб тих, хто сповідує ведичну культуру. Окрім ритуального та оздоровчого вживання в їжу, панчагавія використовується також як косметичний засіб. Але це – для фанатів пост ведичної культури, яка виникла після заколоту Рами, що призвів до порушення арійських расових законів та призвів до кровозмішення ар’я з представниками місцевих темношкірих дикунів – дас’я. Саме дас’я й створили культ «панчагавії».

[ Читать дальше ]

Мавпочка, столовка та локшина на вуха

  • 10.10.19, 15:00

Подивився так звану "прес-конференцію" з якоїсь столовки. Дуже дивно, що не під ларьком з шаурмой. Або в громадському сральнику - це взагалі було би прикольно та круто - крайньою мірою пердіння не так заважало би, як той безперервний шум чи то від витяжки (бо воно сиділо та бздєло), чи то просто щоби неможливо було уважно слухати оту хєрню, що воно несло.

Блогер з ніком Nick Bombardi висказався з того приводу, як воно себе поводило (нервово хлюпаючи водичку, бо сушить): "Ох блин и мимика...как у несчастной ручной мартышки с которой фотографируются на Крещатике"

В цілому з блогером я згодний. Єдине що - нещасна мавпа на Хресті поводить себе більш людяно та природньо, аніж ота обдовбана ЗЕлена істотка.

Наразі воно гордо заявило, що не може рубати руки, бо це не входить до функцій президента (але Пороха звинувачувало саме в тому, що той рук не рубав). Було б цікаво подивитися, як ЗЄлюпа спочатку рубає ручьонкі прямо на прилавку Богдану, потім Разумкову, а потім і собі - за вкрадені офшорами гроші.

Ну і можна додати ще одне:
Мабуть, це самий вдалий жарт ЗЄлюпи за останні кілька років - зібрати журнашлюшок там, де масово жеруть лапшу та іншу "мівіну" (хоча ЗЄлюпі ближчий "доширак").

Те, чого вам НЕ говорять про «формулу ШТАЙНМАЄРА-ПУТІНА».

  • 09.10.19, 21:48.

Контроль за кордоном ОРДЛО з РФ виконуватиме т.зв. «Спільний корпус». Юридично його вважатимуть українським і, навіть, формально легалізують в структурі МВС. По факту, ж його буде набрано з місцевих терористів під командуванням офіцерів ВС РФ. Тобто в структурі МВС та в ЗСУ офіцери російської армії легалізуються разом із своїми підрозділами. Саме на такі умови, у процесі попередніх консультацій, погодився Зеленський.

Шо, дочекалися капітуляції?

  • 06.10.19, 17:04


Про штани Майєра та сцикливу ЗЄлюпу

Десь тиждень в Україні точаться суперечки та спроби зрозуміти подію, яка сколихнула майже все суспільство (окрім, хіба що найбільш упоротих похуїстів). А саме – підписання южмашівським гітарастом Кучмою так званої «формули штайнмайєра) який, доречі, ніякого відношення до цієї «формули» не має).

Кучмі, зрозуміло, все це за великим рахунком пох, йому аби ще раз насрати Україні – і на вічний спокій за віковими обставинамию. Це приблизно як голосуни-пенсіонери, що вперто голосували за комуністів: вони вже повиздохли, а ми досі розгрібаємо насране ними, та ще й нашим дітям того лайна залишиться неміряно.

Так ось, що нам нав’язують у сранозвісній «формулі Штайнмайєра», яку писали десь у ФСБ:

- Проведення ніхуя ніким незабезпечених виборів в Лугандоні;

- Інтеграцію цієї територіальної хунти разом із понаїхами з бурятій та якутій в Україну;

- Можливість лугандонським підорасам увійти до Верховної Ради України та інших державних структур з правом вирішального голосу.

 

Тепер запитаємо – КОМУ воно те все потрібне? ЗЄлюпі? – ні, ЗЄлюпі окрім бабла та коксу нах нічого не треба – хіба що шалені оплески мокшанської аудиторії пєдєрастично-впопулязованого «95-го кварталу». Нам? Нам воно точно не потрібно, бо вся ця хуйня тягне нас взад – тобто в мокшанську жоппу, де мокшанам так зручно живеться. Європі чи Омериці? Та їм похуй. Взагалі – похуй, бо тоді вони знов вільно гендлюватимуть з коцапоїдами на законному підґрунті. Вигідно все це більш за все путєнгу унд расєйскай пєдєрації. І хто – чи ЩО – таке після цього ЗЄлюпа з його (її) ЗЕкоМандою?

ЗРАДНИКИ.

Хоча навіть зрадниками їх назвати фактично неможна, бо своїх справжніх господарів вони не лише не зраджують, але старанно відпрацьовують свої юдини срібляки. А до нашої країни, до нашого народу ті пєдєрасти, що їх обрали довбойоби, не маюить ніякого відношення – хіба що як паразити в організмі носія.

Сьогодні вранці Лисичанськом від лінії розмежування уходила бронетехніка. Що це – чергова ротація чи підготування до капітуляції?

ЗЕкоМанду – на палю! Ось єдиний вихід з цієї кризи.

ГУГЛ знає все!

  • 08.09.19, 16:33
Світлина від Ingwar  Berk.

І нікуди вже від цього воно не дінеться

Величні досягнення гідранта за 100 днівЗа 100 дней Зе здійснив наступні величні досягнення та перемоги:
- отдохнул 5 раз
- поменял велосипед на 26 кортежных авто
- научился перекрывать дороги в Киеве
- поднял цену на борщ в три раза
- снизил тарифы на электроэнергию... для Коломойского
- простил долги... олигархам на суму 36 миллиардов долларов из них 16 Коломойскому
[ Читать дальше ]
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
53
предыдущая
следующая