Визначний день

  • 17.10.21, 13:15

Немає опису світлини.

З днем ліфтера, громадяни!

Декомунізація в динирі. Дочекалися!

  • 16.10.21, 18:39

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенні

Ось безсмертні строки саги про Моторилу та бабу явонную Каністру:
Вчера он мыл машины,
Она cocaлa xep.
Сейчас они Элита,
И гордость дыныэр
Сагу було склодено на честь встановлення в Донецьку пам'ятника Моторилі та перейменування донецького скверу Маяковського на сквер Моторили. Декомунізатори, бля...

Національна ідея України

  • 15.10.21, 19:22

На зображенні може бути: 1 особа

В Україні є, на щастя, мінімум один живий Класик.
Це - Лесь Подерев'янський.
Саме він вивів нашу національну ідею в маси, які її підхопили.
Ідея дуже проста. Всього з трьох слів. Лаконічна, гідна давньої Спарти. Ця ідея:
-ВІД'ЄБІТЬСЯ ВІД НАС!

Велика подяка

  • 10.10.21, 19:54

На зображенні може бути: 1 особа та текст

Спасібо зрітєлям квартала за сцикуна із сєріала!

Каловиє маси корчуть нам гримаси

  • 09.10.21, 23:45


Коли відома вже читачу «суддя» Лисичанського міського суду Калмикова (її чоловік – суддя Сєвєродонецького суду, така собі суддівська «родина») не схотіла змусити виконавчу службу Лисичанська виконувати ЗАКОН, то користувалася вона таким правилом – мовляв, час, відведений для апеляції пройшов. І це тоді, де їй прямо було написано, що всупереч законодавству мене не було попереджено про виконавчі дії, щоби я мав змогу надати свої пояснення.

[ Читати далі ]


80%, 4 голоса

20%, 1 голос

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Віршика в стрічку

  • 08.10.21, 19:14

На зображенні може бути: 3 людини, борода та люди стоять

Зеля сильно испугался,жопу пальцем затыкал,но понос не унимался,через уши вытекал

Правовий лікнеп революції

  • 30.09.21, 13:46Кому потрібні будуть якісь закони, коли почнеться правдива люстрація?
Тобто коли корумпованих мусорів, прокурорів, суддів - вішатимуть на люстрах.
До яких законів вони звернуться - до тих, які самі з радістю порушували, до тих, на які вони не звертали уваги?
До них буде застосований один закон - закон народно-польового трибуналу.
А ось покарання може бути яким завгодно - повісити, втопити, розстріляти, посадити на палю...

38%, 3 голоса

0%, 0 голосов

25%, 2 голоса

38%, 3 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Про правопохоронні органи

  • 27.09.21, 14:22
Можливо, це зображення в мультиплікаційному стилі

В тому борделі, на який перетворили Україну ЗЕгниди, доведеться не просто поміняти дівчат. Повій треба перевішати, а всі ліжка, трельяжі, табуретки - спалити.
В 2004-му та в 2014 так не зробили, тож маємо сьогодні клопіт.

57%, 4 голоса

43%, 3 голоса

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Плаче ЗЄлєнка...

  • 24.09.21, 01:35
На зображенні може бути: 1 особа та кішка


Колись я це написав, коли ЗЄлєнка здриснула до Європи.

Нажаль, тоді не пересадили по палях всю ЗЕкоМанду разом з усіма ригами.

 

Плаче ЗЄлєнка

В Європі невпинно,

Сняться їй жахи жахливі постійно.

Сниться Богдан -

Ні, не той, що за сраку

Бубочку мацав

Коли був при владі.

Сниться Хмельнгицький

Й усе, що разом

Із повстанням

Було для тих,

Хто гнобителем був.

Зашморг пеньковий,

Немазаний милом,

Мішок із камінням

Та омут бездоннирй,

Паля грубезна

У сраці тендітній,

Де всяким Юзікам було комфортно...

Плаче, паскуда,

Бо знає тварюка -

Сни тії віщі,

А зараз - весна.

Лисичанська Феміда – колаборантка

  • 20.09.21, 21:19
Немає опису світлини.

Це спрямовано до Міністерства по справах ветеранів. Не знаю, чи допоможе звернення до того міністерства, тому розповсюджую як статтю.

Лисичанська Феміда – колаборантка
Починалося все звичайно: у 2018 році до мене незваним заявивсь такий собі Юрко Іванович Гнилицький, який десь рік навчавсь в одному класі зі мною і тому вважав себе моїм другом та однокласником. За все навчання в школі, а саме в тій школі я навчався – 3-го (включно) по 9-й клас (включно), я жодного разу не те що не розмовляв з Гнилицьким, якого зневажав як стукача та зубрилу, але й жодного разу не привітався з ним.
Якийсь час Гнилицький, психічне здоров’я якого помітно відхилялося від норми, слугував нашій компанії за халявного клоуна. Треба лишень трохи підпоїти його, як воно починало палко розповідати про власну геніальность та проблеми перебудови світу з метою поставити на чолі спочатку міської влади, потім обласної, потім республіканської, а потім – і всесвітньої саме його, Юрка Дурка Гнилицького.
Напившися та нежершися, Гнилицький почав штовхати промову про те, як непогано було би об’єднатися з окупантом та підти валити владу в Києві. На мою пропозицію або запнути пельку, або вбиратися нах, воно не реагувало. Довелося застосувати силу і викинути ту потвору геть, злегку підфарбувавши гнилицьке їбало.
Через тиждень (!!!) воно пішло до лікарні, де йому зареєстрували перелам п’яти (!!!) ребер а проти мене відкрили слідство. Слідство вів такий собі Чернявський (з Кадіївки – тобто з окупованих теренів, де в Чернявського є нерухомість), який на мої чисельні звернення не віддав справу по піддослідності до СБУ, бо ст.. 109 ч.2 – якраз підлягає СБУшному розслідуванні. Додам, що Юрко Гнилицький харчувався з рук Шахова та Сухова – представників проросійської партійки «Наш край». При цьому ані слідчими, ані прокурорами не був врахований факт пропагування Гнилицьким повалення існуючого ладу та конституційного устрою України, хоча це було затверджено свідоцькими свідченнями. Слідчий Чернявський Р.І. та інші не передали цю справу до СБУ – хоча ст.. 109 прямо підслідча саме СБУ, а прокурори не звернули уваги на наявність ознак ст.. 109 за промовами Гнилицького Ю.І.
Не зважаючи на мої заяви, прохання та клопотання, суд чомусь також не завважив на ознаки ст.. 19 ч.2 ККУ, які містяться у висловах Гнилицького ю.І., навіть після того, як я навів дані про ознаки ст.. 109 ч.2, наведені коментарями до ККУ та поясненнями до статті 109 ч. 2, які містяться в підручнику Харківського юридичного державного університету ім.. Ярослава Мудрого.
Справа продовжується вже майже чотири роки, за які я постійно відчував тиск з боку Гнилицького, який розповсюджував чутки, що мене посадять та тиск з боку суду, який не мав бажання встановити істину, але був пасивним покровителем коляборанта Гнилицького Ю.І. Навіть те, що суд не направив за підслічістю матеріали справи на дослідування до СБУ говорить про це, тим більш що явні коляборасти отримують в Лисичанському суді хіба що умовні терміни, не зважаючи на ступінь задіяності тих коляборастів в окупації Лисичанська.
Прокурори, яких мені поставили як «державних» звинувачувачів, ігнорують як те, що Гнилицький звернувся до «Швидкої допомоги» через шість днів після інциденту, так і те, що слідчі (в першу чергу Чернявський Р.І., який є мешканцем тимчасово окупованих районів Луганської області та має там нерухомість) «не помітили» наявних ознак ст.. 109 ч.2 в діяннях Гнилицького Ю.І.
Таке ось правосуддя по лисичанськи, колив «правоохоронних» органах та суді є прихильники політики держави-агресора і які діють не по законам України, але виключно в інтересах окупанта.
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
89
предыдущая
следующая