Новина книгарень

  • 03.04.21, 01:19До дворічного ювілею ЗЕвлади випущено книгу ВАЗеленського "Моя боротьба (за бабло)"

Наша відповідь на пандемію

  • 15.03.21, 14:15

May be an image of текст

Доки в Україні йде гризня стосовно вакцини та вакцинування, Лисичанськ не зважає на те уваги, бо в Лисичанську є свій, найдієвіший засіб боротьби з клятим коронавірусом!
Слава вченим Всесвітньої Лисичанської Імперії!

50%, 2 голоса

0%, 0 голосов

50%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Замок, який існує

  • 14.03.21, 15:30

May be an image of castle та просто неба

Колись давно, в 2002-у році, я від нєхєр дєлать написав повість "Степ Кіммерійський". Повість було написано при свічках, бо в ту зиму в тому місці з електрикою було що називається - ніяк.
Більшість з того, що описано, я бачив уві снах. І коли мені років через вісім показали фото Невицького замку, я одразу ж впізнав його. Саме він був у моєму сні, саме він - хоча й трохи іншого вигляду - наснився так, що запам'ятався та після того опис його ліг на папір під мерехтіння вогнику саморобної свічки біля розтопленої груби в приміщені сторожки під містом Щастя на Луганщині.
До того я взагалі не знав про той замок нічого. Тим більш, як він виглядає ззовні та всередині. Але якось вийшло, що я його побачив.
Зараз дуже хотілося б з'їздити в ті края, подивитися на власні очі - може, ще щось напишется, а може - ще щось вбачиться. Можливо, то навіть був якийсь погляд крізь століття. Хто його знає?
Нажаль, замок зараз у дуже поганому стані. А неподалік перед самою війною захопили санаторій чи то донецькі, чи то кримські. Кароч - дуже складна ситуйовина.
Але дуже кортить з'їздити...
На фото - саме той замок. Невицький. На Закарпатті.
ОМ!

429 Шокуючі новини Імперії

  • 13.03.21, 16:12Новини про хєрню, яка відбувалася на імперських просторах

426 Прихід Мошіаха

  • 10.03.21, 12:26Чергова фаза апокаліптичної маячні. У Юрка Дурка Гнилицького нове поганялово - МОШІАХ. Чому саме так? - дивіться!


0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

100%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Героїка напруженого існування

  • 04.03.21, 22:27

May be an image of 1 особа та текст «покуда вы все прятались окопах, я воевал на корпоративах!»

Гордіться!
Воно рятувало нас!

421 Правда про життя як воно є

  • 01.03.21, 17:20


Правда про життя, яке влаштували нам ЗЕбіли та їхні керманичі, щоб вони всі всралися та повиздохли

Вірне слово про благу користь ненормативної лексіки

  • 25.02.21, 19:33

May be an image of 1 особа та текст

Ото ж зламався у мене фотік Нікон, яким я свої негундосики знімав. Не виїзжає об'єктив, і все тут.
І тоді возопіша аз, яко бугай негодований, протестуючи проти такого технічного самурайсько-джапанівського беззаконня. І рекше аз, звертаючись до Нікона: "Зараз я, многогрішний, з тебе, самурайське ти мурло, зроблю щось схоже на москальського "бліна", але без масла вершкового та без сметани і, звісно ж, БЕЗ ЯЄЦЬ!"
Трохи покрутив гвинтики ніконовського корпусу для самозаспокоєння, і коли закрутив їх по місцях, то вже спокійно виписав самураю, злегка так, піздюліни животворящої, одначе нехілої і ніпадєццкі, по макитрі його блискучій, та неписьменно вимовився ненормативною лексикою пом'янувши і матусю, і татуся, і дідів-прадідів іпонських, а заодне всіх їхніх єретичних будд та бодхісатв, імена яких звучать ще більш неписьменніше за мою брудну та нецензуровану навіть у мокшандії лайку.
І ось тут, о, диво! - запрацював об'єктив як і було закладено в програму унтеркамікадзи грьобаного.
МОРАЛЬ унд ВИСНОВОК:
Якщо у тебе щось не виходить зі справами, то знайди винного і вломи йому піздюліни животворящої, але без злісті та ненависті, аще краще тека зелені - але з любов'ю, аніж бичара смажений - але з ненавистю.
Тож якийсь час я ще познімаю відосиків з більш-менш порядним звуком. Доки той старенький Нікон не відкине копита аканчатільна і біспаваротна.
ОМ!

Як я колись спрацював на лугандонів

  • 22.02.21, 23:24
Народ Донбасса во всей красеКолись, задовго до війни, у "Вечернем Луганске" вийшла моя стаття, де я звинуватив більшість луганчан в походженні безпосередньо від неандера. І хто ж знав, що я тоді лив воду на колесо млину лугандонської пропаганди...

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

33%, 2 голоса

67%, 4 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
83
предыдущая
следующая