хочу сюда!

Elya

36 лет, рак, познакомится с парнем в возрасте 34-47 лет

Всеукраїнський форум «Козацькі звитяги».

Форум відбудеться 3-4 жовтня, з 10:00 до 18:00 в музеї архітектури і побуту Пирогово

В програмі:

·показові виступи, спортивні змагання та майстер-клас з бойового козацького мистецтва «Бойовий Гопак» (серед дорослих та дітей);

·турнір та навчання з Корабельного більярду;

·шоу-програма української музики;

·майстер-класи майстрів народних ремесел (соломка, лозоплетіння, вишивка, писанкарство та ін.);

·козацький футбол, показові тренування, навчання та лекції з Бойового гопаку;

·традиційна українська езотерика (таємниці характерників);

·виставка козацької зброї;

·майстер-клас з українських побутових танців від гурту Буття;

·виставка – продаж виробів народних майстрів;

·конкурс «Козак року».

Ваше відношення до козацьких забав

56%, 5 голосов

0%, 0 голосов

44%, 4 голоса

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
6

Комментарии

Гость: steamhopper

12.10.09, 09:55

незрозуміло тільки, чому "корисна справа" і "продовження традицій" рознесені в різні пункти, коли то є частинами одного процесц. В будь-якому випадку - справа хороша

Гость: матушка Лілія

22.10.09, 15:04

чула про цей форум з радіо " Ера". коли такий захід хотіли провести у нас в Херсоні, то місцева влада на дозволила. так у нас на півдні цінують українство. я б тільки мріяла все це побачити. моя сестра вилітає в Чикаго на рік, то я їй запропонувала побувати на цьому форумі на довгу згадку про Україну милу.

36.10.09, 14:32Ответ на 1 от Гость: steamhopper

незрозуміло тільки, чому "корисна справа" і "продовження традицій" рознесені в різні пункти, коли то є частинами одного процесц. В будь-якому випадку - справа хорошаНа мою думку "корисна справа" це та, що приносить користь (зиск). "Продовження традицій" не завжди повязано з користю.

46.10.09, 14:51Ответ на 2 от Гость: матушка Лілія

чула про цей форум з радіо " Ера". коли такий захід хотіли провести у нас в Херсоні, то місцева влада на дозволила. так у нас на півдні цінують українство. я б тільки мріяла все це побачити. моя сестра вилітає в Чикаго на рік, то я їй запропонувала побувати на цьому форумі на довгу згадку про Україну милу.А в Гуляйполі були на традиційному фестивалі "День Незалежності з Махном"?

Гость: steamhopper

56.10.09, 17:37Ответ на 3 от буття

Мудро..

66.10.09, 17:44Ответ на 5 от Гость: steamhopper

Мудро..Дякую