хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Виглядаю тебе ще з весняних доріг ....


14

Коментарі

111.03.13, 02:19

...а ще зараз в колонках Журавка-Кириченко співає...а якщо ще послухати Лідію Відаш(як я люблю тебе)...а як Зінкевич виконав Два кольори, чи Квітка Цісик ..? вслухайтесь, які голоси, яке виконання-це вершина! та що говорити...сьогодні навіть не осінь, сьогодні мертва зима серед якої звучить лише далеке відлуння-Виглядаю тебе ще з весняних доріг....

    211.03.13, 14:11

    Пам"ятаю цю пісню з дитинства, подобалась тоді і зараз подобається. На відео - люди які красиві! Роки молодості моїх батьків. Спасибі!

      311.03.13, 16:09

        412.03.13, 08:33Відповідь на 1 від ig_w

        ...а ще зараз в колонках Журавка-Кириченко співає...а якщо ще послухати Лідію Відаш(як я люблю тебе)...а як Зінкевич виконав Два кольори, чи Квітка Цісик ..? вслухайтесь, які голоси, яке виконання-це вершина! та що говорити...сьогодні навіть не осінь, сьогодні мертва зима серед якої звучить лише далеке відлуння-Виглядаю тебе ще з весняних доріг.... Ще до цього прекрасного списку хочеться добавити оце
        http://blog.i.ua/community/381/456036/#p1

          512.03.13, 08:37Відповідь на 2 від ЛанаСкала

          Пам"ятаю цю пісню з дитинства, подобалась тоді і зараз подобається. На відео - люди які красиві! Роки молодості моїх батьків. Спасибі!Ця пісня в моїй пам"яті теж стільки часу , скільки себе пам"ятаю, але відео побачила вперше
          і не змогла встояти ,щоб не поділитися враженнями.

            612.03.13, 08:37Відповідь на 3 від Паче

            Дякую. Мені дуже приємно ,що Вам теж сподобалося .

              712.03.13, 08:40Відповідь на 1 від ig_w

              «Червона троянда», «Квітка ромена», «Троянди на пероні», «Поїзд із Варшави»
              ЦІ прекрасні пісні і сьогодні звучать чудово , а у виконанні Валентини Купріної просто
              неперевершено.

                812.03.13, 10:25Відповідь на 7 від _*N_

                так, дякую, не знав...та послухав кілька пісень-справді неповторне виконання;що ж будемо шукати і далі сучасні голоси з минулого-мені то цікаво) ..а тут ще про надію, може не по темі, але надибав, як поділля рятує голосами www.youtube.com/watch?v=odnqrg6MZ5U

                  Гість: VLADIK@@@

                  912.03.13, 21:48

                    1013.03.13, 09:13Відповідь на 9 від Гість: VLADIK@@@

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна