хочу сюда!

Лена

40 лет, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 38-45 лет

Повертаючись до Країни Мрій

Відшумів  Міжнародний Етнічний фестиваль «Країна Мрій»!
На Співочому полі зібралася громада однодумців, аби долучитись до найбільшого етнічного фестивалю України, який цього року святкував свій десятий День Народження.
У  фестивалі взяли участь 350 музикантів з 15 країн світу: України, Британії, Франції, Австрії, Туреччини, Білорусі, ПАР, Болгарії, Німеччини, Казахстану, Ізраїлю, Канади, Мордовії (Росія), Вірменії, США.
Свято живої етнічної музики, живих легенд кобзарства, самобутніх майстрів, котрі надихають і наповнюють своєю чарівною життєстверджувальною енергією! На фестивальних сценах знов панувало яскраве різноманіття етнічної музики. Алея майстрів, Дитяча галявина, Майстерня народних танців, подіум під відкритим небом «Етно-Fashion», Козацькі Розваги, Літературна сцена, книжковий ярмарок, а також численні зустрічі з новими та старими друзями подарували вам силу-силенну незабутніх вражень та спогадів.
http://vk.com/event42879254

Приймаєте запрошення до танцю?

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

50%, 2 голоса

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

25%, 1 голос

25%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
9

Комментарии

11.08.13, 21:43

Мабуть було весело і цікаво.

22.08.13, 11:25

Танці - не моє Але тим не менш :

32.08.13, 22:53Ответ на 1 от Korsar-K

Мабуть було весело і цікаво.Навіть не сумнівайтесь.
      ...Після нашого виступу почався сильний дощ і французи не змогли працювати на відкритій сцені. Тоді вони зайшли до палатки і розпочали свій виступ. Наші люди танцювали навколо палатки, а потім влаштували французам концерт з українських пісень. Це було справді українське свято.

42.08.13, 22:56Ответ на 2 от doktor_khaos

Танці - не моє Але тим не менш :Даремно ви так. Танці - найкращий засіб спілкування.

52.08.13, 23:57Ответ на 4 от буття

Танці - не моє Але тим не менш :Даремно ви так. Танці - найкращий засіб спілкування.На смак і колір.... А ось донька в мене має неабиякі здібності

63.08.13, 00:43Ответ на 5 от doktor_khaos

Танці - не моє Але тим не менш исутнє:Даремно ви так. Танці - найкращий засіб спілкування.На смак і колір.... А ось донька в мене має неабиякі здібностіЯ не про це. Мова - тільки 5-8% людського спілкування. Все інше - невербальні методи: погляд, дотик, міміка, жести і т.п. І все це є в танці традиційному народному. А не в сценічному, де багато елементів акробатики, а тому недоступному більшості людей.

74.08.13, 00:33Ответ на 3 от буття

це чудово

84.08.13, 00:43Ответ на 7 от Korsar-K

це чудово

94.08.13, 00:45Ответ на 8 от буття

це чудово

104.08.13, 01:08Ответ на 9 от Korsar-K

це чудовоСпокійної ночі!

Страницы:
                      1
                      2
                      предыдущая