О сообществе

Співтовариство створене для підтримки тих, хто стоїть на варті наших мирних снів.
Бійці мають знати, що їм вдячні, люблять, чекають і моляться за їхню удачу та здоров'я.
Тип відкритий, прохання до всіх дописувачів публікувати тільки мотивуючі речі. :)
Вірю, що наша підтримка тих, хто там, наблизить кінець війни і збереже чиєсь життя та здоров'я.
Вид:
краткий
полный

Молюся за Тебе, Солдате!

Не вдова

Вагітна дружина загиблого під Авдіївкою Маріса Камінського опублікувала в мережі зворушливе звернення.

Лист Яна Камінська оприлюднила на своїй сторінці “ВКонтакті”.

“Дорогі друзі, хочу подякувати щиро вам за те, що ви розділили з нами цей біль, втрату прекрасної, світлої, щирої людини. Всі, хто були поруч, та ті які молилися та тужили разом з нами, я дякую вам. Друзі, я знаю як вас було багато, коли ми проводжали мого коханого чоловіка в останню путь. В очі не могла вам дивитись, адже очей від коханого не могла відірвати. Низький уклін, схиляю голову, моєму серцю немає покою, нікому у світі не бажаю пережити цей біль. Його не можливо виміряти”, – пише Яна.

“Хочу вас щиро попросити заради пам’яті мого чоловіка помолитися за його дитя, яке під моїм серцем. Малюк тужить за татом і хоче жити.

Люди цінуйте кожну прожиту мить. Біда ходить так близько. Нехай вас оберігає Бог. Робіть щасливими одне одного, адже ви не знаєте, що будь-який вчинок може стати останнім у вашому житті.

Ви знаєте, люди вік живуть і щастя не пізнають. З моїм коханим ми знайомі два роки і я сміливо можу сказати, що ми пізнали щастя. Нехай моє з чоловіком сімейне життя було чотири місяці, нехай воно таке коротке, але це найсолодші роки мого життя проведені разом з ним. Найпрекрасніше, що сталося з нами, це коли ми побралися, поєднали наші серця назавжди.

Ти ж знаєш, коханий, навіки твоя. Сьогодні ми в останнє цілувалися і це найсолодший поцілунок за все моє життя. Цей цілунок назавжди залишиться на моїх губах. А моє волосся все ще так пахне тобою коханий, найкращий аромат у світі. Він не хотів від нас іти, але віддав своє життя за нас, щоб нарешті настав мир у нашій Україні.

Молю Бога, щоб ця війна, яка зруйнувала сотню долей закінчилася, щоб батьки, брати, сестри та діти ніколи не ховали своїх хлопців.

Всім кричу: “Я не вдова! Я – кохана дружина героя Камінського Маріса Айдиновича”. Герої не вмирають”, – написала дружина загиблого бійця.


http://ibilingua.com/vsim-krychu-ya-ne-vdova-zvorushlyve-zvernennya-vagitna-druzhyna-zagyblogo-bijtsya/

Цаплієнко сказав

Бойовики назвали нас «укропами». Думали, що сміються над нами. Та коли воїни з шевронами «Укроп» почали їх бити, сепари перестали сміятися.Потім орда обізвала «кіборгами» упертих хлопців в ДАПі. І прізвисько «кіборг» перетворилось на синонім слова «герой».
Тепер вони нам знову подарували черговий мем. «Безсмертний полк». Так агентура бойовиків в Авдіївці називає захисників «промки».
Ну, що ж. Дякуємо за креатив. Готуємо нові шеврони


Потрапив в полон, захищаючи нас!

  • 28.10.16, 21:03

РОБИМО РОЗГОЛОС! РОБИМО РЕПОСТ !!!
Солдат Алексей Кириченко - более двух лет в плену. Просто сделайте репост.#freekirichenko
Солдата Алексея Кириченко схватили в августе 2014 года - он полями пробирался от Саур-Могилы. Год назад я о нем писал.
Прошло более двух лет с момента его пленения. Алексей до сих пор не освобожден. Хотя всех, кто был схвачен вместе с ним, давно обменяли.

Во время пленения рядом оказались российские журналисты Илья Барабанов из "Коммерсанта" и Тимур Олевский из "Дождя". Алексей тогда сказал им, что в Украину вошли части российской армии.

- Я считаю, что это кадровые русские военные. Когда я шел по полям, я видел разбитую технику, я видел номера частей русских. Я считаю, что это интервенция.

И добавил, несмотря на присутствие вооруженных оккупантов:

- Это украинская земля. Я уверен, что Украина сюда вернется.

Просто сделайте репост. Не забывайте солдата, который защищал Украину и до сих пор находится в руках врага. Огласка помогает освобождению, пусть имя Алексея Кириченко звучит как можно чаще. Просто сделайте репост.(Взято не з першоджерела тому без автора,але тема важлива.Вибачте

Оголошуєть набір дітей фронтовиків до курсу реабілітації

  • 03.10.16, 20:07

Від 21 жовтня по 5 листопада в санаторії "Червона калина" на Рівненщині пройде курс психологічної реабілітації дітей учасників бойових дій "Покоління Майбутнього".

З деталями можна ознайомитись за посиланням.

Поділіться зі знайомими, в котрих діти потребують реабілітації.

Державна псевдоеліта не в стані належним чином допомогти дітям героїв - правосекторівці візьмуть цю справу на себе!

Ініціатива реалізується за підтримки Закордонної місії НВР "Правий сектор" у США та Інституту соціального розвитку.

Слоган дня

Не підтримуй гривнею творчість 95-го кварталу. Підтримай гривнею творчість 95-ї бригади.Українці в "ЛНР" чекають...


https://www.youtube.com/watch?v=yvQXEUuSYS0

Сепаратисты "ЛНР" прозрели от масштабов ненависти населения оккупированных районов Луганщины к боевикам и членам их семей. О таких наблюдениях заявила в прямом эфире ГТРК «ЛНР» руководитель проекта "Не забудем не простим" Анна Сорока. Сторонница оккупантов шокирована количеством людей, которые ждут украинскую армию и открыто смеются и прогоняют со своих улиц членов семей убитых боевиков.
По словам Сороки, количество жителей районов, проживающих под оккупацией террористов "ЛНР", но категорически их не поддерживающих и радующихся победам украинской армии над террористами на Донбассе, растет с каждым днем. Масштабы этого процесса не на шутку напугали Анну Сороку и она призывает боевиков срочно принять необходимые меры по отношению к жителям Луганщины, которые ненавидят боевиков.
"У нас есть поселки где одна улица украинская, другая "республиканская", где вдовам многих ополченцев просто нельзя ходить по этим украинским улицам! Просто нельзя! Потому что люди насмехаются, говорят: "ну что? Довоевались?", - жаловалась ведущему Леонарду Свидовскову руководитель проекта "Не забудем не простим".
Сорока в прямом эфире потребовала от "силовиков" в ближайшее время немедленно разобраться с подобными настроениями местных жителей и с помощью силы и пропаганды выбить из голов луганчан любовь к Украине и насадить им любовь к "молодой республике".

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
9
предыдущая
следующая