О сообществе

Співтовариство створене для підтримки тих, хто стоїть на варті наших мирних снів.
Бійці мають знати, що їм вдячні, люблять, чекають і моляться за їхню удачу та здоров'я.
Тип відкритий, прохання до всіх дописувачів публікувати тільки мотивуючі речі. :)
Вірю, що наша підтримка тих, хто там, наблизить кінець війни і збереже чиєсь життя та здоров'я.
Вид:
краткий
полный

Молюся за Тебе, Солдате!

Не вдова

Вагітна дружина загиблого під Авдіївкою Маріса Камінського опублікувала в мережі зворушливе звернення.

Лист Яна Камінська оприлюднила на своїй сторінці “ВКонтакті”.

“Дорогі друзі, хочу подякувати щиро вам за те, що ви розділили з нами цей біль, втрату прекрасної, світлої, щирої людини. Всі, хто були поруч, та ті які молилися та тужили разом з нами, я дякую вам. Друзі, я знаю як вас було багато, коли ми проводжали мого коханого чоловіка в останню путь. В очі не могла вам дивитись, адже очей від коханого не могла відірвати. Низький уклін, схиляю голову, моєму серцю немає покою, нікому у світі не бажаю пережити цей біль. Його не можливо виміряти”, – пише Яна.

“Хочу вас щиро попросити заради пам’яті мого чоловіка помолитися за його дитя, яке під моїм серцем. Малюк тужить за татом і хоче жити.

Люди цінуйте кожну прожиту мить. Біда ходить так близько. Нехай вас оберігає Бог. Робіть щасливими одне одного, адже ви не знаєте, що будь-який вчинок може стати останнім у вашому житті.

Ви знаєте, люди вік живуть і щастя не пізнають. З моїм коханим ми знайомі два роки і я сміливо можу сказати, що ми пізнали щастя. Нехай моє з чоловіком сімейне життя було чотири місяці, нехай воно таке коротке, але це найсолодші роки мого життя проведені разом з ним. Найпрекрасніше, що сталося з нами, це коли ми побралися, поєднали наші серця назавжди.

Ти ж знаєш, коханий, навіки твоя. Сьогодні ми в останнє цілувалися і це найсолодший поцілунок за все моє життя. Цей цілунок назавжди залишиться на моїх губах. А моє волосся все ще так пахне тобою коханий, найкращий аромат у світі. Він не хотів від нас іти, але віддав своє життя за нас, щоб нарешті настав мир у нашій Україні.

Молю Бога, щоб ця війна, яка зруйнувала сотню долей закінчилася, щоб батьки, брати, сестри та діти ніколи не ховали своїх хлопців.

Всім кричу: “Я не вдова! Я – кохана дружина героя Камінського Маріса Айдиновича”. Герої не вмирають”, – написала дружина загиблого бійця.


http://ibilingua.com/vsim-krychu-ya-ne-vdova-zvorushlyve-zvernennya-vagitna-druzhyna-zagyblogo-bijtsya/

Цаплієнко сказав

Бойовики назвали нас «укропами». Думали, що сміються над нами. Та коли воїни з шевронами «Укроп» почали їх бити, сепари перестали сміятися.Потім орда обізвала «кіборгами» упертих хлопців в ДАПі. І прізвисько «кіборг» перетворилось на синонім слова «герой».
Тепер вони нам знову подарували черговий мем. «Безсмертний полк». Так агентура бойовиків в Авдіївці називає захисників «промки».
Ну, що ж. Дякуємо за креатив. Готуємо нові шеврони


Потрапив в полон, захищаючи нас!

  • 28.10.16, 21:03

РОБИМО РОЗГОЛОС! РОБИМО РЕПОСТ !!!
Солдат Алексей Кириченко - более двух лет в плену. Просто сделайте репост.#freekirichenko
Солдата Алексея Кириченко схватили в августе 2014 года - он полями пробирался от Саур-Могилы. Год назад я о нем писал.
Прошло более двух лет с момента его пленения. Алексей до сих пор не освобожден. Хотя всех, кто был схвачен вместе с ним, давно обменяли.

Во время пленения рядом оказались российские журналисты Илья Барабанов из "Коммерсанта" и Тимур Олевский из "Дождя". Алексей тогда сказал им, что в Украину вошли части российской армии.

- Я считаю, что это кадровые русские военные. Когда я шел по полям, я видел разбитую технику, я видел номера частей русских. Я считаю, что это интервенция.

И добавил, несмотря на присутствие вооруженных оккупантов:

- Это украинская земля. Я уверен, что Украина сюда вернется.

Просто сделайте репост. Не забывайте солдата, который защищал Украину и до сих пор находится в руках врага. Огласка помогает освобождению, пусть имя Алексея Кириченко звучит как можно чаще. Просто сделайте репост.(Взято не з першоджерела тому без автора,але тема важлива.Вибачте

Оголошуєть набір дітей фронтовиків до курсу реабілітації

  • 03.10.16, 20:07

Від 21 жовтня по 5 листопада в санаторії "Червона калина" на Рівненщині пройде курс психологічної реабілітації дітей учасників бойових дій "Покоління Майбутнього".

З деталями можна ознайомитись за посиланням.

Поділіться зі знайомими, в котрих діти потребують реабілітації.

Державна псевдоеліта не в стані належним чином допомогти дітям героїв - правосекторівці візьмуть цю справу на себе!

Ініціатива реалізується за підтримки Закордонної місії НВР "Правий сектор" у США та Інституту соціального розвитку.

Слоган дня

Не підтримуй гривнею творчість 95-го кварталу. Підтримай гривнею творчість 95-ї бригади.Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
9
предыдущая
следующая