О сообществе

Про все, що відбувається, відбувалося чи буде відбуватися у нашій країні. Про проблеми, з якими стикається у своєму розвитку Україна, про її історію, культуру і мистецтво. Про красу і розвиток її складових частин - областей, міст і селищ. Про все це тут - у співтоваристві "Велика Україна".
Вид:
краткий
полный

Велика Україна

як в 1941 руйнували київ

не багато українців знають про руйнацію хрещатика в 1941 році комуністами  і дехто  може навіть здивується  - червоні ж вже тривалий час  були окупантами, а на київ скалив зуби інший ворог - нацистська  німеччина (руйнувати  вже загарбане своє??!)  завтикав сталін початок війни (а його ж попереджали  "провокатори"!), а отже стало значно складніше боронити свій ласий шматок...
 в цьому дописі я згадаю лише про злочинні діяння, які проводились в києві.
кияни в більшості
свого часу ж були байдужими до  УНР, муравйова запустили гостювати, отримали репресіями по лапам..шкода  що історія ні киян, а гірше - ні більшість українців нічому не навчила


коли німці почали наступати, було прийнято рішення створити для ворога нестерпні умови. якою ціною це робилось?

у війні радянський окупант з німецьким чхав на життя киян (очевидно що кияни вважались зрадниками, оскільки залищались на своїй території і не  тікали), на житло, історичні пам"ятки.
вибухи на хрещатику почались 24 вересня 1941р. - в час коли німці вже  підступили. центр нагадував пекло! навіть ті підпалювались будинки , які не мали жодного військового значення. (до речі, німці жодної бомби на центр не випустили , бо хотіли хоч тимчасово сподобатись киянам)  проводились розстріли випадкових перехожих, знищувались усі продовольчі  склади, близько 50 тис. киян лишилось без житла, води, світла, тепла,  транспорту..
хрещатик і прилеглі вулиці були в руїнах.
зі зруйнованого михайлівського златоверхого  монастиря всі цінності були вивезені до москви і ленінграда. теж саме стосувалось і лаври.
 більшовики націлились ще й на софію, але план не спрацював  водія замінованої машини переконали вивзти вибухівку за територію національної святині

[ картінкі. наслідки оборони ]

прихильник бахіні псіхує )) або бєспрєдєл у співтоваристві

  • 01.05.10, 19:10

тут http://blog.i.ua/community/1422/457818/ я наводила цитату, яку в 2005 році  Тимошенко дала журналу "профіль" щодо продовження перебування ЧФ на території України

"Які ж ви, юлефоби, підлі, брехливі і продажні, відмовляєтесь вірити фактам, натомість шукаєте те, чого нема, в кремлівських писюлюках" - гнівно зауважив oleg_kv

що ще очікувати від юлефанів, які не розлучаються з зомбоящиками, де лунає вся "правда" тимошенко (на сьогоднішній день. що було вчора, юлефани не пам"ятають. та й "брехня" то все))

але цим прихильник бахіні не обмежився. оскільки допис не відповідає інтересам oleg_kv (БЮТ за що бабло дає?), після цього комента, допис у "Великій Україні" зник. хоча дивилась  правила співтовариства (може тут не можна писати правду про Тимошенко?). не знайшла...

а ви нарікаєте на слуг народних, які чинять бєспрєдєл...

упд. кажуть, в 2005 році в севастополі були бігборди, з яких посміхалась тимошенко, а під нею надпис (російською) "не просто соседство, а тесная дружба" http://pics.livejournal.com/chumacky_shlyah/pic/00058xzz . фейк?

 

прихильникам бахіні

У 2005 році Тимошенко заявляла, що готова залишити російський флот в обмін на зниження цін на газ

"Звичайно, погоджуся. Чому? Тому що дуже важливо сьогодні зробити так, щоб люди жили заможно та щоб у них абсолютно не було ніяких економічних стресів", - заявила Тимошенко у відповідь на запитання, чи підтримує вона продовження перебування ЧФ РФ у Криму.

"Що стосується військ у Севастополі, то завжди можна домовитися про надання послуг однією країною іншій країні на нормальних комерційних умовах. Тут немає нічого поганого", - додала Тимошенко в інтерв'ю Профілю.  http://ua.korrespondent.net/ukraine/1072600

Тризуб і Двоголовий орел


Двоголовий орел з монет                               Герб Російської Федерації
Сарая Нового – другої столиці
Золотої Орди, середини 14 ст.Тризуб з монет Великого князя Київського Ярослава Мудрого, 11ст.


Герб України.

Табачник – іди геть!

КАМПАНІЯ «ТАБАЧНИК – ІДИ ГЕТЬ!»

Український студенте!

Український школяре!

Український професоре та доценте!

Український вчителю!

Для кожного свідомого українця такі цінності як рідна мова, національна культура, патріотично зорієнтована освіта – це є основа формування молодого покоління на добрих і повновартісних громадян суспільства і держави.

Влада в Українській державі має якнайбільше сприяти розвиткові мови, культури, освіти, виходячи з національних інтересів.

Але призначення на посаду міністра освіти і науки українофоба Дмитра Табачника з боку новообраної влади є ВИКЛИК усім Нам, українцям.

Закликаємо всіх почати спротив і змусити владу відмовитись від спроб українофобської ревізії освіти, зокрема через призначення міністром Табачника.

Наш метод – масовий громадянський активний спротив в аудиторії чи кафедрі університету, в школі і перед установами Управлінь та Міністерства освіти і науки.

Напиши на шкільній чи аудиторській дошці, на молодіжному форумі, на асфальті перед входом, на дошці оголошень, всюди де тільки дозволить уява та не буде порушуватись благоустрій – Табачник – іди геть! (інші варіанти також приймаються, але в межах поміркованої моральної цензури.

Табачник не хоче нам дати спілкуватись українською – не дамо йому працювати!

Киянине! Прийди і приклей перед входом в Міністерство освіти і науки листівку з закликом – «Табачник, іди геть!» або подібного змісту.

Це перші кроки! Якщо нас не послухають – ми підемо далі!

Українською освітою і наукою має керувати український патріот!

Закликаємо сказати «Геть!» Табачнику і всім іншим українофобським спробам новообраної влади в сфері освіти, мовної і культурної політики.

Тернопільська молодіжна міська рада.Борис Колесніков - про однопартійця Дмитра Табачника:

"Давайте поднимем вопрос об исключении этого дешевого клоуна Дмитрия Табачника! ... Что он вообще делать умеет, кроме того как книжки и картины из и так небогатых украинских музеев тырить?"

Міське населення (70%?)

Часто в дискусіях випливає інформація, що ніби-то 70% населення України проживає у містах. 
Насправді ситуація з міським населенням виглядає наступним чином:
- наявного міського населення згідно перепису - 67,2%;
з них:
- у містах - 58% (в т. ч. у великих містах - 31,7%; у середніх - 6,7%; у малих - 19,6%)
- у смт - 9,2%.

Надіюсь нікому не треба розказувати, що представляють із себе більшість селищ (смт) і малих міст.
Тому фактично виходить, що в неміській місцевості проживає 61,6% населення України.

Українська Повстанська Армія

1921 рік – створення Української Повстанської Армії під командуванням Ю. Тютюнника. Юрій Тютюнник зі своїми вояками робить відчайдушну спробу взяти реванш у боротьбі з окупантом, що захопив Україну. Його загони, які дістали назву Українська Повстанська Армія, прорвалися глибоко в радянський тил, намагаючись підняти повстання і таким чином відновити українську державність. Однак рейд виявився невдалим, – багато з його учасників загинули, інші потрапили в полон і були розстріляні. Так уперше в українській історії прозвучала назва УПА.

Відтоді абревіатура УПА залишається в епіцентрі баталій. Спочатку – справжніх, воєнних, коли в боротьбі за Україну зійшлися українці, росіяни, німці, поляки. Тепер – баталій словесних з майже таким самим національним складом учасників та майже такою самою метою, хіба що тепер мова йде не про територіальне, а про інформаційне панування.

http://upa.in.ua/book/?p=31#more-31

Фальсифікація виборів

Заява Олександра Турчинова: юридично доведено фальсифікацію виборів Віктором Януковичем

Я маю повноваження заявити про перші юридично доведені фальсифікації на користь Януковича в другому турі виборів Президента України.

Так, зокрема, в 5-му виборчому окрузі (місто Керч) нам вдалося домогтися першого перерахунку голосів на 20-й виборчій дільниці, всупереч шаленому опору представників Януковича. В результаті перерахунку з’ясувалося, що дані, які передані до Центральної виборчої комісії по цій дільниці, дають Януковичу на вісім відсотків більше голосів, ніж він отримав насправді. Цей факт задокументовано.

Після цього нам вдалося добитися перерахунку голосів ще на шести виборчих дільницях. У всіх випадках перерахунку мали місце аналогічні фальсифікації на користь кандидата Януковича. І відразу після цього представниками його штабу було заблоковано всі законні вимоги про перерахунок голосів на інших дільницях.

Це дозволяє нам говорити про системний та масштабний характер подібних порушень. А відтак я заявляю про те, що в ході другого туру виборів Президента України відбулися фальсифікації, які суттєво вплинули на результати виборів і ставлять під сумнів підсумки голосування.

Зважаючи на те, що такі ж порушення мали місце в інших областях України, зокрема в Донецькій та Луганській областях, ми сьогодні передали до Центральної виборчої комісії документи з вимогою про перерахунок голосів більш як на 900-х виборчих дільницях.

Ми готові надати ці конкретні докази фальсифікацій голосування міжнародним спостерігачам, журналістам, громадськості та передати до суду.

Проти Януковича 51% виборців і 16 областей

  • 08.02.10, 20:28

Згідно даних ЦВК проти Януковича проголосувало 51% виборців. Також проти Януковича проголосувало 16 областей і столиця. 

Дурнувате законодавство, яке при таких результатах дозволяє призначати на пост президента.

Запас міцності вичерпано

  • 08.02.10, 13:21
"Запас міцності вичерпано до від'ємної величини. Уже неможливо, як було можливо для Кравчука, Кучми та Ющенка паразитувати на ситуації, "проїдаючи" початковий потенціал та зловживаючи витривалістю і довготерпимістю людей, профукуючи наші перспективи.
Врешті все колись закінчується. І зараз необхідно терміново виправляти стан справ, а якщо ні, то за півроку в той, чи інший спосіб ситуація буде полагоджуватися вже іншими дійовими особами. А новообраний президент отримає "пред'яву" за всіх своїх попередників і відповість "по всей строгости революционной законности" навіть і за те, чого не робив."

Олена Скоморощенко, для УП