хочу сюда!
 

Svitlana

41 год, лев, познакомится с парнем в возрасте 35-50 лет

Національне програмування

Взято звідси: http://voroxobnyk.org.ua/zirvydakh/natsionalne-prohramuvannja


Український національний організм останнім часом відновлюється. Поступово очищується від щедро увіллятої в нього отрути брехонь та перекручень. Це відбувається завдяки тому, що в українців чимдалі — більше виникає сумнівів у вкорінених штампах і думкоформулах. Виникають питання і прагнення пізнати себе. Запліснявілим відповідям штибу “чому?” - “та тому, що дурні, слабкі, негодящі” - зараз довіряють менше, ніж раніше.

Українцям набридає “щоб не образити” погоджуватися із різними дурними звинуваченнями. Все більше людей починають пошуки України. Правдивої. Не оббріханої. Не похнюпленої, а сильної і нездоланної.

На шляху цього пошуку знаходиться маса інформації. Різної. Зараз транслювати свої думки не є великою проблемою (важче при цьому бути почутим). Зворотній бік цеї ситуації в тому, що ледь не кожен пеньок може транслювати свої “міркування”. Та захистом у пошуці знання є гідність.

Мені приємно констатувати, що націоналістичного товариства прибуває.

Слід зауважити, що це відбувається всупереч інформаційному потокові. Я вже не кажу, чим “годуює” українця сучасна медійна машина або, на що вона його програмує.

Значно цікавіше, як ми самі допомагаємо українцеві (читай — собі).

Українська Нація пройшла важкі випробування, подолала неймовірні перешкоди, щоб постати зараз. У часі, коли йдеться про зміну світів. Світу солодкого словоблуддя на світ, в якому кожне слово має значення.

Слово — породжується свідомістю, але воно ж і впливає, штовхає, формує свідомість. Програмує.

Програмування це закладення інструкцій-принципів задля отримання бажаного результату.

Людська свідомість піддається програмуванню. Цим давно вже користуються різні спеціалісти з рекламного бізнесу та політтехнологій. Людину засобами подібних технологій поставлено у позицію визиску. Таким чином, що людина — не важлива, важлива лише її здатність живити бізнес.

Задача українських націоналістів — захистити українця.

Щоб перемоги наші ставали більшими, ніж є, приділімо максимум уваги тому, що ми самі говоримо. Це не просто слова. Це національне програмування.

Наведемо невеликі рекомендації з користування мовними інструментами.

Загальне правило: ніколи виголошувані нами думки не повинні ставити нас у позицію “битого”, ображеного чи обділеного. Наша Нація подолала важкий шлях і вкотре засвідчила свою здатність виринати з-під землі, жахаючи ворогів своєю незнищенністю. Вочевидь, не личить нам — Її представникам — підгинати колінця.

Наприклад, мають назавжди покинути наш словниковий запас слабко-канючливі терміни “кат України”, “україножер” (ніби моління жертви у нападника: “не жери мене, будь ласка”). Також націоналістам варто відкинути побудову протиставлення “України і ворогів”, як “жертви і хижака”, коли Україна — “голубка, чаєчка-небога, овечка”; а вороги — “шуліки, вовки, ведмеді” тощо. Україна — не слабша за будь-кого і здатна за себе постояти. Не слід самим собі вкручувати в голову хочби й вигадану слабкість і беззахисністьУкраїни.

Нещодавно була річниця бою під Крутами. Як завжди — ціла хвиля мазохістичного квилення: “30 мучнів-українців”... Смакування слабкості.

Та добре, що не всі автори дотримуються деструктивних штампів. Варто подякувати авторам, які зайняли життєствердну і вірну позицію. Позицію фактів. Крутянці — не хлопці для биття, це воїни, які спинили навалу значно більших сил супротивника, завдали неймовірних втрат ворогові, і повернулися до Києва.

Образ зарюмсаної, босої дівчинки не може уособлювати Україну, державу вкриту тисячолітньою славою.

Зараз державна структура розбовтана. Але немає ладу вбільшості через те, що українців програмовано на мазохізм. На милування тортурами своїх героїв, наче ми не нащадки їхні, а вороги. Зустріти оспівування мук і смерті героїв значно легше, ніж звитяжних моментів їхньої величі. Це не славлення, це — жахання. Настанова не йти за героями... Настанова нехтувати своїми інтересами, на догоду бодай формальному існуванню.

Український націоналіст — найперше має давати приклад ясної і життєствердної позиції. Українцям набридають невмотивовані стогони. Театр “слабкості” має скінчитися. Годі прибіднятися. Покажімо себе світові. Покажімо себе самим собі. Упевнений, ми будемо здивовані своєю силою.

Зірвидах,
Доповідь на конференції, присвяченої 80-й річниці створення ОУН
м. Луганськ


8

Комментарии

124.02.09, 16:13

Або садизм ,або мазохізм Я постував був конспекти на цю тему (психоаналітика Райха) публіка "не второпала". Авторові краще просто покинути середовище "політизованих". Хай мерці ховають мерців.

  224.02.09, 16:16

  Цей етап світогляду вже назрів, всплакнули досхочу, тепер дивитись треба з верху а не з низу - це різні підходи.

   Гость: biec

   324.02.09, 17:01

   Правильно, треба бути агресивнішими, звісно що на теперішній момент в інтелектуальному плані. А коли навіть боятимуться нашої думки, значить будуть поважати і рахуватися.

    Гость: biec

    424.02.09, 17:03Ответ на 1 от фон Терджиман

    дас штимт ніхт, геноссе

     524.02.09, 17:09

     бла-бла-бла... становитесь самовлюблёнными идиотами и будет вам щастя...

      Гость: M@ESTRO

      624.02.09, 17:23Ответ на 5 от Q2

      Український ональний оргазм останнім часом відновлюється..

       Гость: M@ESTRO

       724.02.09, 17:25Ответ на 3 от Гость: biec

       Правильно, треба бути агресивнішими, звісно що на теперішній момент в інтелектуальному плані. А коли навіть боятимуться нашої думки, значить будуть поважати і рахуватися.Або быты брудною ганчиркою

        824.02.09, 17:33Ответ на 6 от Гость: M@ESTRO

        всё правильно: чем тупее граждане, тем легче их нагнуть...

         Гость: biec

         924.02.09, 17:34Ответ на 7 от Гость: M@ESTRO

         Правильно, треба бути агресивнішими, звісно що на теперішній момент в інтелектуальному плані. А коли навіть боятимуться нашої думки, значить будуть поважати і рахуватися.Або быты брудною ганчиркоюИли по аналогии "мочить в сортире"

          Гость: M@ESTRO

          1024.02.09, 17:38Ответ на 8 от Q2

          всё правильно: чем тупее граждане, тем легче их нагнуть...Поэтому и чешут всякий бред,передергиваю факты кое кто хавает. В надежде, что и ему что то обломится. Наивняк!

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           8
           предыдущая
           следующая