хочу сюда!

Алинка

29 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 27-40 лет

Готувала я сир з козиного молока

Сусід на дачі подарував літр козиного молока. І я вирішила спробувати з нього зробити домашній сир.

11

Комментарии

114.04.21, 12:39

Мені видається шо фаш сусід пожартував...це не молоко кози а козляче сімя+сусід добавив шоб літр був.....і взагалі звідки у нього молоко як у нього цап

214.04.21, 13:51Ответ на 1 от НеЖриМоэСало5

Мені видається шо фаш сусід пожартував...це не молоко кози а козляче сімя+сусід добавив шоб літр був.....і взагалі звідки у нього молоко як у нього цап
    кругом побувала вже

314.04.21, 13:52

привіт, хазяєчка!
      козяче - не можу і близько підійти, а з коров'ячого також робила )

414.04.21, 14:29Ответ на 3 от Whiskey*

Козине різне буває. Не знаю, від чого це залежить - від корму чи від кози, але є майже без запаху. Не обман, бачила, як доїли. І корисніше козине набагато, і засвоюється легше. Його навіть малючкам можна давати.

514.04.21, 14:55Ответ на 4 от nasinynka

Козине різне буває. Не знаю, від чого це залежить - від корму чи від кози, але є майже без запаху. Не обман, бачила, як доїли. І корисніше козине набагато, і засвоюється легше. Його навіть малючкам можна давати.Я тільки що написав подібний коментар. Добре, що не опублікував.

614.04.21, 15:01Ответ на 5 от Геннадий М

Правда? Чого? Пиши, бо писати про корисність завжди корисно (пардон за тавтологію) І кіз тримати корисно, якщо є умови.

714.04.21, 15:12Ответ на 6 от nasinynka

Правда? Чого? Пиши, бо писати про корисність завжди корисно (пардон за тавтологію) І кіз тримати корисно, якщо є умови.Та писати нічого, я не спец, але куштував у різних хазяєк. Вони щось пояснювали, але я не запам'ятам.

814.04.21, 15:14Ответ на 1 от НеЖриМоэСало5

Мені видається шо фаш сусід пожартував...це не молоко кози а козляче сімя+сусід добавив шоб літр був.....і взагалі звідки у нього молоко як у нього цапІ чого ти ото взяв що це козляче сімя?

914.04.21, 15:16Ответ на 1 от НеЖриМоэСало5

Хоча кому я намагаюся пояснити?

1014.04.21, 15:19Ответ на 3 от Whiskey*

привіт, хазяєчка!
                    козяче - не можу і близько підійти, а з коров'ячого також робила )
                    Привіт, Whiskey* Дякую на доброму слові
                    Я чомусь боялася що в мене не вийде і десь місяць дозрівала до цього приготування
                    А тут сусід молоко дав, як раз для моїх експериментів

Страницы:
                      1
                      2
                      4
                      предыдущая
                      следующая