Профиль

novasich

novasich

Украина, Киев

Рейтинг в разделе:

Важные заметки

вадим логвінов повертається...

 • 19.11.17, 01:50

Вітаємо нашого колегу, майданівця Логвінова Вадима, з поверненням в Національний музей народної архітектури та побуту України. Через майже два роки після незаконного звільнення, пройшовши суди всіх інстанцій, Вадим повертається до музею, на посаду заступника генерального директора. Звичайно, перше бліц-інтервю – журналу «Музеї України», членом редколегії якого він є.

 • Що відчуваєш, повертаючись після тривалої перерви в Пирогів?
 • Звичайно, якби музей очолював Юрій Бойко, при якому я був незаконно звільнений, я не погодився б приступити до виконання обов’язків, незважаючи на виграні суди. А те, що до керівництва музеєм прийшла Оксана Повякель, дає надію, що вдасться щось змінити у функціонуванні закладу. Потрібно, принаймні, зупинити стрімке скочування музею у прірву. Своїм нездалим «керуванням» піп-директор Бойко разом з подібними йому заступниками та помічниками довів установу до морального та матеріального банкрутства.
 • Що, невже все так погано? Не було жодної світлої плями за майже три роки діяльності Юрія Бойка?
 • На жаль, похвалитись бувше керівництво музею може хіба що масовим звільненням молодих кадрів, проведенням заходів на рівні районних сільгоспярмарок та безслідним зникненням музейної науки. До світлої плями, хіба що, можу віднести нетривалий час роботи в музеї Тетяни Лебідь, яка за короткий час зуміла організувати розвалену Бойком роботу, заробити кошти, які були повною несподіванкою для директора-попа, запустити кілька програм, та ще багато іншого, що було дивно за такий короткий термін. Це, та ще небажання красти музейні гроші не могло сподобатись Бойку та лузерам, що його оточували. За допомогою потрібних людей з Мінкульту Тетяну Лебідь знайшли спосіб прибрати з музею – і вже ніщо не заважало борсатись у багні інтриг та цупити державні кошти. На жаль, це був стиль керівництва о. Юрія Бойка.
 • То з яким настроєм ти повертаєшся на нове-старе місце роботи в музей?
 • Я налаштований оптимістично. Відгуки моїх колег-працівників про роботу нової директриси позитивні. Людям імпонують її рішучість, цілеспрямованість та неухильне прагнення до змін. Сподіваюсь знайти спільну мову з новим керівництвом. Адже на кону стоїть, без перебільшення, порятунок найбільшого скансену в Європі. Зусилля потрібні будуть титанічні. Наступного шансу може й не бути. Отже, я готовий поділитись своїм досвідом та знаннями у відродженні Національного музею архітектури та побуту. Вірю, що туди повернеться і побут, і архітектура, і український дух. І все це буде скріплене музейною думкою. Тож ніколи ні особо тішитись перемогою, ані сумувати за втраченими можливостями. Попереду – величезний об’єм роботи та маса ідей, які потребують втілення.
 • Що ж, побажаємо тобі від нашого журналістського колективу успіхів!
 • Дякую

Ромову записав І. Корсун

Хто подарує Путіну столик Катерини ІІ?

 • 18.11.17, 22:45

Долучимося до вищого рівня геополітичного стьобу. Старт дав всесвітньовідомий аукціонний дім Сотбі, про деякі лоти якого ми періодично пишемо, спровокувавши кілька міжнародних скандалів. Відразу попереджу – матеріал з категорії 18+, відповідно, коментарів ніхто давати не буде. Ні спростування ні підтвердження…

Сіра зона історії і міжнародної політики. Вірніше, добре продуманий жарт, що прекрасно вписується в санкціонну політику США проти РФ. Бо всі прекрасно знають поганяло, яке дали українці “лідеру передостанньої наддержави”.

На аукціоні Sotheby’s продають стіл імператриці Катерини II. З еротичної кімнати цариці. Стартова ціна лота —  20 тисяч доларів.

 

Чесно кажучи, зіставивши кілька фотографій, особливо зроблених під час осади Ленінграду фашистами, ми почали сумніватися у тому, що на аукціоні виставлено оригінал. Або майстерно виготовлена репліка, або глибоко модернізована основа подібного столика з чисельних, більш пізніх комплектів, які полюбляла тодішня знать… Лот має чітке політичне забарвлення! І низька ціна це лише підтверджує.

 

Ми прекрасно знаємо необмежені фінансові можливості групи кремлівських антикварів, де немає нікого нижче звання полковника ФСБ… Інтрига ще та! Тому і цікава!

Але, без розлогої цитати не обійтися. Чутки і легенди про дику розпусту улюбленої імператриці В.В.СтерхоЩука, отримують чітку музейну і документальну основу!

“Немецкий режиссер-документалист Петер Водич, живущий ныне в Брюсселе, рассказал, что узнал о секретном эротическом кабинете Екатерины II от отца. Во время Второй мировой войны его сослуживцам удалось проникнуть на территорию дворца в Гатчине. – цитата – https://ofigenno.com/sekretnyi-kabinet-ekateriny-vtoroy?fb_comment_id=1283740221730787_1284868754951267#f1904ca54c5ed52

Одна из комнат особенно их поразила. Она была оформлена в безумном эротоманском стиле: вдоль стен стояли кресла, бюро, стулья, ширмы, украшенные порнографическими изображениями, а одна стена была сплошь увешана вырезанными из дерева фаллосами разной формы!

Немецкие военнослужащие (старшему из них было только 24 года) были настолько поражены увиденным, что не поленились сфотографировать убранство кабинета. Затем они с удовольствием делились этой историей с однополчанами и показывали им сделанные снимки.

Петер Водич загорелся идеей во что бы то ни стало узнать больше об этих пикантных экспонатах. Он разыскал сослуживцев отца, у которых сохранились пресловутые фотографии. Это означало, что отцовские рассказы были чистой правдой!

А вот с поиском потешной мебели начались проблемы… Отыскать эротический гарнитур так и не удалось. Он исчез из фондов музея, зато Петер смог приоткрыть завесу тайны над историей его происхождения.

Некоторые полагают, что у шальной императрицы был целый секретный кабинет. Якобы его стены были украшены картинами порнографического толка, а вся мебель была сделана в том же стиле. Кроме того, в тайной комнате было множество сексуальных игрушек. Говорят, что в запасниках Эрмитажа до сих пор хранится восковая копия пениса Потёмкина!

Часть историков склонна думать, что мебель на фотографиях была подарена Екатериной II для наполнения будуара Платона Зубова — последнего фаворита императрицы. А некоторые связывают гарнитур с личностью еще одного любовника Екатерины — Григория Орлова. Именно ему некогда принадлежал дворец, в котором немецкие военнослужащие сфотографировали мебель.

Сейчас уже трудно определить, кому именно принадлежала потешная мебель, Екатерине II или кому-то из ее фаворитов, ведь след ее простыл. Петер Водич по крупицам собирал информацию о гарнитуре, перелопатив архивы Эрмитажа, Царского села и музея в Гатчине, а также общаясь с персоналом.

Увы, большинство работников наотрез отказались говорить на эту тему, заявив, что никаких секретных кабинетов у Екатерины II не было. Впрочем, в Гатчине Водичу продемонстрировали 15 разрозненных экспонатов из фондов музея: табакерку, насколько статуэток и щит с эротическими узорами.

По словам старожилов музея, кабинет с «очень неприличной мебелью» располагался в южном крыле дворца. До наших дней в архиве сохранилась лишь инвентарная опись экспонатов кабинета, датированная 1939 годом, но в 50-х мебель бесследно исчезла…

Возможно, эротический гарнитур был попросту уничтожен, когда очищали память Романовых от большевистской клеветы. Но есть версия, что неприличная мебель могла незаконно осесть в частной коллекции.

Расследованием Петера Водича заинтересовалась известная французская мебельная фирма Henryot & Cie. Ее специалисты тщательно восстановили потешный гарнитур по фотографиям и даже привозили его в Москву вместе с выставкой Art de Vivre”.

Ми обережно погуглили. Є така фірма – https://www.henryot-cie.fr/ru/

Це все нагадує гарно сплановану спецоперацію полювання на шаблю Мазепи, в якій ми брали активну участь. Фото з Канади. Польща. США. Спецгрупа пітерського ФСБ в Канаді. Наш неймовірний штурм Маларасейского спецхрану ФСБ в Ермітажі. Підтвердження. Допуск української журналістки в фонди. Фото. Як виявилося – копія! І сенсаційна публікація про найсекретніше сховище скарбів Російської імперії в підвалах Адміралтейства. І код оригіналу шаблі Мазепи, яка лежить під лазерною сигналізацією. Вищий пілотаж. Історики і досі нічого не зрозуміли. Але, фото в підручники дають…

З реготом дивимось, куди нас заведе ниточка від еротичного столика. Якщо то був подарунок Гетьмана Мазепи Петру І, не здивуюся. У когось в вищих сферах США витончене відчуття гумору…

Не забуваємо, що у Гатчині діє дуже секретний архів ВМС РФ, де ми несподівано знайшли цілий архівний пласт документів останньої Січі, Калнишевського і Мазепи. Допуск вищого рівня!

Ще одна адреса. Петропавлівська фортеця — фортеця-зірка у Санкт-Петербурзі на Заячому острові, заснована 1703 року. Саме побудова фортеці вважається початком заснування міста. Має 6 бастіонів. З самого початку фортеця виконувала функцію в’язниці.

От у якому бастіоні обладнано ще один надсекретний спецхран ФСБ, ми поки що не знаємо. Саме туди перевезли 234 нерозпаковані ящики з “вещдоками” Мазепинского дела. Опечатаних воском з написами “Не открывать до особого величайшего разрешения!”

Ні царів, ні комуністів вже нема, скрині ще не відкрили.

Хоча, знаючи кришталеву чесність пітерських чекістів і керівництва Ермітажу, можна не сумніватися – тихо відкриють і продадуть через підставних брокерів. На тому ж Сотбі.

А весела команда кремлівських антикварів все те “з понтом викупить”. Просто в Москву перевезуть…

І взагалі, до історії, розслідувань, аукціонів і Росії варто ставитися іронічно.

Інтимний столик імператриці Катерини ІІ тому яскраве підтвердження.

У Президента США теж вишукане відчуття гумору…

Хто викупить і кому подарують?…

Віктор Тригуб, редактор журналу “Музеї України”, ветеран розшуку культурних цінностей

США-КНДР: прогноз

 • 16.11.17, 09:14

Передчуття ядерного конфлікту, що переросте у Третю світову війну, чітко присутнє в інформаційному полі. Занадто багато диктаторських режимів отримали атомну зброю і ракетні технології.

Особливо тривожить нахабна поведінка “вождя” КНДР, що начитавшись книг про ідеї чучхе, вже готовий оголосили війну США.

0_cee63_f31fad5_XL-Чого очікувати людству у найближчі роки? – поцікавилися ми у директора Науково-дослідного інституту прикладної Еніології Юрія Ярошенка.

Справа в тому, що Юрію Анатольєвичу Ярошенку вдалося підібрати унікальний колектив фахівців з парапсихології та людей з сильними екстрасенсорними здібностями. Тож спрогнозувати розвиток глобальних подій, їм під силу. Що ми і спробували зробити під час короткої зустрічі з Юрієм Ярошенком у Києві.

942169_900-Вже очевидно, що у Білому домі зрозуміли  безперспективність переговорів з фанатиками, які очолюють Північну Корею. І повідомлення про смертний “вирок” для президента США, це лише підтверджує. – зазначив Юрій Ярошенко. – Ми опитали наших спеціалістів, які поки-що залишаються анонімними, і прийшли до висновку, що спецслужби спробують знищити нинішніх “вождів” КНДР. Це найлегший і очевидний шлях, який дозволить уникнути масових жертв. А от з його реалізацією, очевидно, будуть проблеми. Хоча, тут можливі різні варіанти – кінечний хід подій ще не сформований і все можна змінити…

Ясно, що події на Корейському півострові вплинуть на хід світової історії.

Парапсихологи впевнені, що КНДР готова нанести ядерний удар по США. “Великий вождь” не думає про людей, життя яких для нього не має значення. Він типовий фанатик з схибленим мисленням.

Інше джерело переконане, що до 2020 року, лідери КНДР ядерну війну не почнуть. Продовжать погрози, провокації, будуть модернізувати ракети…

А от період з 2020 до 2030 – критичний. Особливо, якщо в США до влади прийде жінка-воїн. Бездітна і нещадна. Таких лідерів ще не було. Саме тоді почнуться збройні конфлікти, загострення геополітичних процесів, відповідно, великі війни з застосуванням зброї масового ураження.

Хаос. Бідність. Голод. Масова міграція людей у пошуках кращої долі. Епідемії. Світ може миттєво жахливо змінитися. Та страшна жінка дуже скоро проявиться, їй нададуть потужну медійну підтримку. Однак, її категорично не можна допускати до влади!

Jaroshenko-214x300

-Про Північну Корею нині напружено думають дуже потужні люди, які свого часу полювали на Бен Ладена! – переконаний Юрій Ярошенко, – Вони вже десь поруч з ціллю. Не здивуюсь, якщо відбудеться арешт того фанатика. Він багато чого розповість. Можливо, навіть на суді. Зрозуміло, варто всіляко підтримати людей, які намагаються відвернути глобальну ядерну загрозу. Ще раз наголошую – ситуація дуже серйозна, але ще піддається корекції!

Майбутнє – поруч. Час все перетворює в реальність, списуючи події в архів історії.

А фахівці Інституту прикладної Еніології продовжують прогнозування майбутнього. Життя все розставить на місце.

Віктор Тригуб, редактор журналу “Нова Січ”

прогноз: Противостояние«Порошенко – Аваков»

 • 09.11.17, 10:29

Будущее манит… Особенно политическое. Хотя, делать прогнозы о ближайшем развитии событий, рискнет не каждый! А если совместить политологический расчет со считыванием фактов из информационного поля? Что мы и попытались сделать с директором Научно-исследовательского института прикладной Эниологии Юрием Ярошенко.

-Юрий Анатольевич, вероятно нужно начать с расшифровки всех этих сложных научных терминов о энергоинформационном взаимодействии…

-Здесь все довольно просто. ЭНИНВ – смысл этой аббревиатуры – энергоинформационное взаимодействие. Термин для рядового читателя неинтересный, хотя даже на уровне «домохозяйки» встречаемый в разном обличье весьма часто. Приведу до вульгарности простой пример.

Многие из нас слышали, а кто-то и пользовался услугами целителей или ясновидящих… Так вот, уже здесь, в процессе целительства, наблюдается две фазы такого энергоинформационного взаимодействия. Первый момент – парапсихолог-целитель сначала снимает информацию с пациента – “читает” его ауру, входит в глубокие слои его энергоинформационной матрицы и узнает о событиях жизни пациента, его здоровье, кармической отягощенности. Пусть сторонники материализма не становятся в боевую стойку – они проиграют этот поединок! Мир действительно сложнее, нежели нам  пытаются впрессовать в голову школа, ВУЗ и академическая медицина. А вторая фаза энергоинформационного взаимодействия с теми тонкоматериальными энергоинформационными структурами, которые на самом деле и есть человек – это воздействие на объект живой или неживой природы энергоинформационным полем человека.

Все это приведено как пример самого простого варианта взаимодействия. Более сложной его моделью является считывание фактов из информационного поля о событиях в социуме. Но и это возможно. Как и возможно воздействие на ход событий в судьбе социальной группы. И здесь не надо накалять страсти, добывать кровь черного петуха или танцевать ритуальный танец в пентаграмме с черепом внутри. Для одаренного парапсихолога это не нужно.

Пример – мнение о вероятном ходе событий в Украине специалистов –парапсихологов…

-Если можно – несколько слов о себе…

-По образованию – психолог. Давно-давно изучал астрологию, увлекался многими направлениями парапсихологии, занимался целительством.

Когда стал наносить на карту города места проживания онкологических пациентов – увидел определенную систему. Занялся изучением геопатогенных зон земли. Именно в этом амплуа – исследователь ГПЗ – участвовал в украинских и международных научных конференциях.

Сейчас возглавляю Научно-исследовательский институт прикладной Эниологии, изучающий все те феномены, которые долгое время игнорировала чистая академическая (читай – материалистическая) наука.

В закулисье украинских выборов.

-Вот о выборах, интригах, действующих лицах высших эшелонов власти, давайте, хотя-бы намеками и поговорим!

-Как ни странно, это не так сложно. Политики пользуются активно услугами экстрасенсов всех мастей, для ведения внутривидовой борьбы.Как правило, эти помощники – черные или белые маги. Но, ни для кого не секрет,что участвующий в магическом ритуале, в том числе и заказчик, тоже чем-то расплачивается за результат.

Обращение к «специалистам» В. Януковича и иных политиков уже не секрет. И не удивишь этим ни самих магов,ни политиков,ни политологов. Я как парапсихолог могу утверждать с 100% точностью,что магия -это не панацея.Возможностей у человека, владеющих методиками управлениями энергиями намного больше чем у магии. Здесь даже не обязательно видеть объект, достаточно просто направить на него энергию…

Не случайно даже в окружении Гитлера находился “особый консультант”- тибетский монах-“человек в зеленых перчатках…”

В парапсихологии существуют логичные, высокоэффективные психоэнерготехнологии, которые позволяют использовать их как орудие достижения цели или даже оружие…

Существуют парапсихологи, которые могут воздействовать парапсихологически на целые регионы,  на физические объекты или процессы. Некоторые читатели наверняка знают о способности украинских мольфаров влиять на погоду…

Пример – Эффект Махариши-это коллективное  влияние.Оно имеет огромную, просто невероятную силу…

Практическое,  прикладное направление такой работы может быть реализовано на многие моменты социальной жизни – от настройки политиков и бизнесменов на исход важных переговоров до влияния на военнослужащих войск противника в зоне боевых действий…

-Конкретизировать для открытой печати не будем. Можно пример?

-В качестве примера считывания информации из информационного поля, можно привести аналитику еще одного нашего коллеги:                                                                                                                     Политический прогноз: Противостояние«Порошенко – Аваков».

“Отправить Авакова в отставку есть возможность только в этом году, в следующем году такой возможности не будет. Что касается Порошенко, импичмента на этом сроке правления не будет, все решат деньги, которые он пообещает за своё место на троне. Относительно президенства Порошенко ещё на один срок – 50/50, но, скорее всего, будет следующим президентом его приемник, а именно его родственник или человек которого он принял к себе в семью или своё близкое окружение, это будет мужчина. Конфликт между Порошенко и Аваковым закончится, благодаря вмешательству третьей стороны. Это будет женщина, которая была в политике «звездой» но быстро угасла. Она блондинка, ей за 45 лет.  Я предполагаю  это Тимошенко…»

-Предлагаю на этом пока остановится! И так сказали слишком много. По сути, такие материалы, попадая в нужную среду, также являются элементами политического программирования, реально изменяя грядущие события. Держим интригу! Продолжим днями!

Подготовил Виктор Тригуб, журнал “Нова Січ”

Як ми шукали скарби і попередили теракт

 • 07.11.17, 21:16

Нещодавно мені написав представник групи екстрасенсів і парапсихологів з пропозицією спільно пошукати скарби. Виникло відчуття захопливої пригоди, описи яких так люблять мої читачі.

Вийшло так, що я багато років пишу про скарби, побував у багатьох експедиціях, зрозуміло, нічого не знайшли, але ота серія статей про сам процес пошуків, перетворилася на десятки легенд, які так люблять розповідати біля багаття фанати-металодетекторники. Я ставлюся до цієї теми з гумором.

Залучали ми і екстрасенсів. За мотивами нашої експедиції під Переяслав, яку вело аж шість віщунів, можна зняти кіно…

Цього разу парапсихологи сканували шлях зниклого у 1941 році золота Держбанку УРСР, а також вилучені у «ворогів народу» цінності, відомі як Славутський скарб. Як я зрозумів, дізналися багато нового, золото залишилося на місці…

Судячи з усього, ця група біоенергетиків виявилася надзвичайно потужною. Найгірше, що після їх «сканувань» мене теж затягло у якусь «кармічну воронку». 29 жовтня  почалося якесь страшне видіння про терористичний акт, де загине багато людей.

…Життя журналістів нагадує анекдот. Іноді заносить. Особливо, коли на кону стоїть репутація і смерть людей. Промовчи – ніхто не дізнається. Попередь – станеш психом. Вибір…

Я зробив свій вибір – на мою думку попередив терористичний акт і врятував десятки людей. Теракт не відбувся, саме тому можете зараховувати мене до категорії шизіків. Всі живі і здорові! А це – головне! Репутація на цьому фоні не має значення.

Це про особистий моральний вибір. Якщо коротко – в деталях «побачив» теракт в Запорізькій області. 2 листопада.  Видіння. Чітке і постійно повторювалося. Такого у мене ніколи не було. 38 чоловік повинні були загинути чи постраждати. Бомба. Вибух. І я це постійно «бачив». Фактично, йшла якась «трансляція» з…майбутнього! Тоді ж мав отримати поранення і Голова ЗОДА, що мав померти 5 листопада…

Зрозумів – це важливо. Треба попередити ВСІХ!

Але, раціональний голос все зупиняв – промовчи! Логіка – мовчи і нічого не відбудеться.

І в той же час – мовчиш – загинуть люди – замучить совість. Почнеш кричати – попередять –  нічого не станеться -втратиш репутацію, зарахують до психів.

Розуміючи, що поява такого видіння могла бути викликана впливом парапсихологів, звертаюся до них за порадою. Отримую страшний лист:

Срочно! По информации одного из парапсихологов – дело серьезнее, нежели можно подумать… Вот ее слова: “У меня идёт информация, что катастрофа будет связана с Днепрогэсом или Энергодаром, но конкретно с водой, которая окружает, а именно реки, которые впадают в море. Проблему будут скрывать до последнего от общественности и СМИ. Предотвратить это может Мужчина, который главенствует, но он это упустит. Ещё ожесточатся бои, на востоке Запорожской области, и это уже не будет просто перестрелка, будет конкретно война за Запорожскую область. Если коротко, нужно проверить дамбы, и все что держит воду.”

Информацию буду перепроверять у других спецов.

Второй спец подтверждает… Но пока без деталей…

Юрій Ярошенко, директор ТОВ “Науково-дослідний інститут прикладної Еніології.

Jaroshenko-214x300

Вже потім, пан Юрій зізнався, що один з його фахівців «побачив» практично те, що і я…

Після дотику еніологів, я взагалі почав «бачити» глобальні події близького майбутнього. В Москві давно розроблений план дестабілізації Півдня України. Де діє структуроване путінське підпілля. ДРГ. Створено закладки зброї і вибухівки.

В певний день станеться одночасний замах на Голів Херсонської, Миколаївської, Запорізької ОДА. Вибухи, диверсії… Почнеться хаос.

Після того – прорив фронту під Волновахою. Удар на Мелітополь, з Криму полізуть «зельониє чілавечкі». Маріуполь і Бердянськ залишаться формально українськими, але в блокаді. Буде спроба захопити канал і Запорізьку АЕС. Формально – для забезпечення «народу Криму» і миттєво створеної Новоросії, славні «лідери» якої з місцевих сепарів, відразу приєднаються до захопливих переговорів у Мінську.

Захід буде стривожений. Достроково введуть пакет дрібних санкцій проти Росії, арештують якісь рахунки.

Путін прекрасно розуміє, що тиск на Росію буде лише збільшуватися. Вихід один – віддати Крим і вийти з Донбасу. Вже публічно заявлено, що нинішній режим цього робити не буде. РФ пішла шляхом Сталіна і КНДР. Почалося велике геополітичне протистояння, в якому Україні відведено «почесну» роль жертви і наживки.

То чому не створити Новоросію і не прорубати коридор до Одеси? Нині ці зловісні плани знову стають оперативною реальністю… Чи розуміють це видатні стратеги Турчинов і Муженко? Мелітополь стане “столицею” Новоросії?

І що у такій ситуації робити звичайному безробітному журналісту? Написав у СБУ про свої «передбачення», спробував описати деталі майбутнього теракту Голові ЗОДА К.Брилю через соцмережі. Не витримав і написав статтю, http://www.novasich.top/?p=2088  яку розмістив на власних сайтах.

У той же день вбили Аміну Окуєву, з якою ми іноді листувалися…

Чотири дні була бурхлива кримінальна хроніка. Спостерігалася підвищена активність правоохоронців. Щось відбувалося.

Головне – нічого не сталося поганого. Якщо я зміг комусь якось допомогти, аби попередити трагедію – значить моя совість чиста! Якщо когось образив чи завадив – вибачте!

Це називається, трохи пошукали скарби з парапсихологами…

Після таких пригод, ми заприятелювали з директором НДІ прикладної Еніології Юрієм Ярошенком. Попросив розповісти про напрям їх досліджень. http://www.museum-ukraine.info/?p=2484  Опублікував перший матеріал. До речі, тема досить цікава!

Спробуємо продовжити співпрацю. А раптом і скарб знайдемо?

Попросив спрогнозувати політичну ситуацію в державі…

Взагалі, з цією командою варто повернутися до моїх давніх розслідувань про Аненербе, втечі Гітлера до Чилі, танки-сейфи СС Вервольфу…

Головне – не перетнути тонку червону лінію…

Віктор Тригуб, редактор журналу «Музеї України»

 

Коментар від фахівців НДІ прикладної Еніології:

Проскопия

В парапсихологии иногда приходится оперировать понятием «Проскопия». Иногда – это потому, что явление это достаточно неизученное и весьма редкое. Не всякий экстрасенс дошел до уровня реального овладения сознательного использования способности видения прошлых событий в жизни человека (или даже прошлых его воплощений) и предвидения его будущего. Талант ясновидения на уровне проскопии базируется на природных способностях парапсихолога, но не исключает применение специальных методов и техник, направленных на получение качественной «картинки» событий или получение информации из информационного поля на уровне «яснознания».

В контексте событий, отраженных в статье В.В. Тригуба можно сделать акцент на следующем.

В разведке существует правило – получение информации из нескольких источников повышает степень ее достоверности. Именно этого мы и добивались, перепроверяя информацию из встревоженного письма Виктора Тригуба. Добивались весьма тривиальными естественными методами научной работы – задача на просмотр ситуации ставилась перед каждым специалистом-парапсихологом индивидуально и с результатами работы коллег они до определенного момента ознакомлены не были.

В результате мы получили определенный объем информации, подтверждающий видения   В.В. Тригуба.

“У меня идёт информация, что катастрофа будет связана с Днепрогэсом или Энергодаром, но конкретно с водой, которая окружает, а именно реки, которые впадают в море. Проблему будут скрывать до последнего от общественности и СМИ. Предотвратить это может Мужчина, который главенствует, но он это упустит. Ещё ожесточатся бои, на востоке Запорожской области, и это уже не будет просто перестрелка, будет конкретно война за Запорожскую область. Если коротко, нужно проверить дамбы, и все что держит воду”.

Парапсихолог Крохмальная Л.А.

 

«Возможных террористических атак и провокаций будет много по всех областях Украины,кроме Западных.В Верховной Раде каждый рвется к власти,  себя чувствует царем.Провокации,  будут направленны на то,что бы области отказались от влияния Киева.И тогда они –  каждый князь сядет во главе нового «государства».Они хотят разделить, раскроить Украину.Но будет все выглядеть как социальные, внутренние, внутри украинские конфликты …»

Парапсихолог, руководитель отдела Парапсихологии Сигида С.Л.

Не стану более утомлять читателя рабочими моментами исследований, но хочу обратить внимание только на один момент – просмотр ситуации по КОНКРЕТНОМУ объекту или человеку дает более конкретную проскопическую картинку. В связи с чем и была проведена работа по просмотру ситуации по фотографиям конкретных губернаторов нескольких областей Украины с результатами которой были ознакомлены причастные лица.

Директор НИИ прикладной Эниологии   Юрий Ярошенко.

Від автора: Як я зрозумів, спільними зусиллями правоохоронців, регіональної влади, парапсихологів, журналістів вдалося запобігти якимось страшним подіям на Півдні України. Можливо, просто пересунули дату терактів і диверсій. Але, загроза для Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Херсонської, Одеської областей залишається! Є конкретна загроза замахів на керівників ОДА, громадських діячів, правоохоронців. І жахливі факти з кримінальної хроніки це лише підтверджують.

Можливості терористів – величезні! Підготовка в системі ГРУ, ФСБ, армії РФ – сучасна і потужна. А саме їх агентурі доводиться протистояти “люстрованій” СБУ і потішно реформованому аваківськовому МВС…

Вчиться ЗАПОБІГАТИ терактам! Намагайтеся ПЕРЕДБАЧАТИ критичні ситуації! Якщо навіть звичайний журналіст, без спеціальної підготовки, може щось відчути, то чому тихо і неофіційно не залучити справжніх профі парапсихології? Чи почекаємо якогось чергового гучного вбивства чи теракту? Дійте!

“Музеї України” в Google+

 • 05.11.17, 22:22


Часопис “Музеї України” опановує нові соціальні мережі!

Цього разу створено спільноту в системі Гугл+.

Зрозуміло, більшість читачів одразу заходять на наш оновлений сайт –

http://www.museum-ukraine.info/,

однак, є і ті, хто за звичкою входять через соцмережі.

Вже давно діє сторінка Музеї України в Фейсбук, що має стале коло прихильників.

Однак, нині ФБ проводить якусь драконівську модерацію – постійні обмеження, бани, блокування профілей, відключення і навіть знищення сторінок…

Вимушено шукаємо нові варіанти.

Всього, журнал “Музеї України” присутній у 8 соціальних мережах, блогосфері, Твітері…

институт прикладной Эниологии

 • 04.11.17, 09:51

Научно-исследовательский институт прикладной Эниологии

«Науку спасут дилетанты» – эта мысль высказана Ацюковским Владимиром Аки-
мовичем, доктором технических наук, профессором Государственного университета управления,
академиком трех Российских и двух Международных академий.
Он объясняет, что слово «дилетант» имеет итальянское происхождение и означает человека, за-
нимающегося наукой не по принуждению или по обязанности, а с удовольствием и убедительно
доказывает, что благодаря упорному труду дилетанты часто достигали более высоких результатов,
чем профессионалы.

Реализуя идеи, озвученные в выступлениях участников Научно-практической конференции
«Энинв – 2015», состоявшейся в ноябре 2015 года в Кривом Роге была начата работа по подготовке
учредительных документов для создания НИИ прикладной Эниологии.
Но в процессе работы над этими документами появилась необходимость консультации по мно-
гим вопросам с ректором университета «Львовский Ставропигион» доктором философии педаго-
гических наук, профессором Кмит Ярославом Михайловичем, профессорами и академиками веду-
щих исследовательских и просветительских учреждений Украины – такими как Киевский политех-
нический институт и университет им. Тараса Шевченко.

Собрание
инициативной группы по созданию академической структуры в области эниоло-
гии.
26 декабря 2015 года в Киеве, в аудитории 22 корпуса НТУУ КПИ, состоялось собрание инициатив-
ной группы исследователей НЛО и аномальщиков, экстрасенсов и медиумов результатом которого
стало принятие решения о начале создания академической структуры, которая бы занималась ис-
следованиями явлений, считающихся магическими, паранормальными, и прикладного использова-
нии этих явлений для прогресса человека и человечества. Основная идея выступающих – необходи-
мость придания таким древним течениям, как эзотерика, а также таким современным наукам, как
эниология и нооэтика полностью легального и открытого социального статуса. Подчеркнута насто-
ятельная необходимость обнародования результатов лабораторных исследований в этих областях, а
также изучения, объяснения с точки зрения природных законов явления, наблюдаемые этими
науками и применить открытия в практическую пользу для человечества. Какие это области иссле-
дования и применения? Поднятие уровня духовности, медицина, выявление и обучение людей с
экстраординарным потенциалом, психологические тренинги и технологии, исследования космоса.
В инициативную группу вошло много интересных и известных людей, среди которых Юрий Анато-
льевич Ярошенко – генеральный директор ООО “Центр научно-прикладных исследований по во-
просам энергоинформационной безопасности “Велес”, Президент Киевской Федерации Астрологии
Майя Синеокая, Президент Клуба “Радиоэстезист” Борис Матвеевич Шевченко, руководитель цен-
тра “Здоровье”, известный целитель и парапсихолог Влада (Лариса Тертыченко), а также ученые,
преподаватели университетов, известные бизнес-тренеры.

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ
НДІ прикладної Еніології
Науково-дослідницьке: розробка природничо-наукових і методологічних основ еніології, вивчен-
ня непізнаних аномальних феноменів і явищ, виявлення закономірностей у процесах енергоінфор-
маційних взаємодій людини з суспільством, природою і технічними засобами; проведення фундаме-
нтальних досліджень і проектних робіт, виконання різних програм эниологического порядку.
Координаційні та науково-організаційні: визначення найважливіших напрямів фундаментальних
досліджень з основних розділів еніології. Проведення конкурсів по розв’язанню актуальних науко-
вих проблем, пошук, розробка і впровадження оригінальних науково-технічних розробок. Форму-
вання баз знань і банків даних досліджуваних феноменів, технічних рішень, ідей та інновацій,
участь у створенні міжнародних мереж інформаційного обміну. Формування і реалізація багатосто-
ронніх, міжгалузевих (в тому числі і міжнародних) програм. Розвиток різних форм науково-
технічного, культурного і ділового співробітництва в інтересах світового эниологического науково-
го співтовариства.
Інженерно-технічна: створення і впровадження наукоємних, маловитратних, нетрадиційних, еко-
логічно чистих високих технологій, засобів визначення та нейтралізації аномальних явищ геопато-
генних впливів, апаратури медичної діагностики, засоби та пристрої профілактики, реабілітації і
оздоровлення людей.
Міжнародне: формування та реалізація багатосторонніх, міжгалузевих, спільних програм вивчен-
ня, теоретичного пояснення і прикладного значення феноменів эниологического ряду. Розвиток різ-
них форм науково-технічного та ділового співробітництва з аналогічними науково-дослідними
структурами інших країн.

 

А задолго до этого…
В январе 1986 года совместным закрытым постановлением ЦК КПСС и Совмина СССР были при-
няты на вооружение спецслужб Советского Союза приборы «Русло – 1» и «Лава – 5» в контексте
программы «управление принятием решения». Курировал эту программу генерал – лейтенант ГРУ
ГШ СССР/РФ Фирьяз Рахимович Ханцеверов.
Фирьяз Ханцеверов примечателен тем, что через десять лет после этого написал книгу
«Эниология», введя новое понятие и обозначив новое направление в науку, легализовав такие явле-
ния и феномены как телекинез, телепортация, экстрасенсорика, полтергейст, НЛО…
Эниология
…В «начале» было Слово…
Эниология – это новая, интегральная наука об энергоинформационном обмене в природе и обще-
стве. И постольку, поскольку имеются достоверные, приборно подтвержденные факты реальности
существования самого предмета изучения, хотя и феноменальной природы, то имеет право на суще-
ствование и наука, изучающая эти явления.
Познание феноменальных явлений требует исследования практически всех форм движения материи
– живых и неживых материальных образований объективной и субъективной реальности человека и
общества.
Объектом исследования эниологии могут быть следующие нижеозначенные формы движения ма-
терии и проявляемых феноменов субъективной и объективной природы:
– В космосфере – космофизические аномальные явления, космохронотопологические, космохро-
нобиологические эффекты и ритмы. Это сфера уфологии и астрологии.
– В геосфере – глобальная сеть геоактивных точек и сетей Земли, геопатогенные зоны и места
«силы». Этими направлениями занимается биолокация (плюс приборные методы) нетрадиционная
геофизика аномальных явлений.
– В биосфере – внезапные миграции грызунов (крысы, покидающие корабль), реликтовые гумано-
иды… Это сфера биоэнергетики, биоинформатики.
– В антропосфере – телепатия, целительство, левитация, телекинез, гипноз, пси-явления. Этими
феноменами занимается парапсихология, психотроника.
– В социосфере – ясновидение, медиумизм, спиритизм, магические культы. Эти направления изу-
чаются психофизикой, психобиологией, парапсихологией.
– В физической сфере – воздействие биополем на вещество, «эффект формы» и «формовые волны»
от геометрии физического тела – психотроника, пси-наука.
Для того, чтобы согласовать терминологию в новых направлениях, опираясь на ставшие популяр-
ными, но не совсем корректные во многих случаях понятия «энергия» и «информация» следует ис-
пользовать термин, предопределяющий их функциональное значение энергоинформационный об-
мен, который и стал фундаментом нового ПОЛИДИСЦИПЛИНАРНОГО научного направления –
«ЭнИО».
Эниология возникла в ответ на некоторые вопросы, не разрешимые с позиций ортодоксальной
науки. И особую актуальность эниология приобрела в силу однозначной зависимости здоровья че-
ловека, благополучия среды его обитания и качества жизни от качества энергоинформационного
обмена, идущего между ним и внешними энергетическими структурами.
В случае искажения, или деформации, энергоинформационных (эниологических) структур человека
происходят нежелательные события, потеря жизненной энергии, возникают болезни. Научившись
поддерживать свой организм в нормальном энергетическом состоянии, человек способен обрести
здоровье и стать успешным.
Но ненадолго вернемся к термину «парапсихология», но уже в свете последних позиций этого
направления.
По результатам исследований в этом направлении многих американских военных и научных учре-
ждений (11 учреждений) напрашивается следующий вывод:
Парапсихология, как и биофизические принципы, на которых она базируется, действительно мо-
гут быть положены в основу создания целого ряда принципиально новых систем, в том числе
и обладающих стратегическим потенциалом. Не исключается возможность того, что именно
эти системы могут стать одним из ключевых элементов стратегической оборонной инициати-
вы США.
Человечество подошло к рубежу освоения нетрадиционных «психоэнергетических технологий»,
открывающих такие возможности, имеющих такой потенциал, перед которым блекнут дости-
жения кибернетической, ядерной и других технологий, вместе взятых. Осознание стратегиче-
ской значимости этого произошло уже на уровне государственных структур многих стран
мира.
По мнению зарубежных ученых и бизнесменов, практическое применение пси-феноменов не вы-
зывает сомнения и простирается от раскрытия преступлений, предсказания событий, новых
археологических и геологических открытий, выгодных капиталовложений, повышение эф-
фективности производства и сельского хозяйства, создание экологически чистых источников
энергии и средств передвижения до широкого спектра высокоэффективных средств военного
назначения.
В бывшем Советском Союзе, долгое время по странному совпадению наиболее перспективные и
многообещающие исследования обрывались грубым вмешательством некоторых могущественных
сил.
Но, тем не менее, в России в 90-х годах произошел заметный прорыв в исследованиях и приклад-
ном применении экстраординарных способностей человека.
Ф. Ханцеверов, как действующий сотрудник ГРУ ГШ, в своей «Эниологии» немного лукавил,
утверждая о скромных успехах спецслужб СССР в этих направлениях. Это не совсем так…

Продовження буде
Сайт інституту :
Пошта інституту:

дорога до Криму Путіна?

 • 30.10.17, 16:35

Вбивство трьох голів ОДА і дорога до Криму Путіна?

Мене тут глючить конкретно.  Я віртуально «побачив» вбивство Голови Запорізької ОДА Костянтина Бриля.  В деталях. Першого – третього листопада.  Вірніше, другого.На площі. Вибух. Він помре від ран… Три місцевих бандюгана – їх не знайдуть…

Ліквідують і шефів Миколаївської і Херсонської областей. Зразу. Хаос.

Ось тоді і почнеться наступ росіян під Волновахою і з Криму.  Захід глибоко стурбується. Путін отримає коридор. Маріуполь буде в блокаді, але формально українським.

Ми почнемо жити в новій реальності. Мінськ, переговори, нові маленькі санкції…

Фактично, Україна втратить вихід до Азовського моря…

Дуже надовго…

Буде багато жертв.

Саме тому мене і глючить. Бо все почнеться в листопаді. Тоді і закінчиться. Виявилося, що дешевше захопити південь України, ніж будувати міст у Крим.

Невже цього не бачить влада? Де наша доблесна розвідка і контррозвідка?

Зробив запити по віщунам. Один з листів:

Срочно! По информации одного из парапсихологов – дело серьезнее, нежели можно подумать… Вот ее слова: “У меня идёт информация, что катастрофа будет связана с Днепрогэсом или Энергодаром, но конкретно с водой, которая окружает, а именно реки, которые впадают в море. Проблему будут скрывать до последнего от общественности и СМИ. Предотвратить это может Мужчина, который главенствует, но он это упустит. Ещё ожесточатся бои, на востоке Запорожской области, и это уже не будет просто перестрелка, будет конкретно война за Запорожскую область. Если коротко, нужно проверить дамбы, и все что держит воду.”

Информацию буду перепроверять у других спецов.

Второй спец подтверждает… Но пока без деталей…

Юрій Ярошенко, директор ТОВ “Науково-дослідний інститут прикладної Еніології” 

Написав в СБУ – сміх…

Ото і все.

Далі можна не писати, а просто чекати новий злив державних інтересів України.

Ці плани, якщо вони реальні, не відомі стратегам Генштабу?

Але, не все так погано.

Є душі людей, які мають померти у листопаді 2017. І вони не хочуть помирати…

Що треба зробити.

Негайно запровадити особливий стан у Херсонській, Миколаївській, Запорізькій областях. Відмінити всі масові заходи за участі керівників областей. Категорично посилити охорону Голів ОДА! Хай ходять у броніках і  не показуються! Посилити лінію оборони в районі Волновахи і під Кримом!

Якось ніхто не помітив, що Путін, як загнаний щур. І дорога до Криму для нього великий шанс. Буде чим торгуватися…

А нинішня влада бариг саме на торги і розрахована…

…Голова Запорізької ОДА К.І.Бриль помре від ран 5 листопада 2017 року.

Нині – 30 жовтня 2017 року.

Це все, що я хотів сказати про передчуття майбутнього.

Віктор Тригуб, редактор журналу «Нова Січ»

К.Бриль про реформу

 • 25.10.17, 00:04

Головними темами засідання Ради регіонального розвитку стали розвиток села та економічна модернізація країни. Обидва ці напрямки об’єднує реформа децентралізації, ініційована Президентом України Петром Порошенком.

Вважаю, що це найголовніша реформа, що відбувається на сьогодні в державі. Якщо пригадати, як вона починалась, то можна побачити, як тодішні політичні опоненти запевняли, що децентралізація зруйнує село, забере всі гроші, знищить медицину та освіту у невеличких селах. Проте нині ми бачимо результати зовсім протилежні залякуванням. Більш того, вчорашні опоненти вже бажають бути причетними до реформи.

Не важливо, що кажуть популісти – люди самі зроблять висновки. І для того, аби отримати результати, нам потрібно не збавляти темп і активно працювати далі. Завдяки такому лідеру, як Петро Порошенко ми здобудемо перемогу у багатьох напрямках розвитку нашої держави.

Окремо хочу повідомити, що першочергове залучення інвестицій ми бачимо саме в об’єднаних територіальних громадах. Маємо гарні результати за 2016-17 роки та не менш амбітні плани на наступний рік. Це стосується не лише іноземних, а й вітчизняних компаній. Розраховуємо, що потужний поштовх розвитку в 2018 отримають Вільнянський, Токмацький, Запорізький райони, Бердянськ, Приморськ, Приазов’я та інші території.

Голова Запорізької ОДА

Костянтин Бриль

Подружка Влади Литовченко очолить Нацмузей у Пирогові?

 • 17.10.17, 20:06

Національний музей народної архітектури і побуту України має шанс отримати Продюсера замість директора.А музей перетвориться на знімальний майданчик для реклами та шароварщини?

Мінкульт України здійснив ще одне гумористичне кадрове призначення – в.о. гендиректора Нацмузею у Пирогові призначили Оксану Старак-Повякель, особу, абсолютно не відому у музейній галузі!

Ця симпатична жіночка чомусь думає, що зможе подолати системну кризу, у якій перебуває всесвітньовідомий музей з брендом найбільшого скансену Європи?

Про майбутнього в.о., яка, як зрозуміло, за підтримки Мінкульту “виграє” і майбутній конкурс, практично нічого не відомо. Лише скупі відомості з сторінки у Фейсбуці, та символічна фотографія з ймовірною подругою – скандально відомою моделлю “Плейбою” Владою Литовченко, про яку ми просто обожнюємо писати… Чого, в принципі, і досить.

Все що знайшли біографічного:

Директор з розвитку (сторінка порожня!!!) у President Film Ukraine

Вивчала мистецтвознавство у КДХІ

 • Вивчала художня кераміка у ЛУПМ ім.Труша, КДХІ

  Навчалася у НАОМА

  Навчалася у СШ №1 Львів

  Живе у Kyiv, Ukraine

  Із Lviv, Ukraine

  Кинокомпания “Президент Фильм” – это полный цикл кинопроизводства в форматaх Stereo 3D, 4K, 2К Digital Cinema и Full HD. І фото – мабуть логотип цієї, явно голівудського рівня студії…
  Хочеться спитати у нашого доблесного Міністра-конферансьє культур-мультур – “шо курят” ваші підлеглі, коли підбирають кандидатури директорів музеїв планетарного значення?
  І навіть страшно подумати – чи не бере керівництво Міністерства хабарі за подібні призначення? Щось тут таке корупційне проглядається…
  Пані Оксану чомусь вже щиро жаль… Особливо, з настроїв у колективі Нацмузею у Пирогові, де ситуація і без того вибухова. Ви хоч розумієте, що хочете очолити, і як той жахливий клубок проблем вирішите? Відмовтесь, поки не пізно!
  А міністр Нищук ще раз підтверджує своє прізвище – свідомо нищить знакові українські музеї.
  Чи не час Верховній Раді України змінити це керівництво такого важливого для українців Міністерства?
  Вже просто набридло писати про ТУПІСТЬ!!!
  Віктор Тригуб, редактор журналу “Музеї України”
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
86
предыдущая
следующая