хочу сюди!
 

Олена

42 роки, діва, познайомиться з хлопцем у віці 42-63 років

Недопалок і Бавовна… Легенди новітньої історії…

  • 17.08.22, 13:49

Чергова легенда Великої війни.

Про загадкові ракетні удари ЗСУ на теоретично недосяжні відстані. То не військове диво, а технології і майстерність! Достатньо поєднати ракети Гарпун з МіГ-29… Але, трохи фактів і історії. Говоримо ж про легенду, а не жартуємо про недопалки і бавовну…

Військово-Повітряні Сили України після розпаду СРСР 1992 року, отримали 245 гарних МіГ-29. Станом на 2011 рік у нас залишилося 80  МіГів.

Кількість літаків на момент початку АТО і Великої війни-22, не відома… У лютому, преса писала, що НАТО планувало передати 70 винищувачів та штурмовиків, але що саме і в якій кількості і стані, знають лише генерали. І це правильно. Експерти звернули увагу на 56 винищувачів. Особливо з морських держав Болгарії і Польщі, які, як члени НАТО, мають на озброєнні легендарні протикорабельні ракети Гарпун повітряного базування. Бо враховують загрозу від Балтійського та Чорноморського флотів РФ. Оприлюднили наміри передачі техніки: Болгарія (Міг-29) – 16 шт.; Болгарія (Су-25) – 14 шт.; Польща (Міг-29) – 28 шт.; Словаччина (Міг-29) – 12 шт. Відповідно, Москва підняла гвалт, почала погрожувати… Поставки начебто призупинили, пішли повідомлення, що літаки привозять розібраними як запчастини, без зброї і обладнання. Всі тому “повірили”, хоч і обурилися. Скандал загубився в інформпросторі.

Забувся. І це добре! Наші умудрилися приладнати потужні протикорабельні крилаті ракети Гарпун на старенькі радянські літаки з Європи. Кажуть на МіГ. Створили якусь суперсекретну ескадрилію. Явно хтось порадив… І відповідне обладнання абсолютно випадково знайшлося… Гарпун летить 280-320 км. У різній модифікації і часу випуску. AGM/RGM/UGM-84 «Гарпун» — американська протикорабельна ракета, одна з найпоширеніших у світі. Розроблена та випускалася компанією McDonnell Douglas, наразі випускається компанією Boeing Defense, Space & Security. В експлуатації з 1977 року. Виготовлено понад 7300 шт. Чимало на зберіганні. Вартість однієї одиниці становить $350-750 тис. Маса бойової частини – 225 кг.

Суть операції проста. У потрібному напрямі запускається кілька Байрактарів, Точка-У, пара Сушок… Відволікають увагу ППО. 2-4 Міга з ракетами, йдуть над самісінькою землею чи морем. Підкрадаються максимально близько. У кожного 2 ракети. Пуск і ще 280 км шляху самого Гарпуна. Тут не лише Кримський міст, Джанкой, а і Кремль можливий. Уявили знесену Спаську вежу? З курантами… Дальність польоту МіГ-29, які Україна отримала з кількох країн НАТО (МОДЕРНІЗОВАНИМИ!) складає 2200 км.

Достатньо залетіти на 500 км у бік москви з швидкістю 1500 км\год. 45-55 хвилин у повітрі. Відстань до Москви десь 800 км. Думаєте не знайдеться відчайдухів? Шанс повернутися великий. ППО РФ вже протестоване і ганебне. Гарпуни не перехопить.

Чекаємо цікавих новин… Ось така казочка вийшла, вірніше легенда. По іншому пояснити хто, чим і як вражає рашистські бази за 500 кілометрів від фронту, зможуть лише нові фолькльорні герої – Недопалок і Бавовна… Легенди новітньої історії…

Віктор Тригуб, редактор журналу “Музеї України”

0

Коментарі