хочу сюди!
 

Марта

47 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Окрема президентська бригада отримала плакати

  • 09.08.22, 11:53

Ця виставка була організована миттєво. Маємо результат. Окрема президентська бригада імені гетьмана Богдана Хмельницького отримала комплекти патріотичних плакатів!

Музей плакату України розпочав акцію “Плакати для фронту”. Музейники звернулися до художників-плакатотворців з проханням надати макети своїх патріотичних робіт, або вже роздруковані шедеври. Після презентації в Києві, плакатні виставкові комплекти копіюються і передаються в бойові підрозділи.

Першою відгукнулася відома українська художниця з Іспанії Олена Завітайло. Вона підібрала плакати для виставки, кілька комплектів яких передаються бійцям. Зокрема до 20 батальйону Президентської бригади, що воює на сході.

Олена Завітайло, біографічна довідка.

Народилася 18 червня 1985 року в селищі Клавдієво Київської області Бородянського району.

Після аварії на Чорнобильській АЕС з батьками перебралися на Полтавщину. Виросла в селі Новоаврамівка Хорольського району, закінчила місцеву гімназію. Вищу освіду здобула в Полтавському педагогічному університеті на факультеті філології та журналістики. Будучи студенткою другого курсу пішла працювати редактором художньо-публіцистичних програм Полтавуського обласного радіо. Починаючи з 2006-го по 2011 рік здобула три Всеукраїнських та три Міжнародних нагороди, серед яких два гран-прі у сфері журналістики. Нагороджена спеціальним призом журі Всеукраїнського фестивалю теле і  радіопрограм «Калинові острови» за літературну майстерність.

Літературні твори друкувалися у колективних збірках поезії, українській та обласній періодиці, Національних альманахах “Золота доба” та «Нова проза», журналі «Рідний край», Антології сучасної української літератури, українсько-американському журналі  “Ukrainian People”, що виходить друком в Північній Америці (Чикаго штат Іллінойс) Лауреатка другої премії Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози ім. Івана Чендея (2019 р.).

З 2013-го по 2017-ий  – журналіст обласного видання «Події та коментарі».

Засновниця та організаторка Міжнародного мультимистецького етнофестивалю «Свіччине весілля» ( 2016 -2017 рр.)

https://uk.wikipedia.org/wiki/Свіччине_весілля_(фестиваль)

Авторка збірки оповідань «Діточки»

Ілюстраторка, засновниця художнього проекту Пригода ART

https://www.facebook.com/Ілюстратор-Пригода-ART-109194903910655

та співзасновниця видавничого проекту Книжкова майстерня «Гранка».

https://www.facebook.com/grankabooks

Переможець Всеукраїнського конкурсу на розробку оригінал-малюнків поштових марок 2017 р.

https://asfu.dp.ua/2016-01-07-16-38-23/ukrpochta/novosti-ukrpochti/243-pidsumki-vseukrajinskogo-konkursu-na-rozrobku-original-malyunkiv-poshtovikh-marok-z-rizdvom-khristovim-ta-2017-rik-mizhnarodnij-rik-stalogo-rozvitku-turizmu.html

з 2018 року проживає в Іспанії.

Королівство Іспанія, місто Мурсія

До акції потужно приєдналася директор Публічної бібліотеки ім. Лесі Українки Ольга Романюк. Саме в стінах цього затишного закладу була організована презентація виставки патріотичного плакату. Бібліотекарі готують для передачі на фронт підбірку книг…

Арт-директор Музею плакату України, ветеран АТО з 92 бригади Юрій Нерослік передав для Президентської бригади свої добре знані у військах роботи. Більше того вперше представив плакат з Президентом України В.О.Зеленським. Юрій записався добровольцем ще влітку 2014 року, воював під Іловайськом, в Щасті, був поранений. Створив понад тисячу плакатних шедеврів, які передає побратимам на фронт, в музеї, школи… Нині виставляє власні картини в Празі…

Начальник служби звязків з громадськістю Окремої президентської бригади ім. Гетьмана Богдана Хмельницького Людмила Юрковська радо приєдналася до акції, виступивши співорганізатором презентації.

-Ситуація напружена. Тривають масштабні бойові дії. Проти нас сильний і підлий ворог. Захисники України мужньо захищають рідну землю! – сказала Людмила Юрковська, – Наша бригада прикриває Київ і веде важкі бої на Донбасі. Ми вдячні за будь-яку підтримку! Особлива подяка художникам Олені Завітайло і Юрію Неросліку за яскраві патріотичні плакати! Сподіваємося продовжити співпрацю!

На відкриття виставки прийшли солдат Василь Буреч, офіцер бригади Юлія Коваленко.

Юна красуня Юлія Коваленко – випускниця Військового інституту – в перші дні війни потрапила в зону бойових дій аеродрому Антонова. Відстояли Київ! Переконана, що Україна переможе у цій війні – адже бойовий дух наших бійців надзвичайно високий!

Учасник оборони Києва Василь Буреч наголосив на важливості психологічної підтримки солдат. Адже, ті, хто на передовій, фактично перебувають у стані постійного стресу. Бійці добре мотивовані, налаштовані на перемогу. Відповідно, гарна книга, музика, яскраві плакати повинні забезпечувати душевну рівновагу…

Акція Музею плакату при журналі “Музеї України” триває.

Запрошуємо плакатотворців приєднуватися!

Окрема президентська бригада імені гетьмана Богдана Хмельницького на сторожі України!

0

Коментарі