Велика 20-ка

Зустріч агента впливу ФСБ зі своїм куратором у кулуарах Великої 20-ки.

Перць № 7 (Анонс)

Інформую спільноту Веселої республіки Перець, що Ваш улюблений часопис під № 7 друкується і найближчими днями буде доставлений передплатникам.


Програма мінімум виконана

Група ентузіастів-камікадзе у складі Ю.Цекова,Ю.Іщенка,А.Василенка,О.Кохана,В.Солонька,
В.Чмирьова, не маючи за душею а ні копійки, завдячуючи довірі передплатників, спромоглася відновити журнал "Перець" після трирічного небуття. За станом на 23 червня всі 6-ть запланованих номерів часопису побачили світ і надійшли поштою передплатникам. Це дозволилшо редакції оголосити передплату журналу на 2-ге півряччя поточного року, яка також успішно завершується. Майже готовий до друку 7-й номер журналу. Ось обкладиники всіх шести номерів журналу. У журналі друкуються метри укрнаїнської сатири О.Чорогуз,Є.Дудар,Д.Молякевич. Дебютував на сторінках журналу пародист, байкар з Луцька Г.Голка.

Про всемогутньго імператора від КДБ.

Я дякую всім хто так жваво відреагував на мою карикатуру до візиту П.Порошенка у США. Даю ще одну- історичну.

Фенамизах № 64

Побачив світ 64-й випуск журналу "Фенамизах" (Туреччина) з актуальною політичною карикатурою В.Чмирьова на 20-21 сторінках. Кому цікаво, переглянте.https://issuu.com/fenamizah_e-magazine/docs/fm64_june2017

Дебют Гната Голки у 5-му числі журналу "Перець"

Анонс! Шановні громадяни Веселої республіки "Перець".Упродовж останніх місяців Ви мали нагоду знайомитись в Інтернеті з творчістю волинянина, неперевершеного пародиста, байкаря, психотерапевта сучасних українських поетів, який має свою власну "Палату № 6", винахідника віршоплюйок та хняцівок, з хуліганом від поезії Гнатом Голкою. Радий повідомити Вам, що він дебютує у 5-му числі журналу "Перець. Весела республіка" з двома віршами про пиво та його шанувальників. Читайте та насолоджуйтесь іскрометним талантом митця. Публікацію проілюстрував не менш талановитий карикатурист Олександр Дубовський. Сподіваюсь, що пародист та карикатурист довгі роки будуть радувати нас своєю непересічною творчістю.