Пам'ятник Евграфу Сідалковському

16 грудня, опівдні на пероні станція «Вапнярка» Одеської залізниці (Вінницька область) відбулося відкриття пам’ятника Євграфу Сідалковському, який є головним персонажем твору Олега Чорногуза «Аристократ» із Вапнярки».Це перший пам'ятник українському літературному героєві. Явив українцям Сідалковського у бронзі скульптор Микола Крижанівський. На відкритті пам'ятника були високоповажні мешканці селища Вапнярка, не менш високоповажне чиновництво, як місцеве так і з інших регіонів, представники депутатського корпусу всіх рівнів, меценати та спонсори. Всіх тих, хто доклав зусиль та рук, аби пам'ятник у всій своїй красі постав перед гладачами, Весела республіка Перець відзначила " Вищою грамотою", яка надає її утримувачам ексклюзивні пільги та права, зокрема; безперешкодно лузгати соняшеникове та гарбузове насіння на пероні вокзалу станції Вапнярка.
Примітка: Європа -це лівіше від Вапнярки

Від Головного редактора журналу "ПЕРЕЦЬ" Ю.Іщенка!

Дорогий друже Валерію!
Від себе особисто з нагоди твого славного Дня Народження і не тільки:
СПАСИБІ, що Ти в нас і в Перця — Є!
Хай твій яскравий талант, безмежний ентузіазм і життєва мудрість і надалі так же невтомно живлять відновлений нами усіма Безсмертний Перець!
Будь здоровий, веселий, щасливий і багатий!
Сердечно і щиро, Юрко И., що із Перчанських Будейовиць
О!
Ю.Іщенко

Шановні друзі, випадкові читачі!
До зустрічі на сторінках вдновленого легендарного журналу "Перець" у 2018 році!


Від Леніна до Путіна

Гениальный М.Рильский:

ЛЕНІН

З жестом суворим і простим,
З усміхом мудро-ласкавим,
Гордим, небаченим зростом
Зріс він над світом іржавим.
Так, він титан, бо «титанів»
Скинув з золочених тронів;
Глянув, дихнув — і розтанув
Лід їх застиглих законів.
Так, він титан, бо на крові
Бою двох сил непримирних
Склав підмурівок будові
Подвигів творчих незмірних.
Звідки ж набрався він сили?
Звідки той порив червоний?
Мозок його запліднили
Рук мозолястих мільйони.
Всім злидарям він і гнаним
Кинув потужне: боріться!
Тим же й горить, як зоря, нам
Жест огняної правиці.


"В Украину" или "на Украину"?

Россиянин жестко осадил сторонников Путина02 декабря 2017, 05:499.7

В сети появился "правильный" краткий русско-украинский разговорник, в котором объясняется, как нужно называть те или иные вещи своими именами в свете постоянных фейков российской пропаганды и идеологии "русского мира".

Его опубликовал российский журналист Александр Тверской на своей странице в Facebook.

В частности, он наводит примеры того, как правильно интерпретировать пропагандистские штампы Кремля и сторонников президента Владимира Путина, начиная с корректного употребления предлога в сочетании со словом "Украина", заканчивая рекомендацией, как правильно воевать на Донбассе.


Предлагаем вашему вниманию полный текст Тверского:

Краткий русско-украинский разговорник.

Как правильно: "в" Украину или "на" Украину? Правильно: "из" Украины.

Как правильно: "Порошенко" или "Саакашвили"? Правильно: Путиным займитесь.

Как правильно: "Крымнаш" или "всё не так однозначно"? Правильно: Крым - Украина.

Как правильно: "ополченцы" или "сепаратисты"? Правильно: российские оккупанты.

Как правильно: "В Украине кончается сало" или "В Украине кончается газ"? Правильно: В России за последние 2 года было раздавлено 17 тысяч тонн продуктов, без газа живут около 60 миллионов человек, а 20 миллионов пребывают за чертой бедности.

Как правильно: "хунта" или "бандеровцы". Правильно: кремлёвские чекисты.

Как правильно: "старшие братья" или "один народ". Правильно: враги.

Как правильно: "повторный референдум" или "не бутерброд"? Правильно: российский либерал споткнулся об украинский вопрос, маска демократа упала в грязь, а под ней кривая рожа имперца.

Как правильно: "скорбеть" или "не скорбеть"? Правильно: Готовиться. Готовиться к прослушиванию хора Александрова.

Как правильно: "давайте помиримся" или "давайте обнимемся"? Правильно: ров с крокодилами, бетонная стена, сторожевые вышки.

Как правильно: "распятый мальчик" или "зажаренные снегири"? Правильно: выключить телевизор и включить мозг.

Как правильно: "Дойдём до Киева" или "Дойдём до Лондона"? Правильно: встанем с колен и доползём до ларька.

Как правильно: "ДНР" или "ЛНР"? Правильно: ПНД.

Как правильно: "победим киевских фашистов" или "отдадим Львов Польше"? Правильно: управлять Вселенной, не привлекая внимания санитаров.

Как правильно добираться до Донецка и Луганска воевать за русский мир: "поездом" или "машиной". Правильно: лифтом.

Передплатна кампанія.

Шановні друзі, випадкові читачі  порталу,   передплатна кампанія журналу "Перець. Весела республіка" у розпалі. Не залишайтеся осторонь, зробіть свій внесок у розвиток української сатири та гумору взагалі та журналу "Перець.ВР" зокрема. Ми існуємо виключно на кошти передплатників. Лише Вам своїми кревними вирішувати, чи бути "Перцю.ВР" у медійному просторі України. Нагадую Вам, що з Нового року видавцем журналу стає газета "Сільські вісті".
До речі,на Ваші численні звернення та побажання "Перець.ВР." виходитиме у старому ( до 2013 року), збільшеному форматі та й ще на 20 сторінках. То ж не баріться і швиденько передплачуйте часопис у відділеннях "Укрпошти" або через Інтернет. Наперед дякую!

Проявился очередной российский вредитель-блогоед marldx

Прошу посыпать хлоркой или известьою очередного троллля или троллиху ФСБ
marldx

Велетенські дикі звірі розгулюють в лісах Чорнобиля!

Велетенські дикі звірі розгулюють в лісах Чорнобиля!

Завдяки цій людині світ дізнався, які тварини живуть в 30 кілометровій зоні Чорнобиля.

Сергій Лущак - герой сьогоднішньої розповіді.

Ця людина є заступником директора міжнародної радіоекологічної лабораторії та начальником відділу радіоекологічних досліджень.

Вже декілька років Сергій проводить фотозйомку дикої природи Чорнобиля. У цій зоні з'явилися тварини, які зникли з цих місць до аварії. Фотографії Сергія це підтверджують.

1. Ось на цьому фото Сергій встановлює фотоапарат, так звану фотопастку 25+ фото з лісів Чорнобиля. Приховані камери роблять вражаючі фото! - 1 2. Це чорна лелека, яка занесена до Червоної книги 25+ фото з лісів Чорнобиля. Приховані камери роблять вражаючі фото! - 2 3. Підорлик малий — так само занесений до Червоної книги 25+ фото з лісів Чорнобиля. Приховані камери роблять вражаючі фото! - 3

4. Шоу перед камерою — журавлі танцюють 25+ фото з лісів Чорнобиля. Приховані камери роблять вражаючі фото! - 4 5. Самка Рисі і її дитинча 25+ фото з лісів Чорнобиля. Приховані камери роблять вражаючі фото! - 5 6. Ведмеді! Їх в цих місцях не бачили понад 100 років! 25+ фото з лісів Чорнобиля. Приховані камери роблять вражаючі фото! - 6

7. Кабан і його грязьові ванни 25+ фото з лісів Чорнобиля. Приховані камери роблять вражаючі фото! - 7 8. Єнотовидні собаки вийшли на прогулянку 25+ фото з лісів Чорнобиля. Приховані камери роблять вражаючі фото! - 8 9. Лосиха з лосенятами 25+ фото з лісів Чорнобиля. Приховані камери роблять вражаючі фото! - 9 10. Оленятко з мамою 25+ фото з лісів Чорнобиля. Приховані камери роблять вражаючі фото! - 10 11. Нерівний бій 25+ фото з лісів Чорнобиля. Приховані камери роблять вражаючі фото! - 11 12. Вовк зі своїм трофеєм — ногою оленя 25+ фото з лісів Чорнобиля. Приховані камери роблять вражаючі фото! - 12 13. Який велетенський зубр! 25+ фото з лісів Чорнобиля. Приховані камери роблять вражаючі фото! - 13 14. Щасливе сімейство 25+ фото з лісів Чорнобиля. Приховані камери роблять вражаючі фото! - 14 15. Коні Пржевальського були завезені сюди в 90-х рр. 25+ фото з лісів Чорнобиля. Приховані камери роблять вражаючі фото! - 15 16. Видра 25+ фото з лісів Чорнобиля. Приховані камери роблять вражаючі фото! - 16 17. Серйозна компанія зібралась 25+ фото з лісів Чорнобиля. Приховані камери роблять вражаючі фото! - 17 18. Люди та тварини зняті однією камерою, але змонтовані разом для наочності 25+ фото з лісів Чорнобиля. Приховані камери роблять вражаючі фото! - 18 19. Краще не зустрічати такого вепра в лісі один на один 25+ фото з лісів Чорнобиля. Приховані камери роблять вражаючі фото! - 19 20. Який вовк! 25+ фото з лісів Чорнобиля. Приховані камери роблять вражаючі фото! - 20 21. Неймовірні роги 25+ фото з лісів Чорнобиля. Приховані камери роблять вражаючі фото! - 21 22. Хороша кицюня 25+ фото з лісів Чорнобиля. Приховані камери роблять вражаючі фото! - 22 23. Восьмирічний олень 25+ фото з лісів Чорнобиля. Приховані камери роблять вражаючі фото! - 23 24. Тварини виявили камеру на дереві 25+ фото з лісів Чорнобиля. Приховані камери роблять вражаючі фото! - 24 25. Ой! А хто тут? 25+ фото з лісів Чорнобиля. Приховані камери роблять вражаючі фото! - 25 26. Подивіться які у мене ноженьки! 25+ фото з лісів Чорнобиля. Приховані камери роблять вражаючі фото! - 26 27. Тепер сюди приїжджають експедиції біологів, які реєструють тварин 25+ фото з лісів Чорнобиля. Приховані камери роблять вражаючі фото! - 27 28. Сергій Глущак робить все, щоб Чорнобилю присвоїли статус заповідника 25+ фото з лісів Чорнобиля. Приховані камери роблять вражаючі фото! - 28

Наскільки все ж таки мудрою є природа. За настільки малу кількість років вона зуміла відновити все те, що знищила людина ...

До дня сортира Росії

Цей малюнок було виконано  у січні 2017 року для норвезького журналу карикатури "TOONSMAG"


Гнат Голка на свій день народження.

Сьогодні День народження надзвичайно талановитого поета-пародиста з Луцька, одного з авторів відродженого часопису "Перець" Гната ГОЛКИ( Валерія Гнатюка). На честь його уродин представляю дві його пародії на вірші сучасних українських поетів. На те і Гнат Голка в поезії, аби карасі - чорнороби поетичного цеху не дрімали!
На цей раз на Голку потрапили поетки Надія Гуменюк та Клава Корецька

Годинникар був схожий на Ікара –
Щось майстрував та воском покривав,
А заодно пильненько пантрував
За витівками сивого дзигара.

Надія Гуменюк, «Однокрил», 2000 р.

АНТИМІФОЛОГІЧНИЙ

Ікар Дедала-майстра сином був.
Якраз Дедал ті крила й змайстрував.
Ікар же, бовдур, батька не почув,
До Сонця близько підлетів і впав.
Дедал і далі щось там майстрував,
А заодно пильненько пантрував,
Щоб хоч якісь античні міфи, п’єси
Запам’ятали модні поетеси.

Миючи клозета,
думаю про асенізаторів.
Жоден із них не має
найменшого уявлення
про вірші сучасних поетів.
Що не кажіть,
а поезія таки далека
від життя.

Клава Корецька, «Між зіркою і Аїдом», 2002 р.

КЛОЗЕТНА ПОЕЗІЯ

Шуруючи смердючий унітаз,
Натхненна ароматом нечистот,
Я згадую завжди і повсякчас
Отой асенізаторський народ.

Вони не можуть навіть уявить,
Який близький тепер до них поет.
Сучасні вірші легко сотворить –
Ну майже так, як вимити клозет.

Поезія моя, що не кажіть,
Далека від реального життя,
І рим краса мене не полонить,
І мій сонет не вразить майбуття.

...Нарешті домиваю унітаз,
Утомлено висякую свій ніс.
Я зі своєю творчістю злилась,
Як із гівном щасливий гівновіз.

Світлина від Перець. Весела республіка.