Громадянам України, які мають себе за хохлів, прис'ячується.

Правильний діагноз

Поставити правильний діагноз хворому - одна з найважливіших речей не тільки для лікаря, а насамперед для самого хворого. Адже, поставивши неправильний діагноз, це значить не тільки згаяти час на лікування, але й внаслідок хибного лікування - лише зашкодити хворому.

Наприклад, коли у хворого температура, це не обов'язково значить грип, це може бути також малярія, і гарячий чай з лимоном хворому точно не допоможуть, але й зашкодять.

Це було замість вступу. Ідея я думаю зрозуміла. Повертаємося до суті. Не скажу, що результати президентських виборів 2019 мене дуже здивували, Україна відносно молода країна і населення, що населяє цю територію має ще навчитися достатньо базових і фундаментальних речей, які наші східні і західні сусіди знають як 2+2=4.

Мене дивує лише нерозуміння феномена Зеленського нашою українською елітою і проукраїнськими громадянами. Я ще можу зрозуміти реакцію західних ЗМІ, які намагаються пояснити це світовим трендом і неухильним зростанням популізму в політиці. Наводять приклад Трампа, Італії, Греції, Брексіт і т.д. Ці західні ЗМІ відкрили для себе Україну лише в 2014 році, тому вимагати від них чогось було б дуже оптимістично.

Але як можуть порівнювати Зеленського і Трампа самі українці? Порівнювати голос за Зеленського і голос за італійських популістів це явне нерозуміння самої суті проблеми нашого соціуму.

Популісти будь-якої країни завжди намагаються показати своїм виборцям, що вони є найкращими. Створюється такий собі культ виборця, культ простої людини, але в той же час сильної і важливої. Гітлер в 1930-х роках казав німцям, що вони є великою арійською нацією, надлюдьми, що мають керувати іншими націями. Ленін казав що все тримається на простому пролетарському трудязі, який є фундаментом всього світу. Італійські попілусти говорили про великий італійський народ, який є достойний набагато кращого фінансового статусу. Трамп обіцяв зробити великою батьківщину кожного виборця, а значить і возвеличити самого виборця (Make America Great Again) і т.д. Цей поклик до почуття гідності і самоповаги, намагання возвеличити кожного виборця, дати відчуття потрібності і цінності свому виборцю є основою будь-якої популістичної кампанії.

Чи можна було б уявити, щоб який-небудь італійський політик-популіст з Партії 5 Зірок, висміював жертв Мусоліні чи померлих італійських солдат, а потім отримав 73% на виборах як "нове обличчя в політиці"? Чи можна собі уявити, щоб кандидат на президента Ізраїлю сміявся над Голокостом і представляв ізраїльську армію як баранів, а потім його підтримали 73% євреїв як антикорупціонера і рятівника країни? А скільки б отримав відсотків на виборах Трамп якби назвав США країною-проституткою, що приймає зі всіх сторін?

Очевидно, що політична кар"єра цих "популістів" була б закінчена. Це є дуже важливий факт. Але чому там де західний політик закінчує свою кар"єру, в Україні політик має 73% підтримку? Очевидно, що справа не в популізмі.

Людина, що голосує за політичного діяча який розповідає про велику націю - насправді погоджується зі своїм правом бути частиною великої нації.

Людина, що голосує за політичного діяча який розповідає про великі зарплати - насправді погоджується зі своїм правом мати велику зарплату.

Людина, що голосує за політичного діяча який розповідає про зниженням тарифів - насправді погоджується мати низькі тарифи.

Людина, що голосує за політичного діяча який розповідає про Батьківщину-проститутку - насправді погоджується з тим, що його Батьківщина - проститутка.

Кожна людина, що голосує за політика який називає своїх виборців хохлами - свідомо чи підсвідомо з цим погоджується.

Так само цей виборець свідомо чи підсвідомо погоджується, що його Батьківщина - проститутка, армія - барани, національне гасло - підходить для вживання в туалетах, а над жертвами Голодомору можна сміятися.

Але чому ж ці 73% голосували за людину, що ображала їх Батьківщину і їх самих. Насправді, 73% голосували за обіцянки боротьби з корупцією, за обіцянку "кінця епохи бідності", за обіцянку зниження тарифів, за обіцянку проведення реформ і закінчення війни. Тобто, ці 73% погоджувалися бути хохлами, аби б їм тільки знизили тарифи. Вони погодилися б в жити в країні-проститутці, аби без корупції. Вони б дозволяли називати свою релігію "термосом" і висміювати їх національні символи, аби тільки підвищили зарплати і пенсії.

Це є дуже важливий факт, який і відрізняє українців (чи правильно б було сказати хохлів?), від вже сформованних націй. Ні поляки, ні італійці, ні греки, ні американці ніколи б в житті не погодилися з тим, що їх Батьківщина - проститутка, а вони самі "хахли" в обмін на зниження комуналки. Вони б ніколи не наплювали на свою культуру і пам"ять про своїх предків в обмін на дешевшу цибулю чи помідори.

Кожному з цих 73% насправді немає різниці чи його Батьківщина називається Україна, чи "Малоросія", чи "Російська Імперія", да хоч "Квартал95", "какая вобще разніца?" аби були низькі ціни на газ.

Мова? Віра? "Какая разніца на каком язіке". "Томас на хлеб не намажеш" - аби цибуля в магазині була дешевша.

Основні цінності нації і держави для 73% не мають жодного значення. Навіть не так. Якесь значення вони мають звичайно, але явно не є в приорітеті. В приорітеті – власний шлунок. Але не слід плутати це з простим обивателем, людиною, що живе лише своїми інтересами. Будь-який обиватель-американець, чи обиватель-італієць любить свою Батьківщину і ніколи б не проголосував за когось, хто його Батьківщину ображав чи висміював.

Кожний з голосувавших за Зеленського страждає на важку хворобу недержавності. Для цих 73% цінності держави - це такий собі баласт, який можна викинути під час шторму за борт. Це така собі диковинна річ, привезена з-за океану, а що робити з нею невідомо – на хліб же не намастиш і не з”їси. Навіщо нам ця держава, якщо в ній малі пенсії? Кому потрібна українська культура і мова, якщо в нас корупція велика? Для чого ця незалежність, якщо її на хліб не намастиш? Може краще продати цю незалежність? Погодитися з тим, що ця держава – проститутка, посміятися над мільйонами заморених голодом, назвати себе хохлом в обмін на боротьбу з корупцією, гарні дороги і низькі тарифи? І там де вже сформована нація з самоповагою і почуттям гідності з відразою віднеслася б до цієї «пропозиції», наш простак опустив очі і погодився, що він хохол і його Батьківщина – проститутка, в обмін на обіцянку боротьби з корупцією. Можете сміятися з Голодоморів, з майданів, показувати мене як рагуля-хохла, але знизьте тарифи і ціни в магазинах!

Замість висновків:

Кожна людина, що проголосувала за Зеленського свідомо чи підсвідомо погодилася бути хохлом і жити в країні-проститутці в обмін на зниження комуналки і цін в магазинах. Кожна людина з цих 73% перетнула дуже важливу психологічну границю і свідомо чи підсвідомо відмовилася від державних цінностей.

Як показує історія, нації що роблять такий вибір ніхто не поважає і з їх правами ніхто не рахується. Такі «держави» з часом втрачають свою державність і незалежність, а потім і сам хліб, на який цю незалежність так і не змогли намазати.

Коли Зеленський не зможе понизити тарифи і ціни в магазинах, тобто не зможе дати того, що люди хотіли отримати в обмін на державні цінності, кожний виборець Зеленського стане перед новим вибором – або піти ще далі і відмовитися від доцільності існування вже самої держави Україна в обмін на нові обіцянки (Кримський і Донбаський сценарій в 2014), або повернутися на крок назад – до тимчасового визнання державних цінностей.

Рано чи пізно, але в Україні виникне новий конфлікт про доцільність існування вже самої держави в якій є високі тарифи і ціни в магазинах. Частина людей, розчарувавшись в українській політиці і в самій Україні буде намагатися знайти нову державу на заміну тієї, яку не змогли намазати на хліб.

Для игры на клавишных музыкалных инструментах.

Как стало известно от инсайдеров "Команды ЗЕ",Завод "Красный резинщик" (Киев, Московский р-н) еще в 1989 году освоил производство нового резинового изделия №2-А (презерватив) для игры на клавишных музыкальных инструментах. И только в 2016 году данное изделие получило широкую известность благодаря его  использованию в "Квартале 95". Выпускалось ли подобное изделие для женщин исполнительниц, работники завода молчат уже более 20-ти лет.

Первые симптомы

Natalie Skorykova

Только что мне аннулировали действующую с 2015 года американскую визу.

Резко. Неожиданно. По очень интересным причинам.

Жаль, разговор с консулом нельзя было записать. Всю технику забирают на входе.

Оказалось, я вдруг стала потенциальным эмигрантом. Почему?! спросила я у консула.
Потому что:
- вы не замужем;
- вы можете себе позволить по несколько месяцев не быть в стране;
- писательство не приносит денег. Да и вообще странное у вас занятие. Вот если бы вы в офисе работали, в понятной компании. . .
- подождите, - перебила я - я занимаюсь тем, о чем всегда мечтала, да пока это неприбыльное занятие, но я работаю над этим. Я живу как всегда хотела. Я не хочу работать ради денег и у меня есть возможность не тратить свою жизнь тупо на их зарабатывание.
- Что у вас есть в Украине? - спрашивает он.
- Жизнь, мать его, у меня в Украине жизнь!
- вы в любой момент можете остаться жить в США
- но я не хочу жить в сша! Я же летаю не только в Америку. Когда я несколько месяцев езжу по Европе это значит я и там хочу остаться жить?
- у вас нет ни семьи, ни понятной работы и вы позволяете себе месяцами путешествовать.
- и это преступление?
- это подозрительно и делает вас идеальным кандидатом на эмиграцию.
- по вашей логике меня и в Европу не должны пускать. По вашей логике я вообще не имею право ездить куда хочу и как хочу.
- в Европе другие законы.
- но я ни разу не нарушила ни одного миграционного закона. Ни разу! Сколько студентов остались нелегально по программе Work&Travel? Почему же я вернулась?
Молчание.
- Я не понимаю. Я путешествую по всему миру. В США я была на обучении. Вот подтверждающие документы.
- вас ничего не держит в Украине.
- а почему я должна хотеть НЕ жить в Украине.
Молчание.
- Почему я должна хотеть УЕХАТЬ из Украины? Повторила я вопрос.
Помялся.
- Ну, ситуация, страна. . .

Ах, ситуация и страна.
Да, страна снова взяла курс на большую жопу.

Ещё год назад подобный разговор был невозможен. И его не было.

В случившимся меня возмущает два момента:

1) что ЖЕНЩИНА, а это основная претензия ко мне, ДОЛЖНА БЫТЬ ПРИВЯЗАНА. Буквально. Женщину ДОЛЖНА держать работа и семья.
18 мать его век!

Писательство это несерьезно. Несерьёзный вид деятельности и то что я не замужем и детей у меня нет, тоже странно, подозрение вызывает.

Т.е. есть некий стандарт современной женщины. И если Женщина по нему не проходит, держите ее взаперти, пока не образумится, не пойдёт на работу ПОНЯТНУЮ, не выйдет замуж и не нарожает детей.
И это в XXI веке!
Прежде я слышала, что незамужних не пускают в Дубаи. Там подобная логика понятна. Там Женщина до сих пор ничто если у неё нет мужа.

А еще есть занимательный факт: Женщины работающие, но незамужние чаще получают отказ в визе США, чем замужние.

Это абсолютная и тотальная дискриминация!

А вы до сих пор не понимаете на хрена нам бороться за права женщин? все же и так ок?
Не ок!
Не ок, пока незамужнюю женщину считают неполноценной - это блин вообще не ок!

2) Многие там пишут что вот Порошенко мудак, до дна страну довёл и тд. Друзья, из-за вашего гребанного клоуна, из-за вашего выбора этого клоуна УЖЕ ПАДАЕТ ДОВЕРИЕ К УКРАИНЕ.
Уже государства думают, ага будет Зеленский президентом, многие уедут из страны. УЖЕ.

И это только начало.

Последние три года, когда я ездила в США мне всегда ставили максимальный срок пребывания. Всегда. Почему? Потому что Украина не попадала под подозрение миграционной службы. Теперь она в списке. Вместе с мусульманскими странами и другими неблагополучными государствами.

Вам все ещё весело? Вы все ещё думаете, что международные отношения, которые выстраивал Порошенко, ничего не стоят? Если да и вы побежите голосовать за Зеленского, готовьтесь жить в таком дерьме, какое вам прежде даже не снилось!

Он ещё не стал президентом, а отношение к Украине уже поменялось. А что такое Украина? Это украинцы.

За последние пять лет нас начали воспринимать за цивилизованных людей и вот Зеленский на государственной сцене и к украинцам снова отношение как к. . .

Только одно радует меня во всей этой ситуации. Теперь я точно поеду в Кривой Рог и проголосую за Порошенко.

"Перець" №№1-10

На порталі "Мега анекдот" викладено 10 номерів журналу "Перець".
Кому цікаво, перегляньте.

"Перець" №3

У тому ж таки 3-му числі відповідь плакатом журналу "Перець" зрадофілам та євроскептикам. Приєднуйтесь!

Оцифрований Перець" за 2018 рік

Шановна громадо! Як ми і обіцяли, надаємо доступ для перегляду 2-4 чисел оцифрованого журналу "Перець" за 2018 рік. Перейти за посиланням:
Оцифрований журнал в Інтернеті для всіх, друкований журнал за передплатою-для обраних!.

Про підсвідому антиукраїнську пропаганду на телеекранах.

Про підсвідому антиукраїнську пропаганду на телеекранах.

.Щойно завершив переглядати телефільм РФ "Крик сови" про доблесні органи МВС та КДБ. Передивися за неділю всі 10 серій. Скажу я вам, що росіяни навчилися знімати достойні стрічки з точки зору професіоналізму. Дія відбувається у невеличкому місті на півночі Росії у 1957 році. Дуже напружений і цікавий фільм за сюжетом і майстерною грою акторів. Але головне, автори фільму підсвідомо,а може й непідсвідомо створили черговий пропагандистський фільм. І головною ізюминкою є те, що викритий німецький шпигун і жорстокий каратель концтабоа Саласпілс родом звичайно ж з України. Народився наприкінці 19 сторіччя в Києві. Свою першу жертву задушив у Києві, потім душив за царату, потім при радянські владі, під час ВВВ у таборі при німцях. По ходу фільму він застрелив, отруїв, зарізав понад 10 персонажів. От і виходить , що для росіян Україна- це держава. яка породжує маніяків, садистів, фашистів. Це не перший фільм, де негативні персонаж-дегенератиі всі родом з України. В інших фільмах, якщо і позитивний герой, але якийсь недолугий, наївний або недорозвинений,і він також з України. Взяти хоча б фільм про морськиїх котиків Росії. Один з позитивних персонажів родом з України. Він розмовляє недолугим суржиком, трошки придуркуватий і весь час щось "жере" або говорить про сало. В іншому фільмі про СМЕРШ , затриманому шпигуну закидають: -За сало німцям продався?. Як росіянці (росіяни,татари, мордвинці,меря,веся,угри, шахтарі-такісти з бурятії, чесні горлорізи з чечні) різних національностей будуть ставитись до України та українців, коли самі українці знімають кіно не про звитяги борців за свободу України, а пасквілі за типом "Сватів" про недолугих, дурнуватих, брехливих, малописьменних хАхлів.Порівнювати зі счени та на телеекранах Україну з повією з німецького порнофільму.
І наостанок. Фільм знімася у наші часи на натурі Росії. Без декорацій. І натура ця жахлива. Все обдерте, облуплене, перекошене. І це сучасна Росія. І у таких умовах вона піднімається з колін. Нема жодної серії де б персонажі не "жрали" водяру "стАканами" і без закусі.