Фенамизах № 64

Побачив світ 64-й випуск журналу "Фенамизах" (Туреччина) з актуальною політичною карикатурою В.Чмирьова на 20-21 сторінках. Кому цікаво, переглянте.https://issuu.com/fenamizah_e-magazine/docs/fm64_june2017

Дебют Гната Голки у 5-му числі журналу "Перець"

Анонс! Шановні громадяни Веселої республіки "Перець".Упродовж останніх місяців Ви мали нагоду знайомитись в Інтернеті з творчістю волинянина, неперевершеного пародиста, байкаря, психотерапевта сучасних українських поетів, який має свою власну "Палату № 6", винахідника віршоплюйок та хняцівок, з хуліганом від поезії Гнатом Голкою. Радий повідомити Вам, що він дебютує у 5-му числі журналу "Перець. Весела республіка" з двома віршами про пиво та його шанувальників. Читайте та насолоджуйтесь іскрометним талантом митця. Публікацію проілюстрував не менш талановитий карикатурист Олександр Дубовський. Сподіваюсь, що пародист та карикатурист довгі роки будуть радувати нас своєю непересічною творчістю.

Притча В. Грицака для Д.Яроша.

Про наші плани.
Народний депутат України Дмитро Ярош опублікував у своєму Facebook "Притчу про наші плани", яку йому надіслав голова Служби безпеки Василь Грицак.
"На одному з пагорбів росли три дерева. Одного разу вони розговорилися про свої надії та мрії. 

Перше дерево сказало: «Коли-небудь я хотіло би стати скринькою для скарбів. Мене заповнили б золотом, сріблом і дорогоцінним камінням. Мене прикрасили б різьбленням, і кожен би бачив мою красу».

Друге дерево сказало: «Я хотіло б стати великим кораблем. Я перевозило б царів і цариць по хвилях в усі куточки землі. Всі відчували б себе в безпеці через мою міцність».

Третє дерево сказало: «Я хотіло би вирости і стати найвеличнішим деревом у лісі. Люди б бачили мене на вершині пагорба, милувалися б моїми гілками і думали б про Бога і про те, як близько я до Нього. Я стало б найбільшим деревом всіх часів і народів, і люди завжди б пам'ятали мене». 

За кілька років їх молитов, прийшли лісоруби… 

Один підійшов до першого дерева і сказав: «Це гарне дерево, напевно, я зможу продати його теслі», і почав його рубати. Дерево було щасливим, бо тесля міг зробити з нього скриньку для скарбів! 

Біля другого дерева лісоруб сказав: «Це міцне дерево, я зможу продати його будівельникам кораблів». Друге дерево зраділо, бо воно було на шляху до здійснення своєї мрії. 

Коли лісоруби підійшли до третього дерева, воно злякалося того, що його зрубають, і мрія не здійсниться. Один з лісорубів сказав: «Мені не потрібно якесь особливе дерево, я візьму це», і зрубав його. 

Теслі зробили з першого дерева ясла. Їх поставили в хлів і наповнили сіном. Це було зовсім не те, за що дерево молилося! 

З другого дерева зробили маленький рибальський човен. Його мрії стати величним кораблем і перевозити царів зруйнувалися. 

З третього дерева зробили колоду і залишили її лежати у темряві. 
Минули літа, і дерева забули про свої мрії… Та одного разу в хлів прийшли чоловік і жінка. Вона народила Немовля, і Його поклали в сіно у яслах, зроблених з першого дерева. Чоловік хотів би, щоб у дитини було дитяче ліжечко, але сталося так, як сталося. І раптом дерево зрозуміло всю важливість цього народження і те, що в ньому лежить найбільший скарб всіх часів і народів! 
За кілька десятиліть група людей пливла в рибальському човні, зробленому з іншого дерева. Один з них втомився і заснув. Поки вони пливли, почався сильний шторм, який змусив дерево подумати, що човен не досить міцний, щоб всі були в безпеці. Тоді люди розбудили сплячого. Він встав і сказав:

«Заспокойся!». І шторм миттю припинився. І тут дерево усвідомило, що воно в своєму човні перевозило Царя царів! 

І одного разу хтось прийшов до третього дерева, з якого зробили хрест. Його несли вулицями, і натовп плював в Того, хто його ніс. Коли вони зупинилися, Людину прибили до дерев’яного хреста і підняли вгору, щоб Він помер на вершині пагорба. Коли настала неділя, дерево зрозуміло, що воно стояло на вершині пагорба і було до Бога настільки близько, як це було можливо, тому що Ісус Христос був розіп'ятий на ньому. 

Сенс цієї історії в тому, що коли все йде не так, як ти хочеш, пам'ятай, що у Бога є план для тебе. Якщо ти довіряєш Йому, Він дасть тобі дорогоцінні дари. 
Кожне дерево отримало те, що воно просило, але зовсім не так, як вони собі це уявляли. 

Ми не завжди знаємо, які плани у Бога для нас. Ми лише знаємо, що Його шляхи – не наші шляхи, але Його шляхи – завжди найкращі.

P.S. Дякую своєму другові Василю Грицаку за цей текст. Прислав вчасно і доречно)…

Новые стандарты дипломатической речи...

Перевод: - Смотри мне в глаза, падла..! И не смей оскорблять Россию....

Весенняя эйфория любви!

Рисунок М.Эшонкулова(Узбекистан)

В Маґадан, єду в Маґадан...

Sergiy Kharynovych

Вчора о 17:38
І вродє би как Слава Украінє
К трезубцу даже вродє би прівик
Флажок купіл в машину жолто-сіній
Но бесіт всьож тєлячій іх язик...
І вродє би как Слава Украінє
І на майдане вишло побивать
Но Леніна сносіть зачем скажітє
Зачем проспект Бандерой називать?
І вродє би как Слава Украінє
В фейсбуке ржьош с лаврова і со скрєп
Но раздражают пєсні на хохляцком
По радіо не крутят русскій реп...
І вродє би как Слава Украінє
І бєсіт кісільова варьєте
Вчера смотрєл громадське на ютюбє
Но і роднєй і бліже ОРТ
І вродє би как Слава Украінє
І жаль в ато погіб Пєтро,Дмітро
Но только вот задєло за живоє
Когда рванулі в Пітєрє мєтро
І вродє би как Слава Украінє
Тут жить, ростіть дєтєй готов
Природа хороша і клімат
Вот ліш чуть-чуть задохрєна хахлов..

7 апреля – Благовещенье Пресвятой Богородицы.

7 апреля – Благовещенье Пресвятой Богородицы. Запрет на любой вид работ. Дел не начинают, не метут, не одалживают

07 апреля в 07:00 635

 

Совершенно все православные христиане отмечают именно 7 апреля – Благовещение пресвятой Богородицы. Этот светлый праздник довольно особенный. Так как, по всем церковным преданиям в этот день архангел Гавриил известил деву Марию о том, что именно она станет матерью сына Божьего – Иисуса Христа.

Постарайтесь хорошенько запомнить все приметы на Благовещение, так как это будет залогом вашего счастья и здоровья на весь год вперед.

- строго запрещено в этот день делать какую-либо работу. Абсолютно всем девушкам 7 апреля запрещено даже заплетать косы. Так как, считается, что таким способом можно полностью перепутать нити своей судьбы и совершенно вся жизнь будет наперекосяк. На Благовещение необходимо провести день в покое и в полной тишине, считается, что абсолютно все причастное к этому дню просто обречено на неудачу.

- очень хорошей приметой на Благовещение считается, отпускать именно в этот день на волю птиц. Этот обряд символизирует удачу и божественное покровительство совершенно на весь следующий год.

- также в день Благовещения совершенно нельзя никому занимать денег, либо же что-то выносить из дома. Если же у вас получится совсем наоборот, то это большой риск отдать свое благополучие и здоровье.

- необходимо запомнить на какой именно день недели выпадет 7 апреля, и тогда в этот день совершенно не стоит начинать каких-либо новых дел.

- в том случае если в семье кто-то заболеет, то обязательно поможет: благовещенская просфора, освященная вода в день Благовещения и соль.

- примета на Благовещение о семейном счастье на долгие годы: в этот светлый день с утра до полуночи всем женам надо обязательно именно сорок раз называть своего мужа «любимый».

- еще в этот день не стоит одевать каких-либо новых вещей, так как примета говорит о том, что одежда обязательно испортится, то ли порвется, то ли достаточно сильно испачкается.

- народная примета на 7 апреля: если у вас имеется дача, либо огород, не ленитесь и закопайте по углам участка небольшие кусочки благовещенской просфоры, этот обряд обязательно даст хороший урожай и защитит от воров.

 

Приметы о погоде на Благовещение:

- если есть снег на крышах на Благовещение, это значит, что будет снег в поле 6 мая – на Егория.

- на Благовещение весьма сильный ветер, иней и туман – говорит об урожайном лете; достаточно сильный дождь, значит, будет рожь и грибное лето; мороз говорит об урожае на грузди; гроза на Благовещение – говорит о весьма теплом лете и урожаю орехов; к большому сожалению, пожары и грозное лето предвещает хорошая погода на Благовещение.

- достаточно холодная весна будет в том случае, если на Благовещение совершенно нет ласточек.

- весна будет весьма ранняя и очень дружная, если ночь на Благовещение достаточно теплая.

 


Вивихи української поезії. В.Гнатюк

З "Хроніки 6-ї палати"


Вперше дізнаюсь,

що молочай зветься молочаєм

і що ця жінка зветься Наталею.

Заварю коханому чай на молоці.

 

                            Ната Гранич, альманах «Світязь», 2003 р.

 

 

ВІК ЖИВИ – ВІК УЧИСЬ

 

Нарешті дізналась!

Тільки б не забути.

Молочай зветься молочаєм,

Ця жінка Наталею,

А я Натою.

Корова – коровою,

А чай чаєм.

Корова дає молоко, а не чай,

А чай – це не молочай.

Та ну його, той молочай.

Заварю просто чай на молоці:

Коханий зрадіє...