At

At

долучайтесь і поширюйте ЕПІДЕМІЮ !!!

Спокійно, тільки спокійно ... “Епідемію Доброти” smile

і слухайте пісню!

17 лютого – міжнародний День спонтанного прояву доброти Свято, яке ще маловідоме в Україні , яке так потрібно нашому суспільству. Цей день має стати поштовхом та прикладом для інших. Нехай 17 лютого, це будуть флеш-моби і акції, але така масовість добрих та гарних вчинків цього дня не повинна залишитись непоміченою, без наслідків і ми впевненні, що у серцях людей прокинеться той світлячок, який буде дарувати добро кожному щодня!

[ приклад Епідемії в Вінниці!!! ]

At

At

для НЬОГО законів і меж НЕ ІСНУЄ!

Хто нездогадався - це про КОХАННЯ podmig love Хоча сьогоднішнє свято й не наше українське ... та й хіба треба якогось свята, щоб висловити свої почуття ... але ось підбірочка гарного відеоbravo

[ Читати далі ]

At

At

"Чорний козак"

незнаю чи вже знятий цілий фільм, але трейлер цікавий! bravo

тут більша тривалість http://www.youtube.com/watch?v=OUrOOMO7jXE&feature=related

At

At

фотошоп без комп"ютера!!!

hypnosis оце ТАЛАНТ!!! РЕСПЕКТ!!! bravo

At

At

At

At

екстрІмалам-2 :)

і хай вас бог береже від такого!prey 
особливо трамплінщиків і сноубордистівlol

At

At

екстрІмалам - зимове похідне!


От Ви і дозріли до того етапу, коли бажання обміняти затишне ліжко, рідний холодильник і дах над головою на красу гір прийшло не влітку чи навесні, а взимку, коли всі нормальні люди ховаються в теплі-добрі.

Не лякайтеся – це нормальне бажання туриста. Але зимові гори – річ сувора, і вершина, на яку влітку Ви забігали в капцях, легко може стати місцем Вашого переходу у кращий світ. В ролі провідника будуть мороз, вітер, лавина та блукання (приклад: взимку 2006 року автор статті потрапив у реальну халепу на Боржаві, яка заслужено вважається «дитячим маршрутом» влітку).

Але запопадлива підготовка (яка і є темою цієї статті) суттєво зменшить шанси на дострокове побачення з прабабусею, і Ви повернетеся додому цілим, здоровим і повним вражень.

[ Читати далі ]

At

At

На Аскольдовій могилі поховали їх ...

Бій під Крутами — бій, що відбувся 16 (29) січня 1918 року на залізничній станції Крути під селищем Крути та поблизу села Пам'ятне, за 130 кілометрів на північний схід від Києва. Цей бій тривав 5 годин між 4-тисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова та 300-ми київськими студентами, що захищали підступи до Києва. У перебігу військових дій бій вирішального значення не мав, — та у свідомості багатьох особливого значення набув завдяки героїзму української молоді, яка загинула в нерівному бою біля Крутів. На похороні у Києві біля Аскольдової могили президент Михайло Грушевський назвав юнаків, які загинули в нерівній боротьбі, героями, а поет Павло Тичина присвятив героїчному вчинку вірш з назвою «Пам'яті тридцяти». Десятиліттями історія бою або замовчувалась, або обростала міфами і вигадками, як у закордонній, так і у вітчизняній історіографії. Лише згодом, у 2006 році на місці бою встановлено пам'ятник i у 80-ті роковини бою монетним двором випущено в обіг пам'ятну гривню.
Бій під Крутами - спалах героїзму українців, високий і трагічний. Можна проводити паралелі з подвигом 300 спартанців. Під час навали персів на Грецію у 480р. до н.е. в результаті зради під загрозою захоплення опинився грецький флот. Його врятував загін з 300 спартанців на чолі з царем Леонідом. Вони всі загинули, затримуючи ворога у горах. Врятований флот завдав нищівної поразки персам. А тут шлях до серця України врятували ті, кому б іще жити, кохати, будувати Українську державу. Але вони, менше тисячі студентів та гімназистів старшого курсу Першої ім. гетьмана Б. Хмельницького Юнацької військової школи взяли в руки зброю і полягли за майбутнє Вітчизни у нерівному бою.
Сімох полонених більшовики не розстріляли і відправили в більшовицький тил. Один із них згодом чудом урятувався. Решту убивали тут же, під Крутами – спочатку розстрілювали, а потім добивали штиками і ножами.
Підтримуєм кампанію «Пам'ятай про Крути!»
Кампанія «Пам’ятай про Крути!» ініціюється в рамках Молодіжної ініціативи «Героям слава!» для популяризації серед молоді подвигу юнаків, які в січні 1918 року віддали найдорожче – своє життя – захищаючи незалежність України. Принципи кампанії: 1. Дізнайся більше про бій під Крутами. Важливо знати правдиві, а не міфологізовані політиками, причини, події і наслідки. Прочитай кілька сторінок про подвиг юнаків з першоджерел, із спогадів учасників бою. 2. Вшануй полеглих одягнувши крутянську символіку. 29 січня причепи на груди стрічку чи з значок із відповідною символікою, одягни вишиванку, яка споконвіку нагадує українцям червону кров героїв, пролиту за нашу чорну землю. 3. Підтримай кампанію «Пам'ятай про Крути!». Розмісти банер на власній сторінці чи на відомих національних та регіональних сайтах. Перерахуй кошти для підтримки даної кампанії (залишок буде переданий музею в Крутах) 4. Присвяти Героям одну добру справу. Організуй перегляд відповідного відео для молоді, вечір бардівської пісні чи військово-історичну гру на місцевості. Допоможи ветеранам визвольних змагань тощо. Головне, щоб була дія! 5. Підтримай традицію крутянського посту (від 21.00 28 січня до 6.00 30 січня). Даний звичай, саме в цей день, започаткувало в 1931 році покоління Шухевича і Бандери, на ньому виросли майбутні лицарі УПА.
детальніше і хто хоче задекларувати свою участь http://www.kruty.org.ua/
[ вірш, відео, лінки ]

At

At

книжкове ...


навіяла замітка френда V4  http://blog.i.ua/user/454598/617108/
цілком з ним згоден - такі книги пишуть хворі чи з деякими психічними відхиленнями люди або ті, яких цікавить тільки 
власна вигода і нажива, тільки аби книгу розкрутити і продати, а що вона несе читачеві їм байдуже! та ще й розвелось 
таких "пісатєлєй" досить немало!

ось хочу поділитись інформацією, в свій час попалось на очі та й зберіг, але ще нажаль не читав ... можливо на 
пенсії вдастсяsmile

жодну книгу чи сайт не рекламую і не піарю, як і доречі нікого і ніщо в своєму блозі!nini

сайти:
Друг Читача – книжковий ресурс, який розповідає про українські книжки, новини українського ринку, анонсує цікаві 
події, рецензує книжки. Ви можете долучитися до книжкового процесу, рецензуючи те, що прочитали.
http://vsiknygy.net.ua/

Книга року Бі-Бі-Сі 2010
http://www.bbc.co.uk/ukrainian/in_depth/bbc_book_2010_sp.shtml


[ книги ]


At

At

благословенні ми тепер :)


Папа Римський «благословив» спілкування в соцмережах.

Бенедикт XVI зазначив, що спілкування в соціальних мережах допомагає встановити нові знайомства, сприяють обміну знаннями, діалогу культур.
Однак у той же час папа Римський наголосив на необхідності уникати небезпеки «занурення в паралельну реальність». Понтифік закликав залишатися вірним самому собі й не створювати профайли у соціальних мережах, які б не відображали реальні характеристики людини.
Конкретної соціальної мережі Папа Римський не згадував, а зазначив про феномен віртуального спілкування в цілому. Всесвітній день спілкування, який організовується Ватиканом, в 2011 році пройде 5 травня.
Нагадаємо, у Бенедикта XVI є свій канал на YouTube. Ватикан навіть запустив власний додаток для iPhone. Крім того, понтифік також користується електронною поштою.
Як повідомляло ІА «Світ освіт», на початку грудня 2010 року Папа Римський підготував рескрипт, спрямований на боротьбу з корупцією і відмиванням грошей.

Автор: Наталія Березюк

Джерело: ІА «Світ освіт»

[ заповіді блогера ]