At

At

At

At

«За зброю можна братися, коли зброя звернена проти тебе»

Любомир Гузар: Право на повстання — то є закон природи 
Один iз найповажніших моральних авторитетів України, колишній предстоятель УГКЦ розповів «УМ» про революційний Майдан, враження від Януковича і перспективи України на майбутнє

Якщо припустимо так висловитись, то Блаженнійший кардинал Любомир Гузар (колишній глава Української греко–католицької церкви, котрий у 2011–му добровільно подав у відставку) — солдат усіх українських революцій. Чи то пак їхній капелан. Виступ Гузара на першому після розгону Майдану всеукраїнському вічі мав величезний успіх — кажу це як свідок того, як багатотисячний натовп завмер під сценою, з якої лунав голос Гузара. Але й до Євромайдану (у більш похмурі часи, коли теперішні двадцятирiчнi ще ходили до початкової школи) Блаженнійший Любомир не мовчав. Про досвід підтримки Гузаром маніфестантів усіх мастей та ґатунків ми говоримо також, але починаємо розмову з іншого — зі згадки про «круглі столи», організовані Леонідом Кравчуком, аби «порозуміти» противників та прихильників Євромайдану. На одному з таких заходів був присутній і 80–річний владика Любомир.«Діалогу на «круглому столі» не було. Був обмін інформацією»

— У посланні апостола Павла до римлян сказано, що «немає влади, як не від Бога, і влади існуючі встановлені від Бога». Блаженнійший, скажіть, а від кого теперішня українська влада?

— Влада є від Бога. В Україні, згідно з нашою Конституцією, владу має народ. То він вибирає конкретних осіб, котрим доручає дбати про загальне благо. І ті, кого обрано, мають пам’ятати, що вони є відповідальними перед народом і перед Богом. Вони не мають влади без відповідальності, як і не мають влади необмеженої. Влада є від Бога, а її носієм є народ.

— Ще про владу. На недав­ньому «круглому столі» «влада—опозиція» ви мали нагоду чути Віктора Януковича. Якими є ваші враження від цієї людини? Чи здатен він навзаєм чути опонента?

— Моє враження таке: сказано було багато, але без зобов’язань... Дуже багато і довго говорив Прем’єр, говорив Президент Кравчук, хтось від студентів (хоч потім сказали, що то не є студент), говорив Блаженнійший (Святослав Шевчук, глава УГКЦ. — Авт.), говорили інші представники церков, окремі люди та представники політичного світу, але то не був діалог... Бо висновків насамкінець не було.

— Ви, до речі, не виступали.

— Мене до слова не кликали, а я не знав, що самому треба зголоситися... Отож багато говоріння і жодних зобов’язань, наскільки я пам’ятаю... Але добре, що така зустріч відбулася. І добре, що на ній був присутній Президент. І що розмова була взагалі... Але діалог — то є специфічний спосіб спілкування, який зазвичай шукає розв’язки проблем. Те ж, що відбулося, радше — взаємний обмін інформацією. А от те, наскільки кожен почув іншого, — цього я не знаю.

— Можливо, єдиний, але істотний наслідок цих зібрань полягає в тому, що після «круглих столів» припинилися репресії. «Беркут» облишив атаки на Майдан, більшість заарештованих вийшла на свободу, арешти припинилися — принаймні на даний момент стан справ є саме таким.

— Якщо це наслідок тих «круглих столів» — це є добрим. Я, на жаль, цього напевно не знаю. Але якщо так, то Богу дякувати...

«За зброю можна братися, коли зброя звернена проти тебе»

[ Читати далі ]

At

At

At

At

"захистимо країну від бандитів!"

ЗАХИСТИМО КРАЇНУ ВІД БАНДИТІВ! 

ОЦІНКА СИТУАЦІЇ

В країні відбувається найпотужніший і найбільш тривалий за всі роки незалежності конфлікт – між владою і народом. Конфлікт спровокувала влада, не народ. Справедливі й абсолютно обґрунтовані вимоги Майдану влада задовольняти не збирається, вже третій місяць поспіль. Навпаки, своїми діями влада провокує дальше загострення конфлікту. Прийнято і введено в дію закони, якими зміцнено силовий (поліцейський) блок держави і водночас – суттєво обмежено базові конституційні права 45 мільйонів громадян. Цими законами, що явно суперечать Конституції, людей позбавили можливості захищати свої права мирним шляхом, за будь-які прояви невдоволення чи протидії владі – встановлено надмірно жорстку кримінальну відповідальність. Для протидії народу влада задіяла усі правоохоронні й силові органи, насамперед їхні спецпідрозділи, органи прокуратури і суди. Жодного з представників влади, які віддавали злочинні накази і злочинно їх виконували – не засуджено, не заарештовано і навіть не затримано. Паралельно весь цей час переслідують, затримують, заарештовують і рішеннями суду визнають винними активістів Майдану, навіть тих, хто став жертвою незаконного застосування сили з боку влади. Замість того, щоб забезпечити правопорядок і безпеку громадян, влада мобілізувала на свою сторону тисячі бандитів. Бандитами наповнили вулиці столиці, вони полюють на активістів Майдану, захоплюють їх, залякують, катують і навіть вбивають. Влада не реагує або діє з бандитами заодно. За цих умов громадяни від мирних мітингів і пікетів змушені перейти до більш рішучих, в тому числі силових дій проти злочинної влади. Оскільки лідери опозиційних фракцій не взяли ситуацію під свій контроль і проявили нерішучість, люди самоорганізуються і діють на власний розсуд. Захищаючи свої права, від гніву й розпачу вони, як і влада, вдаються до силових дій і так само виходять за межу закону. Залученням снайперів, яким віддали наказ застосовувати вогнепальну зброю на враження (стрільба в голову), влада вже спричинила умисні вбивства і масові поранення й каліцтва активістів Майдану та журналістів. Число постраждалих налічує вже сотні людей і збільшується щодня, причому з обох сторін. Тим не менше, влада не зупиняється, навпаки вона стягує до Києва спецпідрозділи МВС і Внутрішні війська, накопичує техніку та спецзасоби, готівкою приховано підгодовує офіцерів і бійців Беркуту та Внутрішніх військ – готує силову зачистку Майдану. Нам про це відомо достеменно. Наказ нищити Майдан і його активістів – лише питання часу.

ЗАВДАННЯ

1) Захистити Майдан і людей – від побиття та вбивства.
2) Очистити Київ від бандитів, відновити безпеку і правопорядок.
3) Змусити владу відмовитися від силових дій проти народу.
4) Створити передумови для швидкого мирного вирішення конфлікту.

ПЛАН ДІЙ

[ Читати далі ]

At

At

At

At

At

At

At

At

Птах на зміну птаху

Ворон (1917, 1949, 1981, 2013)


Цей рік уважається роком несправедливості, гонимости, відкинутості, епідемій. Люди, породжені цього року, відособлені, серйозні й суворі. Вони не командири, але й не підлеглі. Їм більше по душі позбудеться від будь-якої опіки або будь-якого гніта. Володіють здатністю пророкувати події, що є їхнім вищим дарунком. Такі люди одружуються найчастіше дуже пізно, а ще частіше взагалі не обзаводяться сім'єю. Але шлюб не здатний уберегти їх від самітності. В ідеалі – це досить бридлива й охайна людина. Він ніколи не стане жити за чужий рахунок

Антитотем Ворона – це людина, що лабузниться, пристосовується, живе завдяки подачкам і милостиням. Він постійно перебуває в боргах, у нього вічні сімейні проблеми. Він є звичайним лизоблюдом, підлабузником, у нього постійно кволий і бедний вид

Півень (1918, 1950, 1982, 2014)


Рік сприятливий для суду й будь-якого виду викриттів. У ньому проявляється вся погань. Цей Півень відрізняється від «східного» півня. Він, Півень, – воїн і реформатор, він не стане ховатися в кущі. Він здатний кинути почату справу, якщо воно дається йому важко. Але, він все-таки здатний знайти перлове зерно в купі барахла. Півень – це лицар, активний і безстрашний. Будинок і малюки для нього – сенс життя. Ця людина завжди повна киплячої енергії, планів, обожнює красиво одягатися, особливо носити головні убори, йому подобається рисуватися й він найчастіше червоніє. В ідеалі – це людина з рухливою особою й живою мімікою, досить відвертий, зі схильністю «спалювати за собою мости».

Антитотем знака – це людина із блідим і маскообразним особою. Він схожий на мокру курку, такий же боягузливий, безпомічний і жалюгідний. Усяка влада ненависна для нього. Він досить, часто безглуздо, твердий. 

http://biulpol.com/o-zodiake-s-miru-po-nitke/totemnij-goroskop.html


Гороскоп древніх аріїв

Авестійська (зороастрійська) астрологічна система – родоначальниця усіх наступних течій і напрямків астрології. Вона більш близька і зрозуміла для нашого народу, ніж спрощена, розрекламована й популяризована, як нині все східне, все китайське, її наступниця – східна система.

http://barvinok.ucoz.net/publ/goroskop_drevnikh_arijiv/goroskop_drevnikh_arijiv/10-1-0-42

At

At

Увага!!! розшук!!! (оновлено)УВАГА!!! РОЗШУК!!! Допоможіть знайти відомості про людину!

Це хлопець, якого 10 січня при блокуванні беркуту під Святошинським РРВС беркутівці вдарили по голові та по спині, потім по словам очевидців, пробіглися по ньому. Хто бачив трансляцію channel/vichekyiv, він лежав біля паркану, поки його не забрала швидка на носилках. 

На відео Vitaly Manko http://youtu.be/vrf6h0n99g0 після Луценка другий сюжет з ним. 

[ Читати далі ]

ОНОВЛЕНО Є інформація щодо зниклого хлопця. Іван Кішка каже, що вони бачили його вночі в 17-ій лікарні. В нього травмовано копчик, лікарі радили лишатись в лікарні. Імені постраждалого, на жаль, Іван не знає.

ОНОВЛЕНО 11 мітингувальників, постраждалих під час сутичок біля будівлі Святошинського РВВС, доставили каретами «швидкої допомоги» до Київської міської клінічної лікарні № 17 і Київської обласної лікарні.... Двох постраждалих було госпіталізовано ...


Пізніше в соцмережах писали, що хлопця паралізовало.[ Читати далі ]

At

At

"Друзі, сьогодні я не плачу"

  • 12.01.14, 11:41
Друзі, сьогодні я не плачу. Я ступила на стежку війни. Просто сьогодні, зараз, от у ці хвилини з обласної лікарні, з нейрохірургічного відділу виписують ДОДОМУ таксиста, який віз мого Сашка. Таксист не винен у ДТП. Мажор на джипі налетів на шаленій швидкості ззаду і практично розтрощив машину. І вбив моє дитя. 
У таксиста - безліч переломів хребців. З виписки: Закрита черепно-мозкова травма. Рвана рана лобно-тім'яної ділянки справа. Перелом лівої дужки тіла С4, суглобових відростків тіл С4,С5 зліва із зміщенням. Відривний перелом дзьобовидного відростка правої лопатки... перелом грудини... компресійний перелом тіла Th7... розщеплений перелом остистого відростка, перелом голівок 7-8 ребер, перелом поперечних відростків Th5-8 із зміщенням....
Далі ще довго, але зрозуміло, що в людини з хребтом біда.
Він не ходить, лежить нерухомо на спині.
І його виписали додому, бо сьогодні 19-тий день, а в понеділок буде вже 21-ий, а це важливо для кримінальної справи!
Люди, я знаю - в цій державі немає правосуддя, але ж медицина якась повинна бути!
Я - лікар, але я не впізнаю своїх колег. Невже гроші вищі за все, навіть за людські життя??? Це ж ваш пацієнт, дідько забирай! Як можна!
Я не можу нічого більше зробити для свого сина, його життя забрали.
Але ж у наших силах захистити важко хвору людину від свавілля медиків!
З лікарні хворий має виписуватися здоровим або принаймні з власної волі, а не бути викинутим, бо так вирішив консиліум. 
Вони хочуть прокурора? Вони його вже отримали! 
Вони хочуть майдан під лікарнею? Забезпечимо!
Є в Тернополі журналісти?
Є в Тернополі люди, що можуть реально допомогти?Сторінки:
1
2
3
4
5
6
7
8
21
попередня
наступна