Тиха окупація китайцями зазомбованих українців...

Прес-конференція

Представників політичних партій та громадських організацій, що входять до складу Херсонського обласного Комітету опору диктатурі

 

На тему: «Про загрози  у зв’язку із реалізацією органами влади України залучення програми китайських інвестицій і недопущення надання в довгострокову оренду земель сільгосппризначення китайським інвесторам»

 

ПРЕС-РЕЛІЗ

 

10 жовтня 2013 року Представники осередків політичних партій, громадських об’єднань і організацій Херсонської області звернулись до Президента України, Голови Верховної Ради України, премєр – міністра України та голови Херсоснької обалсної державної адміністрації з відкритою заявою про загрози  у зв’язку із реалізацією органами влади України залучення програми китайських інвестицій і недопущення надання в довгострокову оренду земель сільгосппризначення китайським інвесторам.

Із англомовного сайту китайської газети South China Morning Post, зі слів Міністра агрополітики України Миколи Присяжнюка та від голови ради директорів українського агрохолдінгу KSG Agro Сергія Касьянова стало відомо про те, що китайська корпорація Xinjiang Production and Construction Corps не тільки має плани, а й вже домовилася із владою України про великий проект, розрахований на 50 років, який починається у 2014 році. В його рамках китайська сторона, в особі Синьцзянського виробничо-будівельного корпусу китайської армії вже підписала 31 травня 2013 року перший протокол про наміри з агрохолдингом KSG Agro. Згідно інформації сайту китайської газети South China Morning Post, таким чином китайці розраховують створити нові робочі місця для китайських працівників, а у випадку успішної реалізації проекту Україна стане найбільшим закордонним виробником китайської сільськогосподарської продукції.

За інформацією South China Morning Post, на першому етапі українці повинні здати в оренду китайцям «100 тис. га – площа розміром з Гонконг - високоякісних сільгоспугідь на сході Дніпропетровської області, головне для вирощування сільгосппродукції і розведення свиней». Надалі китайці планують отримати в оренду з наступним викупом у власність 3 млн. гектарів земель сільськогосподарського призначення. Є багато джерел, які підтверджують про готовність влади України надати таку кількість земель України Китаю. 3 млн. гектарів землі - це практично 5 % всієї території України. Це більше, ніж уся Київська область зі столицею включно. А раз мова йде лише про землі сільгосппризначення, то проект надання земель китайцям повинен охопити кілька регіонів. До таких належать Херсонська область та АР Крим, влада яких також активно впродовж останніх років обмінюється делегаціями з Китаєм і досягла ряд домовленостей «про співпрацю» на цих землях України.

Але в останні роки влада України демонструє небезпечні ознаки відсутності патріотизму щодо власного народу, проявляє всіляке сприяння зацікавленості іноземців у позбавленні українського народу власних земель, як життєвого простору і відтиснення його в резервації задля допуску на ці землі чужинців та іноземних компаній і навіть армій.

Прослідковується історична паралель в часі і схожість злих намірів, коли чужинська влада організувала голодомор в селах України 1932-1933 років, з метою знищити значну частину народу, який є не тільки носієм і сувереном влади, а й її захисником.

Наперед відомо, що китайські інвестори не вкладають інвестицій шляхом надання якійсь країні грошового чи товарного капіталу. Разом із продукцією та іншим ресурсом на територію України нахлине міграція нужденних китайців, які власноруч будуть обробляти нашу у та повністю забирати все вирощене на ній, залишаючи виснажені, сплюндровані масиви непридатних пустель та тисяч емігрантів-китайців, які асимілюються серед населення України, створивши китайські гетто, китайські квартали в містах і поселення в селах. Такі наслідки в попередній історії були можливі лише за умов збройного захоплення ворожими арміями земель України та фізичного поневолення населення. Через такі поселення і гетто в містах Америки та Європи поширюється міжнародна злочинність, наркотрафік, проституція ігорний бізнес тощо.

Впродовж двох останніх десятиліть влада України цілеспрямовано руйнує виробничу інфраструктуру села не даючи перспектив на відродження і розвиток села. Це доказово видно по довготривалій практиці підвищення цін на паливо навесні, коли треба сіяти, і восени, коли потрібно збирати врожай. Застосовується постійна практика умисного заниження закупівельних цін на сільгосппродукцію. Різними квотами і заборонами Уряд України так регулює питання реалізації сільгосппродукції аграріями, щоб тисячі господарств, фермерів не мали можливість вигідно безпосередньо продавати свою продукцію як на внутрішньому ринку, так і зовнішньому. Таким чином створюються тепличні умови для монополізації аграрних ринків на користь декількох олігархів, які за безцінь скуповуючи зі всієї України сільгосппродукцію, продають її з величезним прибутком на зовнішні. Підтвердженням цьому є практика заборони Урядом вивезення багатьох найменувань сільгосппродукції за кордон, в т. ч. і у 2013 році.

Але найлегший і найприбутковіший бізнес для влади – це продаж землі! Всі розуміють, що поки на строк дії мораторію до 2016 року вільний продаж неможливий, але можлива довгострокова оренда на 49 років з розрахунком на послідуючий викуп земель.

Для операцій з землею влада України створила вже і відповідний організаційно-правовий інструмент. 02 липня 2012 року Кабінет Міністрів України своєю постановою створив Державний земельний банк. Згідно з документом, створюється Публічне Акціонерне Товариство «Державний земельний банк» із статутним капіталом 120 млн грн. 100% статутного капіталу банку належить державі. Державний земельний банк має право здійснювати операції із земельними ділянками і майновими правами на земельні ділянки. До статутного капіталу банку увійдуть сільськогосподарські землі, які будуть передані в його управління. У зв'язку з цим з 01 січня 2013 року розпочато інвентаризацію державних земель сільськогосподарського призначення з метою внесення їх у статутний капітал Державного земельного банку. Площа таких земель вже складає 2,6 млн. гектарів землі. Земельний банк починає свою роботу у жовтні 2013 року і видаватиме кредити аграріям за 6-8% річних під заставу землі.  А вільних земель в Україні для надання їх китайцям немає.

Зважаючи на вище викладене, підписанти заяви вимагають від Верховної Ради України, Президента України та Уряду України:

- негайно розробити і затвердити Програму протекції і сприяння національному сільгосптоваровиробнику задля забезпечення заохочень національних інвесторів у сільське господарство України;

-  китайські інвестиції дозволити лише за принципом «грошові і товарні інвестиції без китайців в Україні та її землях»;

-  зняти всі адміністративні заборони і обмеження, забезпечивши вільний доступ українських виробників сільгосппродукції на зовнішні ринки;

-  припинити практику регулювання закупівельних цін на сільгосппродукцію шляхом їх адміністративного неринкового заниження;

-  закупівлю сільгосппродукції на внутрішні ринки робити засобом податкових і цінових заохочень виробників, а не силою і примусом.

У зв’язку з мовчазним ігноруванням нашої пропозиції від 16.05.2013 року, повторно звертаємося до голови Херсонської обласної державної адміністрації з вимогою:

        провести до 20 жовтня ц.р. засідання за «круглим столом» на тему: «Можливі наслідки китайських інвестицій в економіку Херсонської області та України». До організації та проведення цього заходу бачимо залучення як представників, фахівців з боку Вами керованого органу влади, так і від наукової й місцевої громадськості    м. Херсона та області.

У разі ігнорування і цієї, повторної пропозиції, щодо проведення засідання за «круглим столом» на вище наведену тему, залишаємо за собою право проведення відповідного заходу 22 жовтня 2013 року.

Замах чинної влади на "Софію Київську"

Термінова  новина  -  звільнили  директора  національного заповідника"Софія  Київська"  Нелі Куковальську, яка відома своїми патріотичниминастроями  і  діяльністю  з рестраврації, збереження і промоушена цієїісторико-архітектурної  пам*ятки,  чи  не  єдино  автентичної з часівКиївської Русі, що залишилася нам тут, в Україні, в Києві.Не  вдалося захопити цю святиню ніяким іноземним та іновірним навалам,а  от,  треба  ж, знайшлися в наш час люди, яким впала Софія Київська воко  і які почали ідеологічну атаку-підготовку до реального захопленняпам*ятки.   І   очолив   цей   похід   невігластва  і  антидуховності,українофобства  і  заздрощів  міністр  культури Кулиняк, підписавши 24січня  ц.р.  наказ   "Про  звільнення  Куковальської".  При цьому вінпосилається  на  записку директора Департамента культурної спадщини такультурних   цінностей  Вінграновського,  а  фактично  свого  заст.  -Вечерського, які визнали роботу заповідника за 4 місяці після передачійого   у  відомство  міністерства  культури  незадовільною.Слабенька  підстава, ясні наміри, круті швидкості - і все заради того,щоб привласнити загальнонаціональну святощ!Над  Софією  Київською  нависла  страшна  загроза - перетворення її накомерційну   структуру,   оскільки  вона  не  потрібна  новій владі якосереддя  наукових   досліджень,   як   центр   збереження  історичноїпам*яті,  як скарбниця  нашого  національного духовного і матеріальнозафіксованого багатства.  Заповідник, його співробітників звинуватилив непрофесіоналізмі. І це при умові, що там працюють всесвітньо відомікультурологи,  мистецтвознавці,  релігієзнавці...   А  хто ж прийде назміну?  де  та  команда,  альтернативна,  з  кого  її наберуть, знов здонецьких?  макіївський чи єнакіївських?Доколє  будемо  терпіти  ці витівки влади? Доколє дозволятимемо нищитинашу пам*ять і наші святині? Доколє мовчатимемо, коли принижують нашихколег-професіоналів?   Доколє   спатиме   наша   людська  гідність  танаціональна ідентичність?Пропоную    на    адресу    міністерства    культури,  уряду  України,Президента України направляти листи-обурення. Якщо кожний з нас напишехоч по одному листу, то завтра адресат отримає біля 300 листів. Листівгромадянської   непокори.  Треба  нарешті  заявити  про свою незгоду зтим,  що  так  безкультурно робить міністерство КУЛЬТУРИ. Ми вимагаємогромадського  обговорення стану і перспектив національного заповідника"Софія   Київська". Я хочу, що мої онуки туди ходили як в національнийі  державний,  а   не   приватизований,  навіть  самим президентом чиміністром культури  заповідник.  Я  хочу,  щоб  вони відчували себенащадками  Володимирової  і Ярославової будівничої геніальності, ПетраМогилянського   і   Івана  Мазепинського  патріотичного  ставлення  допамятки,  а  не  рабами  примітивних  бажань і дозволів пострадянськихчиновників. Захистимо наші духовні та історико-архітектурні святощі!Адреси:М-во культури01601, м.Київ, вул. І.Франкa, 19[email protected]Кабмін Азаров Микола Янович[email protected]Президент Янукович Віктор ФедоровичКиїв, Банківська 11

 

Конкретні херсонські феодали

Рекомендую переглянути цей матеріал, для того, щоб точніше уявити соціальну базу нинішньої влади:
http://vlasti.net/news/129240

Варте уваги

Читайте: http://gidepark.ru/user/CHERNENKO/article/256975

93%, 13 голосів

7%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Березневі події в Росії 1917 року

15 марта 1917 г. (94 года назад)Владимир Ленин отправил Иннесе Арманд письмо с потрясающей новостью — о революции в РоссииВ этот день находившийся в швейцарском городе Цюрихе Владимир Ильич Ленин отправил жившей близ Женевы Иннесе Арманд письмо, в котором поделился с ней потрясающей новостью о том, что в России произошла революция.

О себе и своем окружении в этом послании Ленин писал так: «Мы сегодня в Цюрихе в ажитации: от 15 марта есть телеграмма в «Zurcher Post» и в «Neue Zurcher Zeitung», что в России 14 марта победила революция в Питере... Коли не врут немцы, так правда». Оказалось, что «немцы», которыми Ленин именовал швейцарцев, действительно не соврали.

(1) 14 марта 1917 года в Российской империи произошла революция, итогом которой стало падение монархии и переход власти к Временному правительству.

(2) 15 марта во Пскове в 23 часа 40 минут в штабном вагоне императорского поезда царь Николай II отрёкся от престола за себя и своего сына наследника-цесаревича Алексея в пользу младшего родного брата великого князя Михаила Александровича.

Михаил не рискнул вступить на престол, так как не располагал никакой реальной силой, и (3) 16 марта передал всю власть Временному правительству до созыва Учредительного собрания, которое должно было решить вопрос о форме правления.

(4) 17 марта в газетах было опубликовано два манифеста — Манифест об отречении Николая II и Манифест об отречении Михаила Александровича, а также Политическая программа 1-го Временного правительства.

Таким образом, много десятилетий мы жили под воздействием коммунистического обмана, ибо за что уничтожили царскую семью?

,,Філософія пересічного українця’’ - праця херсонського автора

Усім кому цікаво рекомендую почитати працю херсонського патріота. Не можу ще зрозуміти звортній звязок з ним, думаю що для нього це було б важливо. Витримки з ,,Філософії пересічного українця’’ я читав в друкованих виданнях. Цікаво, що він не фаховий дослідник але займається аналітико. На якому рівні? Висновок за вами!

http://www.tnua.info/analitika/8004-filosofiya-peresichnogo-ukrayincya.html

Хто править нами українці?

Хто править нами  українці? Так, окупанти!
Хоча вже не поляки і не німці.
Нащадки тих, хто знищив УНР,
Загнавши нас в СРСР.


Хто голодом зморив мільйони
І гнав в Сибір товарні ешелони
«С врагами, якобы, народа».
Союз розпавсь - прийшла свобода.


Злякались окупанти-комуняки,
Що їх притягнуть до гілляки,
Гуртом сказали: «Буть державі»
І всі лишилися в «управі».


Пофарбувалися у кольори національні,
Квитки партійні заховавши в спальні.
Роками ждали цю хвилину,
Щоб українцям вдарити у спину.

Більше: http://kobzar0903.blogspot.com/2010/10/blog-post_8455.html

На Херсонщині увічнили пам'ять борців за волю України

Прошу відвідати сайт:
http://polit-kherson.info/publication/society/7481-2010-08-25-08-34-13.html
Зміївка цікава тим, що в ній мешкає багато етнічних шведів.
Може вони збережуть нам нашу державність?
Сторінки:
1
2
попередня
наступна