хочу сюди!
 

Ирина

50 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-58 років

люди розчиняються в обставинах

Світ сприймається у образах. Які ми пропускаємо через призму свідомості, рівня культурного розвитку, та сублімуємо у вербальну мову. Якщо простими словами – немає нічого швидшого за мислення, але для утворення думки придатної до вираження словесно – проходить час. Ось саме цим я собі пояснюю чому творчі люди думають швидше. А творчі люди думають таки швидше, що ми можемо легко спостерігати на прикладі вузькооких.

Якщо не зациклюватися на словах, на мові – все відбувається швидше, і ми це називаємо «інтуїтивно».

 

Спостерігаючи український київський світ на відчуттях (у образах) мені вимальовується картинка, якої я довго не могла розгадати, і здається тільки тепер можу.

Хтось колись цікавився тваринним світом? Світом живої природи? Є приклади істот, які здатні перетворюватися з одних в інші, вбирати у себе середовище і розчинятися у середовищі.

Так на сприйнятті українського київського світу мені вимальовується якась жива істота, біленька з гладкою шкірою, яка потрапила до багна. Багно те навіть більше схоже до перегнію, що в селі стікає до спеціального місця з-під хліву. А істота ця на фоні цього багна виглядає блідою, навіть блакитнуватою кольором шкіри.

У дитинстві мені довелося бачити як одна з нашої компанії дитина впала до тієї ями. Можливо це стало прообразом того, що вимальовується в моїй уяві що до навколишнього українського київського світу тепер.

 

Та істота у багні увібрала в себе багато багна. Вона у ньому розчинилася майже. Наковталася того багна і пропустила через себе наскрізь. Але вона не стала багном. Вона просто сприймає багно як саму себе і не реагує на нього. Я бачу цю картину: біла-білісінька до непізнаваності розчинена у багні істота живе, я бачу як пульсує її серцебиття. А через її оболонку де-не-де просвічує багно, що вона увібрала.

І задаюсь постійно питанням – а чи можливе життя цієї істоти без багна? Чи не здише воно після повного очищення? Чи не мутувало воно вже до неповоротності?

 

А тепер перетранслюю все те у слова.

Люди розчинилися у обставинах, і вже не можуть здоровим чином реагувати на них. Люди «наковталися» всього того, чим кормить їх нездоровий світ, і вже не супротивляються, а навпаки – розчиняються, пропускають через себе, вбирають у себе.

Ось що є таке та байдужість про яку часто чутно.

Лишається лише оболонка. Всередині ж майже в усіх каша з багна світу цього. Кого не візьми. Прекрасних зовні багато – прекрасних всередині одиниці.
4

Коментарі

119.01.17, 13:05

Можно вытащить человека из грязи, но вытащить грязь из человека, может только сам человек...

  219.01.17, 13:39

  О! А запитували у минулій замітці
  Ну яка ще байдужість і нехтування!а самі просто професійно преперували її тут...

   Гість: Shiver2005

   319.01.17, 14:25

   Але ж неупрацьовані))

    419.01.17, 15:57

    возле нас был магазин "Барлоні Багно"=меня это очень развлекало

     520.01.17, 11:19Відповідь на 4 від Cosmopolit

     возле нас был магазин "Барлоні Багно"=меня это очень развлекало

      620.01.17, 15:39Відповідь на 1 від Usmik


      как Вы думаете, еще остались люди без грязи?

       720.01.17, 15:42Відповідь на 2 від Lulu

       ну, якщо ви це мали на увазі коли писали про байдужість
       Але я не можу цього так називати "байдужість". Бо байдужість, це коли людина все усвідомлює, але навмисне ігнорує. А тут про те, що люди не здатні навіть усвідомити, що щось не так. Вони просто розчиняються в обставинах і їм здається, що все гаразд.

        820.01.17, 15:42Відповідь на 3 від Гість: Shiver2005

        поясніть, не зрозуміла про що Ви

         920.01.17, 15:43Відповідь на 4 від Cosmopolit


         интересное название.
         Наверное в переводе означает нечто прекрасное)

          1020.01.17, 15:52Відповідь на 6 від Rиsя


          как Вы думаете, еще остались люди без грязи?
          Исключительно младенцы...

           Сторінки:
           1
           2
           3
           попередня
           наступна