Чи є люди другою валютою держав?
- 03.09.24, 08:23
Люди вважаються другою валютою в державах, (щонайменш після природних копалин та территоріі придатної для проживання).
Якщо людей в тебе багато, їх можна витрачати на будь які бажанки, не рахуючи.
Для цього потрібна відповідна народжуваність. Щоб "мамкі много нарожалі" і безперервно на випередження часу.
Або виружити у похід та приєднати территорію сусіда (де ще живуть більш-менш працьовиті люди, а не суцільна алкашня та ледарі), як це робить рашка.
Доречі, швидко це не вдається рашка намагається просто від своєї фашистської люті знищити сусіда взагалі.
За принципом снігового кому чи саранчі.
Або привабити через демократію (і відповідно, розвиток) людей зовні.
Территорія без людей, які там жити не дуже бажають (при диктатурі, чи відсутності приватної власності), і при нагоді тікають, неприваблива, і навіть якщо там є природні копалини, коштує не так вже й багато.
Яка вам буде різниця, який рівень життя, якщо за вами прийдуть з ФСБ та пришиють статтю за "діскрєдітацію арміі", навіть якщо ви взагалі армію не згадували. А потім пахати будете на вошьдя взагалі безкоштовно, за тарілку баланди. І здохнете від туберкульозу.
Зараз для рашки найскрутніше те, що "мамкі рождать нє хотят". А проживаючих на территоріі з копалинами все менш, та менш.
А копалини - це питання життя та смерті для кремляді.
Число жителей России падает так быстро, что исправить положение может только «специальная демографическая операция»
«Сокращение населения носит катастрофический характер: мы в год теряем по 500-600 тысяч человек. И это создаёт угрозу национальной безопасности, учитывая размеры территории [и] необходимость значительного количества людей для поддержания экономики. Поэтому такая операция необходима»
А. Бахтизин, ЦЭМИ РАН
Главным средством подъёма рождаемости А. Бахтизин называет деурбанизацию. Это более равномерное расселение россиян по стране с одновременным увеличением жилой площади каждой семьи. Некоторым комментаторам такие расчёты напомнили печальные примеры из прошлого
«По этому поводу своим авторитетным мнением делится сам “брат номер один”, лидер движения Красных кхмеров, товарищ Пол Пот: “город — обитель порока; можно изменить людей, но не города. Работая в поте лица по корчеванию джунглей и выращиванию риса, человек поймёт, наконец, подлинный смысл жизни”»
Д. Прокофьев, экономист
Идея «разукрупнить города» высказывалась и ранее. С похожей инициативой в начале года выступил социолог Андрей Милёхин, назвавший городской уклад жизни препятствием для многодетных семей.
4