хочу сюди!
 

Лия

44 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 40-50 років

Пошук

Стрічка заміток за місяць

отдам в хорошие руки

  • 06.08.24, 14:02
отдам в хорошие руки троих котят: трехцветную, рижую и серую кошечек.
Проживаем в Кропвницком.

мода наступного сезону

  • 06.08.24, 13:55
В наступному сезоні модними будуть кольори  сонячника: зелений, жовтий, чорний - зелені сукні  з  малюнком квітів сонячника, зленого листя, чорних зернят, жовті босоніжки,  жовтий бриль.






Українська музика 2628







33%, 1 голос

33%, 1 голос

33%, 1 голос

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

а ось і деталізація під'їхала . Парт ту

  • 06.08.24, 10:38
Русифікація завше брала українця залізною хваткою, але в сатиновій перчатці. Це варто проговорити і обдумати в собі. Аби ситі лжеопозиціонери із РФ десь на спільних майданчиках не вішали на тебе ярлика «травмований». А отже — думка хворих людей неважлива.

Ти не помітив, як із твого плей-листа зникла україномовна Ірина Білик. І зявились Руки вверх, Блестящие. Памятаю, я зайшла уперше на пару першого курсу, а з низки мобілок лунала «большє не забить, ето лєто» пєвіци Максім. А потім і наші масово породили тотально російськомовний продукт — Віагри всякі. І Насті з Потапами. Врємя і стєкло. Ще і в інтервю розказували, що не можуть знайти слухачів або матеріал українською мовою. Але виявилось, що українські пісні дуже пасують горлу Дорофєєвої і зробили її одною із топ-співачок. А писати матеріал можна і з чоловіком удома.

Вранці, коли ти збирався у школу — на телебаченні була програма «Подьем». Де Юра Горбунов і Маша Єфросиніна прогиналися перед дорогими гостями із Москви — Безруковими і Крутими. Як Маша, яка добре знала мову — намагалась випендритись пітєрскім акцентом, можна зняти окреме кіно.

Увечері ти дивився Голос та Х-Фактор, де українські таланти шукали як не Сосєдов — що це за особа і його компетенції достеменно невідомі. Але головне, що це був суддя із Москви. Ще траплялись Дубцова і Сєрьога. Бо метрополія має навязати колонії, що вона несамостійна і неспроможна обслужити себе сама.

У школі ти вивчав куцу українську літературу, де Лесю Українку зображали знедоленою калікою, а Шевченка нафталіновим опудалом а-ля упоротий лис — лише в рушнику. Тебе нудило від вінігрету покриток, кріпаків, суїциду і замерзання дітей в полі. На противагу — Толстой кружив тебе в елітах, балах, французькій мові і іменах Кітті та Пєр. Вибір, що ти вважав більш крутим — очевидний. Уже після ти знайдеш твори, яких не було в шкільній програмі — і офігієш від крутості Лесі, Франка і Григоровича. Генії, топи, будителі. Модники з бурхливим життям, коханками, коханцями, подорожами, дружбою з елітами і спадком на віки.

Ти рано виходив заміж. І перший танок танцював під «Сказку моей жизни». Чи під «Я люблю тебя до слез» Сашка Сєрова — українця з Миколаївщини, який став потужним русскім. І тепер на концерти лізе без трусів. Якось я знайшла його старі записи буковинського періоду — він був голосистим і модним красавчиком. Коли був у своїй ідентичності.

Твій випускний був неможливий без співів «Школьная пора», «Школьные годы чудесные», «Крылатые качели». Бо смаки вчительки музики і завучки, яка понаїхала в твою школу десь іздалеку і закінчила росфілологію — були специфічні і далекі від естетики. Про порпання в пластах українських пісень і культури якось не йшлось. А на практиці виявилось, що Квітка Цісик дуже підходить під вальс. Як і попсові «Повільно», «Обійми» та «Вітрила».

Твій батя дивився серіали про настоящих мужикофф, де був сплошний Міхаіл Пореченков та Машков. І обовязково в ролях ментів, ФСБшників і бравих радянських офіцерів. А в ролі поганців могли бути некрасиві огидні вкраїнчики. Якщо ще із прізвищем Ступка — взагалі бомба!

Твоя мама дивилась серіали про неосвічених клуш із сіл з деревяними хатами, єдиною мрією котрих було вискочити заміж по зальоту за московського бізнесмена. Бажано мільйонера. Можна з причепом.

Тоді підсовували серіали про «Ранеток» і «Кадетів», які спродюсував добрий дядя Саша Роднянський. Все це для того аби намертво привязати дитину до русского мира.

Твоя завучка погрожувала тобі двійкою з фізики, бо ти вирішив пропетляти від свята 9 Травня з ряженими ветеранами чого попало. Але не Другої світової. Це могли бути тесть прокурора, ветеран праці СРСР і просто мужик, який пересидів війну у коханки в Москві.

В руки тобі буде попадатися глянець, де Віра Галушка «Брежнєва» буде визнана самой красівой женщіной Росії. А колишня міс Україна Інна Цимбалюк охомутає московського бізнесмена. Цей бізнесюк на практиці виявиться підстаркуватим биканом глибококримінальної зовнішності. Але багато хто мріяв про таке «жіноче щастя»?

На Інтері Настя Даугулє і Андрюша Доманський разчехляли тобі на концертах до всяких свят, як правильно Родіну любить. Общую Родіну — одну на трьох. Безумовно, там не було мови про Україну як щось окремішне.

Всі вихідні твоя родина проводила з «Кварталом». Там інтелігентні люди були в московських буклях і на вишуканому пітерському акценті, а сільські рагулі — у вишиванках, з вусами та україномовні. Володимир Зеленський таких зобразив кілотонни.

Якщо ти йшов в академію МВС чи здобувати освіту майбутнього прокурорчика — у твоєму плеєрі поселялись «Офіцєри, расєянє». І так тебе із милої маминої булочки плавило на татарівського мєнта.

Часом ти хотів просвітлитись у політиці. І аналітику тобі пропонували понаєхавші ведучі та редактори, бо своїх же журфаки не навипускали гронами. Тож умовний Кісєльов за всі гроші світу запрошував сало в шортах Бикова. І разом вони доводили пересічному глядачу, чому вулиця Антоновича — погано, а Горького дуже хорошо. Тебе привчили, що кращий політичний аналітик — син правника Сталіна, який легалізував концтабори та репресії. Часто репресії проти твоїх предків.

РПЦ у цей час розповсюджувала наративчики, що «Бог не розуміє української, і тому треба ходити в канонічну церкву». Що хрестини у інших конфесіях не дійсні. І багато хто вірив. Вірить донині.

Не дивно, що з такою повісточкою з великою ЦА та на будь-яких виборах твоє місто було обліплено біг-бордами про «защитим русский», «Томос — геть!» і «будем жить с Россией дружно». Часто все це придумував понаєхавший за всі гроші світу політтехнолог із Москви, бо це було модно в наших політиків.

Саме так би був приспаний, обманутий. І погруз обома ногами в довгій війні на виживання.

Бо сенси — важливі. І є сенс, не лише що ти кидаєш не лише в шлунок, а й в голову.

Марина Данілюк-Єрмолаєва з Фб(с)

Краща програмка для пошуку на вашомк ПК..

  • 05.08.24, 17:37
Знаходить моментально за долю секунди любу інфу.....По назві...По даті змін...По обьому файлів. прямо в цій програмі можга відкривати файл...
Користусь ціею програмкою  уже багато років...одним словом вона в мене на первому місці при роботі на ПК..
Устанавлюватии програмку не потрібно...можна просто скинути ссилку на робочий стіл !!!
----------------------------------------------------
программа називаеться--Everything
================
Я іі скачував тут


звіт-ревізія 05.08.24 (переважно про рослини)


вісімсот дев'яносто четвертий день в депресії періодично занурюючись на саме дно, періодично спливаючи ближче до поверхні...
нікуди не виїжджала... з різних причин, хоча якби мене вивезли - не заперечувала б...
практично ніде не буваю (страшно), майже нічого не фотографую (а раптом в кадр потрапить щось зайве), й практично нічого не пишу у блозі - ну хіба що щось типу такого




але вже кілька місяців збираюся хоча б зробити огляд того, що залишилося з мого домашнього рослинного світу...
залишилося, бо спочатку взагалі якось було не до рослин й щось само пропало, щось перестало цікавити й пізніше віддала...
смаки змінилися, якісь рослини стали байдужі й якось раптово захотілося завести фікус й молодило... фікус завела, аж два, з молодилом складніше - колись дуже давно, мабуть з півстоліття тому, їздили з батьками до лісу й там мама знаходила зарості молодила (заяча капуста, наукова назва семпервівум)... але я вже років з тридцять не бувала у справжньому лісі... зараз ця рослина стала дуже популярна, усі влаштовують альпійські горки, виведено дуже багато різноманітних сортів, в принципі можна замовити через інтернет, але усюди "мінімальне замовлення від 400 грн", а мені нема де влаштовувати, мені б пару-трійку паростків й не найдорожчих... ну може пізніше в магазинах оффлайн з'явиться...
ну от... мій сад-город:
почесний мешканець мого житла - алое, цим екземплярам більше 5 років (щось воно зараз надто повільно росте), але вони вирощені з пагонів тих екземплярів, які вже більше ніж півстоліття мешкали в нашій родині





циперус, теж дуже давній, час від часу оновлюю його





цієї весни він навіть порадував цвітінням



хлорофітум, щось чахне не росте
мій й дочка свій принесла





аспарагус


нарешті розцвів, я вже подумувала позбутися його, але хотіла про всяк випадок залишити насіння... але насіння так й не зав'язалося(((



улюбленці: красула овата - 5 років, три роки майже не росла (тут є фото, якою вона була https://blog.i.ua/user/886749/2340380/ ... https://blog.i.ua/user/886749/2372676/)



її нащадок



в компанії з сансев'єрою



ще одна сенсев'єра (сансев'єрія) - найневибагливіша рослина, за що дуже вона мені подобається
а ще в неї дуже ароматні квіти, ось тут є фото https://blog.i.ua/user/886749/2303527/   https://blog.i.ua/user/886749/2294181/



красула голем



й ще один маленький големчик



з нових уподобань - кілька ехеверій й можливо якихось інших сукулентів



вони ж іншого ракурсу



на укоріненні, бо щось занадто витягнулося



впала, поламалася(((



дитячий садочок - з уламків



трохи занедбаний інжир... минулого року, коли захотілося завести фікус, з'ясувала, що інжир є родичем фікуса - з'їла інжир, насіння посіяла... він вже був таким красивим, аж настала та шалена спека, й я якось забула його вчасно полити... 



а був він таким




а от і фікус, бенджаміна
восени вкоренила гілочку, майже не виріс - старі листочки втратив, нові наростив



а цього придбала з тиждень тому



й ще улюблені рослинки - герань пахуча, 2 штуки, росте шалено, час від часу оновлюю - легко вкорінюється, але за багато років жодного разу не цвіла





аіхрізон... дерево кохання... все думаю, чи не позбутися його, але якось... 
навіть цвіло колись, може в попередніх звітах є фото квітів



хавортія... теж давно думала позбутися, але теж, якось вона не хоче... це вже якийсь її нащадок в третьому покоління мабуть



те, що залишилося від жасміна... щось теж набрид він мені...



цвів напочатку літа



залишки кактусів





цьому вже більше 20 років



рипсаліс, більше 15 років йому, щорічно цвіте, в попередніх звітах є фото квітів (ось тут він цвіте https://blog.i.ua/user/886749/2382536/ тут фото його квітів та інших моїх кактусів https://blog.i.ua/user/886749/2292407/)
хотіла віддати його, але щось бажаючих немає



ще один рипсаліс у двох екземплярах, йому більше 5 років, але не цвів, теж віддала б
цього року якось залила його й коріння пропало, то переукорінювала - вийшло 2 вазони





залишки каланхое, два сорти (на випадок, якщо знову захочеться його вирощувати)



залишки лимона - йому вже хрінзнаєскільки років, листя пішли на заварку чаю, щось пропало, щось вкорінене з гілки, але щось ще є...



учора придбала, як альтернатива молодилу, пошук у інтернеті ідентифікував цю рослину як анакампсерос







ще одна спроба завести троянду... колись дуже давно була у мене троянда, яка жила багато років, цвіла, добре росла, легко укорінювалася, але якось вона пропала... після того усі інші троянди гинули протягом року, більше того - щойно з'являлася в квартирі троянда, як на ній з'являвся павутинний кліщ... на цій теж вже з'явився, обприскала, наче вилікувала, але стоїть зараз на балконі й щось мабуть не буду я її заносити у кімнату...



це портулак... той що усюди на вулиці росте... от чомусь захотілося його додому принести...


ну й звичайна петунія на балконі... 



подивилася свої попередні звіти... о... я вже й забула про деякі рослинки, що у мене були... здається зараз ще багато лишилося, а раніше - невже на все у мене вистачало місця й часу??? а ще в доінтернетні часи було дуже багато усього...
звіт 2019 року https://blog.i.ua/user/886749/2322602/ - там вперше з'явилася красула овата