О сообществе

Реалии нашей жизни заставляют многих более критически взглянуть на происходящее. Система управления импотента и безответственна, тотальная коррупция и круговая порука не позволяет с оптимизмом смотреть в будущее.
Бывшие герои-революционеры, активно превращаются в нынешних драконов-коррупционеров...
Их е\декларации показали что они, мягко говоря - живут не по средствам. В то же время, народ погружается в бездну нищеты и соответственно держава начинает тихо следовать за народом...
Данное сообщество создается для критического анализа, зрелого аргументирования и поиска выхода из угрожающей ситуации и самоуничтожения державы...
Поощряются трезвая оценка, порядочность и честность! Оскорбления, хамство и пустопорожние ахи-охи - не принимаются....

зі... ніякої мовної дискримінації, мова спілкування - українська чи російська, це вибір учасника!

Топ участников

Вид:
краткий
полный

Критический взгляд...

Да уже все давно подумали

  • 19.04.19, 22:19
Как Порошенко отлично научился использовать атрибуты. Прячет содержание за формой. А как он зычно гаркнул "Мы - украинцы!" smile


А вам не показалось, что у Зеленского голос стал не таким неприятным?

Но теперь  вот эта гримаса фиг знает откуда взялась. smile

Да, и заколебали порохоботы со своим "думайте"! Как буд-то хотят, чтобы мы действительно думали. Особенно под градом хамства и ненависти сильно хорошо думается. smile

Если Зеленский станет президентом...

  • 18.04.19, 17:15
- Введет в алфавит букву ЗЮ
- Сотрет в порошок весь порох
- Придумает озеленение улиц
- Переименует Петроград в Порохоград

- Заставит курить петрушку
- Цыгане будут просить позеленить ручку
- Зеленоград станет меккой
- Порохоботы позеленеют от злости

- Раны, вместо обработки зеленкой, будут прижигать порохом.
- Отберет у селян землю, зерно и зельц. 
- Выведет зеленого змия
- Зеки на референдуме станут избирать пахана, а тот назначать кума


Цукерки від кондитерів

  • 06.04.19, 16:19
До рук активістів громадської Ініціативи  «Стоп політичній корупції» потрапила переписка у месенждері “WhatsApp”, з якої зрозуміло, що планується роздача грошових коштів за проведену агітаційну роботу за одного з кандидатів в президенти.

Враховуючи термінологію, яка використовувалась в переписці, не важко здогадатись за якого: «Хотим попробовать сегодня конфеты выдать членам и наблюдателям через кондитеров. Кто готов сегодня организовать без очередей».

Звичайно цю інформацію вирішили перевірити. Прибувши на вул. Сокальску, 4-А, побачили групу озброєних людей. Поспостерігавши, стало зрозуміло, що вони охороняють іншу групу людей, які якраз прийшли отримати «цукерки від кондитерів».

Переконавшись, що відбуваються протиправні дії, наші активісти почали підходити до приміщення колишнього магазину «Воєнторг», де все відбувалось. Помітивши наших активістів, а вони не дуже і ховались, завжди одягнені у курточки з логотипом «Стоп політичній корупції», двері у приміщення, де відбувався підкуп, одразу закрили. Частина людей розбіглась, частина зачинилась всередині будівлі.

В цей же час до вказаного місця під’їжджає чоловік на велосипеді і в присутності правоохоронців, яких, до речі, паралельно викликав хтось зсередини будівлі, пояснює, що він приїхав отримати свою тисячу гривень за роботу у якості спостерігача і як доказ продемонстрував протокол. Хоча пізніше пояснив, що працював він виключно як волонтер безоплатно. Все стає на свої місця.

Наша Ініціатива розуміє, що інформація підтвердилась. Правоохоронці розуміють, що відбувається і затримують учасників правопорушення для подальшого з’ясовування обставин справи.

Вдячні небайдужим громадянам, які надали інформацію і правоохоронцям, які швидко відреагували на виклик.Яблучко від яблуньки, або класове скиглення... ч.1...


Було це ще в далекі совкові часи. Тоді така соціальна формація як "совецьський народ" або сиділа по тюрмах за тунеядство, або ж надривала собі пупа на будівництві світлого комуністичного майбутнього.

Причому і в тюрмах, і на "стройках комунізму" таке блюзнірське строїтельство проходило під недрёмним оком верховодів-смотрящих, таких собі лагерних комуністичних надзирателєй-капо….

Отакі політичні надзирателі були подібні до вкорінених в ідейний садочок еССеСеРу, плодовитих компартійних яблуньок. І ці совкові яблуньки активно плодоносились такими ж совковими "яблучками", які недалеко котилися від батьківських номенклатурних садиб.

Це від тих закоренілих есесерівських яблуньок, покотилися в незалежну Україну ядовиті яблучка у вигляді наших нинішніх верховних поводирів. Таких як наші генпрокурор, президент, інші совкові номенклатурні отприски з публічних та таємних відгалужень московітських таємних служб…


Це ті "наколоті", наповнені ядушною компартійною ідеологією совкові яблучка, яких держава Україна вже понад 27-ми років ніяк не може здихатися…

Не може здихатися оцих заряджених ще в дитинстві на лицемірство, підлість, обман та грабіж "яблучок" бо вони: – "Перестроились ублюдки во мгновенье ока И пока они у трона – грош цена всем нам!" (Ігор Тальков)

Вони швиденько відчепили КаПеЕсСесівські регалії, сховали компартійні білетики та вирядившись в вишиванки і вивчивши рядочок "Ще не вмерла.." – знову лизоблюдять тепер вже біля Київського трону…
-----------------------------------------------

Тож, підводячи риску під сказаним, ще раз закцентуємо увагу на першопричини, на те як проходив ще в есесерівські часи, пуповинний розрив між народом і компартійними чинодралами.

Проходив він під керівництвом пристарілих московитських комуняк, яких тоді іменували председатєлями, сєкретарями та красномордними директорами.

Цих комуністичних чинодралів, щиро і від всієї душі ненавидів і проклинав трудовий есесерівський народ, який пахав як проклятий для того щоб годувати жадібну компашку цих ідеологічних трутнів…

Той народ, який СКИГЛИВ та лаяв вдоль і впоперек забронзовілу компартію та її пристаркуватих ватяних генсеків.

І в кінці кінців, отаке народне СКИГЛЕННЯ привело до смертельної недуги і повного краху могутньої та непорушної імперії зла…

Тобто, термін "скиглення" – це не авторський витвір туповатного Януковича чи косноязичного Азірова, брехливого Реви чи лицемірного Потрошенки…

Це не скиглення, це народна захисна мантра. Та мантра, яка може розвалити навіть наймогутнішу імперію. Що й сталося з ессесером….

І тільки недоумкуваті привладні дурні, які полюбляють слухати лизоблюдні оди професійних ганьбунів-хвальбунів - не хочуть чути цієї попереджувальної народної мантри. Не чують її, тому і не можуть ніяк зрозуміти за що ж їх так ненавидить простий люд.

І головне - вони не хочуть розуміти те, що й Україна вже підійшла до світової політичної прірви…

Діагноз смертельної державної хвороби – кругова совкова порука та безвідповідальність, які утворилися завдяки відсутності своєчасної прививки в вигляді люстрації.

Тієї люстрації яку давним-давно пропонувала Свобода та інші демократичні сили…

Нині ж, лікування такого смертельного утворення як наші клептоманійні очільники – тільки хірургічне. Треба рішуче гнати від влади отаку негідну мафіозну сволоту!


зі… коли б ми – як ті ж поляки, чехи, словаки та ін…. ще в 1991 році провели очисну люстрацію суспільства – отакі негідники та шахраї, які правлять країною нині – ніколи і нізащо не пролізли до влади…

І нині, українська держава була би в світових лідерах, а не в ролі планетарних побирушок!

…далі буде…


8.11.18


«Тікай Петро, бо Юля пам’ятає все!»"Большое видится на расстоянии…"

Коли довільно перекласти на українську мову  цей класичний поетичний вираз, то він буде звучати  приблизно  так "Навіть маленьку брехню не утаїти за велетенським Еверестом…"

Тож цитую пана президента: – "Я наказав Гройсману надати субсидії всім, хто має їх отримувати…". Браво пан президент, браво – як ви красиво відмазалися від підняття ціни на газ для населення!  

Ви – як досвідчений політичний інтриган, задумали  зберегли свою політичну цноту і з розмаху всадовили на палю народного невдоволення, незагартоване в білятронних інтригах політичне майбутнє соратника-Борисича.  Можна лише здогадуватися, як йому було болісно сідати на цю підступну палю)))

Але ж, мій фюрер – навіть  підвести  прем’єра  під політичний  монастир і децибельні вигуки "ганьба" – цього замало!  Накажіть Борисичу, щоб він показово  відшмагав Реву за те, що ота жирна антисоціальна падлюка не виконує ваших солодких соціальних побажань.

Коли ж  батоги не допоможуть пану Реві стати людиною, відправте його в відставку з "поражением" у всіх правах.

Нехай оцей жирний міністр-геноцидник  поживе на мінімальну зарплатню або пенсію….. 

Інакше пане президент, вас чекає буремна осінь і така ж зима.  На вулицях вже почали збиратися густі хмари народного невдоволення. Скрізь ці хмари  вже видно як ваші багаточисленні політичні опоненти,  викрешують невблаганні майданні блискавки.

І навіть такий покірний громовідвід як Борисич, вже не допоможе вам відвести удари блискавок народного гніву від вашого рейтингу. З вами може статися така ж болісна процедура, що і з вашим, втратившим розум попередником. 

Це ж  завдяки придуркуватим, навіть злочинним діям отаких рев - вас чекає неминучий  субсидійний армагеддон, який  поховає  назавжди вашу політичну цноту…

Тож поки ще не посипалося  і не поплило – або робіть щось грандіозне типа підриву Липецької фабрики чи  відправки Юлі в гості до інопланетян… або ж готуйтеся брати білет в один кінець на благословенні Мальдіви…

 

зі… ви ж хоча й невиправний комбінатор-барига, але доволі розумна людина і розумієте те, що Юля  пам’ятає  все!

 зі.зі…  і я, як один із мільйонів доведених до жебрацького стану українців – запам’ятаю  вашу солодку цитату про захист обездолених.   

І як приречений на смерть, коли мені не нададуть цю соціальну допомогу - обіцяю оголосити  вам священну війну і піти в медійні зброєносці хоч до Юлі, хоч до будь кого з ваших політичних ворогів...

 24.10.18

"І СКАЗАВ БОГ..."


Із давніх-давен відомо, що Духовність – то є велетенська сила! Та відомо й те, що не кожній людині, і навіть не кожному народу – вона до снаги. Тобто, перевірка на духовність тільки починається. І почнеться вона з банальної попівської гризні за власність…


"І СКАЗАВ БОГ – ПСИ СМЕРДЯЧІ..."

            1
Моя ненько, Україно
Ти впала в немилість
Рвуться міни, низи гинуть,
Верхи – мов збісились.
Одне кажуть, друге діють
Третє – замовляють,

По державі розбрат сіють
Злий дух оживляють.


За цей гріх їм "світять" грати
Й щоб підняти тонус
Умислили ці пірати
Прикупити Томос.


Провели в Раді Верховній
Хабар-постанову**

Щоби мав екзарх духовний
Якусь цяцьку нову…


                2
Та сказав Бог: – Пси смердячі
Й ненаситні морди,

Томос – то є Божа вдячність
Для вірних і гордих.

Ви ж – боговідступне панство
В ваших душах пусто,
Треба вас – бандитська каста
Покришить в капусту.


– Не рятує Томос Віри
Злу, нікчемну владу,
Й жде того, хто втратив міру
Майдан, кат і страта.


– І тому народна мрія
На духовне членство
Навіть з рук Варфоломія
Не надасть блаженства.
Бо де править чорт мордатий
Все йде до руїни,
Не дам йому благодаті…
– Слава, Україні!!!

--------------------------

– Як відрізав, небожитель!
Ніде правди діти
Не дають народу жити
Чиновні бандити...


**– хабар-постанова – згідно цієї постанови, під управління Константинопольського патріархату повинна видійти Андріївська церква.

зі… надання автокефального Томосу, я все ж таки підтримую. Підтримую тільки тому що нехай мені вішають локшину свої попи, ніж будуть дурити рашистські)))

А от церкву, чи орден кому попало отдавать в дар – "это брось"!

19.10.18

"як в пеклі згинуть лизоблюди..."


1
Болото, тина, крекчуть жаби**
Творці медійних децибел
В болоті тім, мов камінь Кааби
Застряг державний корабель.

Парус зіпрів, впали вітрила
Між голих мачт зле вітер свище
Пенсійний люд складає крила
Гниє в багні казенне днище…

Той корабель – звуть Україна,
Він як віслюк, став на розпутті
Бо перед носом – дві морквини
Одна Європа, інша Путін…


2
Більша біда – домашнє лихо
Прокляття древнє, клята вада,
Бо продає державу стиха
Схильна до зрад, хохляцька влада.

І бутафорний капітан
Обітницю Оранті зрадив
Ввів корабель в плачевний стан
Й чимдуж ховає в офшор клади.

Та екіпаж вже острах втратив
Бунтує палубна команда,
Й скандує: – За державну зраду
На рею – злодія-гаранта!


3
І я, вклоняючись доземно
Молюсь апостолам буття…
Прошу – зрубайте і зітріть,
Спаліть, зарийте в чорноземи
Владне, нелюдяне сміття.

Як в пеклі згинуть лизоблюди
І щезне здирників орда,
Прийдуть до влади чесні люди –
Тоді й настане благодать…


** – крекчуть жаби – продажні медійні лакеї, які в упор не хочуть бачити страшного соціального розшарування українського суспільства. 
Ті лизоблюдні жаби – які не хочуть навіть чути в якому плачевному, жахливому стані знаходиться нині народ.

Які, як запопадливі цуцики вилизують владу і не хочуть бачити\чути правду про те, як підлі чиновні злодії жируюь на народних бідах…


18.10.18Зі святом вас, вої-українці!. 1
Із віків, серед вільного поля
Де Дніпро повертає за ріг
Вікувала українська доля – 
Берегла родовід-оберіг.

Від орійців до скіфів, сарматів
Доля йшла через сиві віки
Годувала синів земля-мати,
Тамувала жагу синь ріки....

. 2
Та миттєвості часу нестримні
І на вранішній подих роси,
На просвітлені миті чарівні
Зазіхнули зловісні часи
Вкрила землю святу хижа тінь
Запалали криваво зірниці,
Копитом, люто бив чужий кінь
Пра-пра-прадівський край українців.

Та пробуджені громом війни
Брали в руки гартовану крицю
І рубали відважні сини
Знахабнілі мармизи чужинців.

І встояла у смертнім двобої 
України, дружина святая...
Я вклоняюсь полеглим Героям
І живих воїв* – з святом вітаю!

* - вої - термін з давноминулих часів, нині - воїни, бійці, солдати....

Слава Україні!

14.10.18

"П’ЯТА КОЛОНА..."


Був генерал середнього ґатунку
Але мав здібність до військових мантр
Перед хазяїном витягувався в струнку
Й за це любив його фанаберний гарант.


Та час ішов – гриміли арсенали
І святкували диверсанти бал,
Тож сказав він:
– Беру я орден налом,
Й заяву на відставку накропав.


І Петро Перший – на цей факт нежданий
Крізь матюкі, як справжній командир
Сказав, іди:
– Даю тобі Хмельницького Богдана
Й сльозу пролив Степану на мундир…

-------------------------------------------


Не треба Путіну на Київ слати дрона
Бо на Хрещатику вже бацають гопак
Держава гине… Йде п’ята колона
Під панегірики зрадливих посіпак…


* - «Хмельницького Богдана” – орден Богдана Хмельницького 1-го ступеню, яким пан президент нагородив пана міністроа оборони.

От тільки ніяк не зрозумію – за які-такі заслуги нагорода?!

Мо* за взірвані арсенали?  Чи може хто має якісь інші думки і знає, за що ж така висока державна шана пану міністру? 


13.10.18


"це вже не "недбалість", це умисний соціальний геноцид!"


Вчора, вечором - 112 канал: "Будемо посилювати соціальний захист людей…"… (міністр соціального геноциду)


Сьогодні цілий день слухав оцей вчорашній пропагандистський чиновний рефрен та дивився на респектабельну мордяку міністра соціального геноциду. І таке ж зло взяло за душу, що далі нікуди...

Подумалось – от звідкіля заповзають у владу отакі брехливі чиновні негідники? Звідкіля вони з’являються? Яка мати народжує настільки безжалісних жорстоких осіб?

Таке враження, що нині в Україну заслали якихось новітніх НКВДешних виродків. Тих совкових чиновних виродків, які мучили патріотів в катівнях та морили мільйони українців в голодоморах?!

І такі заслані совкові мерзотники, швидкими темпами відроджують в Україні ті страшні голодоморні часи та криваві еНКаВеДешні методики по знищенню своїх громадян.

Бо рівень цинізму явно зашкалює душі цих людей? Навіть не людей – нелюдів…

-------------------------------------------------------------------------

Про який-такий "посилений захист" може вести мову і оцей міністр-геноцидник? Де він той міфічний захист? Що ти махлюєш, кому ти розказуєш свої брехливі байки?

Ти вийди на вулиці-майдани – послухай українців і вони тобі скажуть всю правду про твій нелюдський, людожерний "захист".

Нащо так цинічно й нахабно брехати прямо в очі мільйонам українців? Нащо? Чи ти дійсно такий сліпоглухий, що навіть не бачиш-не чуєш-не знаєш що діється в державі? Або ж ти все знаєш, та в тебе така чорна душа, яку вже нічим не відбілити?!

------------------------------------------------------------------------

Такий вбивчий "посилений захист" в виконання новоявлених українських соціальних карателів – це реально соціальний геноцид. Вбивчий соціальний геноцид який вже тяжко вдарив якраз по найбіднішим верствам українського суспільства…

Для цього не треба бути ясновидцем – для цього треба лише подивитися на статистичні зміни, які сталися з 1 травня 2018 року. Постраждали якраз найбідніші!

Але ж це був лише літній період, а про те що зараз буде – навіть не хочеться думати. Бо це вже не думки - це суцільний жах! Я не знаю що буде… знаю лише що такі придуркуваті управлінські дії приводять до падіння держав...

Впевнений я лише в тому, що цей геноцидний міністр – повинен нести повну відповідальність за все те соціальне зло, яке він наніс нашому народу!

І ніякої політичної відповідальності! За умисні соціальні злодіяння – ніякої відставки, тільки тюремні нари… причому на довгий строк…

-------------------------------------------------------------------------

А тепер по суті… Невже ці злоумисники реального соціального геноциду, думають що чесні громадяни проти розумного наведення порядку в наданні субсидій?

Ми, порядні й відкриті люди – ми двома руками за наведення порядку і надання соціальної допомоги тільки тим, хто її дійсно потребує!

Бо розумні люди розуміють що треба терміново міняти вкрай дурну й несправедливу систему надання субсидій. Треба підтримувати бідних людей і не доводити їх до соціального геноциду.

Чуєте, ви, міністри недолугі – треба надавати соціальну допомогу ТІЛЬКИ БІДНИМ ЛЮДЯМ!.

--------------------------------------------------------------------

І з огляду чиновних зарплат-премій-пенсій, не мають права отримувати соціальну допомогу ті ж міністри чи чиновники різних рівнів! Зараз же, оцим недоумкуватим "Положенням…" їм надається така можливість. І те, що виродили ці соціальні мародери в нинішньому "Положенні про субсидії" – не лізе в ніякі ворота.

При тверезому аналізі, виходить що цей фантастичний по своїй корупційності та дурості Ревин витвір – забирає субсидії в мільйонів бідних порядних людей і надає їх злісним чиновним хапугам та нахабним бандитам.


Це можна легко обґрунтувати і, при бажанні – хоча б частково відредагувати це "Положення…". На що я вже спробував привертати увагу, коли звертався до районної комісії та департаменту соцзахисту.

Та виявилося що цим периферійним соціальним чинам, теж відомо про очевидну злочинність деяких норм цього "Положення..". Але змінювати без команди з Києва хоч що-небудь, вони не можуть, та й не дуже хочуть…Їх теж влаштовую такий стан речей…

Виникає вкрай дивна абсурдна ситуація – ціле міністерство, цілі підрозділи чиновників які повинні захищати інтереси бідних – захищають інтереси багатих!?!

І такий стан речей вже тяжко списати на недбалість та професійне невігластво.

Бо вони все знають! Але ж коли державні люди знають про якийсь злочин і ніяк не діють – то це вже саботаж і кримінал. Великий державний кримінал!


Зі…от що робити людині з пенсією в дві тисячі? 
Хоча, мо* прилетять праведні марсіанські диверсанти – та й порубають на шматки отаких міністрів-геноцидників)))


11.10.18