Конституція завинила, чи Україні пороблено?


Правду кажучи – сьогодні ніби й свято, та великої радості чомусь немає. Бо Конституція нібито гарантує мені практично всі "манни небесні", але ж....

Але ж жорстока життєва реальність каже прямо в очі те, що декларативні гарантії – то є не що інше як маніпуляційна чиновницька брехня!

Бо в нашій Конституції тільки на папері зафіксовані красиві конституційні гасла про найвищі людські цінності. Дуже гарні паперові гасла.
Але ж давно відомо, що навіть найбруднішу брехню можна вдягнути в гарні одежі… Що й зроблено в Україні!

Основоположні людські цінності – такі як честь, совість, порядність, мораль, право на працю та достойний рівень життя – в нашій державі, доведені до негідного стану. Правдивість, доброчесність та патріотизм – вважаються тяжкими недоліками. 
І навпаки – в шаленому фаворі знаходяться демагогічні манкурти та злодійкуваті шахраї всіх мастей.

В цих жадібних владоможців немає державницького розуму. Відкрито пропагується та вихваляється тільки їхнє вміння цинічно махлювати, продавати та продаватися, безжально грабувати та доводити до знищення українську націю.

Забронзовілі владні фарисеї, на найвищому рівні блокують хоч якісь спроби порядних людей робити реформацію держави та виведення її із вкрай тяжкої, практично катастрофічної політико-економічної ситуації.
Поки що, як зліва так із права - в державі панує чиновний саботаж і кругова порука корупціонерів та їх безкінечні спроби знищити нову, несистемну політичну фігуру...

Система відносин подібна до феодальної, бо практично відсутні як політична незалежність так і соціальна справедливість. Телевізійні канали та інформаційні сайти окуповані олігархами-манкуртами, тобто і право на свободу слова мають тільки вони........

зі… тож,що таке українська Конституція? Це реальне свято, чи чиновна театральна бутафорія?

28.06.19

Мерзенні саботажники…

Верховна зРада… Зареєстровано близько трьохсот депутатів… Йде розгляд виборчого кодексу, голосуються поправки… В залі Ради фізично знаходяться максимум три-чотири десятки нардепів. Навіть вкрай корисні та необхідні поправки, набирають десяток-два голосів… Тобто жодна поправка не може пройти навіть теоретично! Жодна, а їх – більше ніж чотири тисячі)))

Та "діти Петрові" – недорікуватий радівський словоблуд і його єхидна бепепешна подружка старанно виконують наказ свого, ображеного на український народ, шефа. Наказ на затягування та саботаж всіх ініціатив та законів від нового президента. Ці аморальні чиновні саботажники відкрито і нахабно імітують бурхливу діяльність забувши про порядність та честь….

Хоча нещасний доповідач Черненко – той таки тямить яку негідну роль йому доручили виконувати верховнорадівські маніпулятори. Він навіть зігнувся в три погибелі від ганьби і розуміння того, які ж паскудні особи окупували Верховну Раду.

Огидно і сумно дивитися на це свавілля та політичну дурість дітей Петрових…

Що робити? Яким шляхом можна знищити отой чиновний саботаж, отой нахабний розгуляй відкритих дурнів, нахабних негідників та таємних ворогів при українській владі?

Виявляється, демократія хоча і гарна річ, але не для нашої держави. В Україні – вона перетворюється на вкрай небезпечний політичний гармидер та суцільний соціально-економічний хаос... Очевидно все йде до того, що без диктатора нам не обійтись!

зі… тож пане президенте, Володимире Зеленський – скільки ти ще будеш терпіти це нахабне знущання убогої потрохоботної та зажиддєвої "еліти нації"…? Чому ці вороги України так безкарно та зухвало знущаються над здоровим глуздом, тобою та народом України? Невже не можна більш радикально вплинути на таких мерзенних саботажників?! Бо українці вже на грані виживання…

зі.зі… ще 8-м днів мене буде заблоковано на Фейсбуці… Тому панове, хто знаходиться ближче до Зеленського – передайте йому через цю мережу побажання якнайшвидше ставати Лі-Кван-Ю, Піночетом чи хоча би Лукашенком)))

…хто згоден – поширюйте...

19.06.19

Володимире – або ти їх, або вони тебе!


Шлях на розпяття…

Людина, по суті своїй – це дикунське, безпощадне створіння. В боротьбі за ареали проживання, їжу, ресурси, за можливість хизуватися та активно розмножуватися… це створіння діє значно нахабніше та жорстокіше за диких тварин.

Але максимальна, сатанинська надтваринна жорстокість дивної двоногої істоти проявляється при боротьбі за владу. Ця цинічна війна за владу над собі подібними, безупинно іде із самих темних печерних часів.

І ось, за нинішніх райдужних демократичних часів – ця багноментальна політична війна впритул наблизилась до рідної неньки-України..…

Яскравий приклад такої печерної цинічної руйнації та дикої політичної аморальності – це українські політики! По суті – ми, українці – світові чемпіони в цій брудній, наднизькій сфері людського буття…


Дивишся-слухаєш верховнорадівський шабаш, або деяких рабіновичів-співаків з ляшками та медведчуками, чи цибульок-таранів з порошенками та королевськими… і дивуєшься – до чого ж вони однаково лицемірні в своїх політичних ігрищах. Що ліві, що праві, що ГОЛОСисті, що безголосі… всі, всі однаково марнославні, жадібні, та лицемірні…

Напевне то древнє, інстинктивне, печерне марення долізти до обітованого бюджетного корита, вироджує в їхніх темних душах дикий передвиборчий азарт і непереборне бажання за любу ціну перегризти горлянку супернику. На даний час таким суперником є новий президент України, Володимир Зеленський.

Для основних політичних забіяк настав період нищівної боротьби за голоси електорату. Період який остаточне знімає із них толерастичну машкару і відкриває суспільству їхню істинну сатанинську сутність.

Розуміючи те, що партія Зеленського залізобетонно виграє і парламентські вибори, вони – немов під дією якоїсь нелюдської звірячої сили – перетворюються із врівноважених політиків на печерних дикунів.

Хоча Зеленський ще не має всієї повноти влади, а ці політичні кіллери – плануючи реванш – вже готові підривати якщо не особу самого президента, то хоча би рейтинг його політичної сили…

Ще немає в Зеленського ні міністра оборони чи закордонних справ, нема голови СБУ чи генропрокурора… тощо, а вже звідусіль чути від цих слизьких політичних химер звичні агресивні мантри…

І всі підвладні їм канали, кожної півгодини-годину активно довбають по звивинам українського народу стандартними багноментальними мантрами, кинутими в молодого президента:

"Ти обіцяв миру-мир… обіцяв звільнити Крим, Донбас, заручників та закінчити війну в Москві… обіцяв розігнати ВРаду та всадовити ворюг-депутатів та злодіїв-олігархів на нари… Чим будеш зшивати рабіновичів-медведчуків-королевських з порошенками-цибульками-коболевими))) Чому Україна досі не в НАТО та ЄС? Чому не знижуєш тарифи на ЖКХ та ціни на газ, електрику... чому не підвищуєш пенсій-зарплат, премій та пільг і тпд..."

Слухаю всю цю демагогічну рабіновичсько-цибульську і тпд… негідну підступну трепотню про мир, газ, НАТО чи 40-річний шлях в ЄС і розумію, що якраз отакі вкрай цинічні безсовісні фарисеї, колись організували для незаплямованого, доброчесного Ісуса шлях на розп’яття…

Тож Володимире – або ти їх, або вони тебе! Іншого не дано…

зі... хто має подібні погляди, прохання поширити на Фейсбуці... бо мене там заблокували... Буду щиро вдячний!

13.06.19

"Я тебе дістану..."

Психологу-фізіономісту легко читати те, що діється в головах відомих людей чи політиків…

Ось і я, дивлячись на вираз обличчя Володимира Зеленського можу з 100% процентною впевненістю передати те, що він каже – "ну що петько, догрався? Я тебе дістану. Ти себе вважав за імператора всеукраїнського, а мене за клоуна?! Ти примітивний совковий дурник і вибори показали тобі те хто ти, і що ти є насправді!

Чого ти смикаєшся? Ти що не розумієш того, що український народ вимагає від мене, президента Зеленського щоб я – і тебе, і всю твою злодійську потрохоботну сволоту посадовив на нари і викорінив вашу злодійську породу під корінь?!

Чого ти сіпаєшся? Невже до тебе це не дійшло? Ти що, думаєш що тимчасове блокування і саботаж нагальних народних вимог тобі допоможе? Невже ти думаєш що ботоферми твоїх брехливих ноут-доніків… тебе врятують? Не дури сам себе – не врятують вони тебе!"

Не врятують... Бо, як тільки президент Зеленський обійме всю повноту влади, то численні потрохоботні ботоферми теж візьмуть за зябра))))

----------------------------------------------------------------------------------

Те, що підлість українських політиків не має меж, це залізобетонна аксіома!

Починаючи з 1991року, ця совкова підлота веде організований державний заупокійний спів…

Але ж дивина…. Нині по одним і тим же нотам співають як "ліві" так "праві" …

Слухаю Рабіновича, Співака, , Медведчука, Тягнибока, Яроша…. До чого ж вони однакові в своїх негідних співанках!

Які ж це лицемірні запроданці! Заради процента-півпроцента своєї партійної вигоди, вони готові продати Україну як оптом, так і в роздріб!

Зі… і головне… Оцю слизьку дволику мерзоту не можна викорінити, тому що таємний кукловод як українських "правих", так і українських "лівих" – знаходиться не де небудь, а за міцними кремлівськими стінами....

…однодумці – в зв’язку з тим що потрохоботи мене блокують, прошу поширити на Фейсбуці…

2.06.19

Дурість Петрова, або як Зеленському не втратити підтримку народу

Наш вже б\\у президент так і не зміг задушити в собі отого ненаситного чиновного павука, який ніяк не нап’ється народної крові.

Петре, Петре – треба ж тобі так фанатично ненавидіти Україну та український народ, щоб до останнього подиху копати для нас могилу!

Нащо ти це робиш, саботажник членистоногий?
Нащо ти принижуєш цінність українських державних нагород, чиновних посад, генеральських чи геройських звань до рівня непотрібу? Нащо ти десятками, навіть сотнями - роздаєш їх своїм підлабузникам як якийсь ширпотреб?
Роздаєш в той час як реальні фронтові Герої роками не можуть отримати навіть статус АТОшника…

Що ти робиш? Нащо так демонстративно копіюєш діяльність совкових самодурів?

Невже ти від природи теж такий недалекий, чи то від передозування владою зовсім здурів? Невже не розумієш наслідків того злочинного безумства, яке ти коїш з Україною?

Невже не розумієш що державні нагороди не можна ліпити наліво й направо.
Бо це не іграшки і подібна антидержавна діяльність підпадає під декілька кримінальних статей.
Як мінімум під статті підкуп чи зловживання владою в особистих інтересах!

Невже не розумієш того, що високопоставлені чиновні щури відчувши загрозу опинитись на нарах, відразу кинуться від тебе. Бо це непереборний чиновний інстинкт самозбереження, який спрацьовує автоматично.
То ж відразу після інавгурації Зеленського, рятуючи свою шкіру – ці орденоносні криси відразу ж і тебе кинуть новому президенту під ноги…

Зі… "бить или не быть" – вот в чем вопрос)))) 
Тобто, перед новим президентом стоїть класична радикально протилежна вимога.
Переважна більшість українського народу вимагатиме від Зеленського якнайшвидше притягти Порошенка та К* до відповідальності, але той звісно ж захоче опиратися якомога довше за Януковича….
Тобто – швидко всадовити Петра на лаву підсудних доволі складно, а не всадовити – можна втратити підтримку 75% народу…
Таке ж болюче падіння чекає Зеленського при призначенні на посади якого небудь одіозного політичного перевертня або соціально-економічного грабіжника подібних до луценка, реви чи коболева...

зі.зі… хотілося застерегти нового президента поберегтися. Зовсім не треба як лякливий Порошенко тягати за собою тисячі охоронців…
Але ж якась охорона повинна бути, бо тепер Зеленський вже державна людина… і все може бути!!!

…не заперечую проти поширення.

10.05.19

Яблучко від яблуньки, або класове скиглення... ч.1...


Було це ще в далекі совкові часи. Тоді така соціальна формація як "совецьський народ" або сиділа по тюрмах за тунеядство, або ж надривала собі пупа на будівництві світлого комуністичного майбутнього.

Причому і в тюрмах, і на "стройках комунізму" таке блюзнірське строїтельство проходило під недрёмним оком верховодів-смотрящих, таких собі лагерних комуністичних надзирателєй-капо….

Отакі політичні надзирателі були подібні до вкорінених в ідейний садочок еССеСеРу, плодовитих компартійних яблуньок. І ці совкові яблуньки активно плодоносились такими ж совковими "яблучками", які недалеко котилися від батьківських номенклатурних садиб.

Це від тих закоренілих есесерівських яблуньок, покотилися в незалежну Україну ядовиті яблучка у вигляді наших нинішніх верховних поводирів. Таких як наші генпрокурор, президент, інші совкові номенклатурні отприски з публічних та таємних відгалужень московітських таємних служб…


Це ті "наколоті", наповнені ядушною компартійною ідеологією совкові яблучка, яких держава Україна вже понад 27-ми років ніяк не може здихатися…

Не може здихатися оцих заряджених ще в дитинстві на лицемірство, підлість, обман та грабіж "яблучок" бо вони: – "Перестроились ублюдки во мгновенье ока И пока они у трона – грош цена всем нам!" (Ігор Тальков)

Вони швиденько відчепили КаПеЕсСесівські регалії, сховали компартійні білетики та вирядившись в вишиванки і вивчивши рядочок "Ще не вмерла.." – знову лизоблюдять тепер вже біля Київського трону…
-----------------------------------------------

Тож, підводячи риску під сказаним, ще раз закцентуємо увагу на першопричини, на те як проходив ще в есесерівські часи, пуповинний розрив між народом і компартійними чинодралами.

Проходив він під керівництвом пристарілих московитських комуняк, яких тоді іменували председатєлями, сєкретарями та красномордними директорами.

Цих комуністичних чинодралів, щиро і від всієї душі ненавидів і проклинав трудовий есесерівський народ, який пахав як проклятий для того щоб годувати жадібну компашку цих ідеологічних трутнів…

Той народ, який СКИГЛИВ та лаяв вдоль і впоперек забронзовілу компартію та її пристаркуватих ватяних генсеків.

І в кінці кінців, отаке народне СКИГЛЕННЯ привело до смертельної недуги і повного краху могутньої та непорушної імперії зла…

Тобто, термін "скиглення" – це не авторський витвір туповатного Януковича чи косноязичного Азірова, брехливого Реви чи лицемірного Потрошенки…

Це не скиглення, це народна захисна мантра. Та мантра, яка може розвалити навіть наймогутнішу імперію. Що й сталося з ессесером….

І тільки недоумкуваті привладні дурні, які полюбляють слухати лизоблюдні оди професійних ганьбунів-хвальбунів - не хочуть чути цієї попереджувальної народної мантри. Не чують її, тому і не можуть ніяк зрозуміти за що ж їх так ненавидить простий люд.

І головне - вони не хочуть розуміти те, що й Україна вже підійшла до світової політичної прірви…

Діагноз смертельної державної хвороби – кругова совкова порука та безвідповідальність, які утворилися завдяки відсутності своєчасної прививки в вигляді люстрації.

Тієї люстрації яку давним-давно пропонувала Свобода та інші демократичні сили…

Нині ж, лікування такого смертельного утворення як наші клептоманійні очільники – тільки хірургічне. Треба рішуче гнати від влади отаку негідну мафіозну сволоту!


зі… коли б ми – як ті ж поляки, чехи, словаки та ін…. ще в 1991 році провели очисну люстрацію суспільства – отакі негідники та шахраї, які правлять країною нині – ніколи і нізащо не пролізли до влади…

І нині, українська держава була би в світових лідерах, а не в ролі планетарних побирушок!

…далі буде…


8.11.18


«Тікай Петро, бо Юля пам’ятає все!»"Большое видится на расстоянии…"

Коли довільно перекласти на українську мову  цей класичний поетичний вираз, то він буде звучати  приблизно  так "Навіть маленьку брехню не утаїти за велетенським Еверестом…"

Тож цитую пана президента: – "Я наказав Гройсману надати субсидії всім, хто має їх отримувати…". Браво пан президент, браво – як ви красиво відмазалися від підняття ціни на газ для населення!  

Ви – як досвідчений політичний інтриган, задумали  зберегли свою політичну цноту і з розмаху всадовили на палю народного невдоволення, незагартоване в білятронних інтригах політичне майбутнє соратника-Борисича.  Можна лише здогадуватися, як йому було болісно сідати на цю підступну палю)))

Але ж, мій фюрер – навіть  підвести  прем’єра  під політичний  монастир і децибельні вигуки "ганьба" – цього замало!  Накажіть Борисичу, щоб він показово  відшмагав Реву за те, що ота жирна антисоціальна падлюка не виконує ваших солодких соціальних побажань.

Коли ж  батоги не допоможуть пану Реві стати людиною, відправте його в відставку з "поражением" у всіх правах.

Нехай оцей жирний міністр-геноцидник  поживе на мінімальну зарплатню або пенсію….. 

Інакше пане президент, вас чекає буремна осінь і така ж зима.  На вулицях вже почали збиратися густі хмари народного невдоволення. Скрізь ці хмари  вже видно як ваші багаточисленні політичні опоненти,  викрешують невблаганні майданні блискавки.

І навіть такий покірний громовідвід як Борисич, вже не допоможе вам відвести удари блискавок народного гніву від вашого рейтингу. З вами може статися така ж болісна процедура, що і з вашим, втратившим розум попередником. 

Це ж  завдяки придуркуватим, навіть злочинним діям отаких рев - вас чекає неминучий  субсидійний армагеддон, який  поховає  назавжди вашу політичну цноту…

Тож поки ще не посипалося  і не поплило – або робіть щось грандіозне типа підриву Липецької фабрики чи  відправки Юлі в гості до інопланетян… або ж готуйтеся брати білет в один кінець на благословенні Мальдіви…

 

зі… ви ж хоча й невиправний комбінатор-барига, але доволі розумна людина і розумієте те, що Юля  пам’ятає  все!

 зі.зі…  і я, як один із мільйонів доведених до жебрацького стану українців – запам’ятаю  вашу солодку цитату про захист обездолених.   

І як приречений на смерть, коли мені не нададуть цю соціальну допомогу - обіцяю оголосити  вам священну війну і піти в медійні зброєносці хоч до Юлі, хоч до будь кого з ваших політичних ворогів...

 24.10.18

"І СКАЗАВ БОГ..."


Із давніх-давен відомо, що Духовність – то є велетенська сила! Та відомо й те, що не кожній людині, і навіть не кожному народу – вона до снаги. Тобто, перевірка на духовність тільки починається. І почнеться вона з банальної попівської гризні за власність…


"І СКАЗАВ БОГ – ПСИ СМЕРДЯЧІ..."

            1
Моя ненько, Україно
Ти впала в немилість
Рвуться міни, низи гинуть,
Верхи – мов збісились.
Одне кажуть, друге діють
Третє – замовляють,

По державі розбрат сіють
Злий дух оживляють.


За цей гріх їм "світять" грати
Й щоб підняти тонус
Умислили ці пірати
Прикупити Томос.


Провели в Раді Верховній
Хабар-постанову**

Щоби мав екзарх духовний
Якусь цяцьку нову…


                2
Та сказав Бог: – Пси смердячі
Й ненаситні морди,

Томос – то є Божа вдячність
Для вірних і гордих.

Ви ж – боговідступне панство
В ваших душах пусто,
Треба вас – бандитська каста
Покришить в капусту.


– Не рятує Томос Віри
Злу, нікчемну владу,
Й жде того, хто втратив міру
Майдан, кат і страта.


– І тому народна мрія
На духовне членство
Навіть з рук Варфоломія
Не надасть блаженства.
Бо де править чорт мордатий
Все йде до руїни,
Не дам йому благодаті…
– Слава, Україні!!!

--------------------------

– Як відрізав, небожитель!
Ніде правди діти
Не дають народу жити
Чиновні бандити...


**– хабар-постанова – згідно цієї постанови, під управління Константинопольського патріархату повинна видійти Андріївська церква.

зі… надання автокефального Томосу, я все ж таки підтримую. Підтримую тільки тому що нехай мені вішають локшину свої попи, ніж будуть дурити рашистські)))

А от церкву, чи орден кому попало отдавать в дар – "это брось"!

19.10.18

"як в пеклі згинуть лизоблюди..."


1
Болото, тина, крекчуть жаби**
Творці медійних децибел
В болоті тім, мов камінь Кааби
Застряг державний корабель.

Парус зіпрів, впали вітрила
Між голих мачт зле вітер свище
Пенсійний люд складає крила
Гниє в багні казенне днище…

Той корабель – звуть Україна,
Він як віслюк, став на розпутті
Бо перед носом – дві морквини
Одна Європа, інша Путін…


2
Більша біда – домашнє лихо
Прокляття древнє, клята вада,
Бо продає державу стиха
Схильна до зрад, хохляцька влада.

І бутафорний капітан
Обітницю Оранті зрадив
Ввів корабель в плачевний стан
Й чимдуж ховає в офшор клади.

Та екіпаж вже острах втратив
Бунтує палубна команда,
Й скандує: – За державну зраду
На рею – злодія-гаранта!


3
І я, вклоняючись доземно
Молюсь апостолам буття…
Прошу – зрубайте і зітріть,
Спаліть, зарийте в чорноземи
Владне, нелюдяне сміття.

Як в пеклі згинуть лизоблюди
І щезне здирників орда,
Прийдуть до влади чесні люди –
Тоді й настане благодать…


** – крекчуть жаби – продажні медійні лакеї, які в упор не хочуть бачити страшного соціального розшарування українського суспільства. 
Ті лизоблюдні жаби – які не хочуть навіть чути в якому плачевному, жахливому стані знаходиться нині народ.

Які, як запопадливі цуцики вилизують владу і не хочуть бачити\чути правду про те, як підлі чиновні злодії жируюь на народних бідах…


18.10.18Зі святом вас, вої-українці!. 1
Із віків, серед вільного поля
Де Дніпро повертає за ріг
Вікувала українська доля – 
Берегла родовід-оберіг.

Від орійців до скіфів, сарматів
Доля йшла через сиві віки
Годувала синів земля-мати,
Тамувала жагу синь ріки....

. 2
Та миттєвості часу нестримні
І на вранішній подих роси,
На просвітлені миті чарівні
Зазіхнули зловісні часи
Вкрила землю святу хижа тінь
Запалали криваво зірниці,
Копитом, люто бив чужий кінь
Пра-пра-прадівський край українців.

Та пробуджені громом війни
Брали в руки гартовану крицю
І рубали відважні сини
Знахабнілі мармизи чужинців.

І встояла у смертнім двобої 
України, дружина святая...
Я вклоняюсь полеглим Героям
І живих воїв* – з святом вітаю!

* - вої - термін з давноминулих часів, нині - воїни, бійці, солдати....

Слава Україні!

14.10.18

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
19
предыдущая
следующая