хочу сюда!
 

Мила

39 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 35-60 лет

Так напевне й буде...


Мабуть люд з аналізом в голові вже звернув увагу на те, що останнім часом українська влада зовсім забронзовіла. Забронзовіла так, що перестала не тільки щоденно працювати на підвищення рівня життя мільйонів своїх співгромадян, а навіть умудрилася забути хоча би щорічно інформувати їх про цей депривований* рівень…
Коли і оголошуються якісь статистичні дані, то подаються вони м’яко кажучи – якось сором’язливо, а правду кажучи – зовсім вже брехливо. 
А про те, як людині фізично вижити на півтори-дві тисячі гривень в місяць – цього ви ніде і ніколи не почуєте!

Зате про себе, наша жадібна чиновна свинота, постійно піклується чим значно покращує середньостатистичні показники. 
Ці ненаситні державні глитаї, давно навчилися ховати свої надприбутки в вигляді астрономічних зарплат, премій та пенсій в туманних повідомленнях про підвищення середньої по країні зарплатні чи пенсії. 
І ось на таких дутих середньостатистичних даних, владні махінатори вміло вимальовують фіктивні графіки рівня життя українського народу. Бо тільки на таких мальовничих кабінетних картинках, можна побачити доволі непогано намальований рівень життя.

А оскільки наші забронзовілі чинуші живуть в іншій суспільній реальності і "в народ" давно не ходять, не бачать і не чують його – то такі примітивні статистичні дані вони сприймають як непогрішиму соціальну дійсність. 
Хоча, можливо якраз навпаки – вони цю дуту статистичну містерію і бачать, і чують, формують та програмують?!

Бо, коли оцінювати відверте висловлювання одного з таких засліплених брехливою статистикою чинуш – "українці їдять забагато" – то нам нема чого надіятися на підвищення свого рівня життя. 
І рівень, і життя – вони у нас, згідно отаких намальованих чиновних даних – уже й так не гірші ніж в благословенній Европі)))

Позаяк в чванливому чиновному розумінні народ є ненажерою – то й "спасіння утопаючих – є справа рук самих утопаючих". Народ вимушений буде шукати якісь запобіжники від неминучої загибелі. 
Бо такий ненормально високий соціальний тиск у вигляді "депривованого рівня життя" може привести до смертельного державного крововиливу. 
Того крововиливу – якому не зможуть запобігти профілактичні п’явки у вигляді мізерного підвищення мінімальних пенсій чи зарплат.

Оскільки добровільної згоди на рятівну соціальну операцію зарозуміла влада не дає і без примусу не дасть, то таку чиновну сліпо-глуху пихатість і ненажерливість, буде мабуть хірургічно лікувати черговий майданний кровопуск…

зі… так напевне й буде… На жаль…

* – депривація – позбавлення людини можливості задовольняти свої основні життєві потреби

17.09.18


6

Комментарии

117.09.18, 18:46

Згоден 100%!

  217.09.18, 19:39

  А как красиво все начиналось.. 9 марта 2014 года.. исполняющий обязанности президента страны Александр Турчинов.. премьер-министра Арсений Яценюк.. Юрий Луценко, Виталий Кличко, Олег Тягнибок, Петр Порошенко, Вячеслав Кириленко. и прочие революционно настроенные товарисчи.. пришли к памятнику Кобзаря.. с дохлыми охапками "котиков".. Все было скромно без шика и размаха.. Министры ездили на работу в общественном транспорте.. Скромные зарплаты у депутатов.. Все честные.. с горящими глазами.. чистыми руками.. и впалыми щеками и животами..

   317.09.18, 21:25

   А кто пойдет на майдан? Пенсионеры?

    418.09.18, 09:45Ответ на 3 от Хайдер

    А кто пойдет на майдан? Пенсионеры?Не правильно заданный вопрос.. Правильно будет.. А кто оплатит майдан?.. При наличии бабок.. пойдут и пенсы.. и маргиналы с гопниками.. и прочие радикально настроенные слои населения.. Найдется даже кучка искренне верующих революционно настроенных идеалистов.. без тени сомнения суровых в бою..

     510.01.19, 08:37