хочу сюда!
 

Ксения

38 лет, рыбы, познакомится с парнем в возрасте 40-45 лет

Україні пороблено!? Або - відьма гарантує...


Пуста справа стверджувати те, що державна влада завжди і всюди була, є і буде елементом насилля. 
Бо ця безаперечна аксіома відома всім народам ще з темних печерних часів і її нікому доводити не треба.
А от стверджувати і навіть криком кричати про те, що наша українська влада є безсумнівним світовим лідером в царині законодавчої дурості та взірцем управлінської сваволі – треба кожного божого дня!

Треба, бо ті ганебні політичні і соціальні дурощі, які витворяють наші чиновні шахраї та короновані дурисвіти – в ніякі ворота не лізуть. 
Який закон, постанову чи дію нашої влади не візьми та проаналізуй – повсюди з них вилазить неприкрите чиновне безглуздя та юридичне невігластво. 
І при відсутності незалежного критичного аналізу та відповідальності владних бонз за свої дії чи бездіяльність – в цих самозакоханих "гарантів" починають відростати роги непогрішимості та відвертих диктаторських забаганок…

Бо вони витворили таку закостенілу Систему Влади, при якій навіть позачергова революційна зміна очільників центральної влади не суттєва. 
І за умови відсутності зовнішнього політичного впливу, періодична внутрішня перетасовка колоди верховних вождів, гетьманів чи гарантів-нуворишів, практично не впливає і не змінює українську владну конструкцію.

Адже відразу після спонтанних народних бунтів, переворотів чи революцій, ця інфекційна бюрократична побудова – як міфічна гідра відразу ж відтворює свої отруйні чиновні голови.
Знову і знову заповзаючи у владу така небезпечна заразна структура як страшна середньовічна чума – безжально руйнує український державний організм. 
І з кожною зміною очільників-гарантів, владна бюрократія стає ще більше жадібною та ненаситною, руйнівною і соціально жорстокою!

От і нинішня влада – це ядуча агресивна суміш брехні та підлоти, саботажу та лизоблюдства. Така гримуча суміш, яка відразу ж смертельно вражає імунний захист тих, хто попадає в її лабети. Насмерть вражає кожного чиновного неофіта, чим і забезпечує своє системне безсмертя.

Таке враження що Україні пороблено!
Тому і реформувати або хоч якось змінити на краще таку антидержавну українську Систему Влади ніяк не вдається ані мирним соціальним революціям, ані кривавим народним бунтам… На жаль!

Зі… хоча… Може десь в глибинах українських чорноземів, визріє якесь велетенське соціальне цунамі, яке потопить нашу злодійську зрадливу владу в хвилях повномасштабної української революції!
Є й безкровний рецепт від відьми-лісової як позбавитися цих здирників та клептоманів. 
Треба оцих жадібних падлюк напоїти варом із мухоморів та блідих поганок))))

Відьма гарантує, що пороблене як рукою зніме!

2.10.18


4

Комментарии

12.10.18, 23:25

сам ты такой

  22.10.18, 23:52Ответ на 1 от Хозяин- С

  ..а тобі звідкіля це відомо?

   33.10.18, 10:08

   Юща поили и стал Президентом .

    43.10.18, 13:43

    А меня ваша влада устраивает.

     53.10.18, 22:43Ответ на 3 от DANAH

     Юща поили и стал Президентом .
     .. опоїли і з нього, замість президента - вийшов пасічник)))

      63.10.18, 22:44Ответ на 4 от Хайдер

      А меня ваша влада устраивает.
      колись сепаратюга, шо значить "ваша влада"?

       74.10.18, 16:03Ответ на 6 от Nevr

       А меня ваша влада устраивает. колись сепаратюга, шо значить "ваша влада"?Ну, шоколадный ваш.