хочу сюда!
 

Анна

34 года, скорпион, познакомится с парнем в возрасте 35-40 лет

Медійні гавкуни…


Інформ-простір…Нині знає всяк
Що зневажуючи заповіти Бога*
Бігають брехливі зграї псяк
По екранам, сайтам та по блогам.

І зібрав маржу з наївних мас 
Локшину їм вішають на вуха…
Я звертаюсь до космічних рас
І прошу їх заклик мій послухать:
– Покарай небесна сила гріх
Не розводь псяк… 
І каструй в них реквізит оргазму, 
Піднімай запроданців на сміх 
Та доводь їх задум до маразму,
Бий важким калібром душі їх
Із гармат медійного сарказму…

* – заповіти Бога – в даному випадку, виходячи із змісту це – "не обманюй"…
-----------------------------------------------------
Напевне, люди з аналізом в голові звернули увагу на те, що останнім часом значно активізувалися білятронні лизоблюди, брехливі експерти та зібрані коронованим кукловодом в покірну зграю, усякі гавкаючі псяки. 
Нині зграї цих підгодовуваних владою хортів, отримали команду фас і ганяють по всім телеканалам, популярним сайтам та блогам. 
Впевнений, що ганяють вони далеко не "за просто так" і зовсім не просто так))))

Рішення випустити на арену цю гавкаючу медійну зграю, прийняв головний державний дресирувальник. 
Бо подивившись на свій, безупинно падаючий плачевний рейтинг, він реально запанікував. 
І враз треновані медійні гавкуни, отримали завдання театрально репетувати та дружно видгавкувати хвалебні оди нашій, м’яко кажучи – недолугій українській владі та її головному очільнику-беніфіціару.

Але постановочна імітація всенародної підтримки політики дресувальника, явно не спрацьовує на збіднілому і тому вкрай злому електораті. 
Бо реалії життя держави такі, що для того щоб хоч якось піднятися зів’явшому рейтингу очільника, йому вже не допоможе навіть слонова доза віагри.

До того ж, коли уважно придивитися до активованих ним хортячих зграй, то не треба бути ясновидцем щоб побачити, що це одні і ті ж самі білятронні медійні псячки-собачки. 
Це професійні медійні гавкуни, які були підготовлені для своєї неблагородної гавкаючої ролі ще бувшим головним державним дресирувальником…
Не будемо згадувати їх імена всує – розумні, просвітлені люди прекрасно знають хто ці безпринципні гавкаючі псяки…

Можна відкрити лише одне – це вкрай аморальні медійні пропагандони!  І стали вони такими безсовісними зовсім не сьогодні. 
Вони і раніше не мали, тому і на сьогодні не мають жодних моральних перепон. Не можу стверджувати, але в мене таке враження що ці гавкуни, від народження такі…

Це безпринципна псячна порода – порода, яка ще вчора лизала руку Януковичу, сьогодні лиже зад Порошенку, а назавтра буде вже лизати щось там у Юлі Тимошенко або Гриценка))))

Бо головним в їхньому лизоблюдному медійному житті, є не служіння якійсь безсмертній собачій ідеї, а те щоб черговий державний дресирувальник вчасно підгодовував їх вічно зеленими заморськими харчами…

Зі… отож, братове – хочете правдиво відображати в своїх блогах гіркі реалії життя – готуйтеся до відбиття гуртових нападів медійних гавкунів!

Слава Україні!

3.10.18


0

Комментарии