О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Таки да!!!

  • 23.05.18, 22:01
[Присоединенная картинка]

Ось така у нас Еліна Світоліна!

[Присоединенная картинка]Українська тенісистка Еліна Світоліна вже вшосте поспіль перемагає першу ракетку світу на турнірі в Римі.[Присоединенная картинка]Після перемоги на супертурнірі Еліна відправилася пройтися по столиці Італії з українським прапором. І вона із задоволенням позувала, закутана в синьо-жовтий стяг, привертаючи увагу пересічних італійців.https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/tennis/svitolina-z-praporom-ukraini-viklikala-furor-v-rimi.htm

Українська культура на Міжнародному ярмарку в місті Пусан

  • 22.05.18, 10:58
[Присоединенная картинка]Посольство України в Республіці Корея презентувало українську культуру на 13-му Міжнародному ярмарку в місті Пусан.

В Україні відкрився музей посуду

[Присоединенная картинка]У Сумах відкрився перший в Україні музей посуду. В музеї можна побачити посуд, з якого їли та чим користувались у побуті люди від часів Трипільської культури до епохи царизму.

Підсумки змагань "VIIMSI GALA"

[Присоединенная картинка]Український метальник Михайло Кохан встановив юнацький рекорд України з метання молота на міжнародних легкоатлетичних змаганнях "VIIMSI GALA" в Естонії. Також відзначилися Гліб Піскунов (переміг серед дорослих спортсменів), багатоборка Аліна Шух (здобула срібні медалі у штовханні ядра і з метання списа), Альона Шамотіна (виборола срібну медаль з метання молота).

мразь шоколадна!!!

  • 21.05.18, 23:01
[Присоединенная картинка]

Таки да!

  • 21.05.18, 22:33
[Присоединенная картинка]

мразь шоколадна!!!

  • 21.05.18, 20:41
[Присоединенная картинка]

П"ята колона у її мерзенних фейсах

  • 21.05.18, 20:31
[Присоединенная картинка]

Мерзотники, які руйнують Україну!!!

  • 21.05.18, 20:21
[Присоединенная картинка]
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
1315
предыдущая
следующая