Про майдан
- 08.08.14, 11:47
Добровольческие батальоны после окончания АТО вернутся в Киев с оружием в руках, чтобы помочь Порошенко покончить с коррупцией.
Об этом в интервью Vesti.Az заявил начальник штаба добровольческого батальона «Айдар» Валентин Лихолит.
“Я повторюсь, так до вас я многим журналистам заявлял о том, что новая власть знает, что батальоны «Айдар», «Азов» и «Донбасс» готовы после войны с сепаратистами снова прийти на Майдан. Мы предупреждали новую власть неоднократно об этом. Мы приедем со своей бронетехникой и оружием. Я знаю, что когда-нибудь они захотят нас кинуть в большую мясорубку, чтобы нас стало меньше”, — заметил он мрачно.
Лихолит также указал, что добровольцы недовольны системой кадрового подбора новой власти. “В этом плане в стране ничего не изменилось”, — добавил начштаба Айдара.
При этом он отвергает, что таким образом добровольческие батальон нарушат конституционный порядок.
“А что разве новые власти не нарушают конституционный порядок? Мы хотим помочь Порошенко очистить страну от коррумпированных кадров. У нашего президента, за которого многие майдановцы голосовали, очень медленно идет процесс очищения кадров”, — резюмировал Валентин Лихолит.
Ольга Богомолец по радио только что осудила действия властей, назвав их
"абсурдом сносить символ революции". Один из майдановцев с брусчаткой в
руках утверждает, что палатки на Майдане стоят для защиты завоеваний
революции.
127 551 грн – ціна вирубки в заказнику Іванівський.
Однією з найбільш скандальних природоохоронних історій 2013 року була вирубка лісу в заказнику Іванівський на Тернопільщині. Природоохоронці з багатьох областей долучились до боротьби проти прокладання гірськолижної траси через заказник. Вирубка розпочалась 7 вересня 2013 року і відразу привернула увагу активістів[1].
Почалося все з того, що зі створеної ще у 1985 році лижеролерної траси товариства в жовтні 2012 р. було виділено в приватну власність 15 ділянок по 0,1 га кожний. Це обурило спортсменів, у відповідь на що було прийнято рішення спорудити нову трасу – причому, у відповідності із сучасними стандартами. Ось її-то і вирішили провести через заказник! А оскільки біатлон поєднує лижні перегони зі стрільбою, то для такої траси в лісі дерева треба вирубати, а пні викорчувати[2]. Про вирубку в заказнику не посоромились написати і на спортивних сайтах (як про досягнення)[3].
Відповідно до листа екологічної інспекції в Тернопільській області, на території ботанічного заказника місцевого значення "Іванівський" проводилась "рубка з метою розширення лісових доріг". По результатах її перевірки була встановлена відсутність дозвільної документації на розкорчовування пнів та знищення місцезростання рослин, занесених до Червоної книги України. Збитки за порушення природоохоронного законодавства були розраховані в сумі 28.578 гривен[4]. Згодом, за зверненням нардепа О.Бригинця, Держекоінспекція оцінила збитки, нанесені державі знищенням середовища існування рідкісних рослин більш адекватно. При цьому, факт рубки в заказнику Держекоінспекція проігнорувала.Повторні перевірки, проведені у 2014 році, показали, що збитків державі нанесено значно більше. Так, листом №04/2/5-1319-14 від 11.з04.2014 Прокуратура Тернопільської області. За невиконання припису Держекоінспекції щодо зупинення робіт у заказнику, повторна перевірка визначила додаткову суму збитків – 56290 грн[5].. відповідальна особа ДП «Тернопільське лісове господарство» притягнута до відповідальності відповідно до ст188-5 КУпАП. Також порушена кримінальна справа за ч.1.ст.252 ККУ[6].Додатково, Держекоінспекція нарахувала збитки, нанесені проведенням робіт по викорчовуванні пнів, за що нараховано суму збитків у 42503 грн[7].Слідство за обома порушеними кримінальними справами триває. Втім, питання про виявлення незаконних землевідведень досі відкладається.ДЕЖАВЮ АБО ЗМІНИ ДО КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ
ВІД ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ .
Цей законопроект презентував і палко відстоював необхідність його прийняття задля успішного проведення реформи місцевого самоврядування перший віце – Прем’єр міністр Кабінету Міністрів України Гройсман .
Уважно проаналізувавши текст «Змін» , громадяни дійшли висновку , що цей «шедевр» може слугувати підручником під назвою «Як розвести лохів» .
Автор «Змін» не читав текст чинної Конституції України , погано володіє українською мовою і уяви не має про Конституційне право .
Докази цього мовою оригіналу .
Ст.133(п.5) «Змін» «Громадою є утворена в порядку , визначеному законом , адміністративно – територіальна одиниця , яка включає один або декілька населених пунктів (село , селище ,місто), а також прилеглі до них території» .
В ст..140чинної Конституції України є визначення територіальної громади .
Ст.140(п.1) «Змін» «Місцеве самоврядування є правом і спроможністю жителів громад у межах Конституції і законів України самостійно вирішувати питання місцевого значення в інтересах місцевого населення» .
Ви помітили , що жителі громад та місцеве населення ніяк не прив’язані до певних територій ?
У жителів громад за текстом «Змін» ані землі , ані будь – якої власності та коштів немає . Прав також немає .
Замість ст..143 чинної Конституції України , в якій чітко прописано права власності , управління та контролю за власністю територіальних громад в «Змінах» вкидається
ст..143(п.2) «Сільскі , селищні , міські , районні , обласні ради можуть у порядку , визначеному законом , надавати в межах відповідної адміністративно – територіальної одиниці статус спеціальної російській мові ,іншим мовам національних меншин України».
Спеціальна мова це що ?
І це в той час , коли діє закон Ківалова – Колисниченка і жодних утисків російської мови немає , а за використання української мови на сході України і досі катують і вбивають людей .
Якщо ми , громадяни , хочемо миру і злагоди в єдиній Україні , ми маємо усвідомити , що як тільки хтось піднімає питання мови з порушенням прав будь – якої частини народу України , ті люди хочуть , щоб ми чубилися , а вони в цей час спокійно нас обкрадали .
Російськомовні громадяни України мають знати , що насильницької українізації не буде . Кожен бажаючий зможе вивчити українську мову на безкоштовних курсах .
Але всі чиновники в Україні зобов’язані володіти державною українською мовою згідно Конституції України .
Вищим органом виконавчої влади в Україні є Кабінет Міністрів .
Місцеві державні адміністрації належать до виконавчої влади . Голови держадміністрації призначаються та звільняються Президентом України за поданням Прем’єр-міністра України підзвітні та підконтрольні місцевим радам , які можуть звільнити Голову держадміністрації 2/3 голосів депутатів місцевої ради .
Так , місцеві державні адміністрації дублюють роботу рад . Необхідно скоротити повноваження та чисельність працівників місцевих держадміністрацій .
Що ж пропонує в «Змінах» Президент замість місцевих державних адміністрацій ?
Ст.107(прім) «Змін» «Представники Президента України призначаються на посади і звільняються з посад особисто Президентом України .
Представники Президента України при здійсненні своїх повноважень відповідальні перед Президентом України , підзвітні та підконтрольні особисто йому .
Рішення представників ПрезидентаУкраїни , що суперечать Конституції та законам України , скасовуються особисто Президентом України» .
Ст.144 «Змін» «Рішення Конституційного суду України є підставою для дострокового припинення повноважень органу місцевого самоврядування особисто Президентом України» .
Різницю відчуваєте ?
За додержанням власної Конституції , «прав» і «свобод» жителів громад Президент хоче наглядати одноосібно , хоче він і достроково особисто припиняти повноваження місцевих рад .
А ради звільнити представника Президента більше не зможуть .
Вітаємо вас , жителі громад !
Такими темпами ми дуже скоро можемо опинитися в ситуації , коли жителям громад в Україні не буде належати нічого .
А для здійснення цієї «шедевральної» реформи Президент України хоче привласнити повноваження Верховної Ради України .
Згідно чинної Конституції України всіх вищих посадових осіб призначає і звільняє Верховна Рада України .
В «Змінах» від Президента ця норма скасовується (вилучено п.12 ст.85 чинної Конституції України) .
Замість Верховної Ради України згідно
ст..106(п.9(2)) «Змін» «Президент України особисто призначає на посаду та особисто звільняє з посад Голову Антимонопольного комітету України , Голів і членів національних комісій , що здійснюють державне регулювання природних монополій , у сферах зв’язку та інформатизації , ринків цінних паперів і фінансових послуг» .
Розумієте , для чого потрібна Президенту України «шедевральна» реформа місцевого самоврядування?
Щоб безправні жителі громад не заважали йому особисто «регулювати» природні монополії ,землі , кошти та інше майно громадян України.
Ст.106(п.11) «Змін» «Президент України призначає на посаду за згодою ВР України та особисто звільняє з посади Генерального прокурора України .
Президент особисто призачає на посаду та особисто звільняє з посади Голову служби безпеки України .
П.14 Президент особисто призачає на посаду та особисто звільняє з посади Голову служби зовнішньої розідки України .
П.14(1) Президент України призначає на посаду за згодою ВР України та особисто звільняє з посади Голову Державного бюро розслідувань» .
Через маніпуляції з привласненням чужих повноважень Президентом завдяки «Змінам» до Конституції в Україні може з’явитися «проєвропейський шейх» .
За чинною Конституцією Україна парламентська-президентська республіка .
Зміна повноважень посадових осіб є зміною конституційного ладу .
Згідно ст.5 чинної Конституції України «Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою , її органами або посадовими особами .
Ніхто не може узурпувати державну владу».
ВИСНОВКИ.
Кому війна , а кому мати рідна .
Згідно ст.5 Конституції України «Джерелом і носієм влади в Україні є народ».
Всі посадові особи в органах державної влади є тимчасово наймані Українським Народом працівники з обмеженими повноваженнями .
Тільки народ на виборах затверджує повноваження обраної посадової особи на період каденції до наступних виборів .
Держава Україна не є структурою в корпорації «Рошен» , власником якої є Президент України Порошенко .
Спроба зміни конституційного ладу та узурпації державної влади в Україні є тяжкий кримінальний злочин ,здійснений групою осіб за попередньою змовою .
Згідно ст.24 Конституції України «Громадяни є рівними перед законом» .
Громадяни України .
Катерина Александрова