хочу сюда!
 

ЛюдМила

42 года, рак, познакомится с парнем в возрасте 42-53 лет

Сегодня в Киеве с утра пытались разогнать Майдан

Ольга Богомолец по радио только что осудила действия властей, назвав их "абсурдом сносить символ революции". Один из майдановцев с брусчаткой в руках утверждает, что палатки на Майдане стоят для защиты завоеваний революции.

2

Комментарии

18.08.14, 00:36

Эти "завоевания" вас оттуда и просят быстренько с*баться. Господа, революцию вы просрали.

  28.08.14, 11:24Ответ на 1 от Kwaan

  Эти "завоевания" вас оттуда и просят быстренько с*баться. Господа, революцию вы просрали.Гадаю варто скласти список вимог революції та список персон, які ту революцію "зливають"

  Нам всім треба з наполеглевостю, с якою валили кам'яного ідола, канатами витягати з керівних креселок бандюків/комуняк/українофобів (потрібне підкреслити, хоча кожен з них найчастіше є "всі три в одному стакані"

  Ну скіки можна? Та невже не можна підбирати на керівну посаду людей з України??? А потім дивуємось, що кожен керівник озабочений тільки тим, як найбільше зашкодити Україні!!! Зараз ВСІ керівні посади в Україні, стараннями Овоча, зайняти етнічними москалями, навченими та народженими в Росії. Вони там у ВР всі зрадники! Тьху!!!

   38.08.14, 15:52Ответ на 2 от Східняк

   Я з вами згоден, але ВР зараз на узбіччі і не відіграє своєї ролі. Зараз центр прийняття рішень це людина на троні зі своєю свитою.
   І уряд теж підконтрольний. Коротше, олігархічна система не змінюється, тому що отара обрала собі чабана - олігарха.
   Де це було, що б чабан з отарою травку щипав? На воротах Бухенвальда висить табличка: "Кожному своє".
   Кому траву їсти, а у когось щоки зі спини видно.