О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ участников

Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Унікальний острів ...

 


Унікальний острів Mont Saint-Michel на півночі Франції.

[ Читати далі ]

Сонце згасне на тиждень в грудні 2019, чим небезпечне явище ...


 Сонце згасне на тиждень в грудні 2019: чим небезпечне явище?
У грудні 2019 року Земля зануриться в найдовшу ніч, тривалість якої складе 6-7 дней.Може скластися враження, ніби сонце згасло. Академіки стверджують, що цей феномен буде пов'язаний з найсильнішими магнітними бурями, які останній раз спостерігалися майже два століття тому. Правда, життю людства це не загрожує, а в дні сильної сонячної активності, наша атмосфера всього лише не зможе пропустити до 90% світла, в результаті чого і настане темінь. Це явище  буде супроводжуватися, також постійною зміною кольору неба, а цю картину спостерігатимуть всі люди без винятку.

Дубай завжди дивує...

  • 16.11.19, 18:29
 

Мабуть, тільки задля того, аби побачити таке диво, варто побувати у Dubai Miracle Garden...


Цукеркове дерево цілком заслужило свою назву.Цукеркове дерево цілком заслужило свою назву. На його гілках дійсно зростають своєрідні «цукерочки». Правда, це не плоди, а гілочки-плодоніжки - коричневого кольору, химерно зігнуті, ледве тонше олівця. Вони містять до 40% фруктози, дуже солодкі і за смаком нагадують родзинки. Самі ж плоди цукеркового дерева дрібні і жорсткі. Цукеркове дерево часто, особливо в Китаї і Японії, вирощують як декоративна рослина, а також для отримання солодощів. У Китаї його плодоніжки вважаються ліками проти алкоголізму. Деревина цукеркового дерева має красивий колір і малюнок і використовується у виробництві меблів і музичних інструментів.
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
1260
предыдущая
следующая