О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ участников

Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Гори Шартрезу у Франції....

  


Гори Шартрез у Франції тягнуться від міста Гренобль до Ла-дю-Бурже. Він є частиною гірського хребта Юра, а одним з найбільших міст у межах хребта є Войрон. Тут переважає вапняк і безліч печер, включаючи знамениту систему Dent de Crolles.

[ Читати далі ]

Вони такі, продадуть все що є...)))Приходить єврей влаштовуватися в мегамаркет працювати. Директор йому: [ Читати далі ]

Діти з відредагованого ДНК...


Діти з відредагованого ДНК...

Рік тому китайський біофізик Хе Цзянькуй кинув все наукове співтовариство в шок своєю заявою про народження двох генетично модифікованих дітей . Подробиць про гучний експеримент досі не було.28 листопада 2018 року на науковому симпозіумі в Гонконзі Хе Цзянькуй із Шеньчженського університету оголосив про народження двох дітей, чий геном був відредагований за допомогою технології CRISPR-Cas9.

ДНК близнят Лули та Нани, згідно із заявою вченого, змінили таким чином, щоб зробити їх несприйнятливими до ВІЛ-інфекції. Для цього він ввів у ген CCR5, який "відчиняє ВІЛ двері в клітини організму", мутацію, чим забезпечив їм імунітет до вірусу, яким заражений їх батько.

Вчений назвав народження двох здорових дітей зі зміненими генами "історичним проривом Китаю в профілактиці захворювань". Однак науковий світ не поділяє його ентузіазму.

122 китайських вчених написали відкритого листа, в якому засудили свого колегу і закликали уряд різко обмежити роботу з генами людини.


В Індії поліцейські брали участь у курйозних навчаннях.

  • 11.12.19, 10:10


В Індії поліцейські брали участь у курйозних навчаннях. Їм замість коней видали палиці, на яких і довелося "скакати" весь день. Виявилося, що так вчинили, оскільки на всіх не вистачило коней.

Якщо вас вкусив злий пес...))

  • 10.12.19, 09:46
                   [ Читати далі ]
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
1265
предыдущая
следующая