О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ участников

Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Пляж Катедральних Соборів

  • 13.07.20, 14:55
 

Пляж Катедральних Соборів, Іспанія

Пляж розташовується в муніципалітеті Рібадео. Інша його назва – «Пляж Святої Води». На сьогоднішній день він займає 4 місце серед кращих пляжів Європи. А величезні скелі, схожі на собори, надають цьому місцю неймовірно привабливий вигляд.

Під час відливу люди можуть спуститися до води і пройтися по пляжу між 30-метрових скелястих утворень. Крім того, тут є лабіринт довжиною в 1400 метрів, який теж доступний для вивчення.


Вершники Апокаліпсису...

  • 12.07.20, 22:32
 

 
Вершники Апокаліпсису, Англія
Скульптури, розташовані в річці Темза, вражають приїжджих і місцевих жителів уже кілька років. Створив їх британець Джейсон де Кайерс. Сама інсталяція показує, наскільки серйозною може стати зміна клімату.На весь зріст ці скульптури можна бачити лише двічі в день. Решту часу вони знаходяться у воді, занурившись в неї практично повністю.

Є речі, які складно уявити, поки не побачиш їх на власні очі. ..

  • 12.07.20, 12:05

Є речі, які складно уявити, поки не побачиш їх на власні очі. 

Зараз, коли майже у кожного є телефон з камерою і доступ в інтернет, нас мало чим можна здивувати. Але навіть з огляду на те, що ми можемо в будь-яку секунду побачити знімок з іншої точки Землі, є речі, які складно уявити, поки не побачиш їх на власні очі: гейзер за секунду до виверження, крило метелика при багаторазовому збільшенні і навіть поліцейські водні мотоцикли в Венеції.

Ми дивуємося, як люди в щоденній суєті примудряються помітити такі вражаючі речі, і демонструємо вам кращі знахідки.

«9 років без стрижки. Так, це хлопець»
Поліція Венеції пересувається на водних мотоциклах  [ Читати далі ]

Пасаж дю Гуа, Франція

  • 11.07.20, 20:22
 


Пасаж дю Гуа, Франція

Ймовірно, ви вже знаєте про цю унікальну дорогу. Двічі на день, вранці і ввечері, 4 кілометри дороги тонуть під водою. Варто відзначити, що це не перебільшення: вода затоплює дорогу до 4 метрів. Про час припливів попереджають знаки на в’їзді, крім того, з боків від шосе працюють рятувальні вишки.


Традиції та звичаї в день Петра і Павла

  • 11.07.20, 09:13
 
ТРАДИЦІЇ ТА ЗВИЧАЇ В ДЕНЬ ПЕТРА І ПАВЛА  
[ Читати далі ]

Сміливці чи дурні?

  • 10.07.20, 12:55

Сміливці чи дурні?

Від цих фотографій мурашки біжать по шкірі. На них зображені найекстремальніші види захоплень, в тому числі і найнебезпечніші. Екстремали — справжні наркомани, які просто жити не можуть без періодичного уприскування адреналіну в кров.

І природна краса місць, і сміливість людей на цих фотографіях здатні захопити і навіть налякати вас.

[ Читати далі ]

10%, 2 голоса

55%, 11 голосов

25%, 5 голосов

10%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Дуже оригінальний погляд на життя ....

  • 09.07.20, 09:54
 

Дуже оригінальний погляд на життя виклав колишній генеральний директор компанії Coca-Cola всього лиш у тридцяти секундах:

[ Читати далі ]

Щоб не втратити ясність мислення і...
Щоб не втратити ясність мислення в старості...

[ Читати далі ]

Невідома Україна у фото...

Невідома Україна у фото: 

Маяки і зебри, вузькоколійки, майже зникле ремесло збирачів дикого меду та забута на горі радіолокаційна станція. Це Україна, якою її побачили волонтери проекту Ukraїner.

Вони проїхали близько 80 тис. кілометрів, сотні українських міст і сіл, щоб показати невідому Україну, її найвіддаленіші куточки.Пором у Мезинському природньому парку. У цьому парку в заплавах Десни живе 2200 видів тварин, а поруч розташовані городища часів Київської Русі. Фото: Павло Пашко   [ Читати далі ]
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
1311
предыдущая
следующая