О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ участников

Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Братику любий! Бійся дрімоти, бо заколисаний дух умира

  • 19.01.20, 14:15
Братику любий! Бійся дрімоти, Бо заколисаний дух умира. Хочеш життя урагани збороти? Слухай, як котиться грізна пора! Те шо нас не вбиває... Не вбиває і крапка Вибір має навіть той в кого ментальна вавка Будь сам собі цілитель, будь сам собі месія Будь сам собі знання, забудь про віру й надію! Пам’ятаю був малим, дурним, Мріяв стати сильним коли світ навколо був простим Помудрішав, не на умови, на себе уповаю! І у холод і у жар сю скалу лупаю! Маю сьогодні, те що сотворив вчора Скраю не годні вже бути внутрішні актори Знаю що в жодній мірі не потребую фори Раю з безодні жадаю, відкидаю шори Задрімав? Не страшно! Прокинувся вчасно! Суть не у безстрашно! Страх це теж прекрасно! Доки ми не згаснем Доти має бути бій Доти біжи, а не стій Прокидаємось, мерщій! Як стати діамантом без тиску? Як не затуляти свої очі від блиску? Як віддавати всього себе без зиску? Як не міняти розвиток на більшу миску? Кому потрібен талант, закопаний в землі? Кому потрібні далеко від моря кораблі? Кому потрібні вчителі духовні на селі? І чи сліпим потрібне третє око на чолі? Йдем попри страх в реальність невідому Крихкі як скло, незламні мов граніт Бо плач не дав, свободи ще нікому, А хто борець, той, здобуває світ. Йдем попри страх в реальність невідому Крихкі як скло, незламні мов граніт Бо плач не дав, свободи ще нікому, А хто борець, той, здобуває світ. Смерті немає — То лиш мара, Дух не згасає, Дух не вмира! Слова - Вова зі Львова, Олесь Бердник, Олесь Бабій Продакшен - Роман Вишневський (Qube Unite), Музика - Роман Вишневський (Qube Unite), Вова зі Львова, Уляна Малиняк

Велика мечеть Дженне (Малі) ...

  • 18.01.20, 15:38
Велика мечеть Дженне (Малі)

велика мечеть Дженні

Столітня Дженненська мечеть – найбільша глинисто-наносна будівля в світі і, як вважають багато архітекторів, найбільше досягнення архітектурного судано-сахейльского стилю, хоча з певними ісламськими впливами. У складі об’єкта старого міста Дженне мечеть в 1988 році включена в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. На даний момент мечеть закрита для туристів.

[ Читати далі ]

Старий міст, Боснія і Герцеговина ...

  • 17.01.20, 14:36
Старий міст, Боснія і Герцеговина

Старий міст, Боснія і Герцеговина

Пішохідний міст через річку Неретву в місті Мостар є сучасною копією стародавнього мосту, повністю знищеного хорватськими бойовиками в 1993 році.

[ Читати далі ]

15 років фотографує природу.

  


Яні Йлінампа з Фінляндії уже 15 років фотографує природу. Він справжній майстер у зйомці північного сяйва, захоплюючих заходів, прекрасних лісів, озер та інших чудес природи.

Один з тих магічних предметів, що потрапили в об’єктив Яні, став прекрасний острів Котисаар, який колись був традиційним прихистком лісорубів.

Фотограф задокументував острів в всі чотири сезони, у результаті вийшли чотири справді різні кадри.

[ Читати далі ]

Думки втілюються у життя...

  • 16.01.20, 13:13


Герберта Уеллса можна сміливо вважати рекордсменом за кількістю передбачених винаходів і явищ: лазерний промінь, посудомийна машина, мультиварка, відеомагнітофон, платні швидкісні траси, доставка їжі, робота вдома, висадка людини на Місяць. Але найстрашнішим його пророкуванням стала поява атомної бомби у роман "Звільнений світ". Навіть сам термін «атомна бомба» належить Уеллсу.

Письменник був настільки захоплений думками про те, куди може завести людство технічний прогрес, що в 1901 році випустив книгу «Передбачення», яка, на подив видавців, розійшлася навіть більшим тиражем, ніж художні твори.

Совість

  • 16.01.20, 01:30
СОВІСТЬ - вона така:
мучить не тих, кого треба,
а тих - у кого вона є...
Чи помітили ви?

  • 16.01.20, 01:20
Чи помітили ви, що пройшло вже половина Зими?
Ще трішки і прилине до нас Весна!