О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....
Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Міфи про алкоголь...


Миф №1: алкоголь вреден, только если пить постоянно

Если ты не можешь остановиться или пьешь понемногу, но буквально каждый день, это с большой вероятностью приведет к серьезным проблемам со здоровьем:

— проблемы с печенью;
— повышенное давление;
— заболевания сердца и легких;
— рак.

Это не новость и известно очень многим.

Но есть и другие опасные моменты, связанные с употреблением алкоголя, и дело не только в частоте.

[ Читати далі ]

Жовті очі, ніколи таких не бачила...Жовті очі: Люди з жовтим відтінком очей зустрічаються дуже рідко. Такі очі називають тигровими або зміїними, тому що вони надають характеру риси цих тварин. І хоча жовтий відтінок випромінює тепло, воно може бути напрямлено тільки на дуже близьких людей.Їх не можна назвати ординарними особами. Їх розум виверткий і вони здатні виплутатися з будь-якої ситуації. Артистизм і гнучкість дозволяють їм йти від будь-яких конфліктів. Проте властива їм емоційність, робить їх запальними.

Для коханої людини, люди з такими очима будуть завжди хорошою опорою. Володарі тигрових очей готові захищати близьких у будь-якій ситуації, не розбираючись, праві вони або ні. Але до сторонніх відносяться насторожено. Якщо їх скривдити, то їх помста буде добре продуманна. Вони дуже чутливі до обману і легко розкривають брехню.

Не падай духом ...

  • 23.10.18, 18:23


Не падай духом де попало...
Вибирай  гарні місця!rofl