О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ участников

Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Ярета - рослина "камінь" з Південної Америки...

  

Ярета - рослина "камінь" з Південної Америки...

Ярета нагадує скупчення каменів, покрите мохом, яке можна зустріти в посушливих високогірних районах на заході Південної Америки. Але насправді це квіткові рослини, які, виходячи із суворих умов проживання, вибрали для себе таку незвичайну життєву форму.

[ Читати далі ]

Осіння музика

  • 18.09.19, 00:50

Дарує Осінь яскраві кольори -
в багряні шати дерева одяглися.
Лине мелодія тужлива із гори -
птахи в далекий вирій подалися.

Дивна Осінь - повна радості і суму.
Світ незбагненний, мов дивовижна казка.
То заплаче Осінь, то лагідно всміхнеться,
а з неба музика осіння тихо - тихо ллється


У плем'я водабе існує найпікантніший конкурс краси ...

 

Ми звикли до того, що конкурси краси - це, як правило, доля жінок. Майже у всіх куточках земної кулі чомусь було прийнято оцінювати саме жіночу красу. Але нігерійське плем'я водабе має власний погляд на цей рахунок. Тут щороку в красі, витонченості і інших чеснотах змагаються чоловіки.

Щорічно кінець вересня знаменується неймовірно видовищним, яскравим і незвичайним дійством - святом ворсу, до якого ретельно готуються всі представники сильної статі цього кочового племені. 

[ Читати далі ]

Суворе життя Тибету: чому у місцевих жінок кілька чоловіків...

 

Якщо багатоженство широко поширене на Близькому Сході і в деяких інших країнах світу, то ось многомужество можна зустріти не так часто. Ця незвичайна форма полігамії зустрічається все рідше, а в деяких країнах, наприклад, в Китаї або Непалі, вона навіть заборонена на законодавчому рівні. Але в високогірному Тибеті досі значна частка жінок має двох або навіть трьох чоловіків. З чим пов'язані такі незвичайні сімейні звичаї, розповімо в нашій статті.

[ Читати далі ]

ТЕСТ...))))

Все, що вам потрібно, це вибрати дерево з восьми запропонованих.
Психологи стверджують, що дерево, яке притягує вас найбільше, може багато розповісти про головні риси вашого характеру.

Вибрали?
[ Читати далі ]

Фортеця "Джефферсон", Драй-Тортугас, Флорида.Фортеця "Джефферсон", Драй-Тортугас, Флорида.

"Джефферсон" - величезна морська фортеця (на будівництво використано приблизно 16 мільйонів цегли ручної роботи), побудована в 1847 році, але так і не закінчена повністю. Початковим призначенням був захист стратегічно важливих для США вод. Тут також перебував Самуель Мад, який був поміщений у в'язницю за участь у вбивстві Аврама Лінкольна. Форт був у федеральному володінні під час громадянської війни, містив ув'язнених і дезертирів. У 1992 році цей пам'ятник був оголошений національним парком в законопроекті, підписаним Джорджем Бушем.

Веселий гороскоп: як знаки Зодіаку поводяться напідпитку..)))


Якщо Ви збираєтеся випити в оточенні не дуже добре знайомих людей, техніка безпеки рекомендує заглядати товаришам по чарці в паспорт з метою дізнатися дату народження. Про всяк випадок. 

[ Читати далі ]

Чарівник

  • 14.09.19, 23:45
Чарівник не той, хто перетворює свинець в золото,
чарівник той, хто допоможе розквітнути
іншій душі


Творці "Ігри престолів" заховали по світу 6 залізних тронів ...

 

Творці "Ігри престолів" заховали по світу 6 залізних тронів і запропонували знайти їх...

[ Читати далі ]