О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....
Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Отак і роби ремонт...))

  • 11.10.18, 21:41

От і думаю, чи вскрити цей "сусідський фурункул", чи прикласти мазь Вишневського?lol

Сталося чудо...Хлопчині йшов уже шостий рік. Скоро його однолітки підуть до школи, а її син… «Невже так буде вічно?» – ніяк не могла заспокоїтися Ганна.

Однієї неділі пішла жінка до храму. Сповідалась не словами, а серцем, а її очі застеляли сльози. Вислухав її щиру сповідь старенький священик і мовив: «Не падай в розпач, дочко. На все воля Божа. Молися за дитину. Так буває часто, коли людина стає безсилою, то Бог їй допомагає. Пам’ятай про це. Твоя віра врятує тебе і твого сина. Поїдь у Зарваницю до цілющого джерела і думай, що Бог всесильний».

[ Читати далі ]

Я украла тебя у таинственных снов

  • 10.10.18, 02:30
Я украла тебя у таинственных снов. У разбитой любви и забытой мечты, отняла у печали, беды и грехов, извлекла из холодной седой пустоты. Я отбила тебя у обиды и зла, в упавшей слезы и вчерашнего дня. Я у боли и страхов тебя забрала и закрыла от пламени злого Огня. Я спасла от обманов и горя тебя. Защитила от снега, ветров и дождя.  Я тебя отвела от закрытых дорог. Отмолила у смерти, болезни лихой, прогнала прочь проклятия, зависть и рок.Помогла до звезды дотянуться рукой. Отворила закрытые двери судьбы. А затем отпустила -  позволив уйти.


Взято с интернета

Ви знали...? ))А ви знали , що арабські цифри походять від кількості кутів.


17%, 5 голосов

80%, 24 голоса

3%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.