О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....
Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Міланський собор

  • 19.06.17, 20:28Міланський собор (італ. Duomo di Milano) - кафедральний собор в Мілані.

Побудований в готичному стилі з білого мармуру. Будівництво розпочато в 1386 році, проте завершилося воно лише на початку XIX століття, коли за розпорядженням Наполеона було закінчено оформлення фасаду. Деякі деталі, дороблялися і пізніше: аж до 1965 року.

Міланський собор - один з найбільших соборів світу, другий за місткістю готичний собор (після Севільського собору) і другий за місткістю собор в Італії (після собору Святого Петра в Римі).[ Читати далі ]

Венеру часто називають близнюком Землі

  • 19.06.17, 11:18Венеру часто називають близнюком Землі, так як вона найближча їй за розміром планета Сонячної системи. Вчені визначили, що діаметр Венери дорівнює 12 100 кілометрів, що приблизно на 640 кілометрів менше, ніж у Землі.

Якщо ти нарікаєш на життя...

  • 18.06.17, 23:21
 Автор: Руслана Дудич

Що там з погодою ?

  • 18.06.17, 21:29


Что там с погодой? Ерунда! Слегка прохладно лето! Пришла гулять на пляж с утра... ведь я ж тепло одета!!!

Поки на Сході ллється кров, Москва окуповує Львів

  • 18.06.17, 18:47
Поки на Сході ллється кров, Москва окуповує Львів 

Спочатку я думала, що може мені бракує толерантності, потім, що в мене паранойя, але зараз я чітко усвідомлюю, що мій український світ, що більше мій львівський Львів, під загрозою!

[ Читати далі ]