О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....
Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Українка перемогла у конкурсі ...

  • 09.03.19, 19:11


Кілька днів тому ми вболівали за Любов Антонюк – українку з Іспанії, костюми якої брали участь у конкурсі на кращий карнавальний костюм у Венеції.


Можемо порадіти її успіху – вона виграла, повідомляють низка видань.

Робота над костюмами тривала 9 місяців. Допомогла спеціальна освіта швачки та модельєра, а також хобі – рукоділля. Всі три костюми – для самої Любові та двох її дітей – від ескізів і до найменших дрібниць було зроблено власноруч. Найбільше часу пішло на оздоблення спідниці, для якої було використано 7 м велюру та 120 м золотої мотузки.

Любов вже 16 років живе в Іспанії, працює в сфері легкої промисловості. А сама родом з Гайворона.

Diaspora.ua.

Гламурный треш,, тепер я бачила мабуть все....

Гламурный треш

Это ногти-пицца. Ногти-пицца, Карл! [ Читати далі ]

13 мест с потрясающе чистой водой...

  • 07.03.19, 20:45
Кокосовые острова

Отправляйтесь на эти необитаемые острова в Коста-Рике, чтобы полюбоваться самой красивой бирюзовой водой, которую вы когда-либо видели. Это идеальное место для подводного плавания и снорклинга не только из-за кристально чистой воды, но и потому, что в ней обитают 300 видов рыб и более 30 видов кораллов. Не забудьте камеру для подводной съемки!

Пляж Kleine Knip, Кюрасао    [ Читати далі ]


39 слитков неопознанного металла.

  • 06.03.19, 23:22
Світлина від Елени Пастухової.

С затонувшего судна археологи подняли 39 слитков неопознанного металла.

Недалеко от берегов Сицилии, на глубине всего лишь в 5 метров, археологи обнаружили затонувшее судно, данный корабль оказался не очередным самым обычным, которых находят десятки и сотни.

Со дна судна были подняты некоторые артефакты и самое главное - 39 слитков неизвестного металла. По некоторым заявлениям металл является орихалком. 

[ Читати далі ]