О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....
Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Неймовірні роботи...

  • 14.10.17, 16:00

      Скульптуры из колесных дисков (11 фото)

Скульптуры из колесных дисков   [ Читати далі ]

КУБКИ з раковин -краса...

  • 14.10.17, 12:45


КУБКИ з раковин - "Наутілус" ТА ІНШІ рідкість ..
Перш ніж раковина ставала шедевром, її чистили від
нашарувань і бруду: 10 днів в кислоті, потім видалення
верхнього шару, полірування і промивка лужною водою. після цього раковина починала світитися і при підсвічуванні мерехтіла палевим, рожевим, блакитним перламутром.
[ Читати далі ]

Не ругайся ))

  • 14.10.17, 08:20Не ругайся с женщиной.Тебе это надоест уже через 5 минут, а ей нетrofl

Значення кольорів

Значення кольорів

Автор procikave.com ·

У психології кожен колір впливає на свідомість по-різному і має своє значення. Коли ми бачимо який-небудь колір, у нас виникає якась емоція, підвищується або погіршується настрій. Під впливом кольору люди роблять певний вибір, навіть не замислюючись над цим. Чому в політиці часто використовується синій, а в рекламі червоний? Чому лімузини впливових людей зазвичай чорні? Як використовувати особливості кольору в своїх цілях? Хочете знати значення кольорів в психології? Ми розповімо про все це далі!

colors

[ Читати далі ]

Яка краса....Bomarea є одним з двох основних  рослин у сімействі рослин Alstroemeriaceae. Більшість випадків зустрічаються в Андах , але деякі з них добре потрапляють до Центральної Америки, Мексики та Вест-Індії.  Деякі види вирощують як декоративні рослини.  Ці рослини подібні до їхніх родичів в Альстромерії, але багато хто займають двійникову форму. Інші стоять вільно вертикально. Особливою морфологічною ознакою більшості, якщо не всіх, Alstroemeriaceae є відновлення листя.

Тріумфальна арка з висоти пташиного польоту

  • 13.10.17, 09:23


Тріумфальна арка з висоти пташиного польоту, Париж, Франція

Головою у прірву - це страшно...

  • 12.10.17, 21:23

8%, 1 голос

83%, 10 голосов

8%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.