О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ участников

Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Скульптури з дерева від Джеймса Дорані-Уебба- дивовижні.

 

Скульптури з дерева від Джеймса Дорані-Уебба.
Джеймс Дорані-Уебб дивовижний британський художник, в даний час проживає на Філіппінах. Джеймс зробив свою першу скульптуру тварини з дерева ще 25 років тому. Через п’ять років він почав збирати коряки від дерев незвичайних форм, і незабаром зібрав цілу колекцію. Художник вкладає дуже багато зусиль, щоб створити рух скульптур і перетворити неживе в живе. 
[ Читати далі ]

Давня банкнота...

  • 30.09.19, 20:45

В Австралії готували до аукціону бюст китайського Будди, якому понад 640 років, і випадково натрапили на заховану всередині рідкісну грошову банкноту. Вона була випущена у 1371 році і більше нагадувала лист. На ній містився текст, що закликає людей негайно розповідати владі про фальшивомонетників.

"Троянди пустелі" ...

 


"Троянди пустелі": як в Сахарі утворюються кам'яні квіти...
Озеро Ель-Джерид, або Шотт-ель-Джерід, розташоване в центральній частині Тунісу і, як і багато солоних озер пустелі, періодично висихає. Масштаби цих сезонних змін просто вражають уяву. Взимку, в період дощів і відносній прохолоді, обширна улоговина озера наповнюється водою. В цей час його площа досягає значних 5000-7000 кв. км і його називають найбільшим солоним озером Сахари.Але з приходом посухи і літньої спеки волога починає випаровуватися, оголюючи поклади солі на дні улоговини. Найчастіше озеро висихає майже повністю, іноді від нього залишається невеличка водойма. Примітно, що іноді це озеро навіть не показують на картах, так як більшу частину року воно відсутнє, хоча на більшості карт його все ж можна виявити.
[ Читати далі ]

Про Мальдіви...

  


Про Мальдіви...
[ Читати далі ]

Грандіозний Сад космічних роздумів ...

  • 29.09.19, 22:38
 

Грандіозний Сад космічних роздумів, подібного якому немає на цілому світі...

[ Читати далі ]

R_

R_

Цікаві факти про одяг.


Цікаві факти про одяг.

[ Читати далі ]

Практично?....


"В Японии создали дома способные на несколько сантиметров приподниматься над поверхностью земли в случае начала землетрясения и находиться в таком положении вплоть до окончания подземных толчков.

Эта технология была разработана еще в прошлом десятилетии — однако обратили на нее внимание в стране восходящего солнца только после разрушительного землетрясения 2011 года.

Чувствительный датчик способен заблаговременно зафиксировать начало сейсмической активности. Он подает сигнал, активирующий воздушный компрессор. Последнему требуются считанные секунды, чтобы наполнить воздухом специальную подушку между самим домом и его фундаментом.

Толщина такой подушки — всего несколько сантиметров, но этого вполне достаточно, чтобы во много раз снизить ущерб от землетрясения.
Фантастика? Реалии строительства 21 века!!"


Жінки з найдовшими шиями у світі..

  • 28.09.19, 11:56
 


Жінки з найдовшими шиями у світі...

[ Читати далі ]

Німці створили новий хіт для міста ...Німці створили новий хіт для міста: електроцикл з багажником під рамою...

Німецька компанія Emo-Bike представила легкий і елегантний електроцикл Feddz, здатний не тільки перевозити свого власника, але і здійснювати транспортування вантажів.

Під рамою Feddz розташований акумулятор, однак він не займає все вільне місце після установки. Інженери вирішили відвести це простір під багажне відділення. Утворений простір дозволяє розмістити деякі невеликі речі, такі, як засоби для футболу, напої, сумку чи навіть в'язанку дров.

Для того, щоб не втратити вантаж під час їзди, розробники встановили спеціальні ремені. Загальний об'єм багажного відділення становить 23 літра.