О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ участников

Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Форт Кумбалгарх, Індія ...

  • 23.01.20, 09:35
Форт Кумбалгарх, Індія

Форт Кумбалгарх, Індія

Форт Кумбалгарх оточений унікальною стіною, яка в давнину іменувалася «охоронцем смерті». Її протяжність становить 36 км, а ширина в деяких місцях досягає 8 м. Вона безперервно тягнеться по всьому периметру форту, століттями захищаючи його від загарбників.

[ Читати далі ]

Крокуючий транспорт...

  • 22.01.20, 18:08


Крокуючий транспорт...

Так, власне такий крокуючий корабель показано у фільмі Wild Wild West. Там він був дещо більший, та і кіз зі свійською птицею я не пам’ятаю, але все одно вийшло схоже. Автор розробки створив її з деталей всім нам відомого конструктора LEGO. Використовується два електромотори, акумулятор, плюс інфрачервоний приймач для можливості управління конструкцією з пульта.

Чашка для вусів...

  • 22.01.20, 11:30


В Англії 19 століття одним з атребутів чоловічої краси були пишні вуса. Але джентльмени не могли жити без чаю, а попиваючи його, вони мочили в ньому вуса, які швидко втрачали свою форму й перетворювалися на обвислі злиплі пасма…

[ Читати далі ]

Керований мозком...

  • 21.01.20, 09:26

Для того, щоб контролювати літальні апарати, іменовані квадрокоптерами, тепер не потрібне нічого, окрім власного мозку. Ну, хіба що, ще трохи обладнання. Правда, ніяких імплантованих в мозок електродів - тільки спеціальний безпровідний пристрій, який знімає сигнали мозку. Електрична активність мозку в цьому випадку перетвориться в команди, які «розуміє» квадрокоптер. Правда, навчатися операторові доводиться достатньо довго, але в результаті все виходить як най краще.

Думаєте, у вас складна робота?

  • 20.01.20, 20:40
  


Думаєте, у вас складна робота? Ось ці світлини переконають вас, що ні.. dada   
[ Читати далі ]

Карта стародавнього міста

  • 20.01.20, 09:25
Карта стародавнього міста
Таємнича мозаїка: карта древнього міста.

Таємнича мозаїка: карта древнього міста.

Ізраїль
Під час риття котловану при будівництві індустріального парку в Кір’ят-Гат, Ізраїль, було виявлено загадкове зображення. 1500-річна мозаїка, яка була викладена на підлозі зруйнованої візантійської церкви, зображувала карту стародавнього єгипетського міста Чортасо, яке дехто вважає місцем поховання старозавітного пророка Авакума. Варто відзначити, що це дуже спірне питання, оскільки християни вважають, що місце останнього спочинку Авакума невідоме. Ізраїль та Іран стверджують, то саме у них знаходиться могила пророка. На мозаїці в Кір’ят-Гат напрочуд докладно зображено будівлі в Чортасо, навіть балкони і вікна на них.