О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ участников

Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Природа, залишена напризволяще ...

  • 25.06.18, 17:32


Докази того, що природа, залишена напризволяще, завжди відвоює своє...
[ Читати далі ]

Те, що ви бачите, солодощі...))


 Бен Черчіль (Ben Churchill), шеф-кухар з Великобританії, справжній кулінарний ілюзіоніст. Його пристрасть – це кондитерські вироби. Він створює унікальні десерти, які розширюють межі свідомості, адже зовні вони абсолютно не схожі на солодощі, які ми звикли бачити.

[ Читати далі ]

На основі золота створений найчорніший матеріал!

  • 23.06.18, 22:48

На основі золота створений найчорніший матеріал!Співробітники Технологічного університету імені Абдалли створили досить унікальний матеріал, котрий здатний поглинати 98,43 відсотки видимого, а також інфрачервоного спектра, що робить його практично повністю чорним.Варто відзначити, що в експерименті фізики використовували шар матеріалу, товщина якого не перевищувала 10,2 мікрометра – поглинання склало 98,43%. При відхиленні ж на 60 градусів від вертикального кута дозволяється досягти поглинання в 99,7%.

Багато людей вважають, що чорний колір є відсутністю світла. Бен Дженсен повністю згоден з цим твердженням, – "якщо Ви подивитеся на чорну діру, Ви нічого не побачите. Неможливо побачити щось, що не має ніякого світла", сказав він. "Ці нові матеріали, вони в значній мірі чорні, оскільки світло застряє в них. Так ми зможемо отримати повну відсутність кольору, майже таку ж як і в чорній дірі, вірніше як ми могли б собі це уявити."

R_

R_

У Карпатах випав сніг...У високогірному гірськолижний курорті Драгобрат на Закарпатті сьогодні вночі випав сніг....Старожили такого не пам'ятають.
[ Читати далі ]

Корова злякалася кішки ...

  • 23.06.18, 10:41


Корова злякалася кішки і зламала дахomg

Макіяж по-єгипетськи

  • 22.06.18, 20:54

Саме в цій древній державі вперше вдалися до нанесення спеціальних засобів на обличчя. Пізніше тенденція макіяжу була активно підхоплена греками і римлянами. Сьогодні ж сучасна косметологія має в розташуванні величезну кількість косметологічних засобів для шкіри обличчя, так одним з найпопулярніших з цих засобів є коректори для обличчя, які просто необхідні для вирівнювання кольору шкіри і маскування проблемних місць.