О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....
Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Чому хліб черствіє?Чому хліб черствіє?
Хліб складається з білків (клейковини), які містяться в борошні, і крохмалю. Є два види молекул крохмалю: амілоза і амілопектин, вони з’єднуються один з одним, утворюючи гранули. У печі при високій температурі крохмаль зв’язує молекули води і робиться аморфним, гранули м’якнуть, а під кіркою утворюється еластичний м’якуш. Однак через деякий час крохмаль переходить в кристалічний стан, в якому він знаходився в борошні, при цьому з нього виділяється поглинена волога. Зерна його ущільнюються і зменшуються, між ними утворюються повітряні прошарки, в хлібі з’являються тріщини. Черствіючий м’якуш легко кришиться.

Отож, хліб черствіє тому, що крохмаль в ньому переходить з аморфного стану в кристалічний.

Дуб з каплицею...

  • 07.02.18, 12:14


У французькому селі Алувіль-Белефос (Allouville-Bellefosse) в Нормандії знаходиться «Дуб-каплиця» під назвою – “Chne d’Allouville”. Це не просто якась створена людиною декорація під дуб, а справжній дуб, якому налічується від 800 до 1000 років і, за легендою, посаджений він був ще в 911 році, на честь заснування Нормандії. Хоча вчені говорять, що йому навіть більше ніж 1200 років.

Голландія – не батьківщина тюльпанів ...
Насправді, Голландія – не батьківщина тюльпанів, до 16-го століття вони там взагалі не росли. Тюльпани привезли купці з Туреччини, і спочатку ці квіти цінувалися дорожче дорогоцінних каменів і металів.
[ Читати далі ]

Всіх Оксанок, Ксеній, вітаємо з Днем Ангела ...

  • 06.02.18, 10:11


Всіх Оксанок, Ксеній, вітаємо з Днем Ангела,
 бажаємо міцного здоров"я,
жіночого щастя  всіх земних благ...

[ Читати далі ]

Как это делается

Не так давно кто-то в моей заметке нудил по-поводу того, что в космосе нет цвета.
Цвет в космосе, конечно же, есть.
Графические компьютерные дизайнеры на службе телескопа Хаббла:

Домініканська республіка ...

  • 05.02.18, 19:45


Домініканська республіка – розташована на острові Гаїті країна, вельми популярна у туристів з усього світу завдяки своєму тропічному клімату і вражає своєю неймовірною природою. Вона отримала свою назву через столицю – Санто-Домінго, а столицю так назвали, в свою чергу, в честь святого Домініка і ордена домініканців.Другу частину «Хрещеного батька» частково знімали в столиці Домініканської Республіки – Санто-Домінго.

[ Читати далі ]