О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....
Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Макіяж по-єгипетськи

  • 22.06.18, 20:54

Саме в цій древній державі вперше вдалися до нанесення спеціальних засобів на обличчя. Пізніше тенденція макіяжу була активно підхоплена греками і римлянами. Сьогодні ж сучасна косметологія має в розташуванні величезну кількість косметологічних засобів для шкіри обличчя, так одним з найпопулярніших з цих засобів є коректори для обличчя, які просто необхідні для вирівнювання кольору шкіри і маскування проблемних місць.

«Південна Австралія: вид зверху»«Південна Австралія: вид зверху» – так називається інстаграм австралійця Бо Ле, наповнений фотографіями обласканого океаном узбережжя далекого континенту. 
[ Читати далі ]

Дикий кабан Банан і стадо корів.

  • 20.06.18, 08:31Дикий кабан Банан і стадо корів.В околицях Гамбургу в Німеччині на фермі в стаді корів оселився невеликий кабанчик. Фермер Дірк Різ називає його Бананом та визнає, що чужинець гармонійно вписався у свою нову сім’ю, корови ніжно підштовхують його головами і, судячи з усього, він їм подобається. Швидше за все, Банан відбився від своєї сім’ї, але зміг знайти собі новий притулок. До речі, це далеко не перший випадок турботи корів за кабаном.

Червоний колючий краб.

  • 19.06.18, 08:13


Червоний колючий краб.
Цей яскраво-червоний колючий краб вкритий бронею і шипами, які захищають його від небезпек глибини.

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
793
предыдущая
следующая