О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ участников

Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Ще той хижак...

  • 20.02.20, 09:20


Росянка...
Росянка – ще один вид хижих рослин, які так само як непентеси ростуть на бідному ґрунті, а тому їм нічого не залишилось як почати поїдати комах.
Росянки діють подібно липкої стрічки для ловлі мух. На їх стебельцях ростуть волоски, кожен з яких має на своєму кінчику краплину дуже схожу на нектар. Це приваблює комах, які тільки після приземлення на рослину, виясняють що це зовсім не нектар, а в’язкий клей, який не залишає жертві жодного шансу вибратися.Все погіршується тим що, волоски до яких комаха раніше не торкалась починають пригортатися до неї. Ну а потім росянка обгортує здобич всім листком, після чого починає розчиняти внутрішні органи жертви поки та ще жива, і всмоктує поживні речовини листками.
Цікаво що якщо поставити на рослину камінь або папір, то ніякої реакції не буде. А якщо капнути молоко або приклеїти шматочок м’яса, то росянка відразу приступить до поїдання. Виходить що реакція провокується речовинами які містять азот. Ця рослина у свій час настільки вразила Дарвіна, що він написав: “Часом мені здається що росянка це замаскована тварина”

Хижа рослина...

  • 19.02.20, 20:51
 


Непентеси-глечики- хижа рослина...
[ Читати далі ]


Вам це допоможе?

  • 19.02.20, 10:33
Эти цитаты помогут вам настроиться в жизни!

1. Мечты должны быть либо безумными, либо нереальными… Иначе — это просто планы на завтра!

[ Читати далі ]

Вони світяться в темряві...Найбільша їх кількість росте в Японії — 10 різновидів, ще 8 — в Південній Америці на території Бразилії . Їх легке зеленувате світіння є результатом хімічних окислювальних реакцій, які проходять в клітинах грибів в той момент, коли відбувається поглинання ними кисню. Вчені встановили, що люмінесцентний процес у грибів схожий на той, який відбувається у бактерій які світяться та інших люмінесцентних організмів.
[ Читати далі ]

Фізарум - наділений інтелектом...Фізарум - гриб наділений інтелектом...
Так, у світі грибів існує, так званий, "Фізарум багатоголовий", який вміє вирішувати інтелектуальні завдання. Він знає, як сидіти на дієті, знаходити виходи з лабіринтів та багато іншого, але при цьому у нього повністю відсутні сліди, які хоч чимось можуть нагадувати мозок і ЦНС.
Гриб має забарвлення жовтого кольору, а середовище проживання Фізарума - вологі місця.
Як їжу він використовує бактерії та мікроби. Також він може пересуватися з місця на місце. Його напіврідка структура дозволяє йому зміщуватися спочатку в одну сторону, потім в іншу, нагадуючи маятник. Повний цикл такого руху триває приблизно дві хвилини.
Дослідники вивчили Фізарум і прийшли до висновку, що він наділений інтелектом, і його рівень можна прирівняти до деяких комах, серед яких можна виділити мурах. Японські вчені, систематично відкривають щось дивовижне про природу і зацікавилися специфікою гриба, та прийшли до висновку, що при русі до їжі він може обходити перешкоди і справлятися з завданням проходження лабіринтів, вибираючи найбільш оптимальний шлях до своєї мети.

Шацькі озера

Неподалік села Мельники розташовані відразу кілька чудових озер, кожне з яких гідне того, щоб його відвідати. Це досить велике озеро Кримно і дещо менші — Кругле, Красинець і Соминець.

Кримно

Неглибоке озеро з красивим піщаним дном. Розташоване не далеко від кордону з Білоруссю, тому з півночі в нього впадає білоруська річка Рита.

Озеро Кримно знамените соєю чистою водою і прекрасною довколишньою природою. Прикрашають його два струмки, що впадають, несучи цілющі води. Та особливою прикрасою озера є невеличкий острів серед води. Це надає Кримному миловидності та неповторності, тому його вважають одним з найкрасивіших озер всього «ансамблю».

Пологі піщані береги чергуються з високими крейдяними. Краї всипані симпатичними маленькими камінцями.
Ростуть тут і дуже гарні рідкісні квіти – орхідеї. У водах плавають понад 25 видів риб, а на берегах гніздяться кулики та дикі качки.

Озеро віддалене від цивілізації. Тому тут особливо затишно і спокійно. Кримно запрошує відпочити від міської метушні, розслабитись, насолодитись лісовими ароматами, що наповнюють повітря. Порибалити, поплавати, заснути під відкритим небом, а на ранок прокинутись від мелодійного пташиного співу.

Озеро Кримно
[ Читати далі ]

«Сигара диявола» - вміє свистіти...


«Сигара диявола» - гриб, який вміє свистіти....
Серед грибного різноманіття є такий, що вміє свистіти. Ні, не просто видавати шуми, що вловлюються приладами, а звуки чутні людським вухом. Цей диво-гриб називають «сигарою диявола».
Інша назва у гриба - «техаська зірка». За цим визначенням зрозуміле і місце його проростання - штат Техас (США). Другий регіон розселення гриба - японські острови Хонсю і Кюсю. Тільки в цих двох географічних місцях можна зустріти такий гриб. До речі, японці називають його «кіріномітакі». Зазвичай він зустрічається в ущелинах старих пнів або на відмерлих коренях великих дерев.

«Немає нічого більш втомливого...

  • 16.02.20, 20:14


«Немає нічого більш втомливого, ніж бути присутнім при тому, як людина демонструє свій розум. Особливо, якщо розуму немає»

Еріх Марія Ремарк – один з найпопулярніших німецьких письменників, життя якого складалася дуже непросто. У віці 18 років він був покликаний на службу на Західний Фронт, де був поранений у ліву ногу, праву руку і шию. Саме цей досвід він взяв за основу для написання роману «На Західному фронті без змін», що викриває жорстокість війни, а також кількох інших антивоєнних творів. Багато інших творів Ремарка також були засновані на образах і подіях з життя письменника. У їх числі – роман “Три товариші”, прообразом для кількох героїнь якого стала дружина Ремарка Ільза Ютта Замбона.

[ Читати далі ]

Найкрасивіше озеро України – карпатський Синевир.


Гірські схили ще й самі дрімають, поколисуючи сонні смереки. Та зів’ялі від осені кущі папороті вже проймає ранковий озерний туман. Ліс обережно вдихає його, смакуючи холодний ще запах справжньої весни. А там далеко, за деревами, у найтихішому місці, зачаїлась голуба безодня. То Синевир. Він знає, що не довго вже спати Карпатам, знає, скільки ще днів до тепла. Він глибокий і древній. Він таємничий і, мабуть, навічно нерозгаданий у безкрайності своїх вод, що кануть у надра гірські. Що там, у тій воді, звідки вона взялась? Чи то все сльози юної Сині? То ж вона, разом із коханим, залишилась назавжди стояти тут на березі…


[cut text="Читати далі"]

 

 
Голуба перлина темних лісів

Озеро Синевир належить до семи природних чудес України. Кажуть, воно утворилось приблизно 10 тисяч років тому. Тоді бистрі річкові води стримали гори, перегородивши їм шлях на тому місці, де згодом утворилось озеро.

День за днем, не зупиняючись, переливають свої потоки у Синевир чотири джерела. Прозорі і цілющі. Розлили плесо аж на 7 гекарів. А посередині нього, наче зіниця ока, видніє невеличкий острів. Не дарма Синевир називають Морським оком Карпат. Голубою перлиною із висоти пташиного польоту видніє воно поміж гущі соснових лісів.

Диво природи під назвою Синевир заховалось у горах на висоті майже тисячі метрів над рівнем моря. 22-х метрів сягають глибини озера. Глибшу північну та мілкішу південну частину розділяє підводний кряж. Цікаво, що Синевир ніколи не виходить зі своїх берегів – ні за бурхливих паводків, ні у час танення гірських снігів.


 
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
941
предыдущая
следующая