О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ участников

Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Озеро Комо в Італії...

 

Озеро Комо в Італії...
[ Читати далі ]

Про шпалери...

  

Коли з’явилися перші шпалери – приблизно за тисячу років до нашої ери – вони були тканими. За винахід паперових шпалер ми можемо подякувати китайцям. Вони володіли мистецтвом їх виготовлення ще в II столітті до нашої ери, виробляючи шпалери для стін з рисового паперу – так що історія сучасних шпалер налічує більше двох тисяч років!
Представляємо вашій увазі цікаві факти про шпалери...

Китайське коріння, квіткові орнаменти і світлодіоди – це все шпалери, історія виникнення яких сповнена цікавих фактів. Шпалери здаються найпростішим і бюджетним способом декорування стін. Але так було не завжди: ще кілька століть назад дозволити собі шпалер в інтер’єрі могла лише заможна людина...
[ Читати далі ]

Чи ЗНАЛИ ви?!

  • 16.10.19, 21:01


Чи ЗНАЛИ ви?!
Фізарум - гриб наділений інтелектом.
Так, в світі грибів існує, так званий, Фізарум багатоголовий, який вміє вирішувати інтелектуальні завдання. Він знає, як сидіти на дієті, знаходити виходи з лабіринтів і багато іншого, але при цьому у нього повністю відсутні сліди, які хоч чимось можуть нагадувати мозок і ЦНС.

Науковці стверджують: невеличка забудькуватість – це добре...

  • 16.10.19, 13:16

Науковці стверджують: невеличка забудькуватість – це добре...

[ Читати далі ]

Трансгенний евкаліпт: для чого генетики його створили ...

 


Трансгенний евкаліпт: для чого генетики створили цього динамічного монстра...
[ Читати далі ]

Арганове дерево...

  • 15.10.19, 11:09


Арганове дерево...
Арганове дерево мало відоме за межами Марокко, тому що воно росте тільки на південному заході країни, і число арганових дерев скорочується.
Дерево може досягати висоти 8-15 метрів, і має кривий стовбур, що дозволяє козам дертися по ньому за листям і плодами.
Коли кози їдять фрукти, м'якуш перетравлюється, але зерна виходять разом з калом. Пізніше, горіхи збирають місцеві фермери і роблять з них Арганове масло.
Із сотні кілограмів плодів виходить тільки 5 кілограмів горіхів і всього один літр арганового масла.
Арганова олія може бути використана для приготування їжі і має різні цілющі властивості: знижує рівень холестерину, стимулює кровообіг і зміцнює організм. Настоянка арганового масла на меду використовується марроканскими чоловіками як віагра.

Джордж Олдріч - не експерт з космічних подорожей - нюхач...

  • 14.10.19, 18:14

Джордж Олдріч - не експерт з космічних подорожей або будівництва шатлів, однак, він виконує одне з найважливіших завдань в НАСА - агентство нічого не відправляє в космос, якщо він це не понюхав. Майстер-сніффер, також відомий як «Ноздрядамус» (Nostril-damus), захистив сотні астронавтів, просто понюхавши речі, які поміщаються в космічний корабель.Все, що відправляється в космос, нюхає спеціальний експерт.Олдріч нюхає все, і навіть те, що іншим здається огидним. У нього чудовий нюх з дитинства, але його особливий талант був виявлений тільки 40 років тому. Він був пожежним в Уайт-Сендс, коли НАСА почало шукати добровольців-нюхачів. Олдріч надзвичайно добре показав себе в їх калібрувальному тесті, в якому повинен був визначити сім основних запахів - мускусний, м'ятний, квітковий, ефірний, камфорний, гострий і гнильний.
Відтоді Олдріч працює в НАСА при випробувальному об'єкті Вайт-Сендс, де безроздільно панує його ніс. Робота може здатися комічною, але наскільки вона важлива? Як виявляється, дуже. «Насправді астронавти можуть захворіти від неприємного запаху», - каже Олдріч. І це дійсно так: у 1976-му році довелося перервати радянську місію, тому що космонавти не могли терпіти сморід всередині корабля.Робота Олдріча має неоціненне значення для астронавтів. «Тут, на Землі, неприємний запах, наприклад, якщо хтось був у ванній або різав цибулю, в кінцевому підсумку вивітрюється. Запах змушує піти надходження свіжого повітря, але на космічній станції або в шатлі такого повітря немає. Там не можна відкрити вікно і провітрити. Те, що ми повинні зробити тут, на Землі, - переконатися, що ми не відправляємо туди нові запахи, тому що щойно вони там з'являться - від них не позбутися».
За свою довгу кар'єру Олдріч обнюхав понад 780 різних матеріалів, і він не збирається припиняти роботу найближчим часом.


Деградація особистості: як не опуститися на дно?

  • 13.10.19, 23:34Деградація особистості: як не опуститися на дно? 
[ Читати далі ]
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
916
предыдущая
следующая