О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....
Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Не всі зірки перетворюються у чорні діри...

  • 16.10.17, 15:20


У подвійній зоряній системі XTE J1650-500 (яка сама була відкрита тільки в 2001 році) була виявлена чорна діра. Причому, що цікаво, досить незвичайна.
Її розміри становлять усього лише 24 кілометри (під розмірами чорної діри мають на увазі зовнішню кордон радіусу подій), а маса тільки в 3, 8 рази перевищує масу нашого Сонця. Але не варто спокушатися, що настільки незначні розміри не будуть представляти ніякої небезпеки майбутнім космонавтам. Колосальна гравітаційне поле представляє смертельну небезпеку, для тих, хто виявиться поблизу від цього об'єкта, - нагадують вчені.Як заявили представник NASA, це відкриття значно розширить наше розуміння подібних феноменів. справа в тому, що не всі зірки в кінці своєї еволюції перетворюються в чорні діри.

Життя у вежі...

  • 16.10.17, 08:13
Британские супруги-дизайнеры хотели найти себе идеальный, но необычный дом. Они нашли заброшенную 21-метровую водонапорную башню из желтого кирпича в Восточной Германии в городке Йоахимшталь на краю природного заповедника.

Водонапорная башня-дом (8 фото)

Башня не могла быть продана, так как она имеет историческую ценность и стоит в заповеднике, который находится под охраной ЮНЕСКО.  
[ читать/смотреть ]

100 простых радостей жизни...)))

  • 15.10.17, 22:30


 


                                           100 простых радостей жизни


1. Прокатиться на тележке из супермаркета
2. Когда тебе мигнули аварийкой за то, что ты их пропустил
3. Не спать (и не хотеть!) до рассвета
4.Горячий душ после того, как ты по каким-то причинам не мылся
очень долгое время
[ Читать дальше ]

Загублені сади...

  • 15.10.17, 16:35

Затерянные сады Хэлигана - это одни из самых известных садов Великобритании. Они по-настоящему таинственны и красивы. Среди больших деревьев спрятаны старые скульптуры, которые выглядят немного жутковато.

Затерянные сады (39 фото)

  [ Читать дальше ]

А такі ви бачили? )))
Без подушки житло сучасної людини уявити неможливо, хіба що йога якогось, який зручній подушці краще дошку з цвяхами. Вимоги до подушок для сну зводяться, в основному, до їх зручності і комфорту для перегляду солодких сновидінь. Але існує й інший різновид подушок - це декоративні подушки, які повинні бути не стільки зручними, скільки красивими.
Основне призначення декоративних подушок - це прикраса інтер'єрів, хоча відпочивати на них, безумовно, не забороняється. [ Читати далі ]

Небесний парк над Марина Бей...

  • 15.10.17, 09:01


Небесний парк над Марина Бей...

[ Читати далі ]