О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ участников

Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Валіза, яка перетворюється в міні-шафу.Валіза, яка перетворюється в міні-шафу. Незамінна річ в подорожах..

Тернопільській області є чудове місце ...

  • 15.04.18, 19:51Тернопільській області є чудове місце, яке по суті є унікальним в Україні, адже аналогів йому немає. Знаходиться воно у селі Полупанівка Підволочиського району.Власне, йдеться про Святу Гору та Хресну дорогу. Останню облаштувала громада за власний рахунок та з власної ініціативи. Не допомагала їм ні церква, ні місцева влада.Зокрема, вздовж Хресної дороги встановлено 15 стацій, починаючи від моменту засудження Ісуса Христа до його воскресіння. Кожну стацію відображено у скульптурах, які розташовані на каменях і які чудово вписуються у тамтешній ландшафт. Що цікаво, то місцеві мешканці намагалися зробити все якомога природніше, адже не порушували нічого, що вже до них зробила природа. Навіть старалися не закривати бруківкою каміння, яке вже було закладено, коли робили доріжку.

Про це місце місцеві дуже турбуються. Біля кожної із стацій ростуть красиві квіти, а щоб вони не засохли, до них підведена спеціальна система водного поливу. При цьому, весь шлях Хресної дороги освічується ліхтариками.

На жаль, як розповіли у Полупанівці, це місце не дуже користується популярністю як серед вірян, так і серед туристів, адже мало хто знає про його існування. Хоча й вважається, що на Тернопільщині ця Хресна дорога найяскравіша і найпоказовіша.

Ця дерев’яна ванна ...

  • 15.04.18, 13:44Ця дерев’яна ванна ручної роботи коштує $ 30 тис.

“Порятунок від чар».

  • 14.04.18, 20:03


Це мармурова скульптура Франческо Квіроло “Порятунок від чар».  Дякую NoTaRь за допомогу.podmig

 Источник

«Избавление от чар» выполнено Франсческо Квироло и является самой известной из его работ. Памятник ценен тончайшей работой по мрамору и пемзе, из которой выполнена сеть. Квироло был единственным из неаполитанских мастеров, согласившимся на столь тонкую работу, остальные же отказались, считая, что при одном прикосновении резца сеть рассыплется на куски.

Так виглядає цвітіння сакури ...

  • 14.04.18, 12:38


Так виглядає цвітіння сакури з висоти пташиного польоту