О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ участников

Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

У нас сніг і мороз, а у вас?

  • 23.03.20, 23:10
 

Ліжко з підігрівом: Японці винайшли хованку для тих, кого лякають морози...

[ Читати далі ]

Обережно, шахраї

  • 23.03.20, 00:17
Поліція на Буковині попереджає про зловмисників, які пропонують дезінфікувати помешкання  Жодна служба в області не дезінфікує помешкання. 

Поліція Буковини попереджає про те, що жодна служба області не проводить дезінфекцію в оселях громадян. Про це повідомляє пресслужба управління патрульної поліції в Чернівецькій області. "Просимо всіх бути обачними та не відчиняти двері незнайомцям. Інтернетом шириться інформація, що група людей у спеціальних костюмах захисту може пропонувати продезінфікувати квартири та будинки. Під виглядом обробки приміщень зловмисники можуть потрапляти до житла та вчиняти злочини. Будьте пильними! У разі виникнення подібних ситуацій, одразу повідомляйте на лінію 102", - ідеться в повідомленні.


5 крапель на пляшку віскі...))

 – Я захоплююся вашими почуттями! Ви вже 20 років одружені і досі на прогулянці тримаєтеся за руки.
– Якщо я її відпущу, вона обов’язково щось купить.

[ Читати далі ]

Пластиковий пляж серед музею...

  

Пластиковий пляж серед музею...

В Національному музеї будівництва у Вашингтоні зробили інсталяцію у вигляді величезного пляжу і води з пластикових куль.Інсталяція носить назву “Пляж”.
На “пляжі” встановили лежаки для відпочинку та великі дзеркала для візуального розширення простору.

[ Читати далі ]

“Дочка і невістка”: Всім невісткам присвячується...

  • 21.03.20, 20:47


“Дочка і невістка”: Всім невісткам присвячується...

(з народних джерел)

[ Читати далі ]

Про планету Нептун.


Про планету Нептун.
Ця планета, подібно Урану, складається з газу до основного складу якого входять вода, метан і аміак. Саме, через велику концентрацію в атмосфері метану планета набула блакитного кольору. Над поверхнею Нептуна простягаються хмари з аміаку і води, а над ними щільний шар метанових хмар, крім того в атмосфері планети присутній водень і гелій. Сама атмосфера володіє підвищеною активністю, де потужні вітри дмуть зі швидкістю понад 2000 км/год, утворюючи величезні плями розміром з нашу планету.
Нептун - це останній з чотирьох газових гігантів, що входять в сонячну систему. Він розташований на восьмому місці по віддаленості від сонця. Завдяки синьому кольору планета отримала свою назву на честь давньоримського владики океану - Нептуна. Планета має 14 супутників, відомих на даний момент, і 6 кілець.

Острів -презент...

  • 21.03.20, 09:37Всім відома трепетна любов мільярдера Арістотеля Онассіса до вдови президента США Жаклін Кеннеді. В знак своєї відданості і вічної любові він подарував їй острів під назвою Скорпіос в географічній території Греції. Через деякий час вінчання мільярдера і Жаклін пройшло саме тут.