О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....
Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Навіщо акулі-молоту на голові молот?

 • 21.06.17, 20:17
Молота на голові цієї чудернацької риби насправді немає — таку форму має сама голова, завдяки бічним виростам, на яких розміщені очі тварини. Припускають, що вони, по-перше, підвищують підйомну силу при зміні кута атаки (коли акула задирає рило), а отже, збільшують маневреність акули при полюванні без втрати стабільності. По-друге, вони підсилюють сприйняття електричних і хімічних сигналів у воді: плоска широка голова з рознесеними ніздрями і електрорецепторами дозволяє збільшити аналізований об'єм води. По-третє, вирости дозволяють молотоголовим акулам мати передній бінокулярний зір, більш досконалий і особливо важливий для хижаків, оскільки він допомагає їм правильно оцінювати відстань до здобичі. Більше того, рухаючи головою з боку в бік, акула добре бачить те, що відбувається позаду, — це важливо для молодих особин, які в будь-який момент можуть стати жертвою більшого хижака.

Це незвичайне місто-фортеця

 • 21.06.17, 16:02


Цей незвичайний місто-фортеця називається Пальманова (Palmanova), його населення складає майже 5,5 тис. Осіб. Він знаходиться в Італії, в провінції Удіне недалеко від кордону зі Словенією, біля підніжжя Альп. Зведений в 1593-му році за проектом Вінченцо Скамоцці, місто-фортеця Пальманова є зразковим фортифікаційною проектом свого часу
[ Читати далі ]

Кам'яний бастіон Саксонії.

 • 21.06.17, 09:24


Кам'яний бастіон Саксонії. З першого погляду на Бастай, відразу стає зрозуміло, чому його так назвали (адже в перекладі з німецького, це означає «бастіон»). Ця краса знаходиться на німецькій землі Саксонії, на річці Ельба, зовсім поруч з містом Дрезден. Його висота трохи менше 200 метрів! Утворився в процесі ерозії, приблизно мільйон років тому!

В середині позаминулого століття це місце стало настільки популярне, що тут був побудований міст, які з'єднував кілька скель. Це стало своєрідним чудом інженерії того часу.


[ Читати далі ]

Индия Государство в Южной Азии.

 • 20.06.17, 21:47Индия

Государство в Южной Азии. Население - 1 282 526 тысяч человек, территория - 3 287 263 км, по обоим этим показателям является крупнейшей страной Южной Азии. Занимает второе место в мире по численности населения и седьмое по территории. Столица - Нью-Дели. Государственные языки - хинди и английский

[ Читати далі ]


Тюльпанові поля в Амстердамі.

 • 20.06.17, 19:51


Тюльпанові поля в Амстердамі. Виглядають неначе картина художника)))

Помідорне дерево

 • 20.06.17, 13:30


Помідорне дерево або томат-дерево Спрут F1 - виведений кілька років тому гібридний сорт кистьових томатів, що викликав величезний інтерес серед фермерів, городників та дачників, яким до душі різні нововведення та дивовижі.

[ Читати далі ]

Монстри Чорнобиля!


  ЧОР ТИТ

  Рослини-мутанти, двометрові соми і невідомі істоти … А кого ще можна зустріти у Чорнобилі? В даному матеріалі зроблено неймовірну добірку монстрів зони відчуження.

  [ Читати далі ]