О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ участников

Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Чому керівництво Державою цього не роблять?

 • 09.10.19, 08:55

Формула Кондратюка щодо урегулювання конфлікту на Донбасі.

 1. Україна бере контроль над своїми східними кордонами (мирно, за допомогою ОБСЄ, ООН та усіх інших типу важливих організацій). Головний і вирішальний пункт, заради якого високі переговірні сторони збираються в мінському, нормандському, женевському або будь-якому іншому форматах – змусити РФ закрити свій кордон з Україною. Всі інші питання на таких перемовинах не обговорюються в силу непотрібності.
 2. Після отримання Україною повного контролю над східним кордоном бойовики незаконних збройних формувань так званих «лнр» та «днр» добровільно здають зброю.
 3. Ті, кого українським військовим судом буде визначено військовими злочинцями – сидітимуть встановлені судами строки.
 4. Мешканцям так званого ОРДЛО протягом місяця з моменту повного відновлення влади Києва потрібно визначитись – чи хочуть вони жити в державі Україна.
 5. Хто не хоче – протягом 3 місяців покидають Україну в будь-якому напрямку. Україна їм за це виплачує «виїздні». З умовою – не повертатись в Україну протягом 50 років після виїзду.
 6. Ті, хто залишаться, на 10 років втрачають своє виборче право. В Донецькій та Луганській областях обиратися на виборні посади та служити в поліції протягом 10 років матимуть право лише ті, хто з початку літа 2014-го мешкали на підконтрольній Києву території.
 7. Особи, які були причетними до так званих «референдумів» про так звані «лнр» та «днр», і залишаються жити в Україні, втрачають українське виборче право назавжди.
 8. Під час виконання пунктів 1-7 Росія мовчить, ніби в рот води набрала!
 9. Після виконання пунктів 1-7, за такою ж формулою проводиться звільнення Криму від рашистів.
 10. Гарантом виконання формули Кондратюка щодо урегулювання конфлікту на Донбасі виступають усі ядерні країни, окрім РФ

P.S. Формула дійсна для умов типу “ідеального газу”: всі країни дотримуються міжнародного права і встановлених кордонів між країнами.

Ігор Кондратюк

Можна купити лише один раз, а потім вирощувати вдома...


5 фруктів та овочів, які можна купити лише один раз, а потім вирощувати у себе вдома...
[ Читати далі ]

Менше знаєш - міцніший шлюб...

 • 08.10.19, 08:50


Вона знайшла в машuні чoлoвіка 2 nодарункu ...
На дворі було 7 березня. Я носuлася nо будuнку в нanaді Поnелюшкu nротuраючu, nuлососячu і мuючu все що nід руку nоnадеться, включаючu кота. Слідu його nеребування булu всюдu. На білому вuднілася чорна шерсть, на чорному біла, на кольоровому обuдві. У боpoтьбі з котячuм волоссям мене відвідала думка застосуватu nuлосос чoлoвіка з машuнu, бо цей агpeгат був вuключно зручнuй для чuщення меблів. Відкрuвшu багажнuк і nотягнувшuсь до сумкu з nuлососом, я натраnuла nоглядом на новенькuй красuвuй nакетuк. Лейбл ювелірного магазuну на nакетuку nрозоро натякав, що мені nрuготувалu nодаруночок на 8 березня. Я з дuтячuм захоnленням nолізла дuвuтuся що всередuні. Всередuні лежало відразу дві коробочкu однакового розміру. Одна бордова з лаковuмu ромашкамu, а друга срібляста з білuмu смужкамu і штрuхамu. Я відкрuла бордову і знайшла там nідвiскy. Якраз мені nід очі. І ще крuхітну, складену вдвічі заnuсочку: “Оленка, тu моє жuття, моє блакuтноокe дuво. Я люблю тебе.” Якuй же він романтuк, якuй же він чудовuй! А я дyра така, nuляю його вічно, вічно nідoзрюю в будь-чому. Щаслuво nосміхаючuсь цuм думкам я відкрuла другу коробочку. І знайшла там точно таку ж nідвіску, і майже таку ж заnuску: “Юленька, я люблю тебе. Тu моє жuття, моє сіроокогe дuво.” Посмішка сnoвзла з мого облuччя. Деякuй час я nростояла в стynoрі, а nотім nоміняла заnuскu місцямu. Вранці nрuйняла свою бордову коробочку, мuло nосміхаючuсь. Він не nомітuв ні nідмінu, ні льодuнкu в моїх очах. Поїхав nо тepміновuх сnравах nо роботі. Ненадовго. Знаю я як звуть твою роботу. Не кваnся, мuлuй. Мені ще треба встuгнутu зібратu всі твої речі. Фото ілюстратuвне, з відкрuтuх джерел

 

Приходить чоловік в лікарню...


Приходить чоловік в лікарню, каже, що у нього болить лікоть. Лікар його відправляє здавати аналіз сечі.
Чоловік обурено:
— Лікарю, яка сеча, лікоть болить!
Лікар відповідає:
- Прийшов лікуватися, сказали здавати, значить здавай, і не сперечайся.
Ну чоловік озлоблений приходить додому, взяв сечі у дружини, доньки, у тещі, у кішки, води з батареї опалення, додав і гальмівної рідини з машини, потім пішов і здав всю цю суміш на аналізи.
Приходить за результатом, доктор йому і каже:
- Кішка у вас абсолютно здорова, за неї можете не турбуватися.
Батареям ремонт ще не скоро знадобиться.
У тещі розвивається страшна хвороба, треба робити операцію, дорого і тільки за кордоном.
За доньку не турбуйся, організм молодий сильний, незважаючи на тринадцятирічний вік, плід сформувався вдало, буде двійня.
Чого не скажеш про дружину, у дружини твоєї сифіліс вже півроку, і в зв'язку з хворобою вона тобі не дає, і ти в туалеті мастурбуєш, а там тісно, планування твого будинку я знаю, це новий мікрорайон, ліктем б'єшся, ось лікоть і болить.
Чоловік встає і ошелешений йде.
Лікар кричить йому вслід:
— Ти ще гальмівну рідину зміни і клапана відрегулюй на «Москвичі»!

Звідки беруться пробки для вина?Звідки беруться пробки для вина?

Пробка, а якщо бути точними, кора коркового дуба має виняткові властивості. У кори коркового дуба унікальна стільникова структура, що складається з крихітних клітин. Це дивовижний матеріал, властивості якого не можуть досягти або перевершити сучасні технології. Корковий дуб росте в Західному Середземномор'ї. Найбільшими постачальниками пробки є Португалія та Іспанія.ластивості пробки виникають з її структури та хімічного складу надзвичайно міцних і гнучких клітинних мембран, які характеризуються вологостійкістю і повітронепроникністю. Пробка видобувається без завдання шкоди дереву.Дерева відновлюють свою кору всього за кілька років, тому втрата для них не є критичною. В середньому за 150 років життя дерева кору знімають близько 11 разів.

Розважав себе, як міг...)))Моя подруга всегда брала с собой мужа, когда отправлялась за покупками в один крупный магазин. А ему, как и большинству мужчин, шоппинг казался слишком скучным занятием…

И вот вчера она получила следующее письмо от руководства:

[ Читати далі ]