О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....
Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Про числа...

  • 09.12.17, 14:04


Найнещасливішим числом в світі вважається 13. Але багато народів відчувають забобонний страх і перед іншими, на перший погляд безневинними, числами. Наприклад, італійці не люблять число 17. Адже воно нагадує їм про далеких предків – стародавніх римлян, які часто наносили на надгробки символи VIXI. Цей напис означав «Мене більше немає» або «Мій життєвий шлях пройдено». Звичайно, римськими цифрами число 17 – це XVII. Але в написі VIXI можна легко розгледіти 6 і 11, які в сумі дають 17.

[ Читати далі ]

А які у тебе?


17%, 4 голоса

8%, 2 голоса

29%, 7 голосов

17%, 4 голоса

25%, 6 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

4%, 1 голос

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Кришталева печера гігантів

  • 07.12.17, 18:21


Кришталева печера гігантів (Crystal Cave of the Giants), Мексика.
Глибоко в шахті на півдні Мексики, в Чихуахуа, знаходиться група мінеральних кристалів, прихованих від очей людини. Висота їх досягає декількох метрів, форма зазвичай прямокутна , але є і циліндричні, а колір змінюється від сріблястого до золотистого. Швидше за все, що оточує кристали простір було заповнене породою, яка поступово вимивалася підземними потоками води, залишивши такі незвичайні
утворення .

Картошка в полиэтилене

Картошка в полиэтилене
В странах постсоветского пространства картофель принято покупать ведрами и мешками на рынке, а с развитием торговых сетей — и на развес. А вот в США можно купить картошку поштучно. Имеется в виду сорт айдахо , каждый плод которого упакован в полиэтилен и промаркирован штрихкодом.

Необычный быт США

Ратуфа Большехвостая

  • 07.12.17, 01:33

Это крупные древесные белки, обитающие в высокогорьях Центральной провинции и провинции Ува в Шри-Ланке, а также в прибрежной зоне реки Кавери и на лесистых холмах Тамил-Наду и Керала в Южной Индии.