О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....
Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Чому лінивці такі повільніВ природі немає нічого зайвого. Цей закон в повній мірі стосується таких майже кожному відомих тваринок як лінивці. Вони ведуть повільне нудне життя, повільно пересуваючись з гілки на гілку в кронах густих тропічних дерев. Вдень висять на одному місці і тільки з настанням сутінок «оживають» і починають неспішно рухатися.  
 Чому ж лінивці настільки флегматичні. А їм абсолютно нікуди поспішати. Високо в кронах дерев ці тваринки недосяжні майже для всіх місцевих хижаків. Їх їжа теж нікуди не втікає – листя, квіти та плоди висять весь час на одному місці. То того ж харчів завжди вдосталь.   

Однак така дієта занадто низькокалорійна. Тому основне завдання для лінивця – мінімізація витрачання енергії. Вини навіть здатні знижувати температуру тіла в нічний час і відігріватися в теплі сонячного проміння. Серед інших теплокровних тварин подібний «фокус» доступний лише тим, які вкладаються в довгу зимову сплячку. За таких умов природний відбір позбавив цих тваринок залучених до швидких рухів та тривалого пересування механізмів. У них зменшилася маса м'язів (всього близько 25% від маси тіла, у людей – близько 40%). Їм не потрібне потужне серце для різкого збільшення кровообігу м'язів при миттєвому пришвидшенні руху (у них його маса 0.3% від тіла, у людей 0.45%). До того ж уповільнені рухи не привертають увагу орла-гарпії – єдиного ворога лінивців у дикій природі.

 

Ледяная пещера ...

  • 04.12.18, 22:19
Ледяная пещера, Исландия

[ Читати далі ]

Білий "сніг" сакури

Тільки но почалася календарна зима, як випав сніг. Для комунальників ця подія звично виявилася несподіванкою. Зате дітям і чотирилапим домашнім улюбленцям принесла справжню радість. Дорослі в більшості вже починають скаржитися на зимову депресію, холоднечу, темні вечори… 

Білі снігові «метелики» так схожі на здмуханий порим вітру цвіт сакури. А квітнуча сакура – це вже весна. То ж давайте насолоджуватися неперевершенною природою і все буде чудово!
Фрески Бонампака...

  • 04.12.18, 09:59

Фрески Бонампака...
Ще один древнє місто, яке розташоване недалеко від Яшчилана, був випадково виявлений в 1946 році американським фотографом Джайлсом Хілом. «Бонампак» мовою майя означає «розфарбована стіна», що, можливо, і дало місту його сучасну назву. Сьогодні це місце відоме на весь світ своїми давніми настінними фресками в одному з храмів комплексу. На них зображені правителі майя, танцюючі люди, музиканти, військові сцени, а також акти жертвоприношень.

Дивовижні гори...

Гори Тяньцзі, Китай...Захопливе видовище...

 
Ми всі бачили подібні пейзажі в фільмах на кшталт Аватара. Такі гори характерні для стилю фентезі, де дія розгортається на незвіданою далекій планеті. Але гори Тяньцзі абсолютно реальні і знаходяться в китайській провінції Хунань. Величезні мармурові шпилі злітають вгору на сотні метрів від підніжжя. Відвідувачі можуть скористатися канатною дорогою, якщо розглянути всі ці чудеса поблизу.

[ Читати далі ]


Драцены - чудо ...

Драцены киноварно-красные, остров Сокотра, Йемен