О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....
Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Неньютонівська рідина.

  • 19.08.17, 09:11


Неньютонівська рідина.Неньютонівськими називаються рідини, у яких в’язкість залежить від вектора (градієнта) швидкості. Вчені вивчають сфери та способи застосування цих рідин. Наприклад, для військової форми і спорядження. Уявіть собі, що звичайний м’який і теплий армійський бушлат при попаданні кулі твердне, по суті перетворюючись на бронежилет.

Музей волосся ...

  • 18.08.17, 22:42Музей волосся Лейли в Індепенденсі.В американському місті Індепенденс існує музей, присвячений волоссю. У ньому зібрана величезна колекція вінків, зроблених з пасм волосся, а також всіляких прикрас, у яких використовується волосся. Деякі з експонатів музею раніше належали таким знаменитостям, як королева Вікторія, Мерилін Монро, Майкл Джексон, і навіть кільком американським президентам.