О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....
Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Середньовічні годинник в соборі Солсбері.

  • 13.10.18, 19:14


Середньовічні годинник в соборі Солсбері.

Найдавніші в Європі годинник, зберегли не тільки свій первозданний зовнішній вигляд, але і повну працездатність. Годинник не показували час, вони повинні були періодично дзвонити, нагадуючи місцевим прихожанам про службу. Їх встановили ще в 1386 році, і з тих пір ось уже понад 600 років годинник справно крутять свої колеса. У 1956 році їх відреставрували з знову запустили в роботу.

Малюнки кульковою ручкою...Сара Естейе, більш відома як ABADIDABOU, почала свою мистецьку кар'єру з вивчення графічного дизайну в Інституті прикладних мистецтв Франції (LISAA). Почавши вивчати фотографію в студії Gobelins в Парижі, вона пристрастилася до гіперреалізму. 
[ Читати далі ]

Единорог

  • 12.10.18, 21:50

Там, где под темной высокой сосной 
Сходятся нити дорог, 
Медленно вышел из чащи лесной 
Белый единорог. 
Старый, седой и тоскующий зверь, 
Тусклый, затупленный рог. 
Где же вся сила былая теперь, 
Белый единорог? 
Помнишь, когда была юной земля, 
В древнем тумане веков 
Слышали реки, холмы и поля 
Грохот твоих шагов. 
Чащи будил твой рокочущий зов, 
И, словно пики огней, 
Гордо вздымались десятки рогов 
Белых, как снег, коней... 
Осень. В лесу тишина и покой. 
И у скрещенья дорог 
Тихо растаял в чаще лесной 
Белый единорог


Це один з найвідоміших міфів про здоров'я ...

  • 12.10.18, 16:39

Це один з найвідоміших міфів про здоров'я

Походження цього міфу не дуже зрозуміло, але, якщо ви почули його від лікаря, члена сім'ї або вчителя, ви, ймовірно, вирішили, що це правда.

Насправді немає необхідності випивати дев'ять склянок води щодня. Ваш організм отримає необхідну кількість вологи з інших рідин і їжі. Краще пити нормальну кількість води і помірно балувати себе іншими, менш здоровими, напоями (наприклад, солодкими).

Найважливіше - пам'ятати, що вашому організму необхідно підтримувати баланс, оскільки рідина постійно приходить і йде. Необхідна кількість вологи залежить від конкретної людини, тому що існують такі чинники як вік, стан здоров'я та рівень активності, їх теж треба враховувати.