О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....
Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Замок Трансильвании...


Замок Долина Занелор , Румунія...


І знову творіння Давида Черни ...


«Перевернутий кінь», Прага, Чехія.

І знову творіння Давида Черни — цього разу пам’ятник, задуманий як пародія на стоячу в центрі Праги кінну статую Святого Вацлава. Спочатку пам’ятник розмістили на тій самій площі, що й оригінал, але пізніше перенесли під стелю торгового пасажу «Люцерна».


Більше не зіб"ють пішохода..

  • 05.06.18, 20:19

Уповноважений з навколишнього середовища Ральф Трілла (Ralf Trylla) шукав креативні ідеї, як сповільнити рух транспорту, і наткнувся на подібний проект в Нью-Делі, Індія. Для спільної роботи він запросив компанію зі стріт-арту Vegmlun GH. Перед тим як нанести малюнок на асфальт, вони експериментували кілька тижнів, домагаючись ідеальної техніки виконання.Ефект вийшов приголомшливим — оптична ілюзія змінюється в залежності від кута зору. З повітря білі смужки перетворюються у колону з товстих стін, а з землі здається, ніби вони парять в повітрі. Поки проект вважається експериментальним: місцеві жителі звикають до 3D-зебрі, а влада вирішує, чи варто робити такі пішохідні переходи по всьому місту.

Надзвичайні ілюзії...

  • 05.06.18, 15:44

Надзвичайні ілюзії, які відкриються перед вами, якщо ви подивитеся на них під певним кутом. Деякі з них представлені, як елементи інтер’єру, а взагалі, такі малюнки є дуже гарною ідеєю для прикраси нудних міських фасадів.

[ Читати далі ]

Парк скульптур «Шлях Вікторії», Уїклоу, Ірландія...


Парк скульптур «Шлях Вікторії», Уїклоу, Ірландія...

Ідея створення парку прийшла до Віктора Лангхельда після повернення з Індії, де він займався духовними пошуками. За задумом Лангхельда, всі ці навіваючі жах скульптури повинні змусити людину замислитися про своє життя і справжнє призначення.


«Плащ совісті» ...«Плащ совісті», Зальцбург, Австрія...

Скульптура «Плащ совісті», що уособлює собою образ Командора, який вбив Дона Жуана, встановлена біля південного входу Зальцбурзького собору. Примітно, що у скульптури є багато «близнюків», встановлених в різних містах Європи.


Карикатурний жанр ...


Карикатурний жанр, на відміну від суто гумористичних малюнків або коміксів, спрямований на відображення побутових, соціальних та суспільно-політичних явищ в особливому сатиричному аспекті. Ці роботи можуть бути кумедними, навіть повинні бути, але сміятися особливо не хочеться. Адже вони демонструють нам проблеми нашого світу, змушуючи зняти з себе рожеві окуляри і зануритися в бездну недосконалості. Незважаючи на те, що світ прекрасний, нам ще багато чого потрібно зробити, щоб він став прекрасним для всіх. А для цього нам потрібно пам’ятати про те, що потребує виправлення.

[ Читати далі ]