О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....
Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Два рыбака наткнулисьДва рыбака спокойно плыли по Тихому океану и наткнулись на очень странную штуку. Поначалу оба подумали, что перед ними инопланетный космический корабль. Как бы вы повели себя в такой ситуации? Нужно поскорее вернуться на берег или подойти поближе и осмотреть находку?

(Як виявилося потім, кит здох, надувся газами розпаду і сплив на поверхню води... А я подумала, що то інопланетний корабель...smutili)

Найсмачніші у світі...

Топ-10 самых вкуснейших сыров в мире, которые нужно попробовать  

10Сыр — пищевой продукт, получаемый из сыропригодного молока с использованием свёртывающих молоко ферментов и молочнокислых бактерий или путём плавления различных молочных продуктов и сырья немолочного происхождения с применением солей-плавителей.

№1. Пармезан – твердый, ломкий, острый на вкус.

[ Читати далі ] 

Протягом століть назви цієї країни змінювалися кілька разів.

  • 15.06.17, 20:27


Протягом століть назви цієї країни змінювалися кілька разів. Кілька разів її називали за найменуваннями домінуючих міст, таких як Сукхотай, Айюттайя і Тонбури. З 1800 року його поперемінно називали те Сіам, то Таїланд.

Життя на орбіті впливає на регенерацію ...

  • 15.06.17, 13:39


Дослідники з Університету Тафтса в США з'ясували, як невагомість впливає на регенеративні здатності плоских хробаків. Один з відправлених у рамках експерименту на Міжнародну космічну станцію безхребетних виростив дві голови після того, як у нього відрізали частину тіла.

[ Читати далі ]