О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ участников

Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

В Швеції закінчилося сміття...

Зовсім недавно світ приголомшила новина про те, що в Швеції закінчилося сміття і влада країни готова ввозити його для утилізації з інших країн. Про те, наскільки налагоджена система переробки сміття в Стокгольмі, розповімо на кількох прикладах.

   [ Читати далі ]

Вуличний художник...)))

  • 26.10.20, 09:33

У вуличного художника є величезна перевага перед колегами, які працюють в студії, тому що у нього безлічі полотен, які тільки і чекають, щоб їх розфарбували. Більш того, своєю формою, місцем розміщення, освітленням і т.д. ці порожні поверхні самі підказують сюжет майбутньої епічної картини. Так, деякі городяни називають це вандалізмом, але краще бачити картини на стінах, ніж тріщини і бруд.

1. Дехто JPS, в світі Джеймі Пол Скенлон, називає вуличне мистецтво своєю пристрастю. Це те саме що ходити і бачити всюди відповідні місця, щоб там чогось такого намалювати. Навіть якщо ніхто не просить – душа вимагає самовираження.

  [ Читати далі ]

Підземне місто в Австраліїї, де живе понад 2000 людей...

Запрошуємо вас заглянути під землю і побувати в незвичайному підземному місті Кубер Педі, де в даний час проживають близько 2 тисяч осіб.

Спочатку, коли опиняєшся на цих розпечених сонцем червоних рівнинах Австралії і бачиш не особливо багаті будівлі, абсолютно «чистий» ландшафт, здається, що місце повністю мляве. Але насправді тут розташувалося приголомшливе загадкове містечко під назвою Кубер Педі.

І особливим його робить той факт, що місто це знаходиться під землею. 

[ Читати далі ]

У Львові запрацював новий сухий фонтан ...

 

У Львові 22 жовтня запрацював новий сухий фонтан на площі перед Оперним театром.  

[ Читати далі ]

Дивовижні споруди....

Пам’ятається, Густава Ейфеля дуже ображало, що в його час інженерів вважали бездушними механіками, які не розбираються в красі і естетиці. Він і вежу побудував, щоб довести зворотне. Сьогодні принцип гармонійності лежить в основі всіх важливих архітектурних проектів, похмурі цегляні хмарочоси йдуть в минуле. Думка йде далі і тоді народжуються ось такі дивовижні споруди.

Азербайджанський національний музей килима

   [ Читати далі ]

Сукні за кілька хвилин з прямокутних шматків матерії

  • 24.10.20, 05:47
Альфонс Берже (Alphonse Berge). Цей видатний драпувальник міг за 20 секунд створити як повсякденну, так і вечірню сукню, маючи лише прямокутний шматок матерії і кілька шпильок!


Дивовижно...))

  • 23.10.20, 20:24

Бувають випадки, коли самі звичайні предмети можуть містити в собі вельми незвичайні секрети, як маленька скринька, що зберігає чиїсь таємниці. Та й зізнайтеся чесно, у вас ніколи не було бажання розрізати якусь річ навпіл, щоб побачити, що там всередині. Так ось інші люди зробили це за вас і діляться з вами своїми маленьким відкриттями.

1. Кроляча нора розрізана навпіл.

2. Асиметричне ядро елітної кулі для боулінгу. 

[ Читати далі ]